Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

ada78
15. mar 2007

Ahojte. Nejak som to nezachytila. Kde sa nachadza ten baby market? Mozte mi prosim napisat mesto a ulicu. Dik. 🙂

bambulka2
15. mar 2007

Ada,

www.babymarket.sk

Je to internetovy obchod, ale maju aj predajnu v Senci. Od aprila maju otvarat obchody aj na Sustekovej a niekde v lamaci. Presne neviem kde, vraj to daju na web.

Bambulka 2

anad
15. mar 2007

Biba, ja som si sice kocik este nevybrala, ale tiez som pozerala po quinny. len sa mi zdaju uzke, hlavne teda vanicka, ktorej vnutornej rozmer je 26cm. no a freestyle nezmestim do vytahu :( ale inac sa mi pozdavaju 🙂

anika
15. mar 2007

baby, co poviete na PP centro completo????hladam golfacik a tento sa mi paci!Nejake referencie, prosim 😉

biba
16. mar 2007

Ahojte babulky. Anad, vcera som bola v jednej predajni a nechala som predavacku, aby mi uplne predviedla ten kocik. Aj sme ho dali do kufra auta, ze ci sa zmesti. No pozerala som na tu vanicku a oni su tvarovane. V strede su trochu zuzene, ale inak je dost dlha. A kedze planujem narodenie babetka na leto tak je to viacmenej jedno, lebo v zime aj tak uz bude sediet v sportaku. Jedine co sa mi na Seedy SX nepaci, je to, ze ma len 5 bodovy zapinaci system a nema tu rucku pre dieta, aby sa malo kde chytit, alebo si vylozit nozicky. Chcela som aby mi predviedli aj Freestyle, ale ten podvozok nemali na predajni, tak ti neviem povedat. Ja asi ani kocik nebudem davat do vytahu, ale ho budem nechavat v kocikarni a tak to ci sa mi zmesti,alebo nie do vytahu ma az tak netrapi 😀

kala713
19. mar 2007

Ahojte žienky. Viete mi niekto poradiť kočík, aspoň dvojkombináciu, v ktorom sa dá bábo aj pohojdať?

k.a.t.k.a.
19. mar 2007

K ala napr. Gesslein, ja ho mám a som s ním velmi spokojná 😉

tilly
19. mar 2007

biba, ten freestyle je lepší, môžeš si dať sedačku aj k sebe, čo je pri takom ročnom dieťatku super, lebo s tým sa musíš rozprávať po ceste a tak, mne sa freestyle veeľmi páči

včera som bola na prodíte a zaujal ma tento:
http://www.patron-slovakia.sk/baby/index.php?p=...

naživo vyzerá oveľa lepšie ako na fotkách

veľmi sa mi páčil, kompletne som si ho omakala a očaril ma, skúšala som do toho posadiť aj dominika a na to, aké je to veľké dieťa tam mal veľa priestoru, už som lámala muža, ale povedal, že domča dovozíme v atlanticu a potom pre druhé bábo už budú zas iné novinky

biba
19. mar 2007

Tilly, ten patron je pekny, ale tie predne kolecka vo mne nwezbudzuju stabilitu a trvacnost. ☹

anika
20. mar 2007

ahoj tilly, viem, ze sa vyznas v kocikoch, ja sa neviem rozhdnut, ake golfky.
Teraz som buchnuta do inglesina zippy, myslis, ze su ok????alebo radsej Centro?

kala713
20. mar 2007

k.a.t.k.a. a sú kociky Gesslein vhodne aj pre dietatko narodene v zime? Myslim tym, ci bude babo dostatocne chranene proti zime a vetru.

tilly
20. mar 2007

ja moc golfky nemusím, mám radšej spojenú rúčku, lepšie sa s tým manévruje a tak, ale golfky sa lepšie skladajú...

ja by som radšej A3 alebo centro... ale zippy sú pekné golfky

k.a.t.k.a.
20. mar 2007

kala určite áno, lebo aj moja sa narodila teraz v decembri 😉

biba
21. mar 2007

Tilly, a pls. co hovoris na kocik zn. Cam Cortina. 😵 Je to trojkolka, zevraj dobra. Ja vazne neviem co s kocikom, neviem sa rozhodnut 😢

dadulik
23. mar 2007

baby, mohli by sme sem hodit zoznam kocikov, myslim znaciek. Rada by som pokukala aj tie, ktore este nepoznam. Mna napadaju: Cam, Peg Perego, Patron, Bebeto, Dema, Adbor, Tako, Inglesina, Quinny, Jane.....

