Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maryanna
15. dec 2010

@salma22 nebude brániť, ale ak budeš mať športovú časť v ľahu alebo polosede tak veľmi veľký balík nenapcháš, ale keď je na sedenie tak v pohode...

mimuka
15. dec 2010

ahojte, ja by som sa chcela opýtať či nie je problém s nejakými plastovými časťami na kočíku...vlastne si ani nie som istá, ktoré časti sú plastové, keďže som tento kočík ešte nevidela naživo...ide hlavne o časti kde sa naklikáva vanička atď...potom tie spoje konštrukcie a ďalej výplň kolies...bola by som vám veľmi vďačná ak by ste mi napísali či sú tieto časti z plastu alebo nie...a ak áno či ste s tým nemali nejaký problém..vďaka

mimuka
15. dec 2010

ešte by som sa chcela opýtať či pri chôdzi nezakopávate do tej brzdy...??

andrejka77
15. dec 2010

@salma22 ak budeš mat športovú čast otočenú v smere jazdy tak budeš mat problém to tam natisnut bude ti branit v spredu cast kde sú nožičky budeš musieť ich nadvihnut . Ak budeš mat športovú čast otočenú k sebe tak bez problémov .
Potrebujem poradiť ,začal mi vrzgnúť kočík ,myslím športovú čast 😒 ak pri kočikovaní viac pritlačím nadol ak mi to ide tahšie, napr. zlý terén, tak to vŕzga ak nepritláčam tak v pohode .Neviem či treba premazať ale ako ? 😀

andrejka77
15. dec 2010

@mimuka to vôbec ,brzda je vyššie takže nezakopneš aspoň sa mi to ešte nestalo 😀

pipka
15. dec 2010

mimuka do brzdy urcite nezakopnes, ta je dost daleko, ja tam mam dokonca este aj skejtik a v pohode idem, nemam nejako ruky natiahnute, ze by som musela v predklone byt 😉

fukylove
autor
16. dec 2010

@andrejka77 - skus premazat... mne raz premazal manzel kocik WD40tkou ci ako sa to vola... viac nebolo treba...
@mimuka - kym sme mali vanicku, tak som skladovala kocik v aute, nemusela som ho nosit, tj denne som aj 2x naklikava, aj vyklikavala... a nie je problem... kolieska maju tu vypln - sedu, umelu tiez, ani tam som ziadny problem nemala... 🙂
vcera som inak 1x bola vonku s kocikom a nie s nosicom a som bola prekvapena, co vsetko Bexicka zvladla... akurat asi 20cm sneh + narhnuty sneh z vozovky a take tie zamrznute opadane veci z auta uz nepredychala a musela som niest 😀 asi 2 metre 😀 ale zase - popravde, ani mne sa tade ktovie ako dobre neslo... takze u mna max spokojnost aj v zime 🙂

andrejka77
16. dec 2010

@fukylove dík pýtala som sa manžela tak to WD 40 mame doma 😉 dik za typ 😉

fukylove
autor
17. dec 2010

@andrejka77 - za malo 🙂 najlepsie ale niekde na baklone alebo tak striekat, resp. v pivnici, lebo vraj to smrdi... ja som s tym nikdy nerobila, tak neviem 😀

majinka85
17. dec 2010

ja som s bexou spokojna, len nam troška vrzga asi ju musime namazat inak zatial spokojnost.športovu čast zatial nepoužívame ale už o 2-3mes.snaď ano.

kika87
17. dec 2010

ahojte juuuj sa tešiiiim dnes ideme objednať bexu do jedneho obchodu komplet 3-komb.aj so všetkymi nanožníkmi,sieťkou,pršiplaštom (alebo ako sa to volá 😀 ) slnečníkom a za nejakych 330 Eur si myslim ze super cena 🙂 a k tomu este poukažka na každy ďalší nakup 10% zľava 😉 dúfam, že spokojnosť zostane aj ked budeme maličku voziť 🙂

blani81
17. dec 2010

ahojky, tak bexu používáme téměř půl roku. Zatím jsem spokojená, malá v hluboké korbě vydrží asi až do jara, což by bylo super. 🙂
Jen mám výhradu k brzdě! Když zabrzím a pak potřebuji odbrzdit, tak do ní mudím vší silou kopnout a někdy ani to nezaber. Tak se musím zohnout a oboma rukama ji osbrzdit. Taky trochu vrže přední ta násada, ve které je posazené přední dvoukolo.
Jinak je super. Za málo peněz hodně muziky a skvěle vypadá 😉

babykuky
17. dec 2010

@kika87 minimálna predajná cena za komplet je 362 € a v prípade, že obchod predáva kočík Bexa za nižšiu cenu ako je stanovená, porušuje tým obchodné podmienky predaja a budú vyvodené dôsledky.

