Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

stankatt
13. máj 2008

Aj ja cem Atlantic 🙂 A nikde ho nemaju... Da sa objednat, ale chcela by som ho najprv vidiet...

tilly
13. máj 2008

ja som dnes videla jednu maminu s atlanticom a neurazte sa, ale ten kočík vyzeral strašne tak... lacno, robený tak na kolene, v inzerátoch je super nafotený, ale naživo som teda bola dosť sklamaná, vanička vyzerala dosť veľká, ale tá konštrukcia... 😝

oraia
13. máj 2008

ahojte..... ja som si uz kociar kupila, padol mi do okas aj do ruky X-lander X1 kolekcia 2008, stvorkolesovy ja troska zvlastny spodnou konctrukciou ale xceli sme nieco co nema kazdy, lebo po meste vidiet tak 2-3druhy kociarov a je to o nicom....rozhodli sme sa pre neho aj preto, ze trojkolku nechceme a chceli sme kociar s pevnou vanickou a riadnymi kolesami, ziadne umele otacacie bludy s ktorymi v zime neviete prejst po snehu, pisali ste ze je maly, vobec nie mozem zodpovedne povedat...a dostali sme k nemu kopec prislusenstva, ale kupovali sme ho vonku ,tu stoji presne raz tolko je strasne predrazeny a vsetky doplnky si musite dokupovat, dokonca nam dali aj 2 baby taky, jednu zvlast na vanicku a druhu na sportiak ....

vladkaz1
13. máj 2008

Ahojte ja ho mam ties ale kolekciu 2007. som s nim nadmieru spokojna len ta rucka sa mi praskla a teraz to nemozem zohnat ,teda tu penu ,aby som bola presnejsia ,davate si nato pozor 😝
Inak s x1 som nadmieru spokojna.

stankatt
13. máj 2008

A co x landex XA?

tekvica
13. máj 2008

ktory z tychto znaciek by ste odporucali- mutsy- urbanrider, casualplay S6 a casualplay S4 ?
do mesta, dobre chodniky, bez vytahu prizemie.
alebo iny, podobny tymto. z tych kvalitnejsich znaciek.

nie som typ, ktory bude menit kocik kazdy polrok, nemam na to ani chut, ani cas, chcela by som kombinovany.
dakujem.

vejinka
13. máj 2008

tilly prave ta konstrukcia ma dostala..taky nezvycajny odlahceny material..ale velmi kvalitny

ella1
13. máj 2008

tekvica,všetky tri sú super,ale ja by som si mutsy,už aj pre to,že nie je až tak často vidieť ako casualplay,
ale to je v podstate jedno,kedže nosiť nemusíš,výťah tiež nie je, v podstate si môžeš vybrať akýkoľvek len podľa toho,ktorý sa ti najviac páči.

tekvica
13. máj 2008

ella, dakujem. som tiez nalomena na mutsy. mne ani tak nejde o to, aby som bola nejak "ina", originalna, ale aby to bol kocik, ktory mi vydrzi, nebude vrzgat, ako u tych polskych casto a nie su na nho caste staznosti.

a aby bol taky- neviem, ako to nazvat, sikovny, taky chic 🙂

ella1
13. máj 2008

jj, mutsy je pekný........a pokiaľ viem tak urbanrider je asi taký naj podvozok.....čo sa týka reklamácií.najvia bolo myslím na 3rider.....
a je to kvalitka......

nelika666
13. máj 2008

s urbanrder-om som mala tu cest, mali sme ho na dovolenke, pozicany a fakt som na nom nenasla nic zle, je lahko skladatelny a aj polohovanie a vsetko sa mi na nom strasne pacilo.... odporucam 😉 fakt super na tereny..

jajka78
15. máj 2008

ahojte, poznate niekto kocik C max Joggers? co nan hovorite? neviem sa dopatrat velkosti vanicky. s ktorou ju mozno porovnat.

finanzata
15. máj 2008

ahoj baby, chcem sa opýtať na kočíky Tako. má s nimi niektorá skúsenosti. ďakujem. 🙂

katavinka
15. máj 2008

Ja mám takú otázočku ohľadne farby, myslíte že je lepší bledý kočík alebo tmavý? Najprv ma dosť držala bordová farba s čiernou, no bojím sa, aby mi nezostali na ňom od slnka fľaky. Na bledom asi zas bude všetko vidieť...

avanka
15. máj 2008

Katavinka, uz si sa rozhodla pre x-lander? Sudim podla farby...
Neboj, ta bordova ti nevybledne, my sme tak kupili vanicku od x-landera po 1 dietati pouzivanu v mesiacoch maj-oktober a je absolutne v pohode...farba je ked sa moc podrobne zadivas, trosku svetlejsia ako origos, ale po celom povrchu, nie su tam ziadne flaky...ved kuk do albumu 🙂
A prat by sa to malo len v rukach, tak neviem, ci by si svetlu vyprala
Finanzata, na zaciatku niekto aj pisal o Tako, skus to prebehnut...niekto si ich chvalil, niekto nie...mne pripada strasne velky a nemoorny, taky maly tank

z.g.
15. máj 2008

Ja som mala Tako, je pravda, že je veľký a ťažký. Keď som ho mala naložiť sama do auta, tak som sa namakala, robila som to tak asi 3x, a dosť. Vojde len do veľkého kufra. A pri zmene smeru treba nadvihnúť kolieska, nemá ich otočné.
Ale inak som bola s ním spokojná. Je priestorný, chrbátik je polohovateľný, to je dobre, keď už dieťatko začína sedieť. Veľký nýkupný košík, dá sa s ním jazdiť po hocijakom teréne, preklápacia rúčka. Ja by som bola nesvoja, keby som na bábo nevidela, keď je menšie. Teraz má malá 17 mesiacov, a viac sa jej páči, keď je chrbtom ku mne a vidí lepšie na okolie.
Snáď ešte, čo mi prekážalo, bolo to, že opierka na nôžky je krátka. Aspoň pri tom type, čo som mala ja /Natalie/.
Teraz už máme len golfky.

