Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
4. jún 2007

babula, bohužiaľ budem musieť predať svoj hartan, tak ak by ste mali niektorá záujem, píšte mi IP
je to tento typ aj v tej farbe a je v takom stave, že keď ho operiem a umyjem a postavím do predajne, tak bude k nerozoznaniu od nového 😉

http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=25...

tintinka
4. jún 2007

dakujem bubcek. to som tu nasla, ze si ho kupila 😉 asi ho kupime aj my. len som chcela, ze ci tu nahodou niekto nema s nim uz nejake skusenosti. hoc aj s inym typom z tejto znacky.

luciaj
6. jún 2007

ahoj, mate niekto skusenosti s Chicco S3 Top? dakujem

tilly
9. jún 2007

☹ tak môj hartan je už predaný, je mi za ním smutno, bol to fakt najlepší a najkrajší kočík, aký som mala, ale mrzelo ma, že len tak stojí nevyužitý, tak teraz bude robiť radosť inej mamine a bábätku

luciaj, má ho jedna z mojich susied a všimla som si, že na tej športovej časti musela spevňovať chrbátik, lebo to bolo také nijaké, inak teraz je akcia, že s kupónom z mama a ja dostaneš S3ke aj golfky C5 zadara 😉

bori11
11. jún 2007

Vsetky kočíky CHIPOLINO mozete vidieť na www.aliza.sk. A aj celí sortiment značky CHIPOLINO

bori11
11. jún 2007

Vsetky kočíky značky CHIPOLINO nájdete na www.aliza.sk. A tiež tam nájdete celí sortiment značky CHIPOLINO.

bubcek
14. jún 2007

Na tych Chipolinach su tam ale nejake vysoke ceny...ja som ten kocik /Pooky/ kupovala pred 2 tyzdnami, a stal 7990sk... 🙂

zuzikm
17. jún 2007

Ahoj luciaj my mame chicco S3 autofix, som s nim nadmieru spokojna kupovali sme ho v Taliansku, lebo tu sme taku farbu nemohli zohnat a doteraz sme ju tu nikde nevideli. Tak ak nad tym rozmyslal je to dobra volba, kamaratky maju rozne kocare lacne za par korun a kazda nan nadava a usi si kupovat nove golface. A ta S3 ma pekny aj ten sportovy vobec neni nejaky velky je pohodlny a moze ho mat aj vacsie babo.Tak len tak pa.

bobicek
18. jún 2007

ahojte baby,
neviete nahodou, ci nie su na trhu nejake nove typy kocikov? 🙄 diky

domeenika
19. jún 2007

ja uz mam kocik vybraty... zatial som lepsi nenasla podla mojho nazoru.. je to quinny speedi sx

vava
19. jún 2007

Ahoj Domeenika, gratulujem k vyberu 🙂 Aj ja som bola dlho za Quinny speedi, ale nakoniec som kupila Quinny Buzz....Este ho zatial nepouzivam, ale nemozem sa nan vynadivat.
Neviem, odkial si, ale ak ti mozem poradit, urcite ho nekupuj u nas. Ja som ho kupovala v Rakusku a cela zostava ma vysla o 9000 lacnejsie ako u nas. Navyse ich tam maju tolko, ze si nebudes vediet vybrat a este aj tie farebne kombinacie !

bobd
19. jún 2007

ahoj vava!
prosim ta, mozes konkretnejsie napisat, kde v rakusku? v SCS vo viedni?
dik

vava
19. jún 2007

ahoj bob 🙂
Ano, bola som v SCS, v obchode Babyone : http://www.babyone.at/baby-shop/2/9/495/quinny-...

Ked si vezmes sumu celej zostavy, tak sportova cast je 399 EUR, autosedacka Maxi Cosi 129EUR a vanicka 179 EUR. Dokopy 697 EUR, co je pri kurze 34SKK cca 24000SKK. U nas mi tu zostavu napocitali na 33000,-
No a navyse maju v tom obchode akciu na cerveny Buzz (ale taka pekna cervena, nie ostra/, kde za sportovu cast zaplatis len 299 EUR a nie 399EUR. No a v tom obchode maju este kopec dalsich veci, lacnejsich ako u nas - napriklad sety do postielok, pekne vzory, nic gycove ....Ale to uz som mimo temu.

luciaj
20. jún 2007

kocky, ja do viedne nakupovat nechodim, ale ako pozerat tie ceny, asi sa to fakt oplati. co je prosim vas SCS? to je nejaky shopping center? kde to je? viete ma tam nejako navigovat? dakujem

vava
20. jún 2007

Ahoj Lucia,

je to Shopping City Sud, je to smer Linz, skus podrobnejsie info najst v tejto diskusii :
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Ja som tam nakupila aj nejake oblecko, ten set do postielky, prebalovaciu podlozku, kyblik na kupanie, kolotoc nad postielku - vsetko vyslo lacnejsie ako u nas, bohuzial

cicushka
20. jún 2007

Ahojte, ja som tiez kupila buzz.
ale cez rakusky ebay.
Objednala som si Buzz Pink, Hlboku vanicku Dreami Black relfection, Cierny zimny fusak black reflection, Nakupny kosik pod quinny, Autosedacku maxi cosi Happy flower, a fusak do autosedacky Happy Flower. Cele ma to aj s postovnym vyslo v prepocete 26 000 Sk. Super ze. U nas strasne predrazene. U nas by tato sada vysla okolo 40 000

