Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

ewitka
13. jan 2010

no veď jasné....každá si musí zhodnotiť čo je pre ňu to najlepšie... 😉 dnes mi príde B4 tak uvidíme...potom napíšem svoje pocity...už sa teším....

janka0025
13. jan 2010

petraw, a chodila si s ním aj do nejakého terénu? Lebo mi bývame na dedine a určite sa po prašných dedinských cestách samozrejme bez chodníkov nemienim prechádzať s drobcom, neďaleko od nás cca 2 km je jazero, kde sa dá normálne poprechádzať na dobrom vzduchu.lenže to je už prírodná cesta s výmoľmi, atď...je mi jasné, že potrebujeme veľké kolesá, ale dnes ma jedna baba v predajni presviedčala, že ak plánujeme aj takéto prechádzky, tak jednoznačne 4-kolku. Ale ak by som bývala v meste a neplánovala chodiť do prírody, určite siahnem na trojkolku

janulka04
13. jan 2010

janka, ja ti teda neviem, zijem v Bavorsku, Alpy, jazera...ale i nakupne mestecka....Rosenheim, Miesbach a baby tu trojkolky maju...mm praveze kolegovci presvedcili, ze ta je lepsia, lebo som sa jej tiez bala...
ale ako vravim, ak nebudem spokojna, mam sa na koho vyhovorit 😀

lizatko1009
13. jan 2010

babz co mate bexz ako ste nasadili striesku na autosedacku?

janka0025
13. jan 2010

no fakt váham...mne sa totiž B3 od začiatku strašne páčila,dnes má tá baba v obchode zrušila...a teraz mám zas dilemu...je pravda, že čo sme skúšali trojkolky, tak sa s nimi neskutočne dobre manipulovalo, ale štvorkolky v ničom nezaostávali, aspoň tie, čo som vyskúšala...ja som bola od začiatku presvedčená, že práve trojkolka je vyrábaná na terén, popr. nejaká lesná cesta...ale dnes ma tá baba v obchode presviedčala, že je to naopak..Tak ako to vlastne je? Je vôbec definované, ktorý sa na čo hodí viac?...

janulka04
13. jan 2010

jani, ja ti neviem, videla som tu po tych turistickych chodnikoch cupkat trojkolesove aj stvorkolesove kociky, ja len viem, ze isto nie male kolieska a plastove, to by som z maleho dusu vytriasla....takze jedine nafukovacie, vzhladom na teren...a trojkolka sa mi naozaj lepsie ovlada...mam fakt odskusane..ale zalezi asi na kazdej osobitne 😉

lizatko1009
13. jan 2010

janka ja v tom rodziel nevidim co 3-kolka alebo 4-kolka pre mna jednoznacne 4-kolesa a do mesta, mne sa 3-kolky nepacia vyzera to ako stepna koza, ale kazdemu sa paci nieco ine.

janulka04
13. jan 2010

Oprava: teda cupkat ludi s trojkolkami aj stvorkolkami

janulka04
13. jan 2010

lizatko..a ty mas Bexy dve?

lizatko1009
13. jan 2010

janulka mas recht tie male plastaky je hroza a des aj to to sa rozlisuje kocik do terenu a do mesta? ved to je uplne jedno ja som tiez videla po meste aj 3 aj 4.

janka0025
13. jan 2010

stepna koza?...:D

janulka04
13. jan 2010

nie, nie, lizatko, zle si ma pochopila....ja len vravim, ze do terenu urcite nie male plastove kolieska...podla mna je vyber poctu kolies cisto vec toho, s cim sa ti lepsie jazdi, co sa ti lepsie ovlada...a samozrejme v neposlednom momente aj paci viac.... 😉

lizatko1009
13. jan 2010

janka tak mi to pripada 😀 a este ked nato nasadia autoedacku no hotova koza 😀

janulka04
13. jan 2010

lizatko...nam sa lepsie bude skladat do auta, nakolko vela cestujeme Nemecko- SVK a ako vravim, mm ma presvedcil, tak on je technicky typ, tak mu verim 😀 😀

janka0025
13. jan 2010

no myslím, že po meste je úplne jedno...to by som neriešila...

