Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

myskaa1
15. feb 2008

monkey1 nie je zac, som rada, ze sa Ti paci. Je na nom velmi prijatelna cena a vyrovna sa znackovym kociarom. A vsetky kolieska mas nafukovacie aj tie 2 predne a aj tie 2 zadne. 🙂

andika10
15. feb 2008

ahojte vedel bi mi niekto poradiť kde majú dobrí výber kočíkov pre dvojíčky dik 🙂

annika
15. feb 2008

Ahojte, aj ja mám dilemu. Ktorý kočík si mám kúpiť? Perego Venezia alebo Pliko 3 completto? Potrebujem ľahký, pohodlný kočík na leto...
Andika, skú si prečítať dozadu, tam predvčerom práve riešili problém kočíkov pre dvojičky. Chceš to kúpiť cez net? Alebo v predajni?

andika10
15. feb 2008

myskaa1 dik pekne 🙂 annika chcem ho kúpiť v obchode rada bíňi som si ho prezrela ako sa da poskladať ovládatelnosť atď.

nika2
15. feb 2008

ahojte,
neviem ci to bolo uz pisane o kocikoch Steggi? Pozerala som ich na stranke babyland a paci sa mi ten sportNC ci tak nejak sa vola. Mate niektora tento kocik , popripade tuto znacku? nika

wighy
15. feb 2008

nika mam Steggi Air ale iba hlboku verziu som s nim velmi spokojna, teraz uz ideme kupovat nejaky sportak

ten tvoj je pekny ale podla mna je velmi tazky 😉 ale je pravda ze ak ho nebudes musiet vlacit na 4 poschodie ako ja tak v tom problem nie je 😉

nika2
15. feb 2008

wighy- mame vytah takze to by nebol problem. a oproti inemu podobnemu tento ma tusim 15kg a maju aj 20kg. a nevies kde maju este inde predajne? som z Piestan a v Bratilsave maju asi len cez tyzden otvorene. teraz ideme aj do Trencina tam nemaju niekde?

graziela
16. feb 2008

Baby, mate niektora skusenosti s kocikom zn. Atlantic (baby design).Mne sa velmi paci, aj cena je dost prijatelna (do 9000 sk). Dakujem.

zuzanat
16. feb 2008

ahoj graziela, ja mam tento kocar, je nadherny 😵 dufam, ze budem spokojna a j v praxi. tu sa o nom docitas viac
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ajkabezka
16. feb 2008

aj my máme Atlantica- v máji už budeme vozit a jsme taky nadšení, barva, konstrukce, otočné kolečka...SUPER!!!!!!!! Je ještě krásnější, než jsme si představovali- zeleno-šedý...a je perfektně manipulovatelný a lehoučký 😵 😵 😵 😵 😵

dadulka19
16. feb 2008

mne sa tiež veľmi páči ten Atlantic.Ale aj X-Lander http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2497033 .Som ho bola dnes omrknúť na živo a je perfišný.Ten Atlantic u nás nikde nemajú 😠 ...neviem sa rozhodnúť medzi nimi.. 🙄

matinka
16. feb 2008

ahojte, neviete, ci existuje na nete nejaka stranka na porovnanie kocikov, hoci aj v cudzine? Citala som vasu diskusiu, ale aj tak sa neviem rozhodnut... 😅

dorotelka
16. feb 2008

Ahoj dadulka, my máme objednaný X-lander aj s hlbokou vaničkou v zelenočiernej farbe, veľmi sa nám zapáčil. Mali sme najskôr objednaný čierny Moon S4, ale na ňom nás stále odrádzali tie plastové kolečká a to, že sa nedá úplne polohovať opierka. X-lander je skôr športový kočík na horšie cesty, hovorila predavačka.

