Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

dzanka3
3. mar 2008

ahojte, aj ja by som vas chcela poprosit o radu - babetko sa mi ma narodit v lete - staci mat takyto kocik Peg Pérego UNO s nánožníkem - 2008 ?
http://www.mimishop.cz/batolata/detail.php?zboz...
nemate s nim niektora skusenosti? alebo s kocikom podobneho typu?

pripadne nemate skusenosti s kocikom Peg Perego Centro Completo?
http://www.ricobaby.sk/?p=productsMore&iProduct...
😅

dakujem za kazdu radu 🙂 😉

ella1
3. mar 2008

saudi.mutsy je super,aj ked vanička trošku menšia.
a záleží aký chceš podvozok.vraj naj, je urbanrider,ale je širší trošku a dosť chvália 4rider,lepšia manipulácia aj dizajnovo,len bolo zopár reklamácií.

arabeska
3. mar 2008

cicushka stoji 17 litrov 😅 😖

avanka
3. mar 2008

Eriqe, to ano, ale quinny je uz trosku ina cenova kategoria a lienka by to chcela vsetko do 15000

mywiel
3. mar 2008

Dzanka ja si myslim ze by to mohlo stacit, ale babo bude ako lezat kym nesedi na pasoch? Nemas tam klasicky matrac ako vo vanickach...

saudi
3. mar 2008

no povodne som zvazovala Bugaboo, ale ten ma prilis nizko posadenu vanicku a to mi pride take neprakticke. chcela som ho hlavne kvoli tomu, ze je najlahsi a pekne sa da zlozit. ten Mutsy by som brala ako nahradu, pacia sa mi ich farby, ale chcela by som ho niekde aj vidiet

dzanka3
3. mar 2008

mywiel - ved to...a aj treba na narodene malinke babo vanicku - lebo ked si predstavym ho lezat vo sportovom aj ked na rovnom..sa mi zda ze vypadne....
tak asi len vanicku navetu k tomu centru PP dokupim....
vidim aj ty si julovka a uz aj teba trapia kociky ako mna 🙂 🙂 🙂

mywiel
4. mar 2008

Dzanka ja uz mam kupeny, mozes mrknut do albumu, vybrala som kremovo biely aby slnko nan v july nepieklo aj s daznikom, no a potom neskor bude tmavo modry, ja som si skonbinovala farby. 😀

mywiel
4. mar 2008

Dzanka a co neskosis pozriet k nam k julovkam? 😀 😉 Vidim, ze cakas chlapceka, tak blahozelam, aj ja sa za tyzden dufam dozviem co to bude. 🙂

dzanka3
4. mar 2008

mywiel aj obcas citam julovky - ale zo dva krat som sa zapojila..... 😉
mas nadherny kocik - a kolko ta vysla cela trojkobinacia?
ja asi zostanem len verna styrom kolesam - nejak moc sa mi nezdaju tie tri - aby som maleho nevykotila 😀 😀 ..
a potom asi su aj dlhsie tie trojkolky - nejak som ich neskumala - potom by som ho nezmestila do vytahu...
ale ked sledujem tie diskusie o kocikoch - kazdy nieco ine pise, nieco ine chvali, nieco hani..no kto sa v tom ma vyznat??

mywiel
4. mar 2008

Mne sa tiez dlhe 3kolky nepacia, ale tato nie je, a je stabilna nevykotis babo, bola som to odskusat. Tu to stoji 1000CHF takze tie ceny sa nedaju prepocitavat do SKK. Je super lahucky 8,5kg a rozlozis ho jednou rukou. 🙂

lola11
4. mar 2008

Mywiel presne nad touto alternativou uvazujem aj ja - bleda vanicka a cierny sportak - az sa nam ti nasi drobci v lete neuvaria 🙂 Prosim ta aka je velka ta vanicka - nikde sa to nemozem docitat. A este jedna vec - aky je dlhy ten kocik - vmesti sa mi do vytahu? Dakujem

mywiel
4. mar 2008

Zlozeny s kolesami je 65 x 103 x 49 cm, bez kolies: 52 x 81 x 40 cm a rozlozeny je 65x120x94x106 cm Vanicka: 72x33x18 cm

http://storage02.brainsonic.com/customers/redca...

lola11
4. mar 2008

dik si zlata

dzanka3
4. mar 2008

ja hlavne pre tie rozmery uvazujem o per peregu centro- to ma mat podla ich udajov v najsirsom bode 56,7cm a najdlhsom bode 102,5...lebo nas vytah ma dvere 70cm a dlzku 102cm (ale snad rucku pojde prihnut trochu..)...
a aj vanicka ma byt 77x37cm velka vo vnutri.....

mywiel tak ty zijes vo Svajciarsku? a tam aj rodit budes?? sa ti tam paci?

ella1
4. mar 2008

saudi a čo takto skočiť do rakuska?sú tam lepšie ceny a väčší výber.

