Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

ma.senka
25. sep 2008

petruci - dakujem! 🙂

petruci6
25. sep 2008

neni zac a potom daj vediet aky si kupila 😉

ma.senka
25. sep 2008

jasne, dam vediet. dufam, ze do porodu to pri tom mojom vymyslani stihnem 😀

petruci6
25. sep 2008

ved aj ja vymyslam,znacky,farby....neviem sa rozhodnut 😀

bubatenko
25. sep 2008

ešte je babyland na Pestovateľskej je to blízko Avionu, Kika..... pozri ich webovú stránku

bubatenko
25. sep 2008

berem späť.... nepozerala som stranu pred 😀

ma.senka
25. sep 2008

bubatenko-to je v pohode, opakovacka mi neuskodi 😀

janka_fr
26. sep 2008

ma.senka ja by som urcite nekupovala kocik s malymi kolieskami kedze budes chodit aj po kamienkoch.Ja mam PP Skate a tam su dve male kolieska v predu a tie obcas robia problem na strku, predne dve su velke nafukovacie. Teraz som kupila sportovy so vsetkymi styrmi velkymi pretoze chodim s malym korculovat a aj po terene obcas.
Prajem dobry vyber.

zajo79
26. sep 2008

ahoj janka_fr.

Ako si spokojna z PP Skate? A aku mas farbu? Synacik sa Ti do neho zmesti v pohode? Je nieco co by si tomuto kociku vytkla?

My chceme zeleny, ale musim ho prist omrknut niekde do predajne kde ho maju este raz, ci nieje moc kriklavy. Kupovala si k nemu aj autosedacku? To potom musis kupit aj tu zakladnu do auta pre autosedacku?

dakujeeem za odpoved

janka_fr
26. sep 2008

Ahoj Zajo

My mame tmavohnedy s bezovou, autosedacku sme k nemu kupili a spociatku som nemala zakladnu pod nu ale denno-denne montovanie pasov mi liezlo na nervy, tak sme kupili aj tu zakladnu.Je to super len nakliknes a prehodis pas.Da sa zaobist aj bez toho.Co by som vytkla??Maly ma teraz 7 mesiacov zmesti sa tam v pohode aj ked ho naobliekam ale...ked sedi ze vanicka je uz pretrasformovana na sportovy kocik a zaspi tak ho nemozem dat do uplne leziacej polohy, pretoze ked tak sklopim kocik tak potom ma nozicky pokrcene,pretoze ta cast sa neda narovnat ako to byva na sportovych kocikoch ak to urobim uz je z toho zase vanicka a ked bude vacsi tak sa mi tam na dlzku nezmesti.(neviem ci som to napisala zrozumitelne). No a ked este podrastie tak si myslim ze mu bude zavadzat strieska. V novembri pride k nam na navstevu svagrinka a ona ma rok a pol rocneho synceka tak ho chcem vyskusat dat do nasho kocika, ci naozaj bude ta strieska zavadzat.

diamesaros
26. sep 2008

ahojte baby...kdo chce taliansky kocik ( PP, Chicco.. ) urcite si pozrite stranku www.bimbomarket.it, kurier stoji 40eur a dopravia vam ho priamo domov, rozdiely v cenach su neuveritelne ( 5-6 tis lacnejsie ako u nas)

zajo79
26. sep 2008

ahoj janka,

maly sa ma narodit v januari, cize o rok v zime ho tam hadam natrepem a potom chcem aj tak kupit nejaky lahky golfac, alebo sportovy kocik...sa poznam, dva a pol roka s jednym kocikom nevydrzim. 😅

Ved ked malinky zaspi,mozes ten sportak "pretransformovat" zase na hlboky, ci nie? to ide raz dva.... cize ak by vadili tie pokrcene nozicky, tak bude na rovnom..

Kazdopadne je to jediny kocik ktory sa nam paci,na ktorom sme sa zhodli...takze uz po inych radsej ani nepozeram,lebo je to o nervy,nieco vybrat. Kazdy ma nieco, idealny kocik uz asi ani neexistuje

petruci6
26. sep 2008

zajo tak si sa rozhodla pre zeleny? 🙂

petruci6
26. sep 2008

diamesaros ty si si odtial objednala kocik?ked ho budes chciet reklamovat co ho posles spat?

katyl
26. sep 2008

ja som tiez uvazovala nad nakupom kocika z nemecka, tam tiez vychadza o 6000 menej ako tu na Slovensku, ale trochu ma odradili baby v diskusii prave pre moznost reklamacie, pripadne mali zle skusenosti prave s firmou, odkial som si chcela objednat. Asi skusim vyjednat lepsiu cenu tuto u nejakeho nasho predajcu...

zajo79
26. sep 2008

Ahoj petruci,

veru ano...cierny nechcem.

