Kočíky. Bambi Ozon 4, Coletto Austin, Implast Bolder

lupege
11. jún 2009

ahojte,
mám v užšom výbere tieto kočíky... tak sa chcem spýtať, či niektorá niektorý nemáte a neporadíte pls. Díky 🙂

serap7
12. jún 2009

Ahoj, my cakame babo v polovici jula a uz dva mesiace sa nahanam po nete za cielom, zistit si co naj o kocikoch na trhu, aby som nekupila hociaky. Dnes som osobne videla kocik Ozon komfort od Bambi, predavacka mi vsetko ochotne ukazala, kombinacia hlbokej vanicky (mimochodom vanicka je mimoriadne pohodlna a dost velka), sportiak (da sa otacat proti aj v smere jazdy a ma vymennu letnu striesku) a autosedacka (je v cene spolu s adapterom, otocna tiez v a proti smere). Fakt som ostala milo prekvapena....asi si to pojdem kupit, dokonca ma na 3-kombinaciu aj dobru cenu. A nemavaju nan ani ziadne reklamacie....

bika10
13. jún 2009

Ahoj, my máme coletto austin 4 kolesový, zatiaľ používame stále hlboký kočiar, som s ním veľmi spokojná 😉
Ak chceš niečo vedieť, kľudne sa opýtaj 🙂

mici11
15. jún 2009

My mame coletto austin 3 kolesovy a tiez som velmi spokojna 😉 V cene bola aj autosedacka - vajicko, ktora sa da nakliknut na konstrukciu kocika 🙂

lenka138
15. jún 2009

ja mám bambi ozon, zo začiatku ma mierne štval, ale inak teraz som s ním fakt spokojná. Hlavne preto, že vanička je naozaj priestranná a drobec tam má dosť miesta, lebo inak tie dnešné kočíky, no hrôza 😒
trochu vŕzga, ale na to stačí olej 😉
šporťák, tak ako písala serap7, aj v smere aj proti smeru, ale odkúšaný ešte nie je, lebo máme zatiaľ len vaničku.
konštrukcia aj vanička sú dosť veľké, do auta je s tým trochu problém, ale pokiaľ je veľké auto, tak sa dá

ak máš nejaké otázky kľudne sa opýtaj 😉

zzz77
23. jún 2009

Ahojte
Ja sa neviem rozhodnut medzi Bambi ozon alebo Coletto austin kocikom, ja cakam babo az na oktober, tak chcem vacsi kocik aby sa maly zmestil v zime aj s fusakom. Neviete kolko meria vanicka tychto kocikov? 😕 Pozerala som aj Titi triton ale len na internete, ale ten sa mi zda maly. 😒
Neviete niekto kde tieto kociky maju aby som sa mohla ist pozriet osobne?
Vdaka 😉

juliankaaa
23. jún 2009

ahojte
ja som tiez povodne chcela Coletto Austin, ale odradilo ma na nom to ze sportova cast sa neda dat do uplneho lahu, teda nohy ostavaju zohnute

mafia102
24. jún 2009

Ahojte, ja mam termin az koncom oktobra a tiez uvazujem o Colette ale neviem, ci je na zimu lepsi trojkolesovy alebo stvorkolesovy.

berus222
24. jún 2009

caute. my mame Bambi Ozon 4 a sme s nim uplne spokojni. velka vanicka, perovanie a nemusim sa donho sklanat, ked chcem vidiet maleho (je vysoky).

lenka138
24. jún 2009

tá výška to je fakt pravda, to je jeho veľká výhoda+s tou veľkou vaničkou 😉

dara2583
25. jún 2009

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať či ste aj s autosedačkou spokojné? Myslím či je dosť vystužená, či nie je tvrdá a či je pre bábo pohodlná? A má aj vajíčko svoj nánožník? Ja som bola rozhodnutá pre Atlantic, ale uvidela som bambi ozon a veľmi ma oslovil, hlavne vanička a to že je aj polohovateľná. Tak teraz sa neviem rozhodnúť a manžel
necháva výber kočíka na mňa. Poraďte prosím. Ďakujem.

