Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

petraw
9. jan 2010

aha 😀 😀 😀 no uvidím čo to bude 😉

toho sa moc neboj tých múch a inej hávede, ja som mala pri malom šporťák celý oranžový a pohoda, niekedy sa stalo, že nejaká blúznivá osa sa motala okolo neho ale nič strašné 😉

bibi13
9. jan 2010

lizatko, pokial pokakaju tie muchy len tu žltu časť, tak to bude v pohode.. maju to podobne.. 😀 😀

petraw
9. jan 2010

😀 😀 😀

bibi13
9. jan 2010

petraw, už máš kočík?

petraw
9. jan 2010

nie asi v pondelok, teda aspoň tak mi mark napísal,že v pondelok rozvážajú celý deň aby som čakala 😉

a ty???

bibi13
9. jan 2010

nieeee, tiež až v pondelok.. teda dufam, že to stihnu, lebo sa neviem už dočkať..🙂.. ty si odkial?

petraw
9. jan 2010

no aj ja dúfa, že príde v pondelok 😀

ja som z Dubnice nad Váhom 15 km od Trenčína

bibi13
9. jan 2010

ja som pri bratislave.. takže ich vybozkavam, ked všetko stihnu..xixixi

petraw
9. jan 2010

odkiaľ to vozia, kde majú sídlo???

bibi13
9. jan 2010

no to posiela mark z bardejova.. teda pokial sa nemylim..🙂

petraw
9. jan 2010

aha som nevedela 😉

bibi13
9. jan 2010

v pondelok daj vedieť, ked ti príde.. 😀

mishelik
9. jan 2010

Ahojte som tu tiez nova aj ja mam bexu 3 a som s nou spokojna, objednavala som ju sice z inej strenky ale som tiez spokojna🙂tak len ak bude niekto chciet mozme popisat ja ju mam v cervenej farbe, tie kolieska su super🙂))

petraw
9. jan 2010

mishelik a ako dlho ju už používaš? ako sa ti chodilo po snehu?

bibi13 keď mi príde hneď píšem 😀

bibi13
9. jan 2010

mishelik aké kolieska?

ok petraw, budem čakať.. aj ja sa hned ozvem a odfotím..🙂.. aku to máš farbu?

petraw
9. jan 2010

tú čo má aj lizatko tú čiernu so žltými krúžkami 😉 a ty???

bibi13
9. jan 2010

ahaaa.. no ten vyzera dobre, ale môjmu mm sa nepači.. ja mám zeleno čierny..🙂

petraw
9. jan 2010

ja som bola najprv rozhodnutá pre ten zelený ale v deň objednania sme si to rozmysleli 🙂

bibi13
9. jan 2010

to tuším nie si jedná..🙂).. niečo také som tu už čítala..🙂.. ja som strašne zvedava, ako bude vyzerať..

mishelik
9. jan 2010

no zatial je len doma male este nieje na svete ale kazdy kto tie kolesa videl chvali hlavne chlapi ze sa to super ovlada takze som spokojna to dvojkoleso vpredu sa cele otaca ale da sa aj zaaretovat takze je to super.naozaj je to vyhodna kupa za tie peniaze.

marfuska11
10. jan 2010

ahojte babenky

no mne sa ta bexa 3 tiez pozdava, idem si j dnes objednat kym si to zase nerozmyslim 🙂 🙂 ! je to ozaj super cena len keby tie farby boli trosku inaksie 😀

lizatko1009
10. jan 2010

petraw ten kocik co mam ja a budes mat ty by som povedala ze jekocik pre mlade maminy, ku takym starsim by ani nepasoval taky krikun 😀

katka444
10. jan 2010

mishelik, mohla by si prosim urobit nejake fot do albumu? zaujima ma ako vyzera ta cervena farba.

mark33
10. jan 2010

katka pozri môj album, su tam kočiky pofotene a je tam dosť fotiek červenej 😉
Farba je krasna jasna, nie krikľava a ani nie vyblednuta

aktakk
10. jan 2010

Kocky, vy co kupujete tento kocar ratate s tym, ze Vam vydrzi aj do dvoch rokov??? Je dost velky ten sportak? U mna je to priorita cislo 1. Nechce sa mi davat peniaze potom do dalsich kocarov.

Mark, prosim Ta, da sa polohovat aj spodok tej sportovej casti? Tam kde ma dietatko nozicky? Alebo mu len visia?

bibi13
10. jan 2010

aktakk, pozri na album marka, má tam foto malého v kočiku.. a vyzerá v pohode.. a ja ratam s tým, že aj tak ten kočík už vo dvoch rokoch nejako nevyužijeme.. a myslím si, že si kupim nejaky golfač..

mark33
10. jan 2010

Presne bibi, pri takom veľkom dieťati je už veľky kočík neprakticky, ale v albume vidno, že je priestranný aj pre dvojročne dieťa. Naš syn sice nie je veľky papkač, ale myslim, že je bežneho vzrastu. Nevysia mu tam ani nožičky ani netrči hlava.

Na športovej časti sa nožičky polohuju.

bibi13
11. jan 2010

petraw čo, ešte nič?

petraw
11. jan 2010

bibi už ho mám asi pol hodinku doma tak sa trápim a skladám a potím 😀

alenk
11. jan 2010

baby, dajte vediet vase dojmy 😉