Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

janka_fr
29. sep 2008

Zajo je pravda ze sa to da velmi lahko pretransformovat na hlboky ale teraz ked maly spi v hlbokej casti tak je mu na dlzku akurat, takze o par mesiacov to nebude mozne a tym padom bude musiet spinkat stale snozickami pokrcenymi(teda uz nie pretoze sme kupili novy kocik sportovy aby mohol lezkat normalne). No ale ked ho chces len na prvy rok tak je to v poho.

Niekto tu z vas spominal taliansku web stranku na kociky.Je pravda ze tam su kociky lacnejsie ( v Taliansku celkovo v obchodoch su lacnejsie), ale citala som dost vela kritiky tu na forach vo Fr.Takze by som bola opatrna.My sme to tiez zvazovali, pretoze rozdiel v cene nasho kocika bol 200euros ale nakoniec sme ho kupili normalne v obchode a dobre sme urobili, pretoze po mesiaci sa nam pokazila brzda a museli nam dat celu novu konstrukciu.

ma.senka
29. sep 2008

hm, tie ceny su super co uvadzas...

zabka
29. sep 2008

subica ku kazdemu kociku je vajicko v cene okrem toho atlanticu...cize su to cele komplety...farby no ked sa ti nejaky nepaci alebo mas vybratu konkretnu farebnu kombinaciu, tak ja som s nim napr. dohodnuta ze tyzden pred prichodom mu mam zavolat aku farbu som si vybrala on mi taky kocik nachysta ale samozrejme najprv si musis ist vybrat nejaky tip ja som bola teraz v sobotu a tak som sa snim dohodla a za 2 tyzdne uz pridem na hotove...najlepsi vyber kocikov je ale v sobotu ... bola som asi pred mesiacom v stvrtok ale taky vyber nebol...ja tiez cakam babetko v januari... tiez to nechcem nechat na poslednu chvilu, bude zima moze nasnezit a tak... sneh tam este neni.. pocasie je tam vzdy skoro take ako u nas mozno o stupen chladnejsie... 😉

katyl
30. sep 2008

ahojte, tak konecne su ceny na novu kolekciu Concordov aj na nemeckych strankach. Som prekvapena, ze hoci stara kolekcia vychadzala o cca 6000 skk menej ako na Slovensku, ta nova je zhruba to iste, ako som dostala cenovu ponuku zo Slovenska. Tak ideme objednavat tu. Drzte mi palce, nech to stihneme 😀

tilly
1. okt 2008

katyl, tak dúfam, že budeš mať kočík skôr ako bábo 😀 ale tak na začiatok potrebuješ len vajíčko, kočík ti taký týždeň dva počká, aj tak v takomto počasí nemôžeš ísť hneď von 😉

katyl
1. okt 2008

tilly, vyzera to presne tak ako popisujes, ak to stihneme, tak LTT. 😀 Ale tiez uvazujem ako ty, kupime vajicko a na kocik uz pockame, tak jak vravis, hned sa nechodi von. Velice si ty mudra osoba 😀

tilly
1. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀

macacka
1. okt 2008

tilly, zdá sa že máš veľký prehľad ,môžeš mi poradiť. Otvorila som novú tému športový kočiar v zime,mrkneš 😉 tam . Ďakujem

mayulka
1. okt 2008

Ahojte, nemate niekto skusenosti s univerzalnym nanoznikom EMITEX na hlboky kocik, mam kocik zn. CAM Cortina a neviem, ci to mam objednat, ako to bude pasovat. Ak mate niektora skusenosti, budem rada, ak mi odpisete. Uz som skusila viacere predajne, ale iba na nete som sa dopatrala k nejakemu info. dakujem vam.

iwulinka
1. okt 2008

Ahojte mate niekto skúsenosti s kočiarom IMPLAST BOLDER?

subica
6. okt 2008

ahoj žabka, bola si v Poľsku pre kočík? Myslím, že si mala ísť tento víkend. Ak áno, ako si pochodila?
Ja by som chcela ísť teraz v sobotu, dúfam, že nebude pršať.
Ďakujem. 🙂

evina313
6. okt 2008

Nemate niekto skusenosti s kočíkom VERSO ?

zabka
6. okt 2008

Ahojky subica, nie ideme az tuto sobotu, tak sa mozno stretneme 😉

subica
6. okt 2008

ahoj žabka, to by bola sranda, keby sme sa tam stretli.Musíme si dať nejaké znamenie. 🙂 🙂 Aký kočík chceš kupovať? Ja nie som ešte skalopevne rozhodnutá, mám nejaké typy, ale uvidím, aký bude výber. Dúfam, že nebudem sklamaná.
A čo chceš ešte v Poľsku kupovať?

