Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

certica
26. jan 2008

v prievidzi si to chcem uz len objednat, tu je to hrozne predrazene vsetko. bola som v kike vyslovene len na kuk, tam maju totiz aj hartany, kedze je to nemecka fy a chcela som porovnat. tam napr. ten concord vychadza cenovo o polovicu drahsie 😲 . mali tam nejake inglesiny hlboke a kombi, quinny, chicco a pod.
ja moc nechcem trojkolku...

bubadlo27
26. jan 2008

ahoj vici, ja som videla novy katalog jane a teda ti poviem ze farby uplne o nicom, strasne ma sklamali a urcite by som si tento rok kocik odtial nekupila ☹
Farby take nevyrazne, nicim ta neuputaju, napr., lososova, no neviem podla mojho vkusu nic moc ☹

vici
26. jan 2008

bubadlo a nema jane nejake vylepsenia??? ako otvaracie mad, pripadne polohovaiu strechu??? Bud Slao alebo Nomad??
certica kde je to drahe?? Myslis v Pd alebo na Slovensku celkovo?? ten Concord maju cez Ebay aebo v rakusku za 349 eur + 25 Eur transport = 374x 34sk = 12716, a to som ikde moc nepozerala, tieto cen majuvsade a pre ktory si sa rozhodla?/ Aky je Nomad v porovnani s Concord Fusion?? ktory sa zda byt lahsi??

bubadlo27
26. jan 2008

vivi ja mam nomad, a som si ho porovnavala s tym co ponukaju tento rok, sice je pravda ze nazivo som to nevidela takze na 100 percent povedat neviem, ale tie farby su otras a celkovo vsetky vyzeraju take vyprasivele ☹

vici
26. jan 2008

a si s Nmadom spokojna??? Este nepouzivate sportak asi, ze?? Tak aspon ten podvozok je OK, da sa trsk aj do terenu?? alebo to hrka ako des??

bubadlo27
26. jan 2008

no pouzivam aj aj na striedacku, kedze neni taka tuha zima a mala ma 7 kg, tak sa sice zmesti do vanicky, ale lezat tam uz moc nexce a v sportaku ma aspon volny vyhlad, som si dokupila aj nanoznik takze ja som spokojna 🙂
vsade som citala ze kolieska sa rozhrkaju ale ja nemam ten dojem, dokonca xodim kazdy den na prexadzky aj po tych kachlickax co su v meste a nazda sa mi ze by moc hrkal, to som videla ine hrkotacky 😉
a chodime aj do lesa a mne ten kocik vyhovuje 🙂

vici
26. jan 2008

a nefuka na malu, ked je v takom polosede??, pozeram, ze je len o mesiac starsia ako nas vici. vies, ja som uz mala kocikov az az ( mam vo fotoalbume), dokonca mam teraz este aj peg perego GT 3 - v krabici, pre dieta je ozaj super aj sa super vodi, ale je to obor a neviem ci si ho mam nechat, alebo vymenim za nieco lahsie a mensie, a kolko ten nomad sportak v skutocnosti vazi??? A ked je sed maximmum hore, dobre sa tam sedi, nie je to len taky polosed?? Taky som mala este s malou JAne ale powertrack a tam ten sed bol malo kolmy a mala sa jedovala, tak som musela davat vankuse atd....

bubadlo27
26. jan 2008

ja som pozerala ten tvoj powretrack v albume a mne sa zda ze nomad sa da este viacej dat do lahu, 😉 , aj tam to fungovalo, ta potahovani dvoch kvazi snurok, lebo mne sa to paci a mame vela poloh 🙂
mlau som skusala dat maximalne do sedu a mne sa nezdalo, ze by sa jej zle sedelo, len tym ze je este mala , tak nedosciahla na madlo, ked ma hracky 😉
myslim ze vazi okolo 10 kg 😉

catrin1
26. jan 2008

ahojte..neviete kde by som kupila kocik moon S3..pripadne na akej stranke ho najdem??vdaka.ak mate niekto skusenosti tak aky je?? 🙂

