Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
17. aug 2006

ja som tiež strašne chcela hlboku pevnú vaničku a potom som zistila, že to nič nepomôže, mohla som si kúpiť klasickú 4 kombi a bol by pokoj... také 4 mesačné dieťa ešte nebudeš dávať do športiaku a v kombinácii mu môžeš trošku polohovať chrbátik, aby videlo von... dá sa to aj v niektorých hlbokých kočíkoch

teraz sa mi zapáčil jeden taký hartan, alebo niečo ako gesslein trend

palma
17. aug 2006

maryx,ja 32tt.kupujem kočík zajtra a strášne sa teším 😀

maryx
17. aug 2006

palma, no to ti verim ze sa tesis...ja som hlavne chcela vediet ze kedy asi tak priblizne ostatne kupuju kocik...lebo pozerala som nejake co by sa nam pacili, a uz som pocula od okolia ze prehanam ☹ podotykam len som pozerala

palma
17. aug 2006

Ale čo prehánaš? to že pozeráš skoro ,alebo že pozeráš drahý?

maryx
17. aug 2006

vraj to ze uz pozeram

mamus
17. aug 2006

maryx - nerob si z toho nič. A okrem iného, dnes si fakt musíte všetko riadne a dopredu naplánovať urobiť prieskum trhu aby ste si vedeli zadeliť korunky.Myslím si že naraz by to bolo aj tak veľmi veľa, je lepšie postupne.
Dobrú 😔

palma
17. aug 2006

mamus,to bola perfektná a presná odpoveď. 😉 😉 😉 SÚHLASÍM! 😵 Dobrú 😔

laurajana
18. aug 2006

palma ozaj ty ides zajtra do tej BB po kočík však? Nás to čaká pár dní po Tebe asi v utorok-stredu 🙂 taaaak sa teším, aj Ty?

cucoriedka
18. aug 2006

to tilly:

hej, ten nas vyhliadnuty deltim focus ma polohavatelnu "chrbatikovu cast" aj v hlbokej vanicke, coz sa mi tiez paci.

to maryx:

ked sa zacnes vrtat na nete a vsetko to studovat, najskor modely, typy, kvalita, rozmery, ceny, referencie od ludi..., potom pripadne aj nejake inzeraty + predaj novych kocikov online cez net a pojdes si pozriet aj nejeke kociky nazivo do predajni - tak to zaberie riadnu fuuuuuru casu 😝 ... nam z toho uz zacina sibat 😀 .... urcite je dobre mat prehlad, takze kludne zacni 😉 ... aj ked som uz poceula od viacerych rodicov, ze aj tak najlepsie vies zhodnotit kocik ked ho pouzivas, vtedy prides na plno praktickych veci (plusy a minusy), ktore ta pred tyn ani nenapadne skumat 😵

maryx
18. aug 2006

dakujem vam baby za podporu

ivankaaa
18. aug 2006

Ahojte kocky mate niektora skusenosti s kočiarom "vajicko"? mne sa zda dost drahy na to ze je len pre deticky do 9 mesiacov. Ale su to strasne chutne kociariky. Dakujem 😀

samuelko
18. aug 2006

Ženičky čo vravíte na kočík X - LANDER X1 ? Máte sním skúsenosti? 😉

mysidlo
18. aug 2006

samuelko, X-lander tu tiez bol dost odporucany (vid starsie prispevky na tejto diskusii). Tiez sme po nom pozerali. Ale uz sme sa rozhodli pre Jane Slalom.
maryx, na pozerani kocikov nie je nic zle. Aspon budes mat prehlad a cas si vsetko rozmysliet. My sme tiez zacali pozerat po kocikoch dost skoro, teraz uz mame vybraty a o mesiac je nas. Do porodu ho odlozime k rodicom - pre istotu, i ked na tie povery moc nedam. Ale nic ine pre babetko este nemame.

zuska9
18. aug 2006

aj ked niesom este tehotna a ani v blizkej buducnosti to neplanujem, zaujima ma jeden typ kociku. videla som ho asi dva krat.ale v obchode este nie. bol to klasicky hlboky kocik, ale tie predne kolieska sa cele dali tocit do stran, ked sa islo kocikom do boku. vyzeral ako uplne klasicky kocik, iba tie predne kolieska boli take iste ako zadne, ale v strede to malo taku ,,osku,, a sa to dalo tocit v ramci smeru kociaka. ale neboli to take kolieska ako na tych sportovych, ze sa kazde tocilo samo. nevideli ste este taky kocik?

tilly
18. aug 2006

hej perego taký robí, volá sa to tuším A kompleto

zuska9
18. aug 2006

tilly nevies mi dat www? dakujem

tilly
18. aug 2006

už to tu bolo, tie www skús pozrieť niečo dozadu

zuska9
18. aug 2006

mhm skoda, ale neviem to najst.

palma
19. aug 2006

32tt. 😅 laurajana a maryx,ale aj ostatné tehulky 😎 ,včera sme kúpili kočík(kuk do albumu),už mi chýba len bábatko a vyrážame 🙂 🙂 🙂 .som štastná-prešťastná 😀 a neviem sa "vykochať"! 😝 😝 😝

maryx
19. aug 2006

palma,
ten kocik je uplne supeeeer 😀 ak sa smiem spytat co vas vysiel komplet? 😉 a to babatko don pride ani sa nenazdas a v takom krasnom kociku sa bude aj skvelo citit 😎

zuska9
19. aug 2006

cmulinko dakujem za tu stranku, ale aj tak som tak ten kocik nenasla.

cmulinko
19. aug 2006

zuska9 na 6 strane ma katuum dobry link na per perego.Pozri si ten.

zuska9
19. aug 2006

cmulinko, pozerala som to, ale ten kocik, ktory zhanam som tam nenasla. asi som ho zle opisala, ze ako vyzera. videla som ho ako kupeny uz s babatkom. ale v ziadnej predajni som ho nevidela. tie predne kolieska, dalej do drzadla, boli riesene na jednej tyci, v strede to malo taky akokeby kruh a cela ta tyc sa tocila do stran, tak ako sa s tym kocikom slo. vydela som tie kociky asi pred rokom, nemyslela som, ze bude take tazke zistit, ze kde ich predavaju. pravde podobne boli kupene v zahranici.

cmulinko
20. aug 2006

Este jedna moznost je ,ze si das do google vyhladat kociky alebo prams v obrazoch a snad to najdes.vazne ma zacina zaujimat jak to asi vyzera. 😀

ena
20. aug 2006

zuska9: nemyslis nahodou kociky STOKKE?
http://www.stokke.com/

ena
20. aug 2006

zuska9: tak tie maju v BA v www.predeti.sk ... neviem, ci ich maju aj na stranke, ale urcote ich maju v kamennom obchode.. cena nieco okolo 25 tis. ale neviem, ci len za sportovu verziu alebo aj s vanickou a fusakom...

palma
20. aug 2006

maryx.dík 😎 ,ceny sú rozpísané na :www.bebeta.sk(klikni na kočíky,quinny,speedi topline)Je drahý,ale už teraz viem ,že stojí za to 😉

nana
22. aug 2006

samuelko, mas kocik X- Lander X1 ? my by sme ho chceli kupit, idem v oktobri pren do Olomouca. Stoji asi 20.000,- Sk.