andrejka77
17. dec 2010

@babykuky tak ja som tiež kupovala komplet za nejakých 330 eur ale bez slnečníka akurat pred rokom 🙂 😕 no neviem či nebola neaka predvianočná zľava

babykuky
17. dec 2010

@andrejka77 nie nie vtedy nebola ešte stanovená predajná cena 362 € 🙂. Tá je určené od augusta tohto roku.

kika87
21. dec 2010

Tak kočík mame objednany a maš pravdu,komplet je okolo tych 360 eur, cena bola nižšia ale bez príslušenstva...ale aj tak si myslím,že sme super kupili mame vlastne všetko čo asi treba 🙂 a hlane už vybratý a objednaný 😀

salma22
21. dec 2010

@andrejka77 takze sportova cast je tiez padnuta nieje vo vyske vanicky, ked sa mi do kosika bude tazko davat

ninkaa89
23. dec 2010

ahojte, aj ja mam bexu b4, a tiez mi trocha vrzgaju tie predne koliecka, a aj ta brzda ked ju chcem odblokovat je to trosku drina 😨 ale co ma najviac mrzi, ze sa mi hlboka vanicka kymaca, nie ze nejako extra, ale nie je to na 100% pevne. Mate niekto s tymto skusenost?
Inak som so vsetkym ostatnym velmi spokojna, az na tieto detaily.

cicus13
24. dec 2010

Tak 68 cm, overal+fusak emitex 3v1 a ešte máme dosť miesta.....supéér a to som sa bála, že budeme musieť ísť skoro do šporťáka sem tam ho trošku dvihnem, aby kukučkoval na svet 😀 takže spokojnosť veliká 😀

pipka
25. dec 2010

fuuu cicus, tak my mame tri mesiace a 66 cm 😅 to ja mam akeho obra 😝 😀
ale tiez mame aj overal aj emitex a zatial pohodka, a dufam, ze tak aspon do konca februara vydrzime 😉 najlepsie, keby do konca marca vydrzal 😉

cicus13
26. dec 2010

@pipka noo tak a ja som si myslela že aký sme veľký 😀 😀 tak ale som spokojná, lebo aj drobec si tam pospí doobeda hoďku max. potom už protestuje 😀 😀 😀 😀

pipka
26. dec 2010

@cicus13 no mne tomi potiahne na balkone v kociku aj vyse tri hodky 😵ale teda balkon mame zaskleny, aby mi nemrzol chuda 😅 😉 fakt by som mala panenke marii kazdy den 1€ hadzat, za take dobre babo 🙂 ...a este aj celu noc haja 🙂

cicus13
28. dec 2010

@pipka 3 hoďky ? O takom niečom môžem ja len snívať 😅 Keď chcem ísť niekam do ochodu s kočíkom tak musím nahodiť tempo aby som to do hodiny stihla inak idem domov s paviánom 😀 😀 😀
Už sa aj teším do šporťáku tam sa mu bude hádam viac páčiť keď bude kukučkovať ...dúfam 😵
Inak dnes zase defekt 😠 😠 a zhánať servis na opravu...skoro všetci majú dovolenky až do nového roku...

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cicimon
1. jan 2011

baby ake mate skusenosti so skladanim sportaka do auta? asi sa neda velmi skopit a zabera dost miesta, ze?

mici111
1. jan 2011

@cicimon ja sportak skladam tak ako vanicku, ze to okliknem, najprv konstrukcia a potom korba..zmesti sa mi do kufra..ked som davala vanicku, tak som musela dat dole kolesa alebo vanicku dozadu do auta..

cicimon
1. jan 2011

@mici111 jasne, ze kazde zvlast.... ja som este sportak nezacala pouzivat, aj ked asi pomaly hej... len ta korba sa mi zda nejaka prilis velka na sklopenie, ci to ide az tak na placku?

mici111
1. jan 2011

@cicimon fiiiha a to sa este zmestite aj s fusakom do vanicky???lebo my uz daaavno nie 😲 viem ze sa to da zlozit aj tak, ze mas nakliknutu korbu..myslim..no na placku to neskladam, ale tak kolmo, ze dam do polohy sed a tak sreeegom to strcim do kufra...je to skladnejsie nez hlboka vanicka..

cicimon
1. jan 2011

@mici111 no ja teraz fusak nedavam, ale ked bolo tych -8, tak mala 🙂 ona ma asi 69cm, tak to este ide 🙂 nam sa vanicka krasne zmestila, ked sme to dali na placku, ale sportak sa mi vidi dost neskladny
ale ked prejdem na sportak, uz asi len s fusakom

julinka2787
4. jan 2011

@cicimon dá sa šporťák zložiť aj bez odkliknutia, len nie až úplne tak ako len sama konštrukcia. závisí od veľkosti kufra auta, či vám to tam vojde alebo nie. najviac na "placku" to zložíš ak je korbička úplne do ľahu. 😝