Kočíky Bambino. Ako ste s nimi spokojný?

bambulka026
30. júl 2007

Ahojte,
chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s kocikmi Bambino sprinter, alebo Bambino King...
Velmi by ste mi pomohli, keby ste napisali ako ste s nimi spokojny... 🙂

bambulka026
autor
31. júl 2007

To nema nik kocik tejto znacky? ☹ ☹ ☹

michalag
31. júl 2007

babulka, my mame kocik bambino, len neviem ktory 😅

michalag
31. júl 2007

takze my mame Bambino cross, ale ja som s nim nebola velmi spokojna, lebo nebol az taky kvalitny. Mozno ze sme len natrafili na chybny 😖

tilly
31. júl 2007

my máme bambino, tuším sprinter,ale nie som si istá, je to taká 100 kilová obrovská trojkombiška, ale je to u nás najvyužívanejší kočík, domčo má skoro dva roky a stále v ňom spáva a pohodlne sa vyspí, ale používame ho len na spinkanie cez obed a vždy bol tento kočík využívaný len na to, lebo sa to nedá poriadne zložiť, teda, ani sme to neskúšali a kočík má asi 100 kíl... inak kvalita neviem, my ho dosť používame, hlavne veľa hojdáme a máme ho z druhej ruky a myslím, že ho pri druhom dieťatku ešte využijem

vesi
1. aug 2007

sesterka má bambino, len neviem ktorý, ale malý nemal ešte ani rok, ked sa jej už nedala taška ptipevniť na rukoväť, lebo sa jej odtrhli tie pripinky alebo ako to nazvať, podľa mňa je zbytočne veľký a mala ho problém natlačiť do favorita 😝 mne osobne sa viac páčia kočíky Tako, sú dosť podobné, ale to je len môj názor, ja sosobne som mala úplne iný kočík a dodnes naň nedám dopustiť 😀

fabiana
1. aug 2007

Ahoj bambulka!
My máme kočík Bambino tuším Sport...doteraz som s ním bola celkom spokojná, za tú cenu nečakám veľa muziky, síce je veľký, ale priestorný a malá v ňom mala veľa miesta... No nedávno sa mi stalo, že som s ním išla v meste cez križovatku a na konci prechodu boli nejaké nezrovnalosti na ceste, výmoly, bubliny a keď som chcela vyjsť na chodník, skoro mi malá vyletela oblúkom von. My sme kočík dostali do daru, ale keby som si mala vybrať sama, určite by som zvolila iný typ a značku.

tilly
1. aug 2007

to, že je priestranný, to je super, v takom TAKU sa ti dvojročné decko nevyspí cez obed, ale tu v pohode a s rezervou na zimu s fusakom

bambulka026
autor
2. aug 2007

Ahojte kocky,
dakujem Vam za Vase postrehy...
Tiez necakam od tych kocikov vela, navyse su polske 😀 takze co by som chcela...
No tu u nas ine kociky ani nepredavaju. Proste len znacku Bambi, alebo Bambino, a predavacka ani nebola schopna ukazat ako sa zlozi, alebo ako sa z neho stane sportak...
A bojim sa kupovat cez net iny kocik, ked ho nevidim nazivo a nemozem si ho vyskusat ☹
Asi budeme musiet s muzikom pobehat este nejake mesta na okoli... 😅

tilly
2. aug 2007

bambino sú české kočíky

bambulka026
autor
3. aug 2007

A nam predavacka povedala, ze su Polske 😅
To je uz jedno, som sa rozhodla, ze necham vyber kocika muzikovi, nech sa trapi on... 😀
Aj tak ho nechceme kupovat skor nez sa maly narodi...

tilly
3. aug 2007

no, keby boli polské, tak do toho v živote krpca neposadím... 😲 myslela som, že sú slovenské, tuším som to čítala, že made in czech alebo niečo také...

fabiana
6. aug 2007

Ja si tiež myslím, že sú české. Poľský kočík by som si v živote nekúpila! Známa mojej svokry to kupovala svojej dcére a po pár mesiacoch sa kočík rozpadol a museli ho vyhodiť, veď čo iné sa dalo čakať? Tento náš bambino kočík je super, už to s ním ťaháme vyše 2 roky a stále to je kočík, ale... ani neveríte, ako rýchlo sa design kočíkov mení k lepšiemu, takže tento pomaly vyzerá už ako vykopávka...ale stále je stabilný, nikde sa netrhá, nehegá, nič nie je zlomené... 😉

katusha
7. aug 2007

my mame Bambino Jack-pool a zatial sme spokojni 😉
myslim ze bolo v papieroch od kocara napisane, ze je vyrobeny v Cadci, tak dufam, ze je to tak 😀

lubkaaa
19. sep 2007

bambino su česko-poľské kočíky (tak to na nich píše) 😉