Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

expertka8
24. jan 2007

..zdravím vás "trojkolkové" maminky 🙂
..dnes pri brázdení 10cm snehovými xodníkmi ma napadlo...ako ste v takýxto "živelnýx" podmienkax spokojné s trojkolieskovými kočíkmi???..príp. s kolieskami..ktoré sa sa otáčajú okolo vlastnej osi...???
..ďakujem..hneď budem kľudnejšie spávať 😀

diddi
24. jan 2007

kolieska sa daju zaaretovat 😉

froschka
24. jan 2007

ahoj expertka no presne ako vravi diddi naj su take koce co sa im daju otocne kolieska uzamknut

truhlik trojkolka je podla mna bezva vec...a ak sa stvorkolke vravi to co sa kociku otacaju vsetky 4 kolesa tak nieeeeeeeeeeeeeeeeee nikdy...si predstav nakupny kosik plny jedla ako tlacis napr proti vetru alebo v snehu huhuhuuuuuu vela zabavy a spalovania kalorii simyslim....

ak si myslel stvorkolka kocik s neotocnymi kolieskamiale 4mi tak ok pohodicka

este vela zavisi v akom terene sa pohybujes ci mesto alebo vidiek popripade les hory....

evatu
24. jan 2007

Ja sa sem na chvilku pridam..Kamaratka mala trojkolku a stazovala sa,ze je velmi nestabilna...

expertka8
24. jan 2007

..OK..systém otočnýx koliesok som už poxopila 😉 ..ale ako ste ne/spokojné..s trojkolkami počas zimného obdobia..kedy sú často xodníky neodhrnuté??? 😕

diddi
24. jan 2007

trojkolka je vhodna hlavne ked mamina sportuje - koculovanie a tak...inak je to len modny vystrelok...ja prevda,ze nema dobru stabilitu
a tiez nie je dobry kocik s pevnymi prednymi kolesami, lebo ho musite stale nadvihovat, ked chcete zatocit

expertka8
24. jan 2007

..my máme klasické TAKO..a neviem si ho vynaxváliť...každá z nás má iné priority 😉

diddi
24. jan 2007

a ako sa ti s nim zataca? lebo pozeram po mamickach ako ho musia nadvihnut....ale dolezite je, ze vyhovuje

expertka8
24. jan 2007

...v tej rýxlosti kočík ani nepotrebujem nadvihovať...za nami "ohnivá čiara" a vietor vo vlasox 😀 😀 😀

tilly
24. jan 2007

ja som mala minulú zimu trojkolku a pohoda, bola som veľmi spokojná, až na to, že nemala pruženie a niekedy to zlobra dobre hádzalo

kasis
24. jan 2007

Ahojte, nemate niektora skusenosti s kocikmi Bambino -Sprinter???

marek
25. jan 2007

Kamoška ho má a nie je veľmi spokojná.Na bokoch sa jej uvolnili nity a celý je rozheganý.

ewellin
25. jan 2007

ahojte neviete nejaku dobru cenicku na CAM MB X6 TRIS ??? alebo NEONATO REVERSO SPORT TRIS ???? poradte ak viete.. su to moji favoriti.... 😎 len taaaaa cena... 😠

danona
25. jan 2007

babulky- s trojkolkou - Chicco Trio S3 - plastové kolieska som bola na silvestra týždeň v Tatrách a jazdilo sa suuper 🙂 - predné koliesko som mala bloknuté - aby sa neotáčalo, cestou dole z kopčeka mi velmi vyhovovala ručná brzda ktorou sa dá pohodlne pribrzdovať... 😀 to som zatial u nás doma na rovine nemala možnosť vyskúšať...

adahata
25. jan 2007

ahojte neviete mi poradiť nejaké dobré predajne v BA s kočíkmi?

megg
26. jan 2007

Hellovky, neviete poradit, ci existuju nejake golface, kde sedi babo smerom k mamine?

bubonic
26. jan 2007

meg nepredpokladám, nakoľko ťažisko kočíka by podľa mňa bolo narušené. myslím, že aj tie trojkombinačky majú spravené športové časti sediace chrbtom k mame.

mimi
26. jan 2007

expertka,aj my mame TAKO a sme s nim velmi spokojni,okrem tej vahy 😒 inac,v nasom vchode nemame vytah a ani kolajnicky na schodoch,takze kocik ide dolu rychlostou blesku a zatial je stale pokope 😀 takze sa nemozme stazovat 😉
Ale,ked maly bude vacsi,asi kupime sportovy kocik.Pozerala som CAM APOLLO,velmi sa mi pozdava,nemate ho niekto,doporucili by ste ho?

kili
26. jan 2007

pri kočíkoch, kde je prehazovateľná rúčka, tak sa dá prehodiť aj v športovej verzii. Je to veľmi praktické na zimu, keď idete proti vetru, alebo sa furt mení smer vetru.

mirko06
26. jan 2007

ahojte, tak my sme kupili najskor kocik kajtex, sme s nim spokojni, akurat sa mi uz zda zbytocne mat pre maleho hlboky kocik, tak sme sa rozhodovali, aky sportovy kupit. mali sme vyhliadnute tri: patron f4, casualplay vintage reverse(s prehadzovatelnou ruckou) a inglesinu zippy 4 season. nakoniec sme sa rozhodli pre inglesinu, pretoze bol najlahsi, najlepsie sa skladal, v cene je fusak, letny potah, drziak na flase, nanoznik,sklada sa jednou rukou, je velky lahky, dizajnovo pekny a mam k nemu aj tasku, do ktorej ho dam a tasku nesiem na pleci. 🙂 nasla som ho za super cenu na jednej ceskej stranke a nebolo o com.
nakolko casto cestujeme autom, bol zo vsetkych kocikov najskladnejsi a nelutujem. aj maly tam ma super pohodlie 🙂
inak ani ten casualplay je fakt dobry kocik, keby sme mali druhe baby, tak ho kupim aj s autosedackou a hlbokou castou.

droby
1. feb 2007

pozrite si dnesny Labyrint na tee a trii, je to obezpecnosti deti v kocikoch a ktore kociky ohrozuju dietatko!!!

droby
1. feb 2007

"Z mechanického hlediska vyšel jako nejhorší Tako City Voyager." a sa mi najviac paci 😒
no este su njake podobne, tusom aro a bambi,ktore sa ani nesopmynaju 🙂

mimi
1. feb 2007

a to az teraz na to prisli 😠

mimi109
1. feb 2007

aj my mame bambi a som s nim spokojna 😵

tilly
1. feb 2007

aj ja mam bambino na spinkanie, malý má 17 mesiacov a zmestí sa tam s fusakom, overalom, nánožníkom, je ťažký, zle sa skladá, ale spinká sa v ňom ako vo vatičke 😉

droby
1. feb 2007

to som chcela pocut mimi109 😉 este viac sa mi paci ako tako, tusim aj lacnejsi je, ale som si myslela ze sa tazko zozenie 😒 ja si kocik nedokazem objednat zo zahranicia, ja si ho musim poriadne osahat 😀

mimi109
1. feb 2007

no ja som tiez taka ale ked som v obchode zazrela ten nas tak som vedela ze uz iny nechcem 🙂
ale podla mna sa sklada lahko

droby
1. feb 2007

takze sa da vpohode kupit v obchode? to je super, dufam ze aj u nas taku najdem 😉 akrasnu farbu kocika mate 😉

mimi109
1. feb 2007

kukni si moj album je tam vyfoteny 😉