danona
20. jún 2007

luciaj - Chicco Trio S3 Top som mala - bol supeer, no predala som - nemám tolko miesta v kufri mojho auta - to je jeho jediná nevýhoda, že podvozok zaberie dosť miesta... Top-ku som mala od 10/2006 - na SR doviezli z neho len tri kusy..v máji som ho predala.. boli sme sa 2x lyžovať, takže v teréne je super, aj v nákupných centrách sa super kočíkoval.. 😉 vanička je umelohmotná, takže teplučká pre malé bábo...len ten podvozok.. 😒
teraz mám Peg perego - pink a kúpila som si ešte Quinny Buzz - Pink a autosedačku Skydiver.. Buzz je krásny, no som zvedavá dokedy v nom malá vydrží - športová časť je dosť malá.. 😒 tiež som ho bola pozrieť v SCS, no objednala som ho cez DADARKU-Nitra - ak by som reklamovala, aby som nemusela cestovať..

domeenika
20. jún 2007

veva no super dakujem.. a ja by som ho tu za 30 000 kupovala.. hned sa na to informujem..

domeenika
20. jún 2007

cicushka.. prosim ta mozes poslat internet.stranku alebo link?

tilly
22. jún 2007

baby, ja som tu už viackrát písala, že kočíky sa tu u nás neoplatia, hlavne pri tomto kurze eura... ak to nemáte do rakús ďaleko, tak choďte určite tam, inak, kočík, čo u nás stojí len šporťák 18000 v KIKE, ktorá sa mi zdá na kočíky najlacnejšia, v rakúsku stojí komplet 399 EUR!!!

a pod. už som tu niekde uvádzala cenové rozdiely, takže ak chcete kočík, tak odporúčam rakúsku KIKU, LEINER a BABYONE 😉

cicushka
22. jún 2007

domeenika) je to www.ebay.at
a je tam vela predajcov, ktory ponukaju uz aj cele sady (kocik, vanicka, sedacka) vacsinou v jednej farbe...alebo si to nakombinujes ako ja po kuse. (cenovo to vyslo rovnako ako keby som brala ich hotovu sadu) nechcela osm vsetko v jednej farbe..vsak by som bola z tej ruzovej chora 🙂

tilly
22. jún 2007

cicushka, tak ten ebay ma zaujíma, prosím ťa, opíš mne, blbečkovi ako sa tam mám orientovať, teda kočík si viem nájsť, ale čo ďalej??? a nechem to platiť cez banku alebo tak, chcem si pre kočík ísť osobne

monkey1
22. jún 2007

tilly,
nevis nahodou, kde sa nachadzaju predajne tych kocikov okrem viedne? ci nie aj v nejakych mensich mesteckach? alebo len v SCS? dik

cicushka
22. jún 2007

tilly, no ono je to nadlho, vysvetlovat ti tu ako to tam funguje...najednoduchsie je si precitat pravidla. Ale princip stranky spociva v tom, ze je to v podstate stranka na vydrazenie si veci. Kociky sa ale vacsinou ponukaju za stanovenu cenu, teda, nedaju sa drazit, alee rovno kupis, za taku cenu, za aku to ponuka predajca.
Ja osobne vidim problem v tom, ze nechces platit kartou, lebo dovolim si povedat, ze 99% obchodov sa riesi platbou cez kartu. (vacsoinou formou PayPalu, ktory je bezpecny pre teba, aj pre predajcu a je to celosvetovo uznavana forma platby kartou cez net)
Trochu sa tam pokukaj a casom prides na to.
Pripominam, ze ked si najdes vhodneho predajcu, na to, co hladas, nezabudni si skontrolovat, ci ti je ochotny poslat veci aj na slovenko a ak ano kolko to stoji.(to sa potom pripocita k cene)
Napriklad, predajca, od ktoreho som ja kupovala, sa nachadazal v nemecku a v ramci Nemecka, Belgicka a Rakuska bol shipping zadarmo. Tak som si tie veci dala poslat kamoske do rakuska, ktoa mi ich potom priniesla v aute. Tym som ustertila asi 50 EUR este.

valhali
26. jún 2007

caute, neviete ci je dobry kocik Tako Baby Heaven? Ja to novinka od Tako. Ja viem,ze je tazky, len ci okrem toho ma aj ine minus, ci ste niektora o nom nieco poculi.

monkey1
26. jún 2007

baby,
vcera som videla nazivo prvy krat kocik stokke! 😵
no, poviem vam, nadhera. 😵 sice som nevidela vanicku, len podvozok s autosedackou, ina parada! 😵 😵

cicushka
26. jún 2007

no staci sa prejst po centre BA a kociky sa striedaju v tompto poradi: bugaboo, stokke, bugaboo, stokee, bugaboo, stokke 🙂
no je to super prepracovany kocik...pozerala som jedno demo videjko o nom. Parada..len ked mne sa strasne nepaci :(

monkey1
26. jún 2007

cicushka, on neni pekny, on je iny! 😉 ani mne neni po voli, ale je extravagantny, ta vysoka "noha"... 😕

cicushka
26. jún 2007

ja milujem ine veci...aj extravagantne...ale poviem ti preco sa mi nepaci, lebo mi pripomina taky ten vozicek, co si tlacia stary ludia pred sebou ako pomoc pri chodzi 🙂
ale kolko ludi, tolko chuti..moja mamina je donho uplne zblaznena

ludik
14. júl 2007

Ahojte kocky 🙂
Nemate nahodou niektora skusenosti s kociarom CHICCO CT.0.1 Fusion?Nasla som na nete video ukazku a velmi sa mi tento kociar pozdava 😉