vici
4. mar 2008

kocky, ktora mate hartan VIP, viete mi prosim napisat kolko krat je polohovatelna opierka chrbta , aky je rozmer sirka aj dzka sportovej sedacky a aky tazky je sportak???? Diky k

mywiel
4. mar 2008

Dzanka hej je tu super, sme tu taka Ceskoslovenska banda s detmi, uz tu zijem 13 rokov a rodit budem rodit tu. Ja mam stastie, ze kocik si mozem vybrat ako dar od rodiny, inac su tie ceny nehorazne to hej 20tis. skk. dat za kocik, tak dufam, ze vydrzi aspon do 4 rokov dietatka. 🙂

dzanka3
4. mar 2008

mywiel 13rokov?tak ak si tam sla po 18stke..tak budes mat skoro ako ja rokov? (ja uz 33 ked pojdem rodit 😔 )
a veru su tie kociky nehorazne drahe - a clovek by aj dal tych 20tis. zan keby vie ze bude na milion percent dobry...ale taky nie je ani jeden... 😠
a pacia sa mi aj trojkolky, aj ta tvoja je nadherna aj cam cortina je pekna - ale ze vraj su nestabilne....
nakoniec asi je to cele o zvyku - co si kto kupy...naco si zvykne.... 🙂

saudi
4. mar 2008

prave v sobotu som bola vo Viedni v SCS a obzrela aj Bug. aj Mutsy, ale neviem tak dobre po nemecky, aby som si dala vysvetlit vsetko o Mutsy, tak som chcela najst nieco aj v BA. V podstate by som aj brala Bugaboo, ale stale ma desi ta nizka vanicka a jeho taka "nijaka" sportova verzia. tej sa obavam este viac, lebo mi pride strasne strohy, ze ci bude pre dieta pohodlny. najviac sa mi na nom pacilo, ze je velmi lahky a uzasne sa s nim manipuluje. Vedeli by ste ho niektora 100%-tne odporucit, alebo aspon odradit? 🙂

cicushka
4. mar 2008

saudi) kamoska ho ma a je s nim velmi spokojna a malinka ma teraz rok a pol a pekne jej v nom spinka. Akurat to skladanie, ale ze da sa na to zvyknut. A este ju rozculuje, ze ked ho sklada do auta, ze musis odpojit sporotvu cast od podvozku. Inak ho nezlozis. Inac vraj super.
Na Mutsy nemam ziadne infosky.

mywiel
5. mar 2008

Ja porodim v 31r. 😉 , presne prisla som sem v 18r. Mam stastie ze nam da peniaze na kocik stara mama ako dar, lebo je to fakt drahe. 😒

saudi
5. mar 2008

divne s tym skladanim, lebo zrovna to sa mi na nom pacilo, aspon predavacka v obchode ho zlozila velmi lahko a rychlo, ale je pravda, ze sedacku dala najskor dolu.

cicushka
5. mar 2008

saudi) tak predavacka to uz ma v ruke 😀
Ale zvyknes si aj ty, neboj 🙂 Akurat tu sedacku musis dat vzdy dole. S tym si nepomozes.

cicushka
5. mar 2008

A ktory model Mutsy si mala na mysli?

mywiel
5. mar 2008

Ja som vyberala kocik aj podla toho ze dietatko sa da otocit do obidvoch stran, lebo zo zaciatku chcete nan vidiet no a potom neskor je zvedave a chce ono vidiet dopredu na ludi a to vsetky kociky nemaju tuto moznost, ze mozte vsetky casti otocit do oboch stran. 😉

lienka7
5. mar 2008

Ahojte. Vdaka za rady. Mam v podstate taky isky problem ako Dzanka. Chcela som tiez Peg-perego Uno alebo Centro len neviem ako s tou vanickou alebo vlozenou taskou. Bojim sa aby mi male z toho kocika nevypadlo. Na Peg-peregu sa daju tie pasy odstranit uplne len sa bojim aby mi nevypadlo male ked bude lezat len tak na volno. Navyse Peg-perego ma len tvrde kolieska a nema perovanie, tak teraz rozmyslam nad X-landerom alebo Patronom F4, ale myslim ze niektora ste tu pisali ze s tym X-landerom ma problem vojst niekde cez dvere a musi davat dole kolieska. Alebo sa mylim?

anamor
5. mar 2008

saudi ak si co len trošku vyššej postavy, resp. tvoj partner tak by som z tohto dôvodu ja do bugaboo nešla, ale radšej do mutsyho, to je dosť pádny dôvod nemusieť sa nadklánať nad vaničku, ktorá je fakt po kolená, stačí mrknúť niektoré albumy kočiek tu na MK,nehovoriac o tom, že to vyzerá komicky a nie vôbec tredndovo.... to je môj názor na danú vec, inak pred bugaboo klobúk dolu, ale s tou výškou to fakt prehnali....

ella1
5. mar 2008

saudi-moji dvaja favoriti su tiež bugaboo a mutsy.
ak sa bojíš tej nízkej vaničky tak skús mutsy.určite chybu neurobíš.
a na českých stránkach nájdeš veľa diskusíí o týchto dvoch značkách.
viem,že UR podvozok nemá žiadnu chybu,veľmi chvália 4rider,len našla som pár reklamácií.ale aj veľa spokojných maminiek.ja by som sa nebála na tvojom mieste.
mutsy je trošku ťažší cca 15 kg.bugaboo má zas jednu z najväčších vaničiek až 90 cm.
popozeraj na emimino.cz. nájdeš tam dosť diskusíí k týmto značkám. 😉
ja osobne ked bude nejaké nabudúce určite beriem bugaboo.

vladkaz1
5. mar 2008

ahojte ja mam xlanderx1 a mame velmi malý výťah a vojdeme sa jedine co musim spravit ze sklopim rucku.