Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

marek
21. apr 2006

Možno Peg-Perégo Pliko P3, pozri www-babymarket.sk.Tam sa dá k tomu kúpiť i taká taška na prenos dieťaťa.

tilly
23. apr 2006

cat, v mojich sa dá aj ležať, aj v peregu sa dá ležať...

nana
28. jún 2006

dobrý výber je aj na stránke www.kocarky-ruzovypanter.cz

nana
28. jún 2006

mne by sa najviac páčil tento : C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\JARYW0O0\showimage[1].png

kattum
28. jún 2006

Cat, co uz palnujes dalsie???
Ja snivam po Peg-Perégo Pliko P3.
Neviete kde by sa dal kupit Chicco Pick Up? Je to uz vyradeny model, ale je dobry a nikde ho uz nemaju.

katrin
29. jún 2006

baby, pridávam najnovšie zistenia:

zo stránky: www.kocarky-ruzovypanter.cz dodávajú aj na Slovensko, za dobierku 400-1500,- Kč podľa váhy tovaru. Nemajú predajňu na Slovensku, ale najbližšia ich predajňa je v Brne. Majú celkom dobré ceny

ďalej zo stránky: www.kocarky.com dodávajú tiež na Slovensko, za dobierku 300,- Kč za balík do 20kg. Takisto nemajú predajňu na Slovensku, tovar je ale dovezený až domov, platba pri prebratí tovaru.

majula
29. jún 2006

katrin vďaka za super stránku s kočiarikmy....
našla som tam jeden, do ktorého som sa zamilovala...nemá chybu...
Neviete kde ho nájdem na Slovensku a koľko stojí????
Tu je link, a najlepší je ten ružový, tretí zhora, ak to bude ovšem dievčatko 😵 :http://kocarky.com/jane_nomad_2006.html
Vždy som chcela Peg-Perego, no a teraz toto!!!!
Môj mangel ma asi zabije, lebo stojí celý majland 😔
No a ešte najdôležitejšia vec....splodiť to naše vytúžené dieťa 🙂

katrin
29. jún 2006

majula: skús si dať do vyhľadávača názov toho kočíka, možno nájdeš aj na Slovensku predajňu.

Ešte k tým českým stránkam, podľa e-mailu z uvedených firiem je potrebná platba pri prevzatí v českých korunách. Záruka je dva roky.

majula
29. jún 2006

katrin skúsila som a vyhodilo mi len babyland....myslela som, že je viac tých pradajní s touto značkou 😒 idem skúšať ďalej 😉

laurajana
29. jún 2006

tak napr. je na stranke www.babyland.sk len tam nie je k dispozicii obrazok...toho Jane Nomad...

Majula - znacku Per-Perego ste nasli niekde v predaji na SR? Okrem internetovych obchodov? O tych viem...

peja
29. jún 2006

Majula - dobry vyber 😀 My tiez planujeme Jane a mangel je pripraveny dopredu - tiez kvoli cene 😀
laurajana - PegPerego maju vo viacerych obchodoch, zvycajne mavaju na dverach nalepku, v BA ich je viac .. (napr. Aupark)

majula
29. jún 2006

laurajana - veľmi som ich zatiaľ nezháňala...ale už som pokukovala...v BA v Auparku je Peg-Perego...a ďalej neviem...ale tam by si si určite vybrala... 😉 aký sa ti páči? Môj favorit je AT - 4 Completo 😉

majula
29. jún 2006

peja...že je super????
ja som z neho úplne hotová....máme teda podobný vkus 😉 😀

laurajana
29. jún 2006

Peja - vdaka za infosku...som rada...nieco v podobnom duchu ako Ty Majula, ale pacia sa mi aj od Neonato...zrejme vsak zostaneme pri Chiccu

peja
29. jún 2006

majula 😀
mne sa z tych Jane paci viac kuskov, budem rozmyslat, tento nomad je novinka, kym budeme mat mimco, bude mozno v akcii. Na stranke babyland treba sledovat, niekedy sa daju kupit aj za polovicu 😉
Kamaratka teraz kupila Jane Carrera, caka cca o 2 tyzdne mimino a tiez kupili za super cenu, lebo dopredavali staru kolekciu ... 😵

majula
29. jún 2006

a Chicco ktorý? Z tých sa mi páči tá sada trio S3...ale trojkolku moc nechcem 😒

laurajana
29. jún 2006

Jane su ozaj pekne kociky a hlavne stvorkolesove...mne sa od chicco paci trojkolka, keby mali stvorkolku v tomto prevedeni - sada Tio S3 v prevedeni DISCOVERY https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
hned by som brala, ale s malymi kolieskami moc na zimu nechcem

peja
29. jún 2006

ved prave, tych kocikov je riadny vyber, potom uz treba zvazit dalsie veci - teren, do ktoreho budes chodit, ako budes chodit - ci ho nebudees nosit, aby nebol velmi tazky a dobre sa s nim manipulovalo. Moja kolegynka ma Gesslein (tiez z tych drahsich) a nevie si vynachvalit .. A mozo ta este len nieco chyti za srdiecko 😀

majula
29. jún 2006

peja aj mne, ale tento asi najviac...
tak budem teda sledovat babyland... 😉 to som nevedela, že robia také akcie 😒 super info 🙂

peja
29. jún 2006

majula, sleduj, aj ja budem 😀 (este kocik nepotrebujem, ale nevadi 😀 )musim sledovat trend 😵

majula
29. jún 2006

dobre... 😀 keď sa niečo dozvieš, tak daj vedieť 😉 veď ani ja ho nepotrebujem...ale musím byť v obraze...čo keď ho čoskoro budem potrebovať?????

peja
29. jún 2006

Laurajana, ani mne sa trojkolky velmi nepacili, ale vraj su velmi prakticke a ta chicco je krasna .... 😉

peja
29. jún 2006

majula, ved prave, jeden nikdy nevie 😀
ja si myslim, ze ho budeme onedlho potrebovat (9 mesiacov plus minus 😀 )

majula
29. jún 2006

peja 😀 aj ja dúfam 😉 budem to tu sledovať, či sme dobre mysleli 😀

laurajana
29. jún 2006

Gesslein si velmi chvália maminy, hlavne preto že je spratný a ľahučký...a aj krásny...
Peja - zlaté, že "ja ešte kočík nepotrebujem" a ja zasa už len 3 mesiace a stále ho doma nemáme 😖

peja
29. jún 2006

super 😵

laurajana
29. jún 2006

ano super, som zvedava ako sa pon budem asi tak v auguste gulat 😝

majula
29. jún 2006

Laurajana a čo si nevieš vybrať? Alebo prečo ste doteraz žiadny nekúpili??? Už viete čo máš v brušku????

laurajana
29. jún 2006

majula...jednoducho podľa mangela je ešte času dosť...kedže vieme že na 100% majú Chicco v Banskej Bystrici, je to len na skok, tak nesúrime a sme stále v kontakte z predajcom, tak vieme - že je čas... 🙂 ...budeme vedieť snáď 19.7. co cakame...vy viete?

majula
29. jún 2006

Aháááá...takže si v podstate rozhodnutá pre Chicco...tak potom to už nebude problém ísť a kúpiť ho 🙂 Ja neviem, čo čakáme, lebo zatiaľ nič nečakáme...to my len kočík vyberáme 😀 Dobré čo???? Teraz musíš krútiť hlavou, že či sme normálni 🙂 Ale už aktívne snažilkujeme....tak hádam to bude čo najskôr 😵