Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

bianca
1. máj 2008

ja som tiez na PN ale od Februara.Tu v CR nikoho moc nemame.Par pracujucich kamosiek ktr.nechcem otravovat.Rodicia,svokrobci a vlastne uplne vsetci su vzdialeni 370km

tunylyk
1. máj 2008

uff ešte ďalej ako naši... ale už len páar týždňov a na nudu už ani nepomyslím 😉 malý mi to práve svoji kopancom pripomenul 😀

bianca
1. máj 2008

jej tebe je fajn.Mi este nekopeme ☹

tunylyk
1. máj 2008

neboj už čoskoro to príde 🙂 je to úžasný pocit 🙂 naše prvé kopančeky-štuchančeky,ktoré som si tak skutočne uvedomila,boli hneď 4po sebe presne 8.marca o 21.30večer.Teraz už kopeme hocikedy 🙂

bianca
1. máj 2008

tuny dobru noc.Idem lebo nezaspim.Ahojky

tunylyk
1. máj 2008

krásne sníčky 🙂

dili
2. máj 2008

ahojte baby - dakujem za nazor o vajicku - ja si skor myslim ze je trosku reklamny tah, lebo inak by nevyrabali tie vajicka...

inak poznate niekto kociar IMPLAST BOLDER 3 - vraj je dobry...

ze vraj nafukovacie kolieska su lepsie ako plastove, vraj idu lahsie a babetko neciti vsetky kamienky na zemi na chodniku... tak neviem... keby sme mali na vyber len jeden kociar ako nase maminy, boli by sme spokojne... ale ked ich mame tolko tak je to hrozne... 😵

tilly
2. máj 2008

emaso, myslím, že tebe sa viac oplatí dvojičkový, alebo súrodenecký kočík? ten buggy pod je strašne drahý a vraj úzky 😉

emaso
2. máj 2008

To fakt?No ja si len neviem predstavit ako sa natrieskam s dvojickovskym do vytahu a tak...moje oci placu...

tunylyk
2. máj 2008

emaso bývaš vysoko?Ja na druhom poschodí a výťah žiadny... Kočiarik budem pekne vynášať po schodoch.

emaso
2. máj 2008

Byvam na 6-ke s vytahom,klasicky panelak,malicky vytah,rozmyslam,ze s bruchom sa snad ani nezmestim ku kociku.Myslela som,ze si pod zlozim naboku a ked vyjdem z vytahu tak rozlozim a bude-no asi ze nebude 😝 .Tym viac ze ked je uzky tak Jasminka tam nenatrieska prdelku,taka buchta je ona,velka a tazka,plus overal...No ti poviem,ze sa natahas s kociarikom na dvojku,zhodis aj to co si nepribrala asi 😀 .Ja som sa v zime normalne spotila kym sme sa vytrepali von a to sme chodili 2-3 krat denne,lebo moje dite si zmyslelo,ze cez den bude spat len v kociari-vonku-a hlavne za jazdy 😝

tunylyk
2. máj 2008

moja sestra si tiež pekne s výťahmi a nosením kočiarika užila svoje,už druhý byt v ktorom bývajú je na9.poschodí,najprv mali malý výťah a ešte v ňom také blbé dvierka,čo sa dovnútra otvárali a teraz zasa obrovský výťah,ale často sa kaziaci.Ja už viacmenej trénujem teraz 🙂 chodím po schodoch,bývam na kopci,tak mám pohybu až až 🙂 a mať po pôrode menej kíl ako pred jaaaj nebolo by odveci 🙂

emaso
2. máj 2008

Moj otec je spravca vytahov v nasom bloku,to by som ho sfukla riadne kebyze nejde eno-nuno 😀 .Tak teda skusim pozriet tie dvojickovske,ale je mi to proti srsti ☹ ale budem ho musiet nechat v kocikarni odkial sa asi neukradne len to co tam nie je 😒

tunylyk
2. máj 2008

emaso - treba namontovať alarm 😀 😀 😀

janka5861
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
motiilik
4. máj 2008

ahojte kočky,nemáte náhodou niektorá skúsenosť s PP centro completo,športovou verziou?...Počula som na ten kočík všeliake verzie,tak čim viac odpovedí,tým lepšie...Ďakujem 🙂

buxxbu
4. máj 2008

baby a mate niektora z vas kocik babysmile Twister?

