Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

muriel293
8. okt 2008

iwulinka
mne sa tiež zapáčil implast bolder,zbadala som ho na nete ale chcela som si ho oťuknúť naživo aby som nebola potom niečim nemilo prekvapená,bola som nadšená aký je pekný a tak a poviem ti,keď som ho zbadala na predajni bola som totálne sklamaná,už len kôli tej cene
vyzerá síce dobre ale zdá sa mi dosť ťažký-a najhoršie je že keď som ho začala hojdať tak tie pružinky vrzgotali čo sa mi vôbec nepáčilo a to bol ešte len čistonový a najviac ma odradilo to že tá jeho športová časť je hrozne krpatá a úzka, porovnávali sme to s cam combi family a ten má väčší šporťák ako implast a pre nás je to dôležité nakoľko budeme športovú časť využívať viac
A aj vajíčko bolo dosť ťažké a ešte si ho treba kúpiť zvlášť...takže implast som hneď vylúčila

subica
9. okt 2008

Žabka, žiješ? čakám, čakám a stále neodpisuješ.

zabka
9. okt 2008

Žijem žijem... 😵 😵 .. Neviem akej je značky lebo to vtedy mali zrovna prvykrat v ponuke tam lebo to je nova kolekcia... ale ked mi dal katalog ze si mozem vybrat farbu aku chcem tak tato nova kolekcia tam este nebola, ale kociky z tej znacky boli tie Viperi a Rinspeed, ale ako sa vola tento z novej kolekcie neviem... 😉

lilu51
9. okt 2008

Ahojte babenky, ja si neviem neako vybrat kocik ale zapacil sa mi Coneco Toledo. Nema niektora z Vas s nim skusenost. Dakujem.

zabka
9. okt 2008

AHojky mne sa tiez pacil, ale ked som ho videla v skutocnosti, tak sa mi nepacila vanicka je nakonci velmi ale velmi zuzena .... A dost mala 😉

gabiaviktor
11. okt 2008

Ahojte baby. Zaujima ma nazor vas, mamiciek. Mate skusenost s kociarom, ktory nemal vanicku? Cize bola to len autosedacka so sportovym kociarom, tzv. travel system. Co si myslite, moze to skodit babatku, ked sa vozi v autosedacke od narodenia, ked nie je v rovnej polohe?
Ake mate skusenosti s mensimi dvojkolieskami, ako napr. Peg-Perego, hodia sa do zimneho obdobia, ake su v terene? Vdaka za vase nazory.

katyl
12. okt 2008

Ahoj gabi, ono to vsetko zavisi od tvojho zivotneho stylu. Pokial budes chodit s kocikom von len do obchodaku, na nakupy, alebo kratucke trasy, ale bo ho budes vela nosit v satke, alebo vo vaku...vtedy staci na kratke presuny to vajicko a neskor sportovy. A tiez v akom rocnom obdobi sa babo narodi, v zime ho urcite treba dat do fusaku a do hlbokej vanicky. AK je jarne, moze ist do sportaku ovela skor. A este to zavisi aj od dietatka, v akej polohe sa mu najlepsie lezka. Ked chce byt na boku, tak v autosedacke ho tak nenapolohujes. Ja osobne som za vanicku. Pokial je to len otazka penazi, taksa daju a kombinovat novy sportak a na to nakliknut vanicku z druhej ruky, maminy to bezne predavaju po pol roku a urcite nie je znicena, lebo babo tam len lezalo. Tak mas vlastne vyhodu novy nerozhegany podvozok a peknu vanicku za dobru cenu.
Dvojkolieska, ee. Dostava sa mezdi ne sneh a potom to ide tazko, musis sa aj zastavit a oskrabat. nehovorim, ze neprejdes, ale narobis sa viac.
Snad som pomohla, ine mamy mozno budu mat ine skusenosti 😀

beke
13. okt 2008

Ahojte baby,
máte niektorá skúsenosť s Cam mb x6?
Páči sa mi ale neviem sa rozhodnúť aký si mám kúpiť...musí byť 3kombinácia a aby sa dala autosedačka nakliknúť na podvozok.Vďaka.

beke
15. okt 2008

Nemá nikto skúsenosť s cam mb x6? ☹

monika222
15. okt 2008

Ahoj Katyl. Podarilo sa Ti objednať ten nový concord cez nemeckú stránku? Ak áno, môžeš dať vedieť, cez ktorú si objednávala? Vďaka.

tilly
16. okt 2008

beke, skús založiť tému 😉

katyl
16. okt 2008

monika, priznam sa ze nie, mam ho tu slubeny cez slovensku predajnu za podobnu cenu, tak uz len cakam

monika222
16. okt 2008

Ahoj katyl, vieš mi povedať, cez ktorú predajňu? Lebo je to super cena (v Nemecku vychádza na nejakých 24000 aj s poštovným), a v kočíkove ho majú za nejakých 32 000 Sk, a aj to iba model 2008. ďakujem.

katyl
16. okt 2008

monika, IP

monika222
16. okt 2008

sorry, katyl. čo je IP? som tu nová... díky

monika222
16. okt 2008

už som to pochopila, troška neskoro, ale je už aj veľa hodín... 😀

katmi
18. okt 2008

caute kocky.. potrebovala by som poradit..
nemate skusenosti s kocikom Baby Design Verso??
a ake mate skusenosti s kocikmi od DEMA?? dakujem za vsetky odpovede..

mima263
18. okt 2008

ahojte, poradíte kombinovaný kočík, ktorý by splnil moje očakávania?

