Kočíky Baby Point V3-V4. Máte skúsenosti?

snikol
8. aug 2009

Ahojte maminky kto má skúsenosť s týmito kočíkmi?

adamko05
8. aug 2009

ja 🙂

adamko05
8. aug 2009

čo konkrétnejšie máš na mysli... 🙂?
ja som zatiaľ celkom spokojná, pár výhrad by bolo... tak ale zas, každý kočík má nejakú tu "chybičku", ktorá vždy nebude niekomu vyhovovať.... 😉

snikol
autor
8. aug 2009

tak dobre adamko a aké máš skúsenosti??myslím priestranstvo vaničky a tak isto aj športovej verzie??

adamko05
8. aug 2009

teraz nemám veľa času.. tak v skratke...

hlboku vaničku sme použivali do 6 mes., malý tam doteraz dosť miesta, aj teraz by mal... ale nevidí z nej toľko, ako zo športáka... aj ked ja mám z polohovacou opierkou v hlbokej časti... sme to využívali dosť, aby bol vyššie, kedže už ako bábo málo spával...

športák je troška menší, ale podľa mna postačuje, lebo po roku a pol dieťa beztak kočík už využíva zriedkavo... zatiaľ ho mám otočený k sebe, teraz, ked je malý.. vyhovuje mi, že je vanička otočná oboma smermi... akurát teraz v lete mi vadia dve priesvitné okienka v strieške športáka, malému tak zrovna svieti do očiek... ale aj to sa dá poriešiť 🙂

a autosedačka je super, tu sme využili maximálne, to, že sa dal nakliknuť bolo super, uspora priestoru v aute, rýchle presuny...

ja mám ešte "starý" typ, baby point V3 2007 myslím... oranžový, ale autosedačku mám paradoxne modrú, lebo už nebola v zásobe staršia typa oranžovej a nové na to nepasovali...

tak sa pýtaj, ak chce, teraz ideme von... práve v babypinte 😀 😀

PS: a teraz máme v nom ušitú novu podložku, tak sme si oživili, vynovili .... 😉

snikol
autor
8. aug 2009

Ešte by som chcela vedieť či sa dá osobitne nastaviť polohovanie nožičiek a chrbátika?A ako sa ti zmestí do tej športovej verzie či je to dosť priestranná ak zaspinká?A či by si vedela aspoň približne napísať dokedy sa cca tam zmestí?Chodíme často dovolenkovať a zaujímalo by ma či je to dobrý kočík a využiteľný aspoň do 3-3,5 roka aspoň príležitostne na tie dovolenky?

adamko05
8. aug 2009

chrbátik sa polohovať nedá, polohuje sa celá vanička, 3 polohy má.... nožky sa dajú polohovať..... tá poloha je vhodná na spanie, ale nie na dlhé... malý náš spí max. hodinu, čo je akurát 🙂, a čo sa týka priestrannosti, no je taká normálna tá vanička športová, dolu pri nožkách zužená...

ten kočík ale podľa mna nie je ideálny na dovolenky, kolečka su dosť veľké, ked sa zložia a nedá sa to zložiť spolu so športovou časťou, musí sa oddeliť...

a dieťa do 3,5 rok tam už asi eeee... neviem, tak do 2,5 roka... ale myslím, že dieťa v 3,5 roku už v kočíku nespí a na dovolenku mu stačia dáke "golfky" pre prípad "bolavých" nožičiek....

ak sa smiem spýtať, kedy čakáte bábo, v ktorom období ročnom, mesiaci ? 🙂

cmukinka29
8. aug 2009

ahoj snikol,
ja mám tiež kočík babypoint V3,ale už by som ho nekupila,je z tých lacnejších, to je výhoda, čo sa týka športovej časti nevýhody:na strieške sú priesvitné okná, čo malému svieti do tváričky, chrbátik sa dá polohovat iba do úrovni pololahu, čiže na 3 krat čo mi dost vadi,pretože malý ked zaspí vobec v tom neleží, hlavička mu padá do strán a stále mu ju podopieram plienkou- to je tá najvačšia nevýhoda
tiež v predu sa kolieka nedajú nafuknut a su také nie velmi stabilné
ináč kočík je pekný,ale to polohovanie chrbatika mi c vadí najviac
stretla som amamičky,ktoré mali presne taký istý kočík,ale im to polohovanie chrbatika do pololahu vyhovovalo,takže asi tak

snikol
autor
8. aug 2009

vdaka cmukinka.no neviem mne sa velmi paci okrem toho ze sa osobitne neda polohovat chrbatik a nozicky. a ked to nejde dole celkom do lahu tak neviem je to tazke rozhodnutie. 😉

adamko05
8. aug 2009

ja mám ešte športák, ktorý ide do uplneho lahu... tak preto som to až tak neriešila.... ale je fakt, že hlavička ide malému do strany niekedy... 😒

cmukinka29
8. aug 2009

snikol je to na tebe,možno to polohovanie Ti nebude až tak vadit

adamko05
8. aug 2009

a ako píše cmukina, je z tých "lacnejší", aj ked aj s autosedačkou vyšiel 12 tis. ... čo mne sa zas až tak málo nezdá 🙄

snikol
autor
8. aug 2009

uvidíme ako si vyberieme pretože som pozerala aj kočíček nurse trojkombináciu. 😉

adamko05
8. aug 2009

nurse je pekný 😉

sisinka5
9. aug 2009

Vsetky tie + aj - ktore tu uz baby rozpisali vsetko je pravda ale kedze som kocikovy maniak, vzhladom aj vyuzitelnostou sa nicim nelisi od drahych kocikov,moj nazor-hlavne u vychytenych znaciek je V3 konstrukciou a vzhladom velmi podobna a kvalitou to tiez je ako z jedneho sudka...

snikol
autor
10. aug 2009

vdaka sisinka.ja som uz rozhodla a vybrala som si nurse.zda sa mi ze ma o trocha vacsiu vanicku no dnes som objavila kocik znacky ARTE 3X3 vyzera tiez super.

sisinka5
10. aug 2009

No zlatucky kocik ten arte...uz ako sa rozhodnes aj ked mna desia tie zadne kolieska malinke cez zimu to je horor

lucia32
5. jún 2010

Vie mi niekto poradiť ako upevniť slnečník na babypoint mark 3.. ráno som to skúšala, ale tá tyčka je všade napevno s látkou, neviem to tam napasovať...

fide
31. júl 2011

Ahojte mamičky prosím vás nepoznate niekoho kto by chcel predat adaptery na kočík Baby point V3 ? všade mi ponukaju adaptery so sedackou ... ja vsak sedacku mam dakujem pekne za radu...