Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

andrejka77
25. nov 2010

ahojte chcem sa spytat kto uz používa športovu čast ak dávate fusak ja mam Lodger Bunger madlo tam nechávate alebo ho dávate preč... Dava sa nan este aj nanoznik? Maly ma 15 mesiacov. Minulú zimu bol vo vaničke . Takže s tým nemám skusenost...

babykuky
25. nov 2010

@andrejka77 ahoj, ja som madlo nechávala...podstate sú tam pásy ktoré ti dieťatko držia, takže je to na tebe 🙂 Ja nechávam aj nánožník, je zateplený a malinkému je teplučko. A ochraňuje ho aj pred vetrom lebo je vysoko 🙂

andrejka77
25. nov 2010

@babykuky tak som to vyskúšala ale buď v kočíku bude Šimonko bez fusaka 😉 alebo kočík s fusakom bez šimonka 😠 dokopy to nejde ešte ak mu dám aj bundu nezmestí sa a vystrája. 😝 😀 :..tak som dala akurát dečku a nanoznik a je to v pohode spokojnosť na obidvoch stranách 😀 😀

ica9
25. nov 2010

Ahojte. Potrebujem poradit. Mala sa mi uz nevojde do vanicky. Ma 6 mesiacov este nesedi. Ako ju mam dat do sportiaka? Mam odobrat tie bezpecnostne pasy? A co s madlom? Vobec ma teda netesi, ze uz sa nevopcha do vanicky 😠 Ide zima a mi pride vo vanicke taka nechranena ☹ No som zvedava ako si zvykneme. inac s vanickou som bola veeelmi spokojna 🙂

babykuky
25. nov 2010

@ica9 ja mám pre malého fusak do športovej časti a keď spinká tak je normálne pripútaný aj madlo má na mieste len nemá zapnutý ten pás medzi nožičkami a podstate je ako vo vaničke. Ešte ti nesedí vôbec alebo keď sedkáte ta malá padá ešte na strany? Ani náš malý ešte nesedel pekne a už sme skúšali športiak. Skús to ako ja a uvidíš budeš spokojná 🙂

ica9
25. nov 2010

@babykuky Aj my mame fusak s otvormy na bezpecnostne pasy, len si neviem predstavit ako ju tam priputam 😀 Bude teda velmi prekvapena co sa s nou deje .... Sama sa este neposadila, takze ju nedavam sediet.

cicimon
25. nov 2010

@babykuky a mas fusak s dierami na pasy? lebo ja mam taky ten stary velky bez dier, mala tiez este nesedi, sice sa este zmesti do vanicky, ale s fusakom asi nie, to uz bude musiet ist do sportaka (ma 67cm)..len neviem, ci sa v tom fusaku nepriputana nebude zosmykovat dole... co myslis? ci radsek kupit fusak s dierami na pasy?

mici111
25. nov 2010

@cicimon ahoj Moni 🙂 my sme zatial vo vanicke - mame 69cm a fusak tam mam tiez uz - mame ten emitex 2v1..v pohode sa este zmestime..skusali sme uz aj sportak, ale tam mi este trochu padala do stran..dala som ju na tu poziciu strednu ten pololah..ale mam pocit, ze vseobecne ta opierka chrbta taha na jednu stranu..aj to bolo dobre zacvaknute, tak neviem v com je problem..

cicimon
25. nov 2010

@mici111 cau... no my sme sportak este neskusali, zatial je vo vanicke v polosede, to sa jej strasne paci, len ked zaspi ju sklopim.. ale uz vo fusaku bude musiet ist do sportaku... akurat ja mam podobny fusak ako https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/7zk9/fusak/ , bez dier na pasy, tak neviem... lebo je to dost velky hunaty fusak a asi aj prilis vela miesta zaberie... tak riesim ci 1 - sa v tom fusaku zmesti a nebude zosmykovat nepriputana alebo 2 - kupit novy tenski fusak s dierami..

babykuky
25. nov 2010

@cicimon no ja si myslím, že ti bude lepšie keď budeš mať fusak s dierkami...aj do budúcna. Ja som s ním veľmi spokojná 🙂 malinký sa mi nešmýka a je nadšený zo športovej časti. Ani nedýcha keď sme von 🙂

cicimon
25. nov 2010

@babykuky no zatial to je tak 60:40 k novemu fusaku ... a to polohovanie je fakt super, mala kym mala tak 4mes skoro cele prechadzky prerevala ale odkedy ju davam do polosedu, tak sa jej ohromne paci 🙂 tak v sportaku ocakavam podobny uspech

mici111
25. nov 2010

@cicimon ja som malu tiez skusala davat do polosedu vo vanicke, ale tiez mi padala do stran a pride mi to take neprirodzene v tej vanicke ked je napolohovana..tak divne bola skrutena.. 😖 mozno keby som to skusila teraz, ked uz nosime fusak tak by lepsie sedela..vyskusam..inak co som mala sportak 2xvytiahnuty tak som rozcarovana..ale dam tomu este sancu..asi je este prilis mala na sportak v polosede.. ☹ ked nie, tak bexu predavam..aj ked s vanickou aj autosedackou som bola fakt spokojna..

cicimon
25. nov 2010

@mici111 no poviem ti, ked prejdeme na sportak 🙂 ale asi to je fakt az pre deti, co vedia aspon trochu sediet alebo su vacsie.. moja vacsinou do 15-20min zaspi, tak ju sklopim na lah... uvidime ako to bude v sportaku

babykuky
25. nov 2010

@mici111 pokiaľ ti malinká nesedí tak zostaň vo vaničke...my sme išli do športiaku až keď malinký sedel....teda ako tak sedel 🙂

ica9
25. nov 2010

Nasa este nesedi, ale je dlha-72 cm ma. uz sa nezmesti do vanicky 😒 A ja by som este nedavala deti sediet-ani do polosedu, ked to sami nezvladaju. je to pre nich narocne a trpi chrbtica. Treba na to davat pozor, aby neskor nemali problemy. Aj ked aj nasa sa uz nudila vo vanicke ked len lezala... Ale aspon ju to mozno nakopne a skor sa posadi 😉

cicimon
26. nov 2010

@ica9 no moja cele leto vo vanicke prerevala...takze tych par min v polosede sa jej celkom paci a ked zaspi, tak ide hned do lahu

ica9
26. nov 2010

@cicimon No to velmi dobre poznam... Prestala plakat, len ked sme s nou isli popod stromy 😀 Tak sme sa prechadzali po lesoparku. Ale uz sa celkom tesim, ked ju budem moct dat do uplneho sedu a bude moct kukackovat po svete.

mici111
26. nov 2010

@cicimon no moja to iste..ked nema spat, tak vo vanicke reve o dusu..a chcem ist kuk na vianocne trhy a pochybujem, ze by mi cely cas spala, tak preto som ju chcela supnut do sportaku do polosedu nech kukuckuje..dnes ked sme boli vonku sa tiez zobudila a reeev, tak som ju vo vanicke dala do toho polosedu a vydrzala.. 😀

cicimon
26. nov 2010

@mici111 ved ju daj v hlbokom do polosedu..a kedy chces ist na trhy? s kocikom bude asi husto..

mici111
26. nov 2010

@cicimon cez tyzden cez obed je tam v pohode..robila som v centre a chodili sme casto na obed na trhy a uplna pohoda..chceme ist sice aj zajtra cez obed kuk, ale to som pripravena ze tam bude asi viac ludi..budeme niekde bokom 🙂

magre
26. nov 2010

@lucinka13 Dakujem, si zlata... Tvoj maly Valibuk tam vyzera velmi spokojne, tak asi aj jemu sa paci🙂 Uz som si Bexu bola aj "ochytat" a stale viac sa uistujem, no uvidime... Este mam chvilu cas🙂 Este raz vdaka.

cicus13
27. nov 2010

Tak teraz som Vás čítala po dlhšej dobe, ale mala som pocit, že športová časť je polohovateľná až do úplného ľahu či nie ? Lebo ja tak tajne dúfam, že ak sa mi nezmestí do vaničky tak pôjde ležať do športovej 😀

palesandra
27. nov 2010

ahojte baby, bola som obzriet Bexu B3 nazivo a musim povedat ze som kus sklamana..hlavne dvoma vecami a to ze je nejaky vysoky ten kociar..ja mam 160 cm a pripadam si ze kocik je vyssi ako ja..taky cudny pocit mam (akoze sa nemusim velmi schylat k dietatu vo vnutri ale mam osobne blby pocit ze je ku mne velky) a druha vec je ze ta textilia mi pripada taka cinakovska, lacna a ze je tak navolno usita ta latka na hlbokej vacnike hore ako je ta strieska..take mi to pripada nekvalitne.. neviem..som bola rozhodnuta pre tento kociarik, ale teraz som zase na pochybach...aspon keby bol mensi 😖 🙄 😠

mici111
27. nov 2010

@cicus13 da sa dat nalezato 😉

mici111
27. nov 2010

@palesandra praveze to je jedna z vyhod bexy, ze je vyssi ten kocik..mne osobne sa nepacia tie nizke..ale to je vec vkusu..a latka? je podla mna uplne v pohode..

cicimon
27. nov 2010

@palesandra suhlasim s @mici111 , ta latka podla mna posobi utulne, nie ako niektore kociky, kde to vyzera, akoby bola guma zvnutra..... a vyska je tiez tak akurat.. ja mam 163cm a je to uplne v poho

movin
27. nov 2010

zdravim, mam otazocku, uz sme zacali pouzivat sportovu cast kedze do vanicky sa uz nezmestime a mna zaujima ci ked skladame kocik do auta opat musim dat dole sportovu cast ako vanicku a tak zlozit konstrukciu, alebo sa to da priamo so sportovou castou zlozit? dakujem za odpovede

palesandra
27. nov 2010

@cicimon a ked ides s nim hore do kopca, nemas pocit ze sa musis viacej zapriet..vies ak by si mala nizsi kocik, tak silu davas nizsie a tak musis tlacit vyssie od pasa..ak zapes co myslim.. hm..neviem teraz ...uz aby som stresovala ze nijaky nemam doma ;) ale fakt... nieco na ten styl ako bexa len nizsi ;) no nakoniec mozno sa uspokojim aj s nou..ale myslela som si ze ked ho uvidim, tak ma hned oslovi..ale asi niekedy je lepsie pozerat na funkcnosti ako na dizajn..to si tak hovorim sama pre seba ;)

inak dievcata, ako je to s vyblednutim farby? mate skusenost?
a tiez neviem vybrat farebnu kombinaciu...asi to vychadza na tu zelenu.

cicimon
27. nov 2010

@palesandra no mne sa to zda ok, je dost pevny a ked treba, je sa o co opriet...a ked sme videli niektore ine sportaky, tak sa mi zas zdali prilis nizko
ja mam S10 ak sa nemylim a nemam pocit, zeby vybledla

babykuky
27. nov 2010

čo sa týka výšky ja som veľmi spokojná...ja kočík aj testujem čiže robím s ním veci ktoré by vás ani len nenapadli a môžem povedať že farba ani zďaleka nevybledla 🙂 ja mám S12...ak sa neviete rozhodnúť ktorú farbu, pozrite si ju u mňa 🙂