lilly
23. mar 2007

dadulik - Mutsy /Urbarider - moj favorit 🙂/, ABC Design, Moon, Implast, Hauck, Icoo...

inac mozem vam poradit dobre forum na ceskych strankach, kde su obsiahle diskusie o jednotlivych druhoch kocikov, da sa tam vela dozvediet:
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

a este na www.babyhop.de maju dobre ceny kocikov aj inych veci pre deti, posielaju tovar aj na Slovensko a este od tych cien, co tam maju uvedene odrataju DPH /19%/, takze sa da dost usetrit. Napr., ako som uz pisala mojim favoritom je kocik Mutsy Urbarider, pripada mi uplne uzasny a super, no u nas ho velmi ani nedostat, v Cechach aj hej, ale tam vyjde 2-kombinacia po prepocitani na takych 25000 Sk /prip. aj viac s dokupenim doplnkov/ a v tom nemeckom obchode to stoji 504 eur, co je okolo 17000 Sk a postovne je 20 eur. A este ked sa tam zaregistrujete, zobrazuje ceny uz hned bez DPH...

takze, ak chcete, pozrite si to 🙂

tilly
24. mar 2007

http://agent.kika.at/prospekte/Prospekt986.pdf
baby, raz som tu písala, že v rakúskej kike mávajú akcie na detské veci, tak teraz až do júna je tá akcia 😉

danona
25. mar 2007

kamarátka hľadá - páči sa jej Quinny, Buzz aj Speedy... ktorý z nich je lepšíí??? porovnával niekto?? ďakujeme 😉

nanina
26. mar 2007

Ma tu niekto skusenosti s kocikom Jane Powertrack? Cakam na kazdu odpoved. Dik

gabriell
26. mar 2007

ahojky. ja tiež zháňam nejký dobrý kočík... vie mi niekto poradiť, kt. značka je dobrá a kvalitná.. najskôr som rozmýšlala nad Peg-Perego, alebo Chicco..ale nevie skutočne... 😖

mimonenka1
26. mar 2007

Ahojte, ja som chcela Quinny freestyle, ale majiteľ obchodu, kde chceme kočík kupovať mi povedal, že značka Quinny je dobrá, ale freestyle je nepodarok a on mi ho určite nepredá. Pochvalne sa vyjadril o speedy, ale práve som čítala, že nemá madlo. Mamičky, ktoré máte tento typ, nechýba madlo vpredu? Tiež tam nie je nánožník, ale ja som tak či tak radšej chcela na zimu fusak, nezašpiní sa od snehu. Podeľte sa prosím o vaše skúsenosti. Díky.

tilly
26. mar 2007

mne by madlo určite chýbalo, malého v kočíku nepriputavam a bez madla by mi asi vypadol alebo vyskočil a už vôbec by som to neriskovala pri ľahkej trojkolke...

gabriell PP je dobrá značka...

ale po mojich skúsenostiach (mala som jeden slovenský, tri nemecké, jeden český a jeden taliansky kočík) by som chcela už len nemecký kočík

janamed
26. mar 2007

no ak možem dodať, mne by madlo na kočíku tiež chýbalo. Vlastne teraz nedavno som kupovala kočík, a chcela som quinny speedy, ale odradilo ma že nemal madlo, a vlastne to bol hl.dovod prečo som ho aj nekupila. Pri prvej dcerke som mala kočík aj s madlom, a myslím že teraz by mi už hodne chýbal, mala sa ho dosť držala, vykladala nožky 😀 , mala on opreté hračky aj knižky, proste si to ja bez madla ani neviem predstaviť 🙂

biba
27. mar 2007

To je jediny dovod preco by som speedy nekupila. Ale este uvidm. Uvazujem aj nad Jane, tie maju madla, ale madlo ma aj freestile od Qinny. Este som na zivo nevidel apodvozok a tak si neviem na neho spravit nazor. 😀

