Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

dili
30. apr 2008

ahojte baby... sa pridam kusok

citala som na nete ze vraj tie detske autosedacky - vajicka ci korytka ci ako sa volaju, co su od 0+ ze su vraj nebezpecne pre deticky, ze vraj ta poloha je pre nich nejaka zla, ze vraj sposobuje nejake tazkosti s dychanim a ze mozu ublizit babetku. Mozno to je iba reklamny tah na nachytanie mamiciek, ale ja neviem. Zacinam uvazovat o kociari JANÉ - ktoré majú sedačku urobenú aj na ležmo, alebo maju vanicku, ktora splna poziadavky na autosedacku teda autovanicku, ze sa da pripevnit s pasmi do auta. Ze babetko je tam v rovnej polohe a nenici sa mu chrbatik. Tak neviem. Su sice dost drahe, ale ja napriklad musim mat autosedacku, lebo budem vela chodit autom. Inac aj ten ABC je celkom pekny, len mne nejako vadia tie golface na normalnej rucke, nejake sa mi to nepaci, ale inac je celkom zaujimavy. No neviem ci ma autosedacku, nevidela som...

tak to bol iba moj osobny nazor, lebo momentlane zvazujem a skumama kociky, hoci som mala vybraty peg perego, ale uvazujem o zmene, ale do novembra mam predsa dost casu no nie?

tak sa drzte vsetky a prajem stastne vybery aby sme boli kazda spokojna 😀 😀 😀

dili
30. apr 2008

a este som zabudla - spolocnost babyland z BA ma nejake pobocky v KE, Dunajskej, Lucenci a este kdesi no nepamatam... resp. posuva kociare do obchodov v tychto mestach 😀

andre
30. apr 2008

dili, ahoj... abc ma aj vajíčko, ja som zatiaľ o tom čo píšeš nepočula, teda nestretla som sa ničím takým, tak vďadka za info 😉 ... o vajíčku uvažujeme z toho dôvodu, že v zime ak bude sneh, ho nebudeme kočíkovať vonku, ale len do vajíčka, do auta a pod. ... takže vajíčko by nám trebalo, len tak na prevoz
volala som do babylandu, pobočky nemajú ale dodávajú tovar do all toys... abc čo majú na stránke, majú na môj vkus divné far. kombinácie, to sa mi viac páči čisto tmavý, s výraznou kostrou

ella1
30. apr 2008

dili-s tým vajíčkom je to pravda,ale to platí,len ked máš v tom bábo dlho.lebo v tej polohe si tlačí na hrudník a zle sa mu dýcha,teda by sa mohlo udusiť.ale inak ok.

katavinka
1. máj 2008

Kočky, nemáte niekto kočík Coneco Toledo? Našla som na nete, ale ešte som ho v žiadnej predajni nevidela. Strááášne sa podobá na X-lander XA, skutočne tam je minimálny rozdiel a je lacnejší, aj s vaničkou 8tis.

bianca
1. máj 2008

ktavinka zaujimavy.Hlavne ta cena.Nasla som ho za 5.880 Kc .No teda 😨

bianca
1. máj 2008

katavinka pardon za chybu v nicku 😅

vejinka
1. máj 2008

katavinka..ten kocik bol moj vytaz ale zistila som ze kociky atlantic maju tu vanicku este o nieco vacsiu..tento ju ma dost malu a pri nozickach este zuuzenu to ma dost odradilo..a este k tomu kociku nedostanes tasku iba dokupit..a tak isto ten fusak co je vnutri je tenky..a v atlanticu je hrubaansky k tomu dostnes v cene tasku na kocik a v nom prebalovaciu podlozku

tunylyk
1. máj 2008

hľadám kočiarik a už mi z toho "šibe" 🙂 musí mať kvalitné kolieska,to je hlavné,pretože bývam na kopci,teren dosť náročný a nesmie byť príliš ťažký,nemáme totiž výťah a stále nosiť na druhé poschodie,hm no neviem,dajte nejaký typ 🙂 ďakujeeem

janka5861
1. máj 2008

ahojte.... aku mate skusenost prosim s kocikom BERTINI ? Mne sa konkretne paci BERTINI X6 .... a potom casualplay S4 ...... teraz vobec neviem . Chceli by sme cisto iba sportak . hlboka cast uz u nas nie je aktualna.

emaso
1. máj 2008

Baby,nepoznate niekoho kto ma buggy pod,ako je s nim spokojny a ci sa to da namontovat aj na obyc.kocik,ci je pohodlny a tak...Zatial som ho videla len na obrazku ale asi budeme musiet kupit tak som zvedava,dik.