- väčšia vanička
- nafukovacie kolesá, predné otočné, len nie 3 kolesový
- dobré odpruženie
- prehadzovacia rúčka alebo možnosť použitia v oboch smeroch
- no a cena do 20 tisíc

katmi
18. okt 2008

mima prehadzovatelnu rucku ma napr.TAKO ale to je podla mna otrasny kocik.. ako na pohlad..
a zo svojich skusenosti viem,ze prehadzovatelnu rucku ma veeelmi malo kocikov..
skuk kuk na bolder implast 4 😉
poslem ti link do IP

katyl
18. okt 2008

mima, prehadzovaciu rucku ma peg perego uno, aj ta cena by asi zhruba sedela,otocne kolesa ma, je to stvorkolka, len nema nafukovacie kolesa,
skus si ha dat do google a popozerat

tilly
20. okt 2008

uno je strašne tvrdé, nemá pérovanie...

jannicka
20. okt 2008

mima ja som za mutsy 4rider. rucka nie je prehadzovatelna ale sportak sa da nasadit v oboch smeroch. vanicka nie, ta teda nie je ani velmi siroka ale nam staci neviem ako s fusakom ale myslim ze ich je aj viac druhov tak sa da vybrat. kolesa styri, predne otocne aj s aretaciou, vsetky nafukovacie. vanicka vysoko 🙂 my ho mame ak kces viac vediet pytaj sa cez ip. cena na SK je vyssia ale da sa zohnat lacnejsie. inac vanicku mutsy sports predavam, ideme na sportak 🙂

zuzula25
23. okt 2008

ahojte tehulky!!!tak vyberanie kocikov je pre nas buduce mamicky veeelmi tazke, ked chceme nasmu malemu mrnousovi to najlepsie, aby sa mu dobre lezkalo, buvkalo.ja som pozeral kociky na nete az ma z toho bolela hlava a po par dnoch mi uz prisli vsetky rovnake, len farny ine.bola som sa aj poradit v obchode, inac velmi sympaticky mlady chalan a nakoniec sme vybrali Neonato reverso sport tris, je velmi podobny cortine, ale tam sa mi nepacilo, ze to predne koliesko je moc v predu.ake mate skusenosti s tym Neonatom???je to trojkombinacia, sportova cast aj vajicko sa da otocit v smere aj proti smere jazdy, uvidime ako budeme spokojny.napiste mi vas nazor.dakujem

ejusa
23. okt 2008

Ahoj Zuzula,ja mam tiez riadne hlavybolenie z vyberu kocika,kazdy den pozeram a uz sa mi ani jeden nepaci 🙂 Tento co Ty hovoris som nasla len v cervenom prevedeni,je aj v inom?Vyzera dobre,ze by som sa konecne rozhodla? 😀

veronikahel
23. okt 2008

ejusa, odpovedám ti z inej témy 🙂 náš malý bude mať rok a máme kočík quinny speedi sx. ak máš možnosť, navštív predajňu predeti. je aj na nete www.predeti.sk, najbližšie to máš asi do Nitry 😀 tam mávajú veľký výber kočíkov, tak by si si tam mohla aspoň pozrieť niektore na živo a vyskúšať. a s chiccoom máš pravdu, je tam úzka vanička. najväčšiu má ževraj ako tu baby písali cam cortina. a vyber si radšej s väčšími kolesami, nafukovacími, lebo tie umelé hrkajú, hlavne ked ideš po nerovnostiach...

zuzula25
24. okt 2008

ahoj ejusa, my sme si vybrali prave ten cerveny, ale maju vela farieb-modry-tyrkysovy, zeleny, oranzovy, staroruzovy, tmavo modry az taky cierny, kavovy.nie, ze by som si ich vsetky pamatala, ale mam katalog doma🙂 a bola som si ho vyskusat aj v obchode, je super s nim manipulacia, celkom velka vanicka, lebo teraz neviem co je to za modu, ale na co zacali vyrabat male vanicky, ked to potom kazdeho odrovna. a to, ze su tam umele koliecka, vies to je vec nazoru, niekomu sa pacia nafukovacie, inemu umele.ano asi budu hrkat, ale co som citala na nete tak ked sa namazu tak idu potichucky. a nafukovacie, tie treba dofukovat ked tam das tazsi nakup tak su potom makke a tazko sa ovlada kocik-to mi kamoska hovorila, nie je to z mojej skusenosti, lebo cakame zatial prve a ked dostanes defekt na koleso, budes mat vzdy manzelika, alebo niekoho po ruke aby ti to zalepil, vymenil??? je to tazke vybrat si, kazdy ma iny nazor na kocik...tak vela stastia pri vybere.ja uz radsej ani nepozeram kociky, aby som potom nerozmyslala, co som vybrala spravne.lebo kto nam zaruci, ze prave ten ci onen bude najlepsi, nepokazi sa???mozme si kupit za par tisic a vydrzi dlho a mozme si vybrat drahy a nebudeme spokojne??to nam nikdo neda zaruku, ale som rada, ze uz mam vyber za sebou, mame pokoj.tak veeela stastia

beke
24. okt 2008

Ahoj zuzula,
u nás suseda má neonato v zelenom a je s ním spokojná.
Ja som si vybrala cam mb x6, je pobobný neonatu a som počula len samé chvály.

zuzula25
24. okt 2008

beke, tak to si ma potesila, lebo este sa tak nestretavam s tym kocikom, myslim osobne tak neviem nazor nan.ten cam mb x6 je tiez velmi krasny, je to od toho isteho vyrobcu len ma 6 koliesok.tak az sme s nimi spokojne

tilly
24. okt 2008

cam a neonato je to isté nie? 😕

chymenitta33
24. okt 2008

Ahojte mne sa tiež páči neonato, ale vzhladom nato, že strašne túžim po Quinny speedy tak to je môj favorit🙂