Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

eja168
27. mar 2008

ahojte,preluskavam sa temami kociky, ale nenasla som nikde blizsie skusenosti s kocikom Cam combi family
zaujimalo by ma hlavne, ci sa postupe"nevyheblu" tie golface a ake skusenosti su s kolieskami, resp. celkova ovladatelnost kocika
dakujem 🙂

dili
2. apr 2008

cavte baby - ja tuzim po kociku - peg perego - trojkombinaciu s golfovymi ruckami. pocula som ze mameicky si ho chvalia, aj ked je drahy. mate niektora tiez skusenosti? napiste 😀 dakujem

matinka
2. apr 2008

baby, ja som uz takmer rozhodnuta pre Jane Nomad, este mate sancu, povedzte mi, ak s nim mate zle skusenosti. Dakujem 🙂

cicushka
2. apr 2008

dili) ja by som sa jedine bala, ze pri golfovych ruckach nemozes tlacit kocik jedou rukou. Vela krat sa mi uz stalo, ze som malu mala na rukach a kocik tlacila jednou rukou, tak ze som si plnu rucku uchopila v strede. Pri golfovych ruckach by to bolo asi obtiazne

matinka
2. apr 2008

cicushka, si tu? 🙂 Co si myslis o Nomade? Ocenim kazdu radu. Maly sa nam ma narodit v lete...

cicushka
2. apr 2008

martina)

hod link

mywiel
2. apr 2008

Matinka je to super kocik akurat vanicka vazi 8kg, trosku tazka... 😒

matinka
2. apr 2008

ahoj mywiel, co neskoci do juloviek? 😉 Chceme ho hlavne kvoli sportovej casti, vies, ked drobca tam dame na zimu aj s fusakom... sa mi zda byt zo vsetkych najlepsi... ta vanicka... musim ju este raz skusit v obchode, nejako sa mi nezdala byt az tak tazka, ved este poskusam, diky za upozornenie 🙂

cicushka
2. apr 2008

aha, uz viem ktory to je. nemam ho moc nastudovany, lebo to nieje moj "typ" kocikov, ale aj napriek tomu sa mi vyzorovo celkom paci. Celkom dobre znie, to polohovanie autosedacky. S tym som sa este nestretla. Nespominaju tam, ci sa da rucka preklapat, alebo nie. To by mi asi chybalo na kociku, ked sa da ist iba jednym smerom. Preklapaciu rucku, alebo vanicku ocenis hlavne, ked zacne dietatku svietit slnko do kocika. Proste iba preklopis, dietatko otocis opacne a pokracujes v prechadzke tym istym smerom.

matinka
2. apr 2008

cicushka, to je jedna z mala jeho nevyhod, ze sa rucka nepreklapa. Chapem tu vyhodu... ale iba velmi maaaalo lepsich kocikov ma tu funkciu. Ale vanicka je myslim otocna (ale zas pravdu povediac, ked bude maly spat, urcite ho nebudem s celou vanickou otacat...)

mywiel
2. apr 2008

Mati ja presne tuto vanicku mam co chces ale ja ju budem mat zapnutu stale v aute nebudem ju vyberat, lebo mam este jednu inej znacky aj s kocikom, mozno si videla v mojom albume... 🙂

cicushka
2. apr 2008

no tak potom sa to riesi tak, ze prehodis plienku alebo deku cez striesku, alebo zmenis smer prechadzky, ale jednoduch otocis cely kocik a miesto tlacenia ho tahas 😅

perfektny kocik neexistuje, keby existoval, mali by sme ho vsetky 😀

mywiel
2. apr 2008

Moj kocik je na oba smery, tiez som rozmyslala nad tymto, ale prave kvoli tomu nevyhral Jane u mna lebo je len na jednu str.

matinka
2. apr 2008

mywiel, videla, myslis bebe confort? Ten som nazivo nikde nevidela, tak neviem posudit...

