Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

josie3331
25. mar 2011

@georgia333 neskoro, uz som objednala cez e-kociky, ale verim po prve, ze ziadna reklamacia nebude a po druhe, ze ak bude, tak nebudu problemy 🙂

fukylove
autor
26. mar 2011

@josie3331 🙂 ja mam tiez odtial a zatial som riesila iba vymenu kolieska a bola som tiez velmi spokojna s pristupom... osobne si myslim, ze obaja predajcovia, co tu prispievaju, su velmi ustretovi a snazia sa vychadzat v ustrety zakaznikom 🙂 @babykuky @e?kociky

janinkad74
27. mar 2011

ahojte. vie mi niekto poradiť ? má niektorá skúsenosti s Bexa AX 3 ?? 😕 😨

e_kociky
27. mar 2011

@janinkad74 pokiaľ viem, tak sa už nevyrába, Bexa AX3 sa vyrábala v číne, nevýhoda bolo to, že sa nedala otáčať v protismere jazdy. Výrobca ich už nemá v ponuke.

cicimon
27. mar 2011

@fukylove - ty mas sportak odskusany aj v lete? mala si v nom aj nejaku vlozku do kocika alebo len tak si tam mala maleho?

marketa137
28. mar 2011

Zdravim, kdyby ěml ěnkdo zájem tak prodávam kočárek https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/26vl...

fukylove
autor
28. mar 2011

@cicimon - ano, sportakovali sme uz v lete... ja som mu povodne davala plienocku pod chrbatik alebo uterak... ale potom som nasla tuto univerzalnu podlozku a mam ju aj v Bexe aj v golfaci 🙂

http://www.maderna.sk/katalog/product/7772/

z jednej strany je latka podobna trickam (tu sme mali v lete), z druhej strany je mikrofleece, na tej strane to mame na jar, jesen a v zime 🙂
som s tou podlozkou max. spokojna... 🙂
narychlo som nevedela najst link na mmb, ale viem, ze tam si kamaratky kupovali za priblizne rovnaku cenu, no s nizsim postovnym... takze odporucam pozriet aj tam... vola sa Emitex MOBY 🙂

juska
28. mar 2011

@georgia333 X-Lander nechcem, lebo športová časť sa nedá otočiť v smere aj proti smeru jazdy. Nič v zlom, ale kočík s takými obrovskými kolesami by sme ani nááááhodou nenarvali do nášho mini autíčka 😉

cicimon
28. mar 2011

@fukylove diki, skusim pozret niekde

sunnessie
28. mar 2011

Ahojte, dokedy sa vam zmestili deti do vajicka? Maly mal 6 mesiacov, 6700g, 66cm a mam pocit ze je tam strasne natlaceny

cicimon
28. mar 2011

@sunnessie moja ma 7,3kg a 72cm a stale sa v poho zmesti

cicimon
28. mar 2011

@sunnessie tu novorodenecku vlozku mas prec?

sunnessie
28. mar 2011

@cicimon jasneee 🙂 . tak potom je maly asi nejaky moc siroky 🙂

pipka
28. mar 2011

@sunnessie moj maly ma 8540 a 72 a bez tej novoredeneckej vlozky je tam stale v pohode 😉
skus si aj tie pasy nastavit na tu vyssiu polohu 😉

sunnessie
29. mar 2011

@pipka mam ich vyssie. na dlzku je to v pohode, len do sirky sa mi zda ze je tam stlaceny

pipka
29. mar 2011

@sunnessie tak to uz jedine ze mu nejaku diétu zavedies 😀 😀 😀 lebo rozsirit vajco sa asi neda 😅 😉
alebo ak uz zacne sam sediet, tak mozete prejst do vacsej autosedacky 9-18 kg 😉

nice202
29. mar 2011

@sunnessie tak si kup inu autosedacku, dietatu nema byt nepohodlne. skus si predstavit, ze ty tak budes.... my sme na 7 mesiacov presli do vacsej. uz bolo vajce male.