jaja5
6. okt 2008

ahoj katyl, prosim ta kde budes objednavat novy concord? Ja by som chcela novy neo, ale na slovensku mi v ziadnej predajni nevedia povedat, kedy ich dostanu ani kolko budu stat. Na nemeckom ebayi som nasla na nich dobru cenu, len mi este neodpovedal na mail. http://shop.ebay.de/items/_W0QQ_fromZR46?_nkw=c... A nevies nahodou ci je aj nejake vylepsenie oproti minulorocnej kolekcii, alebo len vo farbe. Vidim ze Ti to uz ponahla, tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂

katyl
6. okt 2008

jaja, mas IP

zabka
7. okt 2008

Subi, to by bola sranda, vsak pri kocikoch sa isto niekde stretneme... Ja budem mat taku ruzovu bundu 😉 ..NO ja uz mam vybraty, vyzera ako X-Lander aj so vsetkymi funkciami ibaze ma o nieco vacsiu vanicku a sportova cast sa da otocit na ktoru stranu chces..a farbu cerveno-ciernu, velmi pekne to ukazalo... 🙂 A uz ani neviem co by som tam este kupila, lebo naposledy som kupila postielku s baldachynom a deku... Na oblecenie mam toho vela takze len nieco uzitocne co by som zbadala.. 😵

subica
8. okt 2008

žabulienka moja, veľké popky a kočíky nás asi prezradia. Ja budem mať bledohnedú bundu. Aj ja mám asi takú predstavu o kočíku ako si si vybrala ty, aká je to značka?Ja tiež potrebujem mať veľkú vaničku, lebo budeme mať babenko koncom januára.
Ďakujem, si strašne zlatá. 🙂

zajo79
8. okt 2008

ahoj subica.

myslim ze nepotrebujete velku vanicku...ved babo bude vo fusaku do marca...a koncom leta Ti uz bude hacat v sportovom kociku.... 🙂

subica
8. okt 2008

ahoj zajko, to je tiež pravda, ale nemám až taký prehľad v kočíkoch.Vidím, že aj Ty čakáš v januári bábenko.Ty si si vybrala aký?

zajo79
8. okt 2008

ahoj, PP skate 🙂 a uz ho mam aj na ceste domov, buduci tyzden ma prist.

kukona1
8. okt 2008

ahojte neviete aký je kočík Cam MBX6? rada bby som ho kúpila ale som počula že má kolesá,,hrkálky,, tak neviem,velmi sa mi páči..máte niektorá skúsenosti? lebo sa rozhodujem medzi ním a lander alebo PP skate..ale aj na ten skate som počula že sú niektoré vadné...a aj tu na fore sa píše že lander tiež nie je bohviečo..tak neviem..asi neexistuje perfektný kočík 😒

kukona1
8. okt 2008

myslela som X lander 😀

miah
8. okt 2008

ahoj kukona1, ja mam kocik Cam MB X6, ale zatial neodskusany 😀
babatko tu bude az za par dni, takze az potom budem moct posudit..
ale ovlada sa super, dost velka vanicka 🙂

kukona1
8. okt 2008

ahoj miah,tak ja mám čas rozmýšlat..nad kočíkom 😀 ešte som nebola u lekára,ale testy sú pozitívne a vychádza mi termín na jún..zatial ho snád niekto otestuje a aj ty a dáte mi vediet.. 😅
a máš aj vajíčko k tomu?

melany_s
8. okt 2008

nemáte niekto skúsenosti s kočíkmi Steggi?

miah
8. okt 2008

ano, mam aj vajicko, pozri si v mojom fotoalbume mam tam foto 🙂 🙂 🙂

kukona1
8. okt 2008

pozerala som si album,je super...len sa bojím tých koliesok...aké sú? neni sú umelé,hrkotálky? 😅

miah
8. okt 2008

tie kolieska su umelohmotne, ale su take pogumovane 🙂
kamoska ma Cam Cortinu s takymi kolieskami a je to v pohode tak neviem 🙂
ved po nejakom case sama zistim ci je to ok 😀

kukona1
8. okt 2008

no jasné..a mne sa zatial zase bude páčit iný kočík 😀
každým dnom sa mi páči niečo iné 😅