domeenika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domeenika
5. máj 2008

🙂

katavinka
5. máj 2008

vejinka: a nevieš mi ho porovnať s X-landerom XA? Pretože ten jediný som videla v skutočnosti, Atlantic som ešte v žiadnej predajni nenašla 😒

mojinecka
7. máj 2008

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či nemáte niektorá skúsenosti so značkou Chicco. Konkrétne sa mi páči Trio tour 4 2008 a Trio for me complete 2008. Máte ho niektorá, resp. kámošky? Už som zúfala z výberu kvôli nášmu výťahu - má nemotorné vnútorné dvere, ktoré mi ho zužujú a skracujú. Takže vážne uvažujem nad týmito typmi od Chicca. Zaujímalo by ma ako ste spokojné s pohybom napr. po mestskej dlažbe, obrubníkoch alebo v snehu. A či stačí vanička s dĺžkou 74 cm. Bábo by sa malo narodiť koncom augusta, čiže v zime do kočíka aj deka a fusak. Predavačka mi ho chválila, ale radšej mám konkrétne skúsenosti. Budem veľmi vďačná za každý postreh. 🙂

bianca
7. máj 2008

ahojte.mam otazocku.viem ze tu uz bola niekde tema o ciernom kociku,ale nemozem ju najst.
mate niekto cierny kocik?Co s nim v lete?Da sa to vydrzat?

pizzamati
7. máj 2008

Ahojte. Neviete niektorá poradiť ako sa skladá kočík DEMA DUET? 😀

linda46
10. máj 2008

Ahojte mamičky! Chcela by som Vás požiadať o radu, máme vyhliadnuté dva kočíka: Concord NEO a Peg-Pérego SCATE. Prosím Vás, ak máte niektorá skúsenosti s niektorým z týchto kočíkov, prosím-prosím-prosím, poraďte ... Za každú radu Vám vopred zo srdca ďakujem. LINDA

z.g.
10. máj 2008

Lidna, o Concorde Neo som písala na strane 60 dole v tejto diskusii, mrkni aj na ďalšie stránky 61,...
POZOR, kupovať model 2008, starý mal problémy s brzdami!!!!!
PP Skate som nevildela naživo, na fotkách sa mi zdá malá športova časť. Ale to preklápanie vaničky sa mi páči.

vejinka
10. máj 2008

katavinka..no veru nemam moznost ako ti ho porovnam..ale tak atlantic je fakt kus..ten X-lander sa mi nepaci uz len koli tomu ze ma tri kolesa a ktore maju 4 su take..co ja viem zdaju sa mi furt mensie ako ten atlantic 😒

katavinka
11. máj 2008

Vejinka: a už ste ten kočík kúpili? Neviem sa k nemu dopracovať, aby som ho videla v skutočnosti...

daniela84
12. máj 2008

Ahojte mam pre vas ponuku, predavam cistonovy kocik, kupovany v polsku, ale velmi pekny, este ani raz nepouzity, my sme po prestahovani zistili ze sa nam nezmesti do vytahu, mame stare vytahy este aj s vnutornymi dverami, predavam ho za 5500, nie je pri nom vajicko, ak by ste mali zaujem viac info v ip. Poslem vam aj fotky aj popis.

vejinka
12. máj 2008

katavinka..no v skutocnosti je omnoho krajsi ako na fotkach...no jednoducho ho treba vidiet 😉 este sme ho nekupili..ale koncom juna urcite

vejinka
12. máj 2008

katavinka..skus sa popytat v obchodoch babetko..alebo ja neviem proste musia ti vyjst v ustrety a niekde ten kocik musi byt..ved bratislava je velke mesto..ked to maju tu v LM mali by to tam niekde mat..fakt sa oplati ho vidiet na zivo..takze sonduj..zatial ti ho surne netreba .. 😉