Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

olexa
7. apr 2013

@tina129 AHOJ, CITAM SI RECENZIE A mam vypozerany kocik rider...co je to korytkove sedenie ?

tina129
7. apr 2013

@olexa ahoj, je to take sedenie, ze zadova opierka sa neda polohovat, polohuje sa cela sedacka, teda ked das do lahu tak nozicky idu hore 🙂, neviem ci sa chapeme?

jankazm1
7. apr 2013

ja mam camarelo q12 a som veeeelice spokojna.za 3-konbinaciu aj super cena...

olexa
7. apr 2013

@tina129 chapem a to tiez nechcem....a dakujem za vysvetlenie, inac to ako sa dopatram k tomu ci ten kocik jane ma korytkove sedenie ? vsetky rideri maju take ?

barunka
8. apr 2013

@veronika773 neviem či je to u teb a ešte aktuálne, ale ja mám kočík od taka, máme laret. dlho som nad ním váhala, nakoniec ma manžel presvedčil a teraz musím uznať, že je super... 🙂

ajola
14. apr 2013

ahojte,chcem si kúpiť športový resp.golfový kočík,veľmi sa mi páči kočík Lira3, no tam je pásová regulácia opierky, a teraz neviem,čo mám robiť.Má niekto skúsenosti s takým kočíkom?Počula som,že také kočíky sú nekvalitné,a ťažko sa s nimi manipuluje.Ďakujem za rady... 🙂

fukasova
14. apr 2013

@ajola ahoj neviem či si už počula o stranke Brendo tam maju pekne kočíky za super ceny

monci8888
14. apr 2013

mam x lander xa 2011.. teda, uz je na povale 😀 ale za ten čas, čo sme ho používali bol mojím najlepším priateľom 😉 skladný, pevný, ľahko sa ovládal... ani pol slova naň nemôžem povedať 🙂
@cat skús http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/948-ba..., vraj je fajn 😉

cat
14. apr 2013

@monci8888 ?? ou dik ale ja mám už velké deti na kočík 😀

monci8888
14. apr 2013

@cat jeziiiis, to mi skočilo z prvej strany tuším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajola
14. apr 2013

a čo kočík espiro avant?Má niekto vyskúšaný?Má tiež pásovú reguláciu?Dík 🙂

ena88
7. jún 2013

Baby poradte mi sportovy kocik, ktory je lahky, dost priestranny pre dieta , nezaberie cely kufor, moze v nom dieta ležkat tak aby mu nevytrčali nožicky a nestoji viacej ako 150 eur. 😉 🙂

georgia333
8. jún 2013

@ena88 skús si pozrieť LIRU 4 kolekcia 2013 má ho moja suseda a je veľmi spokojná, má skladaciu rukoväť, zaujímavý , jej ho poradili na e-shope kocikovsvet

ccaro
31. júl 2013

Ahojte baby. Uvazujem nad kupou golfaca. Mate niekto skusenosti s Quinny Zapp Xtra 2013 alebo Babyzen Yo Yo? Pripadne Peg perego si?

sandrika1986
27. aug 2013

Ja som mala kombinovaný kočík Bambi, kúpila som ho keď sme čakali prvú dcérku a využila som ho aj pri druhej dcérke. Keďže dcérka najmladšia bude mať za týždeň už rok, rýchlo rastie a hlavne do dĺžky, tak hlboký kočík už nepoužívame, lebo jej je už malý 🙂 Inak som bola veľmi s týmto kočíkom a s príslušenstvom spokojná. Keby som si mala vybrať znova kočík, tak kombinovaný a bol by to znova Bambi. Cez leto a teraz pokiaľ to počasie umožňuje používame golfáče, ktoré sme kúpili pri prvej dcérke - Chicco a tiež nám vyhovuje. 🙂

luciaalex
9. okt 2013

dievcata viete mi poradit, potrebovala by som kupit pumpu na nafukovacie kolesa na podvozok ergo bike od inglesiny. moj som posunula segre ale pumpa sa zlomila ci co s nou bolo tak som ju vyhodila. no a v bikovom obchode sa tvarili, ze taku nemaju..... dik za kazdy tip

georgia333
9. okt 2013

@luciaalex kolesa vieš nafúkať bežnou pumpou ako bycikel

luciaalex
9. okt 2013

@georgia333 v pripade nudze som ich naozaj fukala doma v garazi kompresorom, len hadickou. Ale segra nema nic take a ked to chcela kupit v obchode, hovoril jej predavac ze taku pumpu nemaju, ze tam je nejaky iny ventil ci co .....