lenka138
25. jún 2009

dara, tak ak ti môžem povedať, tak jediná výhoda vajíčka je, že má nánožník, kt. sme aj tak ešte nepotrebovali použíť 😅 , inak je dosť na prd. Ja ho mám vystlané dekou, lebo inak by tam bolo malému nepohodlne, takže takto sa to dá, ale samotné zaveľa nestojí, akurát to, že sa dá dať na konštrukciu, to sme už využili 😉

berus222
25. jún 2009

ja k nemu vajicko nemam, ale myslim, ze je veeelmi vela vajicok, ktore stoja za prd. jedno take mame.

dara2583
25. jún 2009

Lenka138 tak si ma veľmi nepotešila 😔 Takže kočíku dávam jedno mínus. A zas mám väčšiu dilemu 😒 A baby s vaničkou ste spokojné? Dá sa dobre polohovať?

lenka138
25. jún 2009

ja vaničku nepolohujem, malého mám iba na rovno

berus222
25. jún 2009

ani ja ju zatial nepolohujem,ale inak som spokojna

dara2583
25. jún 2009

Tak vďaka baby za info, už mi ostáva len sa rozhodnúť. 😉
Ďakujem

zzz77
29. jún 2009

Ahojte, neviete mi niekto povedat ake su vnutorne rozmery vaniciek, lebo vsade pisu inak a ci v sportovej casti sa da polohovat cast na nozicky ak dam maleho lezat aby nohy neostali zohnute. 😒
Dakujem 🙂

cvachtos
1. júl 2009

lenka138, mala by som na teba jednu otazku. Ta strieska nad vanicku ma vzadu zospodu zips. Nevies nahodou, co sa tam da prizipsovat? Vdaka.

cvachtos
1. júl 2009

zzz77, Ozon ma vnutorny rozmer vanicky 35x75cm.

kwetinnka
1. júl 2009

nam ho dnes predavacka pomerala a namerala 40vnutornu sirku..tak neviem:o)

ivina84
1. júl 2009

Ahojte.
My mame termin oktober a kupili sme Bambi Ozon 4 este aj vo farbe aku ma berus222 😀
Takze berus, kupili sme dobre? 😕

cvachtos
3. júl 2009

Kwetinnka, okraje vanicky su makke, tak sa to zle meria napresno. Ale ak by som merala tie "pevne" okraje vanicky, tak moze byt tych 40cm.

cvachtos
3. júl 2009

Mne len nejde do hlavy naco je na tej strieske k vanicke vzadu naspodu zips 😒 Nemam k nemu co prizipsovat. Neviete nahodou niekto, naco tam je...aby som si bola ista, ze nam dali ku kociku vsetky diely. Vdaka.

zzz77
5. júl 2009

Kwetinnka a Cvachtos dakujem za info. 😉
Cvachtos skus sa opitat v predajni.
O Coletto Austin kociku nikto nevie nic?? 😒 Su tak podobne s Ozonom ze neviem okrem ceny aky je rozdiel.
V BA sa daju tieto kocoky pozriet? totiz u nas su len na objednavku no a nakupovat naslepo nemam rada 😖

kwetinnka
5. júl 2009

zzz77 ten ozon sa da aj v ba pozriet...zatial som ho videla len v jednom obchode vo vrakuni

cvachtos
6. júl 2009

Asi to tak urobim...neviem to totiz zistit.

dara2583
7. júl 2009

Ahoj cvachtos, my sme si dnes priniesli kočík ozon a ten zips na strieske je na to, že keď budeš používať túto striešku čo je na vaničku a ty ju použiješ na športovú časť, tak by si mala mať taký kúsok látky čo tam prizipsuješ. My sme to mali zvlášť vložené v kočíku. Neviem či som to zrozumiteľne vysvetlila, ale hádam áno. 😉

lenka138
7. júl 2009

ja som si doteraz zips nevšimla 😕 , musím sa lepšie kuknúť 😅

a tie rozmery sú tak 37x75

zzz77
7. júl 2009

Dakujem za rozmery 😉
Polohovanie sportovej casti je ako riesene? teda zvlast chrbtova cast alebo len cely sportak sa sklapa? 😕

dara2583
7. júl 2009

Športová časť sa zvlášť polohuje chrbátik a zvlášť nohy.