Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

fukylove
autor
8. feb 2011

@blani81 http://www.maderna.sk/katalog/product/8694/
a aj takato by podla mna bola OK, ved ja na Bexe pouzivam plastenku z hlbokeho... 😉

blani81
9. feb 2011

@fukylove - skvělé. díky moc za radu 🙂

fukylove
autor
9. feb 2011

@blani81 - nemas za co 🙂

babykuky
9. feb 2011

dievčatá kvietkované Bexy nájdete už aj v kamenných obchodoch 🙂

pipka
9. feb 2011

ja mam takuto univerzalnu plastenku a sedi mi na vsetky moje kociky, aj na bexu hlboku, aj na sportovu, v smere aj proti smeru 😉 aj na golfac, aj na taky stary sportak co mame u babky 😉

lelacrima
10. feb 2011

@latvia sorry, ale taketo hadky su dobre pre spotrebitela... pretoze vacsina zien sa pri nakupovani sprava ako stado teliat... asi tak

wandie
10. feb 2011

Ahojte, chcem sa spytat....mam Bexu B3, potrebujem letiet lietadlom...je tu niektora, ktora uz s bexou B3 letela? Skusala som zlozit konstrukciu aj s tou sportovou castou, ale akosi mi to tam odstavalo a bolo to take divne...neviem ci som antitalent alebo to tak ma byt alebo kocik bexa nieje vhodny na lietanie....

cicimon
10. feb 2011

@wandie zadara prepravuju asi len kociky do 10kg a tvar bexy po zlozeni asi nie je vhodny na lietanie

wandie
10. feb 2011

@cicimon aj som si myslela, lebo ked som ho zlozila, tak vyzeral taky velky a neforemny....nevadi, budeme si musiet nejaky pozicat na SK....diky 🙂

fukylove
autor
10. feb 2011

@wandie v kazdom pripade sa treba informovat priamo v leteckej spolocnosti... my sme v novembri boli letecky v Londyne, na zaklade info leteckej spolocnosti som brala iba golfac (mam taky vacsi, moznost polohovat az do lahu - pouzivali sme od 6.mes), ale v lietadle boli kociky klasicke, spodok + sportova sedacia cast ci vanicky... lebo leteli s nami do Londyna asi dalsie 4 babatka, z toho jedny dvojicky... tj, spolocnost nerobila problem ani pri vacsich ci tazsich kocikoch... preto odporucam zavolat priamo do leteckej spolocnosti a opytat sa 🙂

wandie
10. feb 2011

@fukylove Jeej super, my lietame casto, zijeme v Londyne , a vzdy som videla len take skladacie golface, take ze ked to zlosis tak su male a teraz mame aj my babo( ked budeme letiet, bude mat 4 a pol mesiaca), a ideme s nim letiet prvy krat, tak nevieme, ze co a ako, ale dakujem, urcite zavolame a informujeme sa na to 🙂

fukylove
autor
11. feb 2011

@wandie - praveze leteli aj s malickymi babatkami, tie dvojicky boli malicke - tak max 3 mesiace a mali dvojkocik s vanickami a nebol problem 😉

jamer
13. feb 2011

Ahojte. Ja trochu odbocim. chcem len napisat o obchode Kindercentrum v Ziline, ze su uplne super. Kupila som si od nich kocik Bexu B4. Vrelo kazdemu odporucim tento obchod ak mate akekolvek otazky alebo nezrovnalosti pomozu. Mne dokonca i doviezli kocik rovno do Martina. S takou ochotou sa uz malo kedy stretnete. Dakujem to len tak na okraj.Pekny den.

babykuky
13. feb 2011

@jamer 🙂

cicus13
1. mar 2011

Ahojte, ja len postreh, cez víkend sme prešli na šporťák a dosť mi tam chýby tá rúčka na ľahké prenášanie ako to bolo na vaničke...dosť blbo sa mi to chytá 😒

alenk
1. mar 2011

@cicus13 presne nad tym som dnes uvazovala, na prechadzke malemu svietilo slniecko do tvare tak som chcela celu cast otocit v smere jazdy... to madlo by fakt bodlo, ale rozmyslam ze sa to asi neda velmi technicky zvladnut, aby bola strieska lahko skladatelna. a hlavne je sportak o dost dlhsi, takze asi by sa prevazoval na niektoru stranu, hm, ktovie.

