Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

zajo79
27. sep 2008

ahoj tilly.Si zlato,dakujem...a nahodou nevies ci to je cena s autosedackou alebo bez?

..no ale stale vychadza na rovnako ako tu. Inak tento tyzden chcem objednat,asi v stredu kocik aj s autosedackou cize uz finisujeme s vyberom.

Co ste pekneho kupili?

petruci, ahoj. Januarovky nam dnes nejako spia, alebo chodia po vyletoch

mamamina...no ja neviem, radsej pockaj nech sa ozve nejaka mamina co ho ma, inak je peknucky, kvalitny. Ale ved ak mas na ruke vyhodne vanicku, tak ju kup, az tak malinky predsa nebude... vacsie je Atlantico, ale to je tusim uz len trojkolka, volakedy malo taky podvozok ako pliko a to bolo super, bol vacsi. A hlavne sa mi na pliku a atlanticu pacila ta strieska,ked svietilo moc slnko alebo sa malemu chcelo,tak sa tam cely schovaval, uplne sa to da sklopit. To bol fantasticky kocik. Cize aj teraz chcem zostat pri PP, ale plika kupim asi len na zrychlene presuny. Alebo zober nejake rocne dieta a skus ho posadit do plika...nechcem aby si sa riadila tym co Ti napisem, ved to bolo pred tromi rokmi co ho mala kamoska a viem ze frflala ze je maly a neda tam fusak. Inak proti nemala ani slovo

petruci6
27. sep 2008

to ano,ja som sa sem prisla odreagovat trosku

mamamima
27. sep 2008

zajo dakujem za info 🙂 pisu tu na MK niektore baby, ze su s nim spokojne, nenasla som zle hodnotenia, len ze patri medzi uzsie kociky...a ze aj v zime nie je problem...asi pokial nie je valibuk, tak hadam nas aprinceznicka nebude 🙂
zda sa mi na to skoro este, pri malej som mala az pomaly pred terminom, ale velmi sa mi paci a super cena, tak aj ked len tu vanicku, novy sportak kupim vzdy...dakujem 😉

zajo79
27. sep 2008

ked sa nieco oplati to kup....ja tiez idem teraz uz objednavat, lebo konci kolekcia a inu farbu nechcem..no treba myslet optimisticky, a povedat si to ze to kupujes aby babatko citilo ze sa na neho tesis.

a navetty su uzasne tiez, takze urcite spravis dobre ak sa rozhodnes pre PP.

katyl
27. sep 2008

zajo, tak predsa len tu "starsiu" 2008 farbu?? mne sa z PP 2009 paci ta oranzova aj cervena, a ten skate je tam asi najkrajsi kocik. Nie je tam aj nejaky iny rozdiel v kolekcii 2008 a 2009? Myslim vylepsenie konstrukcie, kosik a tak

zajo79
27. sep 2008

mame aj cerveno sedy vyhliadnuty, ale vraj budu az od marca...vraj dopredaju co bude, co sa mi zda blbost, zeby nepredavali kociky...Oranzovy je tiez pekny, len sa mi zda ze vsetko bude na nom vidiet..

priatel frfle ze tak skoro ho kupit, ale co ja zato mozem ze sa mi paci ten zeleny z 2008? dame ho svokre na dom, ja ho do porodu nechcem ani vidiet, budeme sa tvarit ze nic nemame.
Konstrukcne vyzera to byt vsetko to iste, aspon co som porovnavala z obrazkov...asi pojdeme este do blavy do auparku sa poinformovat osobne v obchode, v hc nevedia nic....

maju na sklade len jeden, v dvoch firmach, ale nemaju tasku...cize musim zohnat este taslu,ze mi to vyzistia ci bude...ale asi sa predsa len vyberieme do blavy na prieskum.

zajo79
27. sep 2008

katyl,

concord ma mat kedy novu kolekciu? Nepacia sa Ti farby,alebo preco cakas na novu kolekciu?

mne sa nezdal na concordoch ten vrch striesky, taka folia... ale kazdy kocik ma nieco uz asi.

