Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tinky
25. máj 2008

lemage, my mame to iste auticko, a kupili sme gesslein future. da sa zlozit na 40 cm. samozrejme, hovorim od podvozku, vanicku musis predtym odkliknut.

lemge
25. máj 2008

janka tt,tinky-diki za info idem kuknut niekde na nete ako tie kocarky vypadaju.paaaaaaa

jahodas01
6. jún 2008

poradí mi niekto? máme kočík concord fusion a chcela by som vedieť, či sa dá naň primontovať slnečník...? viem,že k orig. nie je slnečník, ale zišiel by sa. kočík je fajn, len na maličkú svieti slnko zo všetkých strán..

lyzenka
11. jún 2008

Čo vravíte na tieto kočíky, ktorý by sa Vám viac pozdával?

NEONATO PIUMA

http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Koc...

CAM APOLLO

http://www.nakup.sk/index.php?itm=15357&page=6

luciaj
11. jún 2008

lyz, mne sa viac paci neonato 😉

sakura77
11. jún 2008

ale zas Cam je skoro o 10 cm sirsi...

sasenka
14. jún 2008

ja mam CAM APOLLO - ešte taky starší typ, kupovaný v r. 2002 ale vyvozili sme v nom dceru o 8. mes do 3 rokov a ešte ho mame ako založnú buginu a ked cestujeme, velmi spokojná 🙂

evixa
20. jún 2008

Ahojte,
mozno sa uz tema "kolieska" rozoberala na predoslych strankach, ale pravdu povediac, nechce sa mi to overovat 🙂 Nuz teda, chystame sa kupovat nas prvy kocik (chceme kombinaciu hlboky sportovy) a neviem pre ake kolieska sa rozhodnut. Myslim, ze je to pri vybere kocika dost podstatna vec, tak sa chcem poradit. Co vravite na trojkolky, predne otacacie, nafukovacie a neviem ake este ine mozu byt 🙂 ? Co sa vam najlepsie osvedcilo podla terenu, rocneho obdobia alebo manipulacie s kocikom?

sakura77
20. jún 2008

pre babo su velmi dobre nafukovacie,ked ho hlavne mozes hojdat,babetko to ukludni a aj do terenu super,hlavne na zimu-zalezi aj kde byvas,aky je teren,lebo tvrde umele kolieska dost narazaju na teren a otriasa babetko-aspon kym je male.my sme mali najprv s nafukovacimi,teraz uz ked je vacsi,tak mam sportovy s otacacimi,trvalo mi trocha kym som si zvykla,tak ale zvykla som si 🙂
a smalymi kolieskami cez sneh je hotove utrpenie 😉

evixa
20. jún 2008

sakura dakujem 🙂 laka ma jeden kocarik s prednymi otacatelnymi kolieskami (daju sa aj zafixovat). Vraj sa s nim dobre "kormidluje". Babo sa narodi v septemri, tak nas caka skor zimne obdobie, aj ked prevazne v meste.

katavinka
20. jún 2008

Evixa, ktorý konkrétne by si chcela?

evixa
23. jún 2008

katavinka - jej mame terminy vedla seba. 🙂 Kam sa chystas rodit? Neviem presne znacku. Zatial sme mali len take orientacne vyjazdy za kocikmi a boli sme v Pezinku v OD Molo. Tam nam odpuracili jednu predajnu. Su to kociky z Polska. Dvojkombinacia cca.8 tis. (podla koliesok) a trojkombinacia aj s vajickom cca. 11 tis.. Plna vybava pri oboch. Farby od vymyslu sveta. Vypadali v pohode. Prebehli sme aj Aupark a tam nas nic neuputralo. Na nete som nasla zopar "bezchybnych" kuskov, ale ohurila ma aj cena. A este sa mi celkom paci Defender. Vraj ho maju v All Toys.

katavinka
23. jún 2008

Evixa: Boli sme pozrieť v Móle, ale ešte dávno, len keď ten obchod otvorili, tak v najbližšej dobe tam pôjdem pozrieť znova. Ešte máme troška času 😉
Lekára mám v Ružinove, tak určite aj rodiť budem tam. Pôvodne som chcela ísť na Antolskú, ale po mojej skúsenosti s istými lekármi tam už nehodlám vo svojom živote vkročiť.

evixa
23. jún 2008

katavinka - prave pozeram stranku http://www.babyland.sk/kociky-babyland.php?sear...
Kocik Defender by mal byt znacky Baby Smile, ale tu ho nemaju.