lizatko1009
13. jan 2010

janulka to ano ked velaestujete, dost su gumy siroke, ale my mame velky kufor tak nam to nevadi a skladanie ma jednoduche, minule ma chytil dast ked som bola s malym na prechadzke a myslela som si ze budem maturovat pri hypernove, ale ee lahko sa sklada a aj predavacka nam povedala ze mame kraaasny kocik, ze este taky nevidela 😀

janulka04
13. jan 2010

tak sa tesim, lizatko..ja budem objednavat az v marci... 😉
my mame sice velky kufor tiez, ale ked tam napaklim veci pre moje male, plus babo a kocik a seba a mm a este nasho psika, tak je hotovo... 😀

janulka04
13. jan 2010

a si mi neodpovedala, lizatko..ty mas tie bexy dve?

lizatko1009
13. jan 2010

ee ja ked som kupovala od marka tak on je od nas tak som si bola pozriet, kociky, ja mam tu zltu, ale chceli me tu S09 taky kocik elegan, ale malo ju vyrabaju a musela by som za nim dlho cakat a surilo to. a aku farbu mas vybratu?

janulka04
13. jan 2010

ja tu novu S12..teda mm ju vybral, lebo som mu nepovolila meno Veronika, tak som musela ustupit s kocikom 😀

lizatko1009
13. jan 2010

heh dobre s tebou vybabral to by som nepovolila aj ja ale ten kocik je krasny mama ma uz zdrbala preco som si nepockala za nim, ale uz neva. u nas sme sa dohodli ked dievca vyberam meno ja a ked chlapec tak moja polovicka a mala som smolu a mohla som aj tusit, ze si vyberie meno po sebe.

janka0025
13. jan 2010

janulka, to v tom kufri musis sediet? skus presvedcit mm, ze si uz dost velka a mohla by si uz uz aj vpredu...:D

janulka04
13. jan 2010

mne sa praveze pacila ta S9, ale tak neni zla ani ta S12, i ked ja som proti ciernym kocikom..ale tento sa este da...mm mal Veroniku alebo Michala...ja by som mu nepovolila ani jedno 😀 , takze na kociku sa mohol realizovat 😵

janulka04
13. jan 2010

janka...myslela som tie haldy veci, co tam vzdy berieme 😀 , ale dobre hlupo som to napisala 😀 😀

lizatko1009
13. jan 2010

janulka aj mne sa tie pacia, a aj ja som proti ciernym kocikom, ked vidim v meste ze maju cely cierny kocik, ruky by som im polamala, ako mozu babatku kupit cierny kocik? pohrebak? ale ved na S12 je iba podklad cierny, to je dobre aspon sa ti nebude spinit, som zvedava na moju zltu ako sa bude chovat v lete.

janulka04
13. jan 2010

lizatko, presne...moja nazor je ten isty....truhlicka 😒
a to som videla jeden komplet cierny a vzadu na vanicke pod strieskou mal obrovsku ciernu maslu...no, chuda dieta 😲 😠

janulka04
13. jan 2010

lizatko a ty si si bola pre kocik az po porode? ci si si ho objednala alebo kupila skor?

lizatko1009
13. jan 2010

janulka nie nie my sme kupovali kocik na rychlo, ale bol dost tazky a bol problem ho napchat do kufra a tak som ho predala a kupili sme ten na vianoce. no toto je uz sila ked este aj ta cierna masla, babatko by malo mat vesele ziarive farby, ale toto?

janka0025
13. jan 2010

možno si mnohý myslia, že je to elegantné...Mne sa veľmi páčia pestré farby....na začiatku sa mi tie retro farby ako napr. kruhy a pod nepáčili, ale začínam už uvažovať aj nad nimi..

mark33
13. jan 2010

koleso stoji u nas 7,- eur
Stabilita je jasne vacsia u stvorkolky ako u trojkolky, ale B3 ma zdvojene koleso, takze to nie je klasicka trojkolka.