katyl
27. sep 2008

no prave, farby 2008 boli v pohode, aj som mala vybraty, len potom som dostala info o novej kolekcii, tak som to sledovala.
Ale oplatila sa, v predaji bude cca do mesiaca, strieska uz ma uzatvaratelny poklop na tu sietku na strieske, kocik je vylepseny, vnutorna podlozka je doplnena o vlozku, miesto na nozicky je v ciernej, teda sa neokope a nezaspini..... aj farby su nove, krajsie a praktickejsie..
tak teraz len zistujem ceny a budem objednavat 😀

zajo79
27. sep 2008

tak potom to super vylepsia, som ho povodne chcela,ta folia ma odradila 🙂 a ma peknu vanicku.

ani ho nechcem pozerat, lebo uz som v tom ze mame vybraty a uz to menit nebudem,lebo je to o nervy vybrat kocik.

pacil by sa mi aj klasika hlboky od PP, ale potrebujem aby bol skladny, rychlo zlozitelny do auta a aby sa nan dala nakliknut autosedacka

katyl
27. sep 2008

a ten skate, sportova cast,, da sa dat do lahu a nozicky rovno vystriet, alebo je to ten system, ze dieta ma nohy hore a sklopi sa cela sportova sedacka?

zajo79
27. sep 2008

noo, da sa to do lahu, zadne operadlo, a nozicky zostavaju.... trochu mi to vadi, ale sa mi paci ten kocik, zatial je to jediny kocik kde mi vadi najmenej veci, tak ho uz drzim ako repic.

ale da sa to rychlo zmenit zo sedacky do roviny lahnut, ako hlboky, takze budeme vyuzivat to.

katyl
27. sep 2008

lebo aj to bolo u mna kriterium, aby sa dala dobre sklapat sedacka. Tie typy ako Quinny buzz, concord neo, alebo bugaboo boli pre mna neprijatelne prave kvoli tomuto

noe
27. sep 2008

Ahojte babulky, trosku sa vam sem votriem. Dnes sme s manzelom videli nieco a normalne mi padla sanka. 😀 Rodinka bola v parku a mali sportovy kocik (velke nafukovacie zadne a predne mensie kolieska) a asi rocneho chlapceka. Ale tato si robil srandu a normalne ten asi 70 - 80 kg chlap sadol do toho kociara a mamina ho vozila a maly sa na tom smial 😀 Je to vobec mozne, aby taky kocik udrzal taku vahu??? 😨 😕 😨

Lebo zatial moje znalosti siahaju tak do 20kg. 🤐

Pekny den a vsetko naj pri vybere kociarika.

ma.senka
28. sep 2008

ahoj dievcata - tak sa zas pripajam k tejto diskusii. Pred 2 dnami som pisala, ze sa neviem pre nic rozhodnut, pretoze ma nic nezaujalo a nic mi nevyhovovalo - ale dnes je vsetko inak 😀 zamilovala som sa do bertini X6. Nasla som ho na nete www.bertini.sk, je to australska znacka a vcera som ho bola omaknut aj v jednom obchode v ZA. Neviem co by som mu vytkla - je bohovo lahucky, so sklopenou ruckou, rozlozeny meria cca85 cm-cize do vytahu brnkacka, do auta tiez no problem, ohromne sa s nim manipuluje, jednou rukou, kolieska su nafukovacie, vhodne do terenu aj zimy, igelitove plastenky na kazdy "kus"zvlast, podnozka pod nohy sa da vyklopit do vodorovnej polohy... no neviem ci som vymenovala vsetko, ale asi mam aj vybrate. Maju ho aj v kocikovo.sk, cena o cca 100-200 sk nizsia ako v nasom obchode, takze asi by som to kupovala tam. Videla som ho v cervenej farbe - je to velmi pekna cervena. Co som citala na forach diskusie, su s tym kocikom dievcata spokojne, snad nesklame ani mna. 😀 Ak mate nejake skusenosti, aj zle dajte vediet 😎 Inak daju sa tam kombinovat farby - tj nemusite celu serku kupovat v jednej farbe. Rozmyslala som nad hlbokym ciernym a sportakom cervenym, prip. naopak 😀 Predavac mi ale vravel, ze na ciernom vsetko vidno... hm, tak neviem ... ale daco cervene bude isto...