weroni
26. jan 2008

catrin: skusenosti nemam ale videla som ho na mimibazare a v kocikovo.sk skus 🙂

catrin1
26. jan 2008

o.k vdaka idem pozret... 😉

vici
26. jan 2008

kocky, kto ma zalusk na jane 2008, tak pozrite na

www.bayon.es

potom si tam kliknite do vyhladavaca jane a uvidite nove modely. JA som zbadala ze slalom ma integrovanu celu zmensovacu vlozku v sportaku, nielen okolo hlavicky, neviem ci sa predtym dalo nastavit odpruzenie na zadne kolesa - teraz ano, novu autosedacku strata, ale inac som tomu moc neporozumela, a niekde som citala, ze nomad by mohol mat aj variantu nafukovacich kolies, ale ci to je pravda?? no o 2 tyzdne to hadam bude aj po anglicky niekde... Ak viete niekto dobre po spanielsky, tk by ste na mohli prelozit, ak je tam nieco nove, o doteraz nebolo

diky

catrin1
27. jan 2008

ahojte..neviete nejake stranky kde by som nasla cortinu evolution x3 tris ale 2007

skutik
27. jan 2008

nemate niektora prosim skusenost s trojkolou Peg Perego GT3 a trojkolkou Casual Play S4? Rozhodujem sa medzi tymito dvoma kocikmi a neviem sa rozhodnut. celkovo sa mi viac paci asi S4 ale GT3 ma zas viac premyslenych drobnosti, ako odvetranie striesky aj vanicky... fakt sa neviem rozhodnut. Este aj farby by som si vybrala z oboch... Dik za rady...

tilly
27. jan 2008

skutik na predchádzajúcej stránke píše vici poznatky o PP GT3 😉
CP S4 má strašne maličkú tú športovú časť

tilly
28. jan 2008

😀 😀 😀 a som dostala zákaz 😀 😀 nesmiem už kúpiť ďalší kočíííík 😀

skutik
28. jan 2008

tilly dakujem... tie rozmery sportaku som si nevsimla a tie su dost dolezite - ved v tom v podstate stravi dieta najdlhsie obdobie... no dúfam, ze budeme spokojni... cez vikend pred nasim domom som odchytili jednu mamicku s PP GT3 a vraj je veľmi spokojna, tak hadam.. Ja zasa nie som nejak malinka (170 cm), tak hadam sa za nim nestratim... ta mala sportova cast S4-ky je zavazny argument - aspon nelutujem... diky 🙂

vici
28. jan 2008

ahoj skutik, no my mame este stale GT 3, este som ju nevratila, pretoze pre dieta je uplne genialna, konfort nadovsetko, mozno si ju nakoniec aj nechame, tiez neviem zaco by som ho vymenila. Mali sme aj Slom od JAne model 2005, ale ten sa nedal dat uplne na sedenie, len tak do pololehu, streska sa nedaa naklonit dopredu proti vetru,ci slnku a nedrzala vyrovnane poriadne, madlo nebolo odsuvacie. Myslim, ze tato 3 kolka je perfektne vybavena, len skladat do auta hore dole je dost makacka a 13 kg tiez nema, ja som ho vazila naposledy 14,5 kg aj s kosikom a strieskou. Ale asi nie je nema konkurencie, co sa tyka priestrannosti pre dieta a vahy do 14 kg a vychytavok. moja mala mala 11 kocikov, naozaj sme uz mali vselico a v kocikoch sa vyznam, ale najst optimalny nie je mozne. neviem co od kocika vyzadujes, mozno to by pomohlo, trojkoka, svorkolka, sportova cast prehadzovatelna, odpruzenie???

skutik
28. jan 2008

vici: v podstate som rozhodnuta pre trojkolku, vraj do terenu je lepsia... ja s nou potrebujem pohodlne prejst, po strku, po polnej ceste, otocit na mieste jednou rukou a pod... byvame v lokalite, kde este nie su vsetky cesty dokoncene a casto chodim so nasim psikom do prirody, tak, nech sme co najviac "terenni" 🙂 preto asi aj to odpruzenie. Vzhladom k tej trojkolke, netreba otocnu sportovu cast... skusala som si to na nejakom kociku a je tam problem, ze ak to otocis, tak zakopavas nohou o to stredne koliesko - teda vlastne, ak mas prehadzovaciu rucku, taky som skusala - nevedela som s tym v pohode prejst...
Na vahe mi az tak nezalezi - byvame v rodinnom dome, takze nikde nemusim kocik nosit, ani nemusi byt v zlozenom stave "extra maly", lebo mam priestranne kombi... babo sa nam narodi v maji, tak chcem aby bola aj hlboka vanicka co napriestrannejsia, nech nam vydrzi - chceme kupit hlboku vanicku, sportak a vajicko - vsetko dokopy, cakame prve babo a prilis sa mi nezda predstava, dat novorodenca do sportaku, aj ked v lete... nepôsobi to na mna tak bezpecne... no a samozrejme, jak spravna baba 😉 , tiez chcem, aby ten kocik nejak vyzeral...

