Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

rovni
26. júl 2008

question-aj my sme chceli Hartan VIP,na vajicko potrebujes adapter,ktory nakliknes na kostru kocika a potom tam pasuje myslim Maxi-Cosi a mozno este aj ina znacka-to uz si presne nepamatam,ale urcite sa to da pozriet na ich stranke alebo inde na nete

muriel293
27. júl 2008

ozaj baby a vy si kupujete kočík dopredu alebo to nechávate až na obdobie po pôrode? lebo do mňa doma hustia že pred pôrodom si ho nesmiem kúpiť 😀 ale myslím že to budem mať iné starosti a nie ešte behať po obchodoch a zháňať,ja by som ho kúpila tak po vianociach, to budem mať dva mesiace do porodu

zajo79
27. júl 2008

ahoj muriel. Vecna tema kociky 😀 mojej svokre sa postavili vlasy dupkom, ked som jej povedala ze najneskor v novembri chcem kupit kocik. Termin mam v polovicke januara, no ale kludne to moze byt i skor. V decembri su vianoce, cize to ja po obchodoch s brusiskom chodit nemienim, vsade bude vela ludi, ktovie ake budu cesty. Stat sa moze stale nieco, to by clovek nemohol mat nic a budem kludnejsia ked budem mat pekne vsetko nachstane doma.

Viem ze vela mamiciek to riesi tak,ze si zarezervuje a vyplati kocik v predajni a po porode ho tatinko pride zobrat. No ale co je uz doma, tak s tym som spokojnejsia. Najradsej by som uz nakupila vsetko, zatial sa drzim, kocik bude ceresnicka na torte, posledna vec co chcem kupovat. Nevydrzim ho nemat doma uz v novembri, co sa zastrelim???

zajo79
27. júl 2008

kocky, oplati sa ist pozriet kocik do SCS do Viedne? nakupovali ste? o kolko zhruba to vyjde lacnejsi?

tyli
27. júl 2008

Ahojte, ja som bola v SCS Wien pred cca. 3 týždňami. Nakoniec som kočík nekúpila, neviem ako by som riešila reklamáciu, ak by sa niečo pokazilo. Zaniesť kočík na opravu a potom ísť si ho vyzdvihnúť 😖 😖 😖 Je pravda, že je to o niečo lacnejšie. Predávajú s tam hľavne Teutonie, Racery a Hartany, cca. 400 až 500 EUR. Záleží v akej cenovej relácii hľadáš kočík. Mne sa to zdalo priveľa. No keď nič iné, oplatí sa ísť do SCS na nákupi výbavičky. Omnoho lacnejšie. Najprv sme zastavili v obchode KIK (myslím že sa to tak píše) svetríky a trigovičky cca. 3 až 3,5 Eur. Potom sú dobré obchody v SCS.

Muriel, prvý kočík som kupovala 2 mes. pred termínom pôrodu. Mali sme ho odložený u našich doma. Mama je tiež poverčivá 😅 Ale ponúkajú v niektorých obchodoch takú možnosť, že si kúpiš kočík a môžeš si ho u nich nechať do pôrodu. Manžel ho potom môže ísť vyzdvihnúť.

zajo79
27. júl 2008

ahoj tyli. Mali v SCS aj Peg Perego skate?

muriel293
28. júl 2008

zajo79: my sme doma prerátavali ceny kočíkov z Viedne na naše a vyšlo nám teda ten čo chceme my-o tri a pol tisíc je u nich lacnejší ale tiež ako kde-záleží od obchodu...
no ja si tiež nedám určite povedať a kúpim si ho dopredu tiež tak tie dva mesiace ako som vravela,tiež nebudem mať náladu terigať sa s pupčiskom po obchodoch!
😀

tyli: to hej ale možno kúpime nejaký spodruky 😀

martina48
28. júl 2008

kočky,mohli by ste my poradiť????.......čo hovoríte na x-lander xa?

bubatenko
29. júl 2008

ahojte chcem sa spýtať kočiek, čo boli vo Viedni, dá sa tam zohnáť Concord Fusion? Alebo aspoň nejaké obchody mimo BA, kde by sa dali zohnať o niečo lacnejšie. Ešte jedna otázka, neviete poradiť kde by som si mohla pozrieť kočíky značky Jane?

rovni
30. júl 2008

bubatenko-Concordy som urcite videla v SCS Sud v Babyone-ci to bol Fusion alebo iny typ uz presne neviem
a myslim ze by sa nasli aj v inych predajniach v detskych oddeleniach-Kika,Lutz,Leiner,Ludwig

zajo79
30. júl 2008

rovni, videla si v rakusku aj peg perego skate?

rovni
30. júl 2008

zajo-tak tymto som si neni uplne ista,myslim ze PP mali urcite,ale ci skate?naozaj neviem
mali tam hlavne tieto znacky: Hoco,Hartan,Teutonia,Concord,Chicco,Bugaboo,I´Coo,Mutsy,...