wighy
16. feb 2008

nika skus sa popytat v detskom obchode ci nie su aj predajcovia tychto kocikov , u nas som ho tak kupila pretoze oni ho predavali cez babyland 😉 ako sprostredkovatelia

graziela
16. feb 2008

Ten kocik Atlantic ste kde kupovali? Ja som videla u nas v obchode, cena bola tak nejako okolo 8000 sk.
Kupovali ste ho v Polsku? Bola v cene aj taska + fusacik? Da sa dokupit aj plastenka na dazd a moskytiera?

jastericka
16. feb 2008

ahojte, my chceme tiež kúpiť X-lander XA, je super, jediné, čo mi na ňom vadí je slabý výber farieb.
Táto nová kolekcia 2008, nič moc... brala by som dáke pastelovejšie farby.

ajkabezka
16. feb 2008

my ho máme za 9tisíc-a to se slevou, na netu je za 9800...taška tam není, je tam vanička a fusak flísový, co jde připnout na sportovní úpravu...pláštěnku a moskytiéru zjistím 😉

dadulka19
16. feb 2008

jastericka,veru,tie farby X-Landerov XA sú slabé.Ale už som sa na pevno rozhodla,že chcem ten 😀 ..no o farbe ešte rozmýšľam.Na živo som videla len čierny,ale taký nechcem ani omylom 😝

anika
16. feb 2008

matinka, pozri na emimino.cz, tam je o kocikoch plno 😉

jastericka
17. feb 2008

dadulka19: pekná je tá zelienkavá a celkom ujde aj tá bledo modrá.
Ja rozmýšľam o sivom, no neviem...

dorotelka
17. feb 2008

My máme X-lander XA z kolekcie 2007, mám ho v albume... Tá zelená, je ale v skutočnosti trošku odlišná... Páči sa nám na jeho športovej verzii, že má pevný nánožník, ktorý sa dá pevno uchytiť a bábo je dobre chránené pred vetrom.

zuzanat
17. feb 2008

Ja mam atlantic z Polska za 6300Kc, je tam k tomu fusak a plastenka. moskytiéra netusim co je 😅

certica
17. feb 2008

zuzi, sietka proti hmyzu

yvka
17. feb 2008

Ahojte,
na leto si chcem kúpiť športový kočík. Mám dilemu. Peg perego alebo Casualplay S4 alebo S6. Mala som pri prvom synovi Peg perego a nebol problém. Máte nejaké skúsenosti so značkou Casualplay?

zuzanat
17. feb 2008

aha, tak to sme ku kociku nemali 😀

dadulka19
18. feb 2008

hm,som sklamaná 😢 ..ten X lander na nám nezmestí do výťahu 😠 ...musíme pohľadať niečo užšie.. 😠 ..asi niečo takéto http://www.mojshop.sk/index.php?page=6&itm=15616 😀 ....pozná ho niekto??

mirusd
18. feb 2008

ahojte, prave vcera sa nam podarilo kupit X-Lander XA. Najprv sme si ho odskusali v obchode a potom nasli na inzerat za asi tretinovu cenu (5500,- SKK za vanicku, sportiak a spolocnu konstrukciu v super stave). Vyzera ze vyrobky od X-Landera su ozaj kvalitne a oplati sa kupit aj "sekaca". videla som na nete, ze v Cechach su dost popularne a ludia predavaju lacnejsie, takze ak niekto uvazuje podobne a byva na zapade SR, tak doporucujem pozriet aj moravsky internet..
Uvidime ako kociar oceni este nas potomok 😎, zatial je zagarazovany mimo bytu..

graziela
18. feb 2008

Zuzanat, mozes mi dat tip, kde presne ste ho kupovali? My byvame totizto len par km od polskych hranic, tak by som manzelika vyslala na cestu. To je fakt dobra cena, ja som ho videla u nas v obchode za vyse 8 000 sk.

lola11
18. feb 2008

babule nechcem vas odradzat, ale X-landeri maju udajne dost nekvalitnu rucku - potah na nej vie cely popraskat a trhat sa. Aj mne sa dost paci, ale aj my mame maly vytah ☹