skutik
28. jan 2008

dnes som bola predsalen omrknut este ten Casualplay S4 - je nádherny, moderny, lahucky, len mne sa zda byt dost "maly", hlavne ta sportova cast - co spominala tilly... no skratka vôbec nevyzera zle, lahunko sa s nim manipuluje, sice odpruzenie nema take premakane ako PP GT3, ale to mozno tiez az tak nie je dôlezite... asi to nebudem uz komplikovat a zostanem pri tej GT3... objednanu ju uz mame a stale nachadzam viac za ako proti...

vici
29. jan 2008

skutik, ahoj aj my sme si nechali GT 3, mama isla dnes s malym na prechadzku a dokonca tak, ze sme prehodili strechu na druhu stranu, maleho som dala do fusaka a mama nanho vidi, ked ho tlaci, on bude mat 7.2. styri mesiace. Moja mama je absoltne zastancom trojkoliek , tak ma presvedcila a veru nelutujem. Moja 4 rocna dcera sa v nom zboznuje vozit, tento tyzden pridam aj nejake to foto do albumu...., my mame ten moka, teraz si este chcem dokupit ku nemu tasku prebalovaciu, ale od Teutonie, lebo ta ma zaintegrovanu podlozku na prebalovanie a to tak, ze ked tasku otvorim a odzipsujem postranne zipsy tak sa my vlastne ten poklop premeni na podlozku. Mam ju ku teutonii v tmavomodrej farbe a ta sa mi veru nehodi......uz sa tesim kedy vyzdraviem a pojdem s GT3 aj ja von..., tak nech sa ti popacuje.. a aku farbu ste vybrali???

certica
29. jan 2008

vici ahoj, ja som ti aj zabudla na tu IP odpovedat, totiz aj tak neviem, pri akom voze nakoniec skoncim 😀 . a tento GT3 ma nafukovacie kolesa? uz si nepamatam... aj ked o peregu som vobec neuvazovala 😀
inac aj tvoj krpec je 7.2.? nas viki bude mat teraz 3 r. 😎

vici
29. jan 2008

ahoj, gt 3 ma nafukovacie kolesa, nas victor je 7.10.2007 a nicole je tiez 7.10. ale 2003. hadam budem spokojna, ale myslim, ze ked sa rozhodnem ju predat, ak by problem nebol....

certica
29. jan 2008

no, tehu demencia... 😀 , az teraz mi trklo, ze si pisala o 4 mesiacoch 😀

skutik
30. jan 2008

vici, my sme sa rozhodli pre tu malinovo-bledosedú kombinaciu - neviem ako sa vola, sú to farby z kolekcie 2008... cakame v maji dievcatko, tak som chcela nieco veselsie a nie prilis tmave.... vcera som zasa isla okolo vykladu, kde ju maju vylozenu a utvrdila som sa, ze vyzera dobre a ostatne posudi asi az prax... uz asi nebudem spekulovat

weroni
31. jan 2008

baby potrebovala by som surne poradit kto mate skusenosti s kocikom Deltim Voyager? 😕

tilly
31. jan 2008

weroni, ten mal nejaké problémy so soikou... bol ako nebezpečný kočík...

mimina74
1. feb 2008

www.kocikovo.sk/kociky-znacka/bertini/ kocky neviete mi niektora poradit? mam na mysli X6,aleboX2. mate niekto skusenost, alebo ste poculi ste nieco o nich? 😉 dakujem

vici
1. feb 2008

ahoj mimina 74, ja som mala X lite 4 a podvozok bol velmi siroky, co sa tka plochy sedenia tak super dlhy ale podla mna dost uzky, menej ako 30 cm, co ti o rok vo fusaku nemusi stacit....Inac vyzeral super, mne sa ten potah moc napacil, taky ako keby rychlo premokol, ale to je asi vec nazoru, ja som vratila ten moj X 4 lite pretoze som nevedela natacat s podvozkom. Mne tam chybalo odpruzenie, ale ved vskusat mozes, ono sa to da vratit, ked objednas cez internet do lehoty tusim 1 tyzden od obdrzania tovaru....tak hovori zakon...

mywiel
3. feb 2008

Ahojte maminy,
mate niektora tento kocik a ste s nim spokojna? Tento sa mi totizto velmi paci, ale predtym nez ho kupim by som chcela vediet vase nazory. Diky. 😀

http://www.spuntik.cz/bebe-confort-trikolka-hig...