Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

kattum
16. júl 2006

tilly, myslis kamenny obchod, ci internetovy?

ena
16. júl 2006

tilly: a nebude velka konkurencia uz? zajtra otvaraju novy kamenny obchod ti, co mali predtym len internetovy www.predeti.sk ...
chcete len kociky, alebo vsetko pre deti?
Mne by sa tiez pacil taky obchod, ale uz ich je v BA asi dost.. my tu v okruhu par km od nasho domu ich mame teda habadej 🙂
ci to chces u vas na dedine?

kattum
16. júl 2006

co viete o kocikoch graco? Daju s av Bratislave nikde vidiet?

kattum
16. júl 2006

uz si sama odpoviem, v novom obchode pre deti na Kosicke, prave som to nasle na nete, zajtra otvaraju predajnu...

Este mi poradte, co znamena lahky kocik, kolko by mal mat, ak nemam auto a budem ho zdvihat do autobusu, je 10 kg vela?

ena
16. júl 2006

kattum: no ten novy obchod, co som akurat pred chvilou tu o nom tilly pisala ;) lahky je asi napriklad taky ako ma CAt tu PP Ariu.. al eaj nas quinny je lahky, teda ja ho v pohode vynesiem po schodoch ( ale urcite nie na 12. posch.🙂) ) aj do busu.

skus popozaret na www.babymarket.sk, tam su parametre pri kocikoch, ale tam tusim graco nie je

ena
16. júl 2006

a pozri aj CasualPlay na www.bebeta.sk, akurat som tam klikla a tam neico o tych kocikoch, plus vypredaje maju.. su tu v petrzalke.my mame odtial nas kocik

ena
16. júl 2006

Pozeram, ze graco je aj na babymarkete, graco mirage ma 9.36 kg

CasualPlay ma 12.5 kg, quinny 11.5 kg, neviem ci to je malo/vela, alebo ja som taka silacka, ale mne sa nezda tazky a to v nom sedi/lezi skoro 8 kilovy Filip 🙂

ena
16. júl 2006

a PP aria ma mat len 5.8 kg

tilly
17. júl 2006

ja viem, že je tu strašná konkurencia, ale aj pôrodnosť dosť stúpa 🙂)

malo by to byť aj cez net aj normálne, nevieme, len uvažujeme, kam by sme investovali, aby sa to aj vracalo...

graco sa dá vidieť v auparku v mothercare, alebo v tom obchode na peknej ceste

ena
17. júl 2006

tilly: chod omrnut ten novy shop, co dnes otvaraju, mozno sa inspirujes ?🙂 A chces to v BA alebo u vas?

mucilienka
17. júl 2006

babulky a co kociky Peg Perego? kde ich najdem na nete? a ake su?
mne by sa velmi pacil tento:

http://www.peg.de/katalog/details.php?art=15

a co hovorite na moznost kupit najskor iba hlboky a potom sportak?

cat
17. júl 2006

Muci, Peg Perego sú hlavne neskutočne drahé kočíky ☹ snáď okrem tej Arie, tá stojí tolko čo iné značky vo svojej kategórii...

mucilienka
17. júl 2006

cat, tak to teda su .. obdoba Inglesiny ... cat, ty mas aky kocik? mne sa strasne nepacia tie take ako napr. voyager...

cat
17. júl 2006

Ja mám 3kombináciu Bambino Lux, ale je to ťažkááá krava velká, sama neudvihnem ani náhodou, dá sa jasne že prehodiť aj na šporťák.. a na leto mám tú PP Ariu- tú si neviem vynachváliť.
Ale perfektný golfáč je tento, má ho moja švagriná:
http://www.babyland.sk/babyland.html

Váhala som pri ňom, napokon Aria zvíťazila preto že má o 3 kg menej..

mucilienka
17. júl 2006

cat, a kde mozem kuknut to tvoje bambino?
ja som uvazovala nad tym PP, ale su dost drahe aj tie Inglesiny.. este potom o FIRSTWHEELS City Elite hlboký aj športový v 1 (kukni na babylande), no tam ma odrazaju tie predne dvojkolieska...
a co stegi?

cat
17. júl 2006

muci, tu : http://www.bebe-jou.sk/kociky/bambino/lux.htm
ja idem mrknúť na ten v babylande čo si napísala..

cat
17. júl 2006

juuuj Muci, absolútne by ma odradili tie malé kolieska vpredu, s tým sa v zime moc nepohneš, to je tak do rovného terénu, no nevimm 😒 inak aj včera na tom Petržalskom stretku Katuum a ja sme mali malé kolieska a ledva sme tam popri Draždiaku s tým chodili a Babulka s velkými nafukovacími kolesami úplne v pohodke. Ale zase je fakt že tam sú brutálne rozbité tie cesty...