Ako znasas tuto horucavu? Mne sa uz prevara mozog, som spotena asi aj na nechtoch a som z toho nervna..... 🙂

evixa
23. jún 2008

Chcem sa spytat ci mate skusenost s kocikmi Baby smile?
http://www.babyland.sk/kociky-babyland.php?sear...

matrinka
25. jún 2008

ahojte baby,
viete mi poradit kde v Bratislave sa daju vidiet/kupit kociky X lander?

katavinka
25. jún 2008

Matrinka: v BA som videla napr. v Ružinove vedľa polikliniky, ale ak by si mohla ísť pozrieť, majú ich aj v Pezinku, kúsok od stanice. Potom v BA v Petržalke v obchode Babymarket, ale nie vždy majú na sklade.

levika
28. jún 2008

Ahojte baby,
mate niektora akukolvek skusenost s kocikom- golfac Gesslein swift?

tilly
30. jún 2008

levika, mám ho, záleží na tom, pre aké dieťa ho chceš, myslím vek 😉

levika
30. jún 2008

Ahoj tilly,
chcem ho pre takmer 1,5 roc. dieta a zaujíma ma ako lahko sa s nim manevruje- nerovny teren, obrubniky, ... ci sa tazko "netlaci". Vyzera velmi stabilny, polohovatelny, pomerne lahky a dobre skladatelny , ale asi tak lahko ovladatelny ako Quinny zapp nie je ?? V obchode sa s nim manevruje celkom fajn, len neviem ako je to v praxi v terene. Chcela by som snim chodit aj dlhsie trasy, nemat ho len ako kocik v aute a do hypermarketov.

tilly
1. júl 2008

hmmm, neviem, manévruje sa s ním ľahko, je dobrý, my ho používame skoro kadžý deň, chodí s ním moja mama a dobre sa manévruje aj so 16 kilovým dieťaťom s naloženými rúčkami aj košíkom... malý v poslednej dobe chce chodiť len s buginkou, sám si nasadne aj zosadne

aj sa v ňom vyspí

levika
1. júl 2008

tilly, v albume vidim, ze mas, alebo si mala aj zappik- je v lahkosti manevrovania v porovnani so swiftom velky rozdiel ? Asi sa nakoniec teda rozhodnem pre swift. Dik za rady.

tilly
2. júl 2008

zappik nie je polohovateľný a lepšie sa skladá do takej tej tašky čo je ako príslušenstvo, iný rozdiel v kočíkoch nevidím, resp. v manévrovateľnosti, dokonca swift sa mi zdá stabilnejší, tým, že má väčší ten rozvor kolies

janinajanina2008
3. júl 2008

ahojte maminky,

neviete mi poradit vo vybere kociarika? potrebujem totiz nejaky s veeeeeeeelkou vanickou, nakolko v zime budeme mat uz skoro 5 mesiacov a potrebujem tam babatko vtesnat so vsetkym co k zimnej prechadzke patri..........a este ratam aj s tym, ze by to mohlo byt velke babatko.

ktory by ste mi odporucili?

dakujem a prajem krasny den! 🙂

tilly
3. júl 2008

janina a keby si si kúpila kočík s tou prenosnou fusakotaškou? kedy máš rodiť?

veľké vaničky má abc design, hartan vip, apod.

bubinko83
4. júl 2008

Ahojky,mate niekto skusenosti s kočikom Bertini x2?

janka5861
8. júl 2008

ahojte . ja som kupila novy kocik bebe comfort hight trek . nie je nad lepsi kociar . mala som uz aj ine , ale sportak je uplne perfektny.... aj dobre vyzera. hlboku cast som nemala , ale podla toho ako som ju videla je uzasne velka a zmesti sa tam babo aj do 6 mesiacov. je naozaj super. a hlavne na sportaku je to fajn, ze je zvnutra pohodlny a babatku sa tam dobre sedi . original fusak k nemu nema chybu a aj taska a vlastne uplne moc odporucam...

tyli
8. júl 2008

ahoj, mne sa tiež veľmi páčil Bertini myslím x6. No keď som ho videla priamo v obchode, bola som sklamaná. Čakala som viac. Je veľmi tvrdý, nieje odpružený. Zdal sa mi iný ako na nete. Majú ho v Trnave, obchod Bambini.

tyli
8. júl 2008

janinajanina, ja mám tiež veľké bábo 🙂 Maťko mal 55 cm a 4680 g. Momentálne má cca 72cm a 9kg. Práve riešim problém s malou vaničkou, už sa tam nezmestí. Mám Nurse Look trojkombináciu. V športovej časti nechce byť lebo ma nevidí a šp. časť sa nedá otočiť ku mne 😢 Takže problém. Uvažujem kočík predať a kúpiť niečo iné. Keby som sa mohla znovu rozhodnúť, kúpim čisto hlboký kočiar, čičíkací (napr. PegPerego al. Dema). Predám a neskôr kúpim šporťák.

nelinka79
10. júl 2008

ahojte
zatial sa rozhodujem medzi dva kocikmi Implast Bolder4 a Babypoint V3 neviete poradit zo skusenosti ktorý je lepsí? dakujem