zuzikkaa
1. mar 2011

baby k tej BEXE,, dizajnovo sa mi celkom paci ale na sportaku je ta chrbtova opierka strasne kraaatka!!! 😢 😢 😢
sestra ho ma a jej maly ma 1 rok a uz mu je zarovno , takze jej zachvilu bude nanic lebo sa tam nevyspi...esteze je budy vyssie a da sa vystriet nie ako na kocikoch baby smile 🙄 🙄 🙄

cicus13
1. mar 2011

@alenk však a okrem toho nejako neviem nájsť ako sa dajú povoliť pásy, tie bočné ano ale tie vrchné sú napevno 😕 ? a k tým pásom, keď som chcela malého pripútať tak sa mi jeden popruh rozpáral.... 😠 tak pred prechádzkou som musela narýchlo šiť 😖

alenk
1. mar 2011

@cicus13 aj tie vrchne sa daju uvolnit, len sa musis pozriet dozadu, ako su prichytene ku konstrukcii, ci sa ti nejako nepricvakli,
@zuzikkaa to som si nejak neuvedomila ze to je kratke, ale pravdu mas, nas maly ma uz len kusok k tomu aby precnieval, ale tak na sedenie to hadam bude dobre.

zuzikkaa
2. mar 2011

@alenk no na sedenie ok,,len ked bude mat tak 18mes tak si uz hlavicku neopre ani v sede.mne to pride neprakticke a nepohodlne... ☹

pandrholka
2. mar 2011

ahojte...no my nie sme dáko extra dlhý, ale vôbec neľutujem kúpu Bexy bo čo sa týka veľkosti či už športiak abo vanička nevidela som okrem inglesiny väčší kočík...keď som teraz v zime videla mamičky, ktoré svoje deťúrence vozia v kočíkoch typu concord tak mi tých detí bolo ľúto ☹ , bo neboli takmer v žiadnom závetrí a o vložení fusaku do športiaku ani nehovorím...takže moja spokojnosť je obrovská 🙂

andrejka77
2. mar 2011

tak moj postreh 😉syn ma 18 mesiacov je bucloš a je v kombinéze väčšinou a vo fusaku a nestažuje si a podla mna ma tam miesta akurat ,pasy su otras ja ich nedavam kedze je vo fusaku a je tam to madlo 😉

cicimon
2. mar 2011

tak ja sa pridavam k spokojnym... s vanickou uplna spokojnost, hlavne s polohovanim a sportak tiez v poho (skoda ze sa neda lepsie zlozit, ale to sa da prezit),,,,, a hlavne mala ma plno miesta aj vo fusaku... narozdiel od drahych kocikov kde sa dieta vo fusaku ako nepohne..

pipka
2. mar 2011

zuzikaa no tak ja neviem, ale my kym sme este nemali tomaska, tak hanka robila v bexe "predjazdca" 😀 a mala 20 mes. a teda nie je to ziaden drobcek a v pohode v kociku sedela, bola opreta a aj spala, ked som ho dala uplne nalezato, tak ja som s velkostou sportaku spokojna 😉 dufam, ze aj tomasko v nom pobudne do tych dvoch rokov, potom uz nam postaci len golfac co mame, aby sme mali nieco len v pripade nudze na rychle presuny 😉

bibi13
8. mar 2011

@zuzikkaa a ako je dlhý malý tvojej sestry??

zuzikkaa
8. mar 2011

@bibi13 jaaaj,no presne na cm ti to asi nepoviem ale tak do 80cm,myslim 😒
taky normalny drobec,,aj podla veciciek to sedi.uz ma par tyzdnov po roku 😉

zuzikkaa
8. mar 2011

@cicus13
@alenk baby tak taketo nieco nema ziaden sportak pokial viem 😎 lebo v sportaku sa uz vozia aj vacsie deti a neprenasaju sa ako vo vanicke.aspon ja som este nevidela sportak s ruckou na prenasanie... 😒

cicus13
8. mar 2011

@zuzikkaa ja som si to potom uvedomila 😉 ale niečo také by sa tam hodilo, lebo naozaj keď ho chcem otočiť tak mi to dá zabrať 😖 je dosť ťažký 😀 drobec

pandrholka
8. mar 2011

@cicus13 a prečo nepoužiješ slnečník?!?!? 😉 ...je nenahraditeľný 🙂 ...i keď s tou rúčkou máš pravdu bo niektorí nemajú možnosť mať kde v paneláku odložený kočík a keď ho musia trepať rozložený hore dole po schodoch je masaker 😝 ...stačilo mi keď bol malý ešte vo vaničke a som ho takto stále prevlákala, teraz máme našťastie športiak v kočikárni, tak nemusím už prevlákať kočík a keď sa slniečko otočí tak,že malému svieti do tváričky dám mu slnečník 🙂
@zuzikkaa no my máme teraz cca 76cm a nie je žiaden problém s opierkou hlavy...isto je to lepší kočík ako mnohé značkové, kde je dieťa totálne natrepané, nielen na dĺžku ale aj šírku 😉

zuzikkaa
8. mar 2011

@pandrholka no ved zatim je to ok aj u sestry,ale uz uz mu makovicka bude trcat 😀 😀 😀
a o taky pol rok to bude horsie 😉 jasne su aj drahe kocika s podobnym problemom...
ja som mala jeden kocik co mal tu opierku az 55!!! a to bol polsky baby point V4,,asi najdlhsia opierka co viem 😎