mucilienka
17. júl 2006

cat, vsak to.. a v tej nasej rozbitej ulici... a cez zimu, neviem si to predstavit... keby boli tie kolieska velke... skoda...

ninocka
17. júl 2006

Caute

Baby neviete mi poradit nejake predajne kocikov v Rakusku?

zuzu13
17. júl 2006

Baby pozrite si www.babatko.com , my sme vybrali TAKO, nie je drahý a na zimu i na leto bude ok.

tilly
17. júl 2006

ninočka, toys r us pri SCS a priamo v SCS je babyone, tam je teda výber, ale cenovo, no neviem, musíš asi natrafiť, niektoré veci, teda autosedačky sú tam drahšie, ale kočíky vychádzali cenovo celkom dobre, inak sa dá aj v kike alebo v leineri v rakúsku, tí mávajú akcie, treba si naklikať ich stránky,

www.babyone.at
www.kika.at
www.leiner.at

zuzu, už ste to kúpili? Moje tri susedy majú Taká a už ich boli pár krát aj reklamovať, z toho dve ich predali... Mne sa nepáči, že tá športová časť nie je spevnená

ena
17. júl 2006

zuzu: aspon budes mat svaly jak rambo z toho tazkeho TAKA🙂 Moj nazor, nevyzeraju zle, dokonca je vela farebnych kombinacii, ale podla mna tzke a zbytocne vela kapsiciek a zipsov, aspon na mna posobi zbytocne prilis mohutne, som s nim bola pri kamoske kocikovat a ja by som si ho nevybrala...ale to len moj nazor ;))

adelia
17. júl 2006

Wladka,
ja som si preň /X Lan./ bola v ČR 😒 , ale počula som, že aj u nás majú dovozcu - myslím v Senici 😉 , ale nepoznám podrobnosti. /mrkni časák Mama a ja - videla som tam nedávno ich reklamu a myslím, že aj s adresou/.
Veľa šťastia pri správnom výbere kočíka! 🙂

zuzu13
18. júl 2006

ena viem, že je ťažký, ale čo už. Veď ho nebudem nosiť na rukách. Do mesta mám 10 min. pešo a do hory tiež. Poskladať sa dá a chlapov mám dvoch tak budú posilovať. Ide o to, že keď sa bábo narodí v nov. a napadne sneh aj (aj 1m a nie ako u vás predsa toho máte menej) tak potrebujem aj nejaký ten ľadoborec. A hlavne sa mi zdá priestrannejší. Aaale do nov. času jak čečiny a ešte sa môže nájsť aj iný čo nás osloví.

ena
18. júl 2006

zuzu 🙂 mi trosk atrvalo., kym mi doslo, ze do "nov.casu" znamena ze do "novembra času" a nie do "nového času" 🙂 a ja ze co ma bulvar s kocikom ;))
ale mas pravdu, ak ho nepotrebujes nakladat z a do busu, hore dole schodami, a este ti ho ma kto vlacik, tak takko ako ladoborec je dobry 🙂)

dabon
18. júl 2006

Ajojte, ja mam vybraty gesslein future, je super, strasne sa mi ľúbi, je ľahučky... proste u mna zatial jednotka. Len s tou cenou by mohli trosku dolu... 😀 Aj moj drahy sa uz zmieril, ale mozno kôli cene vyberiem nieco iné. 😒
no zatial je na prvom mieste gesslein 🙂

tilly
18. júl 2006

dabon, to je fakt super kočík, mužovi kamaráti ho majú a je fakt krásny, ale tá cena, fuuu, to by mne asi neprešlo... (a to nie sme zrovna z tých chudobnejších...)

dabon
18. júl 2006

tilly, vsak este neviem ci moj drahy zarobi tolko, ze si ho budem moct dovolit 😅
no strasne by som ho chcela... U nas by ma vysiel asi nejakych 23tis. ak som spravne v obraze + nejake doplnky 😀
a pozererala som aj v CR, tak tam nejakych 13400,-, ale bez tašky na babo, a ta este nejakych 3500,- ratam, nooo neviem neviem... Aj mi je trosku ľuto dat tolko penazi za kocik, ale ked ja som sa don asi "rachla" 😀 😀

zuzu13
18. júl 2006

Ľudia moji, verte mi že mi je normálne ľúto dať 5,500,- Sk za kočík čo sme si vybrali a nie to viac. Až mi dych vyráža pri tých cenách. No keby sme na to mali možno by som to riskla. Ale pri prvom som sa presvedčila, že to nebudeme používať až tak dlho, takže sa uskromníme aj s lacnejším. 😅

wladka
18. júl 2006

a co hovorite na DEMA scout x classic??? vyzera byt fajn...