Zas mi pisali z jedneho webu,ze uz maju len posledny,lebo bude nova kolekcia....ale nikto nevie kedy...MNA UZ ASI PORAZI... 😠 😠 😠 uz sme vybrali konecne, a zas nebude.... teraz neviem ci rychlo kupit buduci tyzden,alebo si pockat nato,kym sa rozbehne kolekcia do skladov,lebo nikto este nevie nic.

petruci6
26. sep 2008

zajo este pockaj,mozno budu krajsie farby a vylepsenia,aby si si potom nenadavala,ved este mas cas na kocik 😉

zajo79
26. sep 2008

no..asi co ine mi zostava...ale hryzu ma prachy 😀 😀 😀

petruci6
26. sep 2008

tak posli,mna nie 😀

zajo79
26. sep 2008

no ale ma hryze to ze ESTE NEMAME KOCIK..... 😀 😀 inak je to na slaktrafenie, konecne vyberieme a povedia mi ze maju posledny,ze uz druhy nebude, ze sa chysta nova kolekcia....ale nevedia kedy a ako bude vyzerat. Ze mozno o mesiac, dva,tri alebo aj o 5....ze mozno az na jar. Lebo ze uz nedodavaju ale siju novu kolekciu, ale nikde nieje ani za mak o tom ake farby budu

petruci6
26. sep 2008

neboj vsetko zle je na nieco dobre,urcite budu krajsie farby a este to stihnete,ved mas este 3 mesiace,kamoska kupovala kocik tyzden pred porodom 😉
ked pojdeme do bambini pozrieme aj tak tento kocik,dobre? 😵

zajo79
26. sep 2008

oukej. 🙂 uz som doma zahlasila ze bude stretko.

mamamima
27. sep 2008

ahojte, chcela by som vas poprosit...ktora mate PP Pliko 3? ste s nim spokojna? a chcem sa vas spytat, ci vanicka sa nemusi nosit spolu s tou sportovou castou? nie je to na kazdom? lebo to sa mi nepaci...a mam vo vyhlade pouzitu vanicku v super stave navettu a k nej novy sportovy s novym podvozkom...ze ci to budem musiet nosit spolu s tym...dakujem za radu 🙂

zajo79
27. sep 2008

ahoj mamamina.

ja som chcela povodne pliko..ale mala ho kamoska a mala problem do neho dostat rocnu dceru s fusakom, mala taky specialny malinky fusak, alebo bola len v deke...sice ja s tym PP skate neviem ako tam syna rocneho vopcham..no hadam ano. 🙂

inak je to kvalitny kocik, i ked asi by mi vadilo ze sa neda "odsoferovat" jednou rukou...ale ako golface ho chcem kupit neskor na zrychlene presuny. Inak som zvedava co Ti odpisu kocky co ho maju 🙂
Kedy chcete kupit kocik?

tilly
27. sep 2008

skate stojí v babyone 699 E a teraz majú 10% zľavu na všetko, lebo prerábajú obchod, tak je tam bordel 😉

mamamima
27. sep 2008

ahoj zajo, no som zvedava teda ... kedy, ja som chcela az tak v dec., ale nasla som vanicku presne v nasej farbe, pre dievcatko a aspon tu som chcela kupit, potom uz len taky isty sportak a mam "novy" kocik v podstate...podvozok novy...myslis ze je sport. taky maly? no to nie je bohvieco, lebo my budeme potrebovat hlavne ten...

petruci6
27. sep 2008

a to je kde?

tilly
27. sep 2008

v scs vo viedni

petruci6
27. sep 2008

aha,tam sa nemam ako dostat bez auta a tiez by bol asi problem aj pri reklamacii...
no nic musim kupit nieco tu za rozumnu cenu

katyl
27. sep 2008

tilly, tak ako bolo? co si pekne videla a nakupila? a ceny? 🙂