petruci6
28. sep 2008

to je super,ze uz mas vybrane,ja este nie som rozhodnuta

ma.senka
28. sep 2008

...este k tej cene - pisala som, v predchadzajucom prispevku, ze: Maju ho aj v kocikovo.sk, cena o cca 100-200 sk nizsia ako v nasom obchode, takze asi by som to kupovala tam. - myslela som, ze ho kupim tu v ZA... pre 200 sk si nedam prevrtat koleno... 😀
prajem vam peknu nedelu 😉

ma.senka
28. sep 2008

petruci - neboj, to pride samo... daco sa ti zapaci a uz to nepustis... ako ja 🙂

petruci6
28. sep 2008

tolko by ta vysiel aj benzin do BA,ked nie viac,no nie? 😉

ma.senka
28. sep 2008

no do Ba tak 1000 sk... skor postovne a tak... a reklamacie tiez na dlhe lakte... snad to ale nebude treba....
a mas uz daco vyhliadnute?

petruci6
28. sep 2008

mam babysmile twister,ale neviem ako vyzera na zivo,tak ho idem pozriet bud tyzden a ked sa mi nebude pozdavat,tak neviem neviem

ma.senka
28. sep 2008

hm, pozrela som ho teraz na nete, nevidela som tu znacku, ale na prvy tukes vyzera velmi dobre. a pekny vyber farieb...

zabka
28. sep 2008

AHojky no ja som sa konecne rozhodla aky kocik chcem, petruci citala som ze ty mas zatial vybraty twister...ja som bola akurat vcera v polsku a poviem vam taky vyber kocikov tam mali, Twister, Atlantic, Conego Toledo, Viperi, Rinspeed, a este vela inych...ALe mali novinku novu kolekciu, kocik ktori je vypada ako Twister, alebo X-lander ma vsetky funkcie, vanicka, sportova cast, vajicko ktore sa da aj nastoknut na konstrukciu... iba snad navyse to ze sportovu cast si mozes obratit na ktoru stranu chces a ma o nieco vacsiu vanicku ako twister ci X-lander... Len skoda ze nemali katalog este, lebo je to novinka ale ten pan bol velmi mily ze tyzden dopredu mu mam zavolat aku farbu chcem a taky mi pripravi... 😉

petruci6
28. sep 2008

ako sa volal zabka?nemas na neho nejaky link?na SR ho nebudu predavat?
ja praveze potrebujem nizsi kocik,lebo som neni prave vysoka,takze twister je nizky? 🙂 to by ma potesilo,len sa neviem rozhodnut nad farbou 😅

zabka
29. sep 2008

To praveze neviem ako sa volal, ale bol z tej znacky co vyrabaju Viperi a neviem este ake kociky, ale toto je novinka, nova kolekcia... A bol lahucky...ci bol nizsi twister? no neviem mne prisli skoro rovnake ale bola nastavitelna rucka... Mne sa pacila kombinacia cervenej s ciernou... 😉

ma.senka
29. sep 2008

zabka - a ked v Polsku nakupujes? na trhoch alebo v normalnych obchodoch? v ktorom meste?

zabka
29. sep 2008

Na trhu a na kocik ti davaju aj 2 roky zaruky ... 😉 Novy Targ

subica
29. sep 2008

ahoj zabka, čítam toot fórum už dosť dlho, ale nemala som odvahu sa zapojiť.
Aj ja chcem ísť na kočík do Poľska, niekedy v októbri. Aké sú ceny tých kočíkov, čo si spomínala?

ma.senka
29. sep 2008

hm, ja nemam moc odvahu na trhu kupovat kociky, resp. drahsie veci... nikdy mi nikto tam nedal potvrdenku o nakupe, neviem si predstavit pripadnu reklamaciu. s vadit sa s poliakom, no neviem... ale viem, ze sa tam na kociky chodi a spokojnost je... ale samozrejme, viac ludi, viac chuti ci ako sa to hovori...

zabka
29. sep 2008

Podla toho aky myslis kociky sa tam pohybuju od 6000,- do 10300,- to bol najdrahsi co tam bol... a znacky tam mali vseliake.. Baby Twister, Adbor, Connego Toledo, Atlantic, Tako, Viper a uz ani neviem... A mali aj novu kolekciu teraz... A ku vsetkym okrem Atlanticu mali vajicko...

subica
29. sep 2008

Ďakujem žabka, tie ceny sú za komlet aj s vajíčkom? alebo takto, čo je v tej cene? a farby? Bolo veľa ľudí? a čo počasie, nie je tam už sneh? Priveľa otázok, ale som zvedavá, lebo ja sa tam chystám okolo 10-20.10.08 - aj keď bábo čakáme až v januári, nakoľko mám zdravotné problémy a neviem, či nebudem musieť koniec tehotenstva stráviť v nemocnici.
Ďakujem za odpoveď.