finanzata
16. máj 2008

avanka skúsim to prebehnúť.

z.g. ďakujem za názor. 😉

faustina
20. máj 2008

Ahojte, mate niektora skusenosti s tym, ktory kocik sa zmesti do najmensieho vytahu aky existuje s vnutornymi dvierkami? Rozchod koliesok moze byt max 59 cm. Sice vytah je dlhy 100 cm, ale kvoli tym dvierkam musi mat kocik max 70 cm dlzku, aby sa dvierka zatvorili. Byvame na 9 poschodi, preto rucne vynasanie kocika nehrozi. A nechceli by sme ho nechavat v kocikarni.
Jediny rozumny jkocik za prijatelnu cenu sme nasli CAM Family ..., ale ani ten sa nam nezmesti do vytahu cely. Musime vybrat vanicku, ktora sa len tak-tak zmesti do vytahu a zlozenu konstrukciu sotva natlacime do vytahu s vanickou.
Ja viem, mame este vela casu, ale prave kvoli vytahu sme zacali hladat skor.

pipinka82
20. máj 2008

hmmm tak to je dost blbé stým výtahom 🙂 som na tom podobne ja bývam na 8 posch.a aj náš výtah je malí ale môj kočík sa zmestí ked jedno koliesko dám dole ale nechcem to často robit lebo potom sa vyderie a budem ho nahánat po meste 😀 ale rozmíšlala som že sklepeme boky plechu na výtahu trocha musím sa dohodnút s výtahármi 🙂 všetky kočíky sú širšie na kolieskach ale do nášho sa v poho mestí kočík Quiny kamoška ho má a vtrepe ho v pohode 😀

mojinecka
21. máj 2008

Faustina, poznám Tvoj problém. Ja som tiež zúfalá z nášho výťahu. A doposiaľ riešim tému kočík. Mne zatiaľ vychádza Chicco Trio for me complete. Bola som sa pýtať v obchode a po zaplatení zálohy mi ho vedia požičať domov na vyskúšanie. Len neviem aké majú chicca konštrukcie a kolieska. Predavačka vravela, že na nich reklamácie nebývajú. Tak neviem, skús pozrieť tento.
Ešte sa chcem spýtať - nemáte niekto Demu Basic 2008. Aký je vnútorný rozmer vaničky? A spokojnosť?

pinco
21. máj 2008

Ahojte. Faustina chapem ze s tym vytahom to mas tazke, ale zasa cakas babo v zime, tak si nevyber silou mocou nejaky malicky kocik, kde sa ti potom male nevojde aj s fusakom...
Ja som dnes obzerala v obchode CAM MB X6 - nemate ho niekto? Zda sa mi fakt pekny a lahky a vobec nie taky strasny plastac ako sa o nom pise. A vanicku ma tiez dost velku... A hlavne ta vaha je super - 13,6 kg. Lebo ja som mala a budem ho musiet trepat hore schodmi (my vytah nemame, ale nastastie len na prvom posch. byvame 🙂 )

skay
21. máj 2008

ahoj, som tu prvy krat a chcem vas poprosiť o info resp. upozornit ze vcera nam bol ukradnuty kocik casualplay S4 farba green pilot v trnave. da sa spoznat podla toho ze penove madlo na jednej strane rukovete je o nieco dlhsie. za kazdu info dakujem.

pinco
21. máj 2008

No to je vrchol, ze niekto kocik kradne...

janka5861
21. máj 2008

Ahojte,kde by som si mohla omrknut kocik higt trek na vlastne oci ? Jedna sa o zapadne slovensko ... poradte mi ....dik

pralinka25
22. máj 2008

urcite nasi romsky spoluobcania. Uz som o tom pocula.

jana333
23. máj 2008

Ahoj, neviete, kde by som mohla zohnat nanoznik ku kociku Jane Nomad farba r. 2007 Orange H19? Velmi by ste mi pomohli.

lemge
25. máj 2008

ahojte kocky.neviete poradit kocar ktory sa da zlozit do rozmeru max 42cm,aby sa zmestil do kufra renault thalia.hladame 3kombinaciu,styri kolesa najlepsie vacsie-aj do terenu,lesa.s tym nasim kufrom je to hruza,neviem ci si moozme moc vyberat 😖 dik,dik moc za kazu radu...

nelika666
25. máj 2008

pinco ja som mala CAM mbx6 - z mojich skusenosti, super kocik, ak mas nejake konkretne otazky, tak mi kludne napis do IP 😉

jankatt
25. máj 2008

lemge ja mam casualplay s6 a mne sa v pohode zmestil aj do sportoveho auta kde je kufor ozaj maly

bubadlo27
25. máj 2008

jana333,
ja som si nanoznik H17 kupovala cez internet , pri objednavke, je treba uviest poznamku, ze sa jedna o farbu H19, kuk
http://www.e-broucek.cz/kocarky/prislusenstvi/n...