bubatenko
30. júl 2008

rovni a cenová úroveň týchto kočíkov, o koľko to vychádza cca lacnejšie?

jeana
30. júl 2008

babulky,
v SCS su aj concordy, aj Fusion aj Neo takisto aj Skate. Maju ich vsetky urcite v Babyone a takisto aj v Lutz 😉
z vlastnej skusenosti poviem ze nas kocik nas v SCS vysiel o 30 % lacnejsie ako tu na SK 😉

bubatenko
30. júl 2008

ďakujem veľmi pekne, len som sa nechcela zbytočne prehnať.... pekný večer ešte

tilly
30. júl 2008

kocky, skuste si zadat do rakuskeho googlu, aby vam to vyhladalo nejake inzertne fora alebo portaly, len to treba vediet trosku nemecky 😉 alebo cez rakusky ebay.at 😉 ja som takto mala 5 kocikov za zlomkove ceny 😉

tilly
3. aug 2008

tyli, mali ste skočiť aj do toys r us, tam majú také lacnejšie značky 😉

tyli
4. aug 2008

Ahoj Tilly,
boli sme aj v Toys. Vo Viedni som nakúpila iba oblečenie. Nakoniec som kúpila u nás Peg Perego Uno. Nie je to úplne to, čo som chcela, no je celkom variabilný a myslím, že bude stačiť. Taký kočík ako by som chcela ešte nevyrobili za 10 000,- 😀 😀 Keby som bola ochotná dať viac za kočík, určite kúpim Teutoniu al., Hartana.

tilly
4. aug 2008

tyli, cez rakúsky ebay by si ho kúpila v super stave do 200 E 😉 ja som si takto vydražila racer za 158 E 😉

question
6. aug 2008

uj,myslela som ze hartan VIP je asi ten naj ale naklikla som si na nete teutoniu..a som na zaciatku..bo vsetky teutonie sami zdaju super..baby co mate teutoniu..poradte medzi nimi..prosiiiiiim 😀

tilly
8. aug 2008

question, kuk do "teutonia kočárky" 😉

medzi hartan vip a teutoniami (napr fun system) je ten rozdiel, že teutonie sú ľahšie, ale hartany majú kopec technických vychytávok (nastavenie pruženia, predĺženie časti na nožičky a pod.)

marcella23
22. aug 2008

ahojte, mozte mi niekto poradit, kto ma kociar zn. Cam combi family ? chcela by som si ho kupit.....dakujem

nsoci
25. aug 2008

Holky, neviete poradiť ktoré štvorkolky maju otočné predne kolieska?

zajo79
25. aug 2008

Bebecar, Peg Perego...Jane Nomad... A urcite aj ostatne, len teraz konkretne neviem

tilly
25. aug 2008

teutonia fun system, mistral, hartan vip, topline S 😉

stellarova
25. aug 2008

ma niketo skusenosti z kočarom delti frog

angienka
25. aug 2008

ahojte...strasne sa mi paci trojkolka od Bambino World-poradi mi niekto,ci sa da najst aj na sr alebo v cr???A ake su vase osobne skusenosti?

dzani
29. aug 2008

ahojky 8)
tak som zavitala do temy kociky, nakolko je momentalne u nas aktualna. Chcela by som Vas babule poprosit, ktore sted z Bratislavy alebo aj nie ste, ideme buduci stvrtok do BA, ci by ste mi poradili nejake predajne s vacsim vyberom kocikov. Budem velmi vdacna. Poprosim na IP aj ulicu, hadam nas navigacia nesklame 😀 Dakujeeeeem peeekne.

tilly
29. aug 2008

predeti na košickej, forbaby na rajskej pri tescu, kika, peg perego v auparku, dráčik,...

katyl
13. sep 2008

Caute baby,
pripajam sa aj ja k teme kociky,
hlavne ku kupovaniu za zahranicia.
Davam do pozornosti stranku www.kiddies24.de
tam najdete kociky a sety tych naj znaciek o tretinu lacnejsie.
Konkretne som pozerala concord fusion, cely set teda sportak plus vanicka Proton plus vajicko Ion,
u nas to najlacnejsie vyjde okolo 26500 Skk, tam je cely set za 698 EUR, takze rozdiel je 6000 Skk!!!
K tomu napriklad fusak Hug, u nas 2600, tam 1600, taska Mamabag, u nas 1600, tam 600!!!
Pisala som tam mail, kde som sa pytala ako sa da tovar doviest na Slovensko.
Ochotne mi odpisali, ze pokial si objednam tovar z ich stranky, dostanem este 5% zlavu, co musi pokryt naklady na kuriera, ktore su okolo 20 EUR.
Takze nie je o com, pokial su vase vysnivane kociky u nich v ponuke, tak usetrite a nie malo 🙂
A urcite su aj ine e shopy v zahranici, kde su ceny lepsie ako u nas