georgia333
11. okt 2013

@luciaalex ja som kupovala k pumpe nadstavce, ktoré si viem teraz meniť a pasuje my zatiaľ na každý ventil

graziela
2. nov 2013

My sme boli velmi spokojni s kocikom Atlantic Espiro - 2 kombinacia.
Vanicka nam postacila do 8mesiacov (v zime aj s fusakom), ma velke nafukovacie kolesa, vpredu rotacne, je vhodny aj do terenu, v zime do snehu.
Pisala som svoje skusenosti s nim uz v predoslych komentaroch.
Momentalne ho ponukame na predaj. Viac foto mam aj v mojom bazariku, ak by ste mali zaujem, nevahajte mi napisat do spravy.Pripajam foto:

katarinasteflovicova
3. nov 2013

MAM STOKKE JE PERFEKNY PO 30KOCIKOCH SOM NASLA JEDEN CO JE SUUUUPER ODPORUCAM

bohdanko
12. nov 2013

Tak my tiez máme problém vybrať. Neviem sa rozhodnúť medzi teutoniou be you a gessleinom f6. Poraďte ktorý.

tatianka7
14. apr 2014

@ccaro mali sme zapp-bol perfektný,ale chýbalo to polohovanie.Keby sme mali viac peniažkov,určite kúpime zapp extra.Tento najnovší som videla naživo v obchode a je fakt super podľa mňa.Tá sedačka sa skladá spolu s konštrukciou.Neviem,či ti to pomohlo

tatianka7
14. apr 2014

No,potrebovala by som poradiť,v máji čakáme druhé bábätko..prosím,ak mi niekto chce poradiť,nech berie do úvahy čo najviac našich požiadaviek.Dakujeeeem 🙂 :

-odpružené kolesá,podvozok,poprípade nafukovacie kolesá
-pomerne ľahký,do autobusu
-športová sedačka otočná a polohovateľná do ľahu
-väčšia strieška
-trojkolka
-nový ,aj čisto len športový kočík,najviac do 400-450e
-určite ľahko ovládateľný
Zvažovala som Camarelo sevilla,kým mužík neprezradil,že chce trojkolku,teraz váhame Britax b-smart,Abc design cobra plus,bebe confort high trek,..
Tak ak niekto viete o niečom vhodnom,vopred dakujem 🙂

grossmann
14. apr 2014

este teutonia S3...kvalitny nemecky kocik, skvelo odpruzeny, polohovatelny do lahu, otocny, ... bebe confort nepolohohujes samostatne chrbat a nohy, len sklapas v sede...a ta sedacka mi pride velmi mala....

edita111
21. máj 2014

Ahojte maminy, chcela by som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť. Ja mám ročnú dcérku a dlho sme hľadali kočík, aby bol dobrý, krásny a hlavne bezpečný. Hľadala som hlavne kočíky, ktoré sú multifunkčné, čiže kombinácia 3v1, kde je súčasťou autosedačka, hlboká vanička a športová časť. Nakoniec som našla značku Chipolino, ktorá u nás nie až tak známa a neskutočne sa mi zapáčil kočík Chipolino Tiffany, je naozaj krásny a spĺňa všetko čo som chcela. Ak Vám môžem odporučiť ja som ho kúpila na stránke www.biboc.eu a bola som spokojná s platbou aj dodaním, aj s komunikáciou. Ak by ste chceli môžem sem hodiť aj nejaké fotky o kočíku.. To je moja rada, tak snáď som pomohla.. 🙂

martinasukennikova
17. jún 2014

baby aký kočik kupit . ? taky aby mal nosnosť aspon okolo 20 kg .sportak

tajnicka99
19. jún 2014

Máme MAKED limitku 🙂....je super, sme nadmieru spokojní, už sme v šporťáku, strieška je roztiahnuteľná, takže vietor nemá šancu 🙂) Dávam aj foto béžového kočíka.
kočík sme kupovali tu cez MK, sestra kupovala cez www.makedkociky.sk 😉
Cena je tiež prijateľná okolo 300€ za dvojkombináciu.

pohoda5174
27. jún 2014

Ahojte maminy. Potrebovala by som pradit, ci ma niekto kocik Cangaroo mina 2014, nemozem najst rozmery sedacej casti a ci ste s nim spokojne. Iny s preklapacou ruckou som na nete nenasla. Uvazujem aj nad Camarelo eos, nemate niekto skusenosti.Tato stranka mi velmi pomohla, baby davate tu dobre rady. dakujem.