fukylove
autor
30. mar 2011

@sunnessie - ono to moze byt aj tym, ze je este naobliekany... my sme od cca 8 mes, presli do vacsej autosedacky tiez, lebo bola jesen,uz chodil viac obleceny a veru vo vajku bol ako sardinka 🙂 a to sme mali druhe, po sestrinej malej, do 13kg, cize bolo aj vacsie... 🙂 a kupila som v PL sedacku, kt. sa pouziva od 0 do 18kg, tj este nejaku dobu sme ju nosili v protismere jazdy, lebo je robena tak, ze sa da aj tymto sposobom pripevnit 🙂

barborka74
2. apr 2011

Ahojte, chcem sa len pochvalit, tento tyzden mi dosiel kocik B3 vo fialovej farbe, je uplne uzasny, neviem sa nan vynadivat 🙂

josie3331
2. apr 2011

aj mne vcera dosla bexa fialova, ale B4 s kozenkovou ruckou...len sa chcem opytat, ci igelit a sietka proti hmyzu su beznou sucastou balenia alebo sa specialne musia objednat? lebo v ponuke to nebolo, tak som myslela, ze to pride aj s tym a neprislo...tak neviem

pipka
2. apr 2011

@josie3331 ja som sietku kupovala zvlast, ale igelit na kocik mi dosiel s kocikom 😉 len si nie som ista, ci vtedy akurat nebola nejaka akcia 😒 , ze to bolo gratis, inak sa to myslim musi kopovat zvlast 😉
ale ja aj tak pouzivam iny igelit, lebo ten co k tomu bol, je taky tenulinky, taky nejaky nekvalitny, ako igelit, co su z neho obaly na zozity 😅 tak ja pouzivam igelit, co som mala uz po starsej dcerke, ten pevny univerzalny igelit a olemovanim a sedi aj na vanicku aj na sportak 😉

mici111
2. apr 2011

ja som sice kupovala bexu asi pred rokom, ale mala som k tomu aj sietku aj slnecnik (na ten som uplne zabudla, ani neviem kde je pichnuty 😀 ) aj plastenka do dazda..ta plastenka je kvalitna, nie igelit a sedi mi dokonca aj na peg perego sí, co teraz pouzivam 😀

pipka
2. apr 2011

@mici111 no to si mala stastie, ze si dostala taky mega balik darcekov 😎
ale asi si aj viac platila spolu. Ja som moj kupovala este pred tym zdrazenim a aj s postovnym to bolo za trojkombinaciu 280€, a potom tie ceny isli tusim na 345 ci este vyssie, uz si nepamatam...ale sak to stale ide hore dole...a podla ceny k tomu davaju aj darceky ako plastenka, slnecnik, ci sietka 😉

mici111
2. apr 2011

@pipka ja som platila 300 evri aj s kurierom 😎

josie3331
2. apr 2011

tak ja som platila 385 a mam k tomu len slnecnik 🙄

mici111
2. apr 2011

@josie3331 teraz su tie bexy hodne drahe..ked som ja kupovala, to bolo nejako tesne pred zdrazenim..

babykuky
2. apr 2011

@pipka tie pláštenky čo dáva výrobca k Bexe sú kvalitné tak neviem kde si ju kupovala ty.

pipka
2. apr 2011

@mici111 ja tiez s kurierom...len teda bez slnecnika a bez sietky...ale to tak za tych 20 by akurat bolo 😅
ale ja slnecnik mam este po malej z prveho kocika a sietku detto, tak len by som zbytocne mala dvojmo 😉
@babykuky ja som plastenku nekupovala, ja som ju dostala ku kociku 😅 kupovala som len sietku a slnecnik, ale este pred dvomi rokmi k inemu kociku a tie mi sluzia dodnes,
ja som uz mala tu kvalitnu plastenku doma davno, tak mne bolo aj tak jedno či a aku dostanem, ja aj tak pouzivam tu prvu 😉

e_kociky
3. apr 2011

Výrobca ku kočíkom žiadne pláštenky nedáva, maximálne ich predáva..

@josie3331 cena kočíka je stanovená výrobcom, súčasťou nie sú ani pláštenka ani sieťka proti hmyzu, je potrebné si to zakúpiť zvlášť.

pipka
3. apr 2011

@e_kociky no ved ja netvrdim, ze som ten igelit dostala od vyrobcu, ja som napisala, ze som to dostala ku kociku 😉 ...a ci od predajcu alebo od vyrobcu je mi jedno 😀 aj tak ju nepouzivam, lebo je menej kvalitna ako ta, ktoru som mala uz pred tym 😉 dufam, ze uz si rozumieme 😉