levon
27. mar 2007

ahojte 😉 na Quinny Speedy pasuje madlo z iného typu káričky (myslím že Chicco), majiteľka predajne s kočíkmi mi to ukazovala, ale pravdupovediac sa mi to moc nepozdáva takto "šušniť" kočík ktorý je beztak dosť drahý a za takú cenu by mal mať už komplet všetko. To isté nánožník - pasuje naň z Casualplay, ale len ten starší typ, tak neviem kde by som ho zháňala 😖 Okrem toho, mne sa páči tá farba topline- zelenomodrá a casualplay také farby určite nemá...
mimonenka - fusak je riešenie len na túto zimu,ale keď bude malinké mať 1,5roka, ako ho tam dostaneš? podľa mňa je nánožník pri športovej verzii dôležitý - vlastne keď si spomeniem ako som vozila ročného syna- bol vo fusaku a na fusaku bol navlečený ešte aj ten nánožník...

susik77
2. apr 2007

Ahojte baby. Neviete mi poradit, ktore uz mate deticky, ci je lepsie kupit kombin. kocik, ked sa nam narodi mimi na zac. augusta- okolo 2.aug., al. zvlast hlboky a potom uz len nej. lahucky sportovy? Pocitam, ze moze byt chladno tak do konca marca, to znam., ze miminko bude mat tak 8 mesiacov - myslite, ze vydrzi dovtedy v hlbokom? Nieco som citala, ze vraj tie trojkombin. su strasne tazke a ze kazdy ich do pol roka preda a ide do lahkeho sport. kocika.
Ja by som chcela najradsej kocik Mutsy, aj kamaratka ho chvali, ale je dost drahy a neviem sa rozhodnut, ci nemam kupit len hlboky a autosedacku, al. aj sport. cast...

megg
2. apr 2007

ahojte, ja mam Quinny Speedi pouzivany od narodenia. A nemam s nim problem. To ze nema madlo, je mozno aj dobre, pretoze takto ho na 100% vzdy priputam, keby som mala madlo, spolahnem sa na to, ze tam je a maly by sa kludne mohol aj prekoprcnut 😕 Nanoznik tam nie je, ale my sme fungovali v zime s fusakom a nanoznik mi tak veru nechybal. Podla mna je vsetko sila zvyku. Je jasne, ze je fajn, ked kociky maju full vybavu, ale zase Speedi je nenormalne lahky a stabilny a ktory nemecky kocik je s full vybavou taky lahunky??? 😕 😕 Takze vsetko ma svoje pre a proti.
No pri druhom babetku by som volila uuuuuplne iny tip kociarika - ale tam uz budu aj ine podmienky.
Quinny Speedi mam kvoli jeho lahulinkej vahe a je fakt super lahko ovladatelny aj jednou rukou, co ocenujem prave teraz, ked maly je sem-tam aj na rukach a nemam problem tlacit kocik jednou rukou.

levon
2. apr 2007

susik nad Mutsy silno uvažujem aj ja, začal sa mi nenormálne páčiť, no predtým som naň nemohla ani pozrieť, zdal sa mi hroznýýý 😀 to budú tie hormóniky 😉
a ak by sme sa preň rozhodli, tak kupujeme len tú športovú verziu lebo hlboký kočík máme zvlášť. Podľa mňa je to tak lepšie povoziť bábenko v húpacom kočíku a po polroku šup do športiaku..môj synček bol dosť, dosť veľký už od narodenia, tak do 8mesiacov by mi v hlbokom určite nevydržal, ale veľa detičiek sa aj v takomto veku zmestí, len či ich bude baviť iba ležkať 😉

susik77
2. apr 2007

levon: a ten kociarik Mutsy nie je hupaci? A neda sa nahodou ten hlboky nastavit na sedenie? Inak, fakt sa mi strasne paci, ale asi ho skusim kupit na inzerat, lebo novy je silene drahy- tu stoji novy aj s autosedackou okolo 33000 Kc. A chcem Urban rider.

zuzana76
2. apr 2007

ahojte, mne sa pacia kociky Gesslein, mate s nimi niektora skusenosti?

Gesslein Future

http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=158

Gesslein Future Loop

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

Gesslein Trend

http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=160

zdaju sa mi lahke a univerzalne, cena sa pohybuje od 17 000 - 21 000