Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

janka0025
13. jan 2010

no my sme si dilemu vyriešili zatial tak, že kupime štvorkolku a potom k jazeru nejaky od ruky zoženieme...aj tak by mi bolo asi ľúto s novým kočiarom chodiť po lese, keďže chodíme tam aj so psom a on sa zvykne tak dobre otriasť, keď vyjde z vody...:D to by hneď vyzeral...jedna vychádzka a týždeň šúchania...:D

zzuzullka
13. jan 2010

mne sa tiež čierne kočíky nepáčia, ako vravíte vyzerá to ako malá rakvička. ale ten čo sme si objednali S10 sa mi páči. u nás to bolo tak, že som sa zamilovala do bexa b4 a manželovi som povedala, že proste ten kočík budeme mať či sa mu páči alebo nie tak že farbu si zasa môže vybrať on. a našťastie sa aj jemu bexa veľmi páči a čo sa týka farby tak vybral super 🙂

bibi13
13. jan 2010

zuzka a aku farbu ste si to vybrali?

mark33
13. jan 2010

jagatko: čo sa tyka skladania tej vaničky, maš to zle rozložene. Z jednej strany si ten drôt vyber, dostaň ho pred tu zaražku, - musi byť pred tym oblučikom viac do stredu vaničky, aby sa nesklzol von ku kraju vaničky, potom sa ti vanička zloži, a potom zasuň koniec drôta späť do dierky na vaničke. Dufam ze to nebolo nezrozumitelne vysvetlene 😀

zzuzullka
13. jan 2010

bibi máme S10 🙂

bibi13
13. jan 2010

ten je tiež pekný.. už sa mi začínaju páčiť všetky farby...🙂

lizatko1009
13. jan 2010

bibi a ako si pripevnila striesku na autosedacku?

zzuzullka
13. jan 2010

lizatko pár stránok dozadu sa to tu riešilo, myslím, že aj marek tam vtedy písal postup, tak skús pohľadať 😉

lizatko1009
13. jan 2010

zzuzulka citam tu vsetko a nenasla som to tak idem skusit.

jagatko
13. jan 2010

Mark33, manzel to zajtra vyskusa, dakujem

mark33
13. jan 2010

lizatko len strč tie plastove količky do dierok na autosedačke a striešku natiahni dozadu, nič viac. Už mam pre teba slnečník 😉

lizatko1009
13. jan 2010

mark no ok strcim 😀 tak sa pon stavim. v nedelu som bola, ale neboli ste doma.

alenk
14. jan 2010

baby a mark, dolezita otazka, da sa hlboka vanicka priputat v aute bezpecnostnymi pasmi? a da sa dokupit nejaky system na priputanie babatka vo vanicke? alebo mark, ci neexistuje nieco univerzalne, co by ste mali v obchode 🙂 viem ze napriklad peg perego to ma, na vanicku navetta (GT3 bol odjakziva moj favorit na kocik, ale 800 euri nie som ochotna platit, hlavne ked bexy su take krasne 🙂 )
baby neskusali ste to niekto?
ide mi o to, ze do dvoch mesiacov po narodeni planujeme z ba cestu na vychod, 6 hodin, a take male sa neodporuca tak dlho viezt vo vajci. ani by som nechcela.
ono to mam este straasne daleko, ale tak zistujem moznosti prepravy 😉 dik

zuzuj
14. jan 2010

Lizatko a ty mas dva kociky?? kukam ze v albume mas dve rozne farby 🙂

bibi13
14. jan 2010

alenk, ja netuším..

alenk
14. jan 2010

bibi, dik aj za snahu 🙂 tak googlim a pozeram, ze mozno by to riesila polohovatelna autosedacka, ale to som zatial nezistila, ze ci vajicka vobec su polohovatelne. da sa to bexa vajco dat napriklad do lahu akoby? nie ze vystriet, to mi je jasne, ale ze tak akoby viac sklopit.

bibi13
14. jan 2010

nie, nedá.. nie je to nastavitelné.. ja viem, že sa možno nedoporuča tak dlho, aby bolo babatko vo vajíčku, ale ja si neviem predstaviť ho mať vo vaničke.. šak tam musí lietať.. neviem, nie je to jednoduche.uf!

alenk
14. jan 2010

no jasne, bez popruhov lieta, ale uz som videla specialnu nejaku sadu na dokupenie, zatial len pre to peg perego, ze popruhy do vanicky a este nieco speci (uplne som to nepochopila, nebol obrazok k tomu) na upevnenie celej vanicky v aute.
akoze jasne ze len tak vo vanicke by som ho neviezla, to by som sa viac toho bala ako ze si spravime cestou sedem prestavok na vybratie z vajca 🙂

bibi13
14. jan 2010

no, budem držať palce, aby si niečo zohnala..

lizatko1009
14. jan 2010

zuzuj nie ja mam ten zlty, ten co predava kociky je od nas, tak som si ich bola pozriet a jedna chcela vidiet tu S09 tak som ju dala do albumu. 😉

mark33
14. jan 2010

alenk - bexa nema ani polohovatelnu autosedacku, ani sa neda vanicka zapinat pasmi do auta, na to musia byt vanicky uz pripravene.
Viem o takej vanicke u Jane, Casualplay, Chicco a ty spominas aj Peg Peregro. Na fore sa pisalo ze vraj take nieco bude vyrabat aj tako, ale zatial to v predaji nemaju, ak by bolo, tak potom by sa to dalo osadit aj na bexu, lebo ten system maju rovnaky, v albume mam fotku bexi s autosedackou z taka.

lizatko napis kedy prides,aby sme boli doma.

janka0025
14. jan 2010

ahoj alenk. No ak niečomu dospeješ, daj vedieť....Mi budeme tiež pravdepodobne na cestách medzi NR a KE...Aj keď si neviem celkom reálne predstaviť tú cestu, keď aj mne je dlho v aute...A nemáme dokonca ani 6 hodín, len cca 4 hodiny

ewitka
14. jan 2010

baby a z kade si objednávate Bexu?

bibi13
14. jan 2010

ja ho mám už doma.. objednávala som si od marka..

alenk
14. jan 2010

jej, mark, dik za rychlu odpoved.
janka, ja mam cas do augusta, pozeram ze ty este viac. tak mozeme skusit pockat na to tako, uvidime 🙂
takze asi bude B3 bez sedacky, uvidime ako tako a ked to dovtedy nestihnu, tak kupim asi nejaku sedacku 0 - 18, tie sa vacsinou daju polohovat. a zmierim sa s tym, ze ju nebudem moct dat na kocik no 😒
mark,mate aj vy nejaky tovar z taka? ze keby od nich objednavas, tak im mozes spomenut ze uz mas zaujemkyne o polohovatelnu autosedacku 🙂

janka0025
14. jan 2010

ano, presne času ešte dosť, ale aj tak si myslím, že keď tak všetko rýchlo ubieha, treba byť pripravený...

bibi13
14. jan 2010

čo sