Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

babykuky
27. nov 2010

@movin dá sa zložiť aj keď máš na nej nejakú časť...len potom ti zaberá ešte viac miesta. Vyskúšaj 🙂

cicus13
28. nov 2010

@palesandra mám kamošku čo má značkový kočík menšieho vzrastu 😎 nebudem menovať.....a keď ho mala v šporťáku tak tam bol chudák dosť narvatý a to mal 10 mesiacov....mne sa nepáčia tie krpaté kočíky deti v nich vyzerajú ako sardinky 😀

pipka
28. nov 2010

mne sa ten kocik teda nezda vysoky...ale my sme s mm vysokí, ja mam 180 a mm 192, tak nam len vyhovuje, cim vyssi, tym lepsi 😎
ale ved rucku si mozes sklopit, ja ju sklapam aj mojej malej, ked doma kocikuje a to ma dva roky 😀

a co sa tyka vyblednutia, tak u nas zatial ani naznak blednutia , mame S 09 😉

pandrholka
29. nov 2010

@palesandra my máme Bexu v tej zelenej farbe a vôbec nám nijako farba nevybledla...celé slnečné leto sme kočíkovali a farba zostala stále rovnaká...čo sa týka toho,že sa ti tá látka zdá taká číňankovská tak to by som ja ani nepovedala bo moja tete má jeden z tých kočíkov čo sa pohybujú v cenovej relácii Bexy a vnútro jednofarebné vyzerá akoby bolo gumennné...čo sa týka výšky, myslím si,že má úplne ideálnu výšku bo bábätko nemáš tak blízko k zemi ako pri iných kočíkoch (najmä pri vychýrených značkách)...toť asi vše z mojej strany

@cicimon čítala som,že sa nevieš rozhodnúť či kúpiť nový fusak abo zostať pri starom..my máme v šporťáku taktiež starý fusak ešte po mne a tiež tam nemáme tie otvory na popruhy a aj keď malý sedí tak nie je pripútaný bo keď je v tom fusaku tak má omnoho menej miesta k nejakému vymýšľaniu, čo sa týka zošuchovania tak sa vôbec nezošuchuje...tak ako ho posadím tak zostane celú prechádzku.teda ak nespíme 🙂

cicus13
29. nov 2010

Tak dnes sme mali premiéru s Bexou na snehu a bolo to v pohode, akurát som si musela zaaretovať kolieska a to mi vadilo asi najviac, lebo vždy keď som chcela kočík stočiť som si uvedomila, že to nejde 😀 😀 😀

pipka
29. nov 2010

aj my sme dnes boli na snehu a uplne v pohode 🙂 kolieska zaaretovane, ale mne to teda problem nerobilo, lebo som zvyknuta kocikovat klasicky kocik, co sa mu kolesa nedaju zaaretovat...takze tak 😀 😉

gabikab
29. nov 2010

Ahojte maminy. Viete mi niektora poradit. Mam doma Bexu a chcela by som vyprat vnutorny potah co je vo vanicke, ten dookola vanicky. A sakris nemozem to dat dole, kedze to nemozem vyvliect pri tych spojoch ako je strieska. Ak uz ste to niektora aj prala, na akom programe a pri akej teplote. Dakujem moc za radu a pekny vecer 🙂

cicimon
29. nov 2010

@pandrholka dik, vyskusam ten fusak ked dame sportak a ak sa to bude velmi smykat, tak kupime novy

gabikab
29. nov 2010

A este som sa zabudla spytat, ci ste niektora prala i tu vypln co je pod babatkom vo vanicke. Dakujem.

palesandra
29. nov 2010

baby, da sa vanicka hojdat? myslim tak ze ak sa zoberie z konstrukcie ci ma zospodu nejaky system na to ze dam tam dieta mozem ho hombat ako v koliske.. ;)
@babykuky ahoj, vies mi povedat kolko stoja nove kolesa na 3kolesovu bexu?

cicimon
29. nov 2010

@palesandra hej, da sa "hojdat" ked je v kociku

nice202
29. nov 2010

@gabikab ja som to prala, muz to odmontoval. v pohode sa to vypralo. to dole co je na spodku som neprala v pracke, ale v rukach.

palesandra
29. nov 2010

@cicimon nemyslim ked je v kociku ;) ale tak ze vanicku das na zem a hojdas 🙂 ci je tam dole nejaky taky system ze sa to da hojdat ;)

cicimon
29. nov 2010

@palesandra nie, nie je ak sa nemylim

gabikab
29. nov 2010

@nice202 dakujem....asi musim odmontovat stresku, aby som to vytiahla.....alebo? 🙂

babykuky
29. nov 2010

@gabikab poťah vyberieš tak, že odmontuješ jednu stranu striešky a vytiahneš konštrukciu striešky a máš to 🙂. Čo sa týka matracu, odporúčam prať len v rukách. Ja som ho skúsila oprať v práčke na 30°C a zrazil sa.
@palesandra dá sa hojdať aj vanička bez konštrukcie ale iba tak jemnúčko, ak nechceš aby sa ti hojdala a aby si si ju nezašinila, sú odspodu kolíky na ktoré si ju položíš a cenu som ti napísala do IP.