tunylyk
1. máj 2008

Babulky akú máte skúsenosť s kočíkom atlantic?

katmi
1. máj 2008

ahoj tunylyk.. ja som kupila prave tento kocik,pretoze splnal vsetky moje "naroky" a ma kopec doplnkov.. popripade kuk album.. okrem toho je samozrejme za velmi prijatelnu cenu... chcela som povodne kupit Jané Nomad, ale potom som zistila, ze predsa len to nieje to, co naozaj chcem.. okrem toho Jané stál 28500,-sk..

emaso
1. máj 2008

Babyyyy,nikto mi neporadi???

tunylyk
1. máj 2008

katmi ďakujem,dnes znova sondujem na nete a ten sa mi práve zatiaľ tak najviac pozdáva,už len zistiť kde si ho môžem "okukať" naživo 🙂 už som šalena z tých kočiarikov 🙂

katmi
1. máj 2008

tunylyk no nepotesim ta,lebo co som aj ja zhanala,tak velmi malo predajni ich ma.. ja som si ho vyhliadla na nete a bola si ho pozriet.. a hned som ho aj kupila..resp. objednala,pretoze na sklade nemali taku farbu,aku som ja chcela.. popripade si pozri mimisk.sk.. oni robia aj dovoz.. ak by si sa chcela k nemu este nieco spytat,tak kludne.. 😉

katmi
1. máj 2008

yo inak este jedna vec.. mne sa zda, ze dali do obehu nove prevedenie atlanticu.. skusim ti najst tu stranku,kde som ich videla trosku ine ako mam ja... moment.. ten,co mam ja, mam aj v albume..ak chces,pozri si..

katmi
1. máj 2008

tunylyk pozri si napr. tuto stranku..
http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-atla...

pripadne este ma napadlo.. ak by si chcela, posli mi do IP tvoj mail, poslem ti obrazky,ako sa da rozlozit ten kocik a co k tomu vsetko je..

tunylyk
1. máj 2008

zajtra by mal prísť tatik zo služobky,on ešte musí pozrieť,vieš to je taký technický talent,hneď premeriava,rozoberá a tak 🙂 ukážem mu obrázky,čo mi povie.Ozaj dvihnem ho v pohode aj sama?Nemáme výťah,dve poschodia musí vybehnúť,či sa mi páči alebo nie 😉

bianca
1. máj 2008

tunylyk ten moj tiez.Postahuje obrazky a zvestuje... 😀 😀 😀

katmi
1. máj 2008

tunylyk no takto este.. ja som ho kupovala HLAVNE kvoli tomu, ze ja som dost vysoka a kazdy jeden kocik mi bol maly.. narazala som kolenami do vanicky,co mi priserne vadilo.. cize ak si malicka, myslim, ze sa ti s nim bude tazsie manipulovat.. ale inak je v pohode.. vravim,mne uplne vyhovuje..
a este ma napadlo.. viem, ze kocky ho kupovali aj v polsku.. pozeram ze si z gelnice,tak to asi nemate daleko..popripade tam ho pozriet.. ale cenovo vychadza narovnako..

idem k telke, popripade napis IP.. pekny vecer..

tunylyk
1. máj 2008

bianca ja sa potom na tatikovi veselo zabávam 😀

bianca
1. máj 2008

tuny ja tiez.Dńes si stahoval fotly na MP4 ze to breberie s chlapmi v robote 😠

tunylyk
1. máj 2008

pozerám na ružovú záhradu,tak sem len odbehujem 🙂

bianca
1. máj 2008

ja som pozerala na cesku a ta uz skoncila

tunylyk
1. máj 2008

tatika mám teraz v Prahe,teraz mi písal,že nevie,či príde zajtra

bianca
1. máj 2008

tuny moja polovicka je na nocnej ☹

tunylyk
1. máj 2008

my sa posledne 2mesiace vidíme len cez víkendy a už ide preč ☹

bianca
1. máj 2008

no nam to hrozilo.MM dostal super ponuku pracovnu ale asi by som to nezvladla.Musi to zrusit

tunylyk
1. máj 2008

ja som si už nejak zvykla,od januára som PN,som viac sama,chvíľu to tvrvalo,kým som si zvykla,naši sú teraz odomňa asi 60km,manžel je jedináčik,ešte že svokrovci nie sú ďaleko.No je tam veľký generačný rozdiel,veľmi nepokecáme,susedky sú tiež už dôchodkyne,ešte že sa už oteplilo,tak sme veľa vonku v záhrade,na prechádzky so psíkom chodím.