lienka7
2. apr 2008

Baby a co tak per perego Centro? mate s nim niektora skusenosti ? Neviete ako je to tam s pruzenim - nechcem aby to bol pre maleho kostitras

buxxbu
2. apr 2008

zienky, potrebujem radu...babatko sa ma narodit koncom maja a ja mam strach, ze ked bude mat pol roka, budem ho musiet dat do sportaku, lebo sa do vanicky nezmesti - nebude mu v nom zima? Uvazujem nad kocikom babysmile-Twister, alebo Atlantic.... neviete nahodou ake maju presne rozmery vanicky?

matinka
2. apr 2008

buxxbu, obavam sa, ze vsetky vanicky su tak do 6 mes 😒

ajkabezka
2. apr 2008

buxxbu, máme atlantic- poměřím a napíšu 😉

ajkabezka
2. apr 2008

široká je 34cm, dlouhá je 80cm a hluboká je 18cm- u prvého Danielka jsme měli Tako exeptional a vanička- teda taška- byla široká 32cm a dlouhá 76cm, takže atlantic je o kousek větší 😉 jak budeš něco o Atlanticu vědět, ptej se...zjistím, poměřím napíšu

loss
2. apr 2008

inak baby dnes celkovo robia male kociky a pritom sa rodia velke deturence

matinka
2. apr 2008

loss, ved prave... 😒

buxxbu
2. apr 2008

ajkabezka, dakujem velmi pekne. este sa chcem opytat, ci nie je velmi tazky a ako je to s perovanim kocika... hojdat sa asi neda, ze?!

ajkabezka
2. apr 2008

má jen 12,5kg- je VELMI LEHCE MANIPULOVATELNý 😵 - a má odlehčenou konstrukci- to naše první Tako bylo těžké jak ďas, když jsi chtěla odbočit, musela jsi dvíhat celou váhu kočíka aj s bábetkom 🙄 , toto odbočuje "skoro" samo 😉 ...nedá se vysloveně hojdat, jako kolíska, ale má na předních kolech pérování, takže malé pohojdáníčko z něho dostaneš...jsem ním nadšená a už bych jiný nechtěla 😵 😵 😵 - a už vúbec ne typ Tako atd...veliká výhoda je že je i dost vysoký 😉 a nemusíš se naklánět do kočíka, tako bylo dost dole a dvihnout našeho prvního "slona" bylo něco pro páteř 😖

baskaj
2. apr 2008

ahojte baby. nakukla som vam do temy.
matinka: aj ja by som chcela Jane Nomad. Tento:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Len sa mi nepacia tie plastove kolieska. Radsej by som chcela nafukovacie... 😒

stankatt
2. apr 2008

ajka aj mne sa velmi paci Atlantic. Ale rucka sa asi neda prekladat..

bubadlo27
2. apr 2008

martinka,
ja mam Jane Nomad, uz o leta a velmi si ho pochvalujem, teraz sa vozime v sportaku, a na leto sme si kupili aj golfac Energy v rovnakej farbe jak kocik 😉
tie koliecka nie su plastove, su z tvrdenej gumy a vyhodou je to ze ich nemusis dofukavat 😉

baskaj
2. apr 2008

bubadlo: a teda sa s nimi dobre bezproblemovo chodi aj po tych nasich porozbijanych chodnikoch?
A nevybledol ti potah? Bo som pocula ze tieto nomady niektorym cez leto vybledli...

matinka
2. apr 2008

baskaj, no nie su nafukovacie, ale nie su ani take typicke plastove, podla mna budu v pohode 😉

bubadlo a preco si kupovala na leto dalsi kocik? Kvoli lahkosti? Ja som si myslela, ze v nom bude dokedy budeme v kociku 😅

ajkabezka
2. apr 2008

to je asi jediné mínus Atlanticu, že nejde překlápět ručka, ale my osobně to v poho přežijem- neubírá mu to na tom, že jsme VELMI SPOKOJENí