nickuska
30. nov 2010

Ahojte baby, uvazujem nad kupou BEXY B3, ale jeden predajca ma odradil, ze je tam nejaky problem s nanoznikom na sportovej verzii, tak som sa chcela opytat, ci je na tom nieco pravdy, alebo mi len chcel predat svoju oblubenu znacku 🙂 On mi ponukal warior, co tiez nevyzeralo zle, ale bexa mi nejako ucarovala 🙂 Mohli by ste mi poradit, resp. povedat, ci su na tom kociku nejake zavazne vady, alebo je v pohode... Dakujem 🙂

babykuky
1. dec 2010

@nickuska Bexa nemá žiadne vady 🙂 myslím, že nás je dosť, ktoré sme veľmi spokojné. Čo sa týka nánožníka na športovej časti asi myslel, že je dosť vysoký. Mne osobne to vyhovuje, lebo na malinkého aspoň nefúka ale ja má vyššie bábätko. Niektoré mamičky spomínali, že si nánožník trošku upravili aby ich detičky videli na svet lepšie. Ja mám tiež B3 🙂 a ako som už povedala ja ho testujem a behala som s ním aj po lese 🙂 a nič sa nedialo. Ešte ani defekt som nemala a to som išla aj po skle... tak je to už len na tebe 🙂

e_kociky
1. dec 2010

@nickuska chyba na nánožníku nie je len čo sa výšky týka, ale aj spodná časť, nemá žiadne upevnenie na kočík, viaceré mamičky sa sťažovali, že to nemajú ako uchytiť keď má dieťatko dvihnuté nohy v polohe ležmo... niektorým to dokonca vietor nadvihuje, tým pádom je ten nánožník na nič. Osobne sme na tento problém výrobcu viac krát upozorňovali, väčšina kočíkov má to vyriešené takou "kapsou" čiže sa tam zasunie opierka nôh a preto sedí nánožník tam kde má.. výrobca to ale doteraz nezmenil 🙂

babykuky
1. dec 2010

@e_kociky mne sa nánožník nenadvihol nikdy keď vietor fúkal, tak teda neviem. Mamičky sú šikovné a našili na nánožník odspodu gumičku a všetko sa tým vyriešilo. Ja osobne to nepotrebujem lebo mám dobrý fusak...

marketa137
1. dec 2010

Ahoj, jak tam připevnujete zimní fusak? Mám fusak emitex a nevim jak to přichytnout vzadu, jak je tam ta sít tak to tam nedrží moc dobře 😖 . A ještě doatz jak tam připevnit ten spodek co je od boudy. Mysli tu část jak je tam ta gumička na stáhnutí, mě to přijde že to tam tak plandá nebo se to tam někam přichytne?

julinka2787
2. dec 2010

tak musíme prejsť na šporťák, lebo moja bambuľka si už nevystrie nohy vo vaničke. 😅 a to tam je bez fusaku. takže teším sa na jej reakcie z nového povozu 😝

pipussa
2. dec 2010

@julinka2787
julinka
kolko vazi a meria tvoja mala ?

julinka2787
3. dec 2010

no to celkom presne neviem, ale tak má niečo cez 7kg a vyše 70cm. ale v čiapočke a bundičke sa mi tam už nevprace. 😅

mici111
3. dec 2010

@julinka2787 my sme mali minuly tyzden 7300 gramov a 69cm a vpraceme sa do vanicky este aj s fusakom 😉

julinka2787
3. dec 2010

@mici111 tak mám asik menšiu vaničku 😀 😀 alebo má velikú čiapku. no proste nožule mi tam už nevystrie... ale ešte sa na to nezlostí...

mici111
3. dec 2010

@julinka2787 a uz si teda skusala sportak? 🙂

julinka2787
3. dec 2010

@mici111 no len raz ale po vonku moc nie. len čo som prešla z parkoviska do sály kde mala kamoška stužkovú. a malej sa tam celkom páčilo. 😉

cervena_ciapocka
4. dec 2010

Nečítala som celú diskusiu, tak mi prepáčte ak sa budem opakovať, ale dá sa na Slovensku kúpiť Bexa aj v kamennom obchode, teda, že si ju viem aj na živo pozrieť?

janaspa
4. dec 2010

ako ste riesili zabranu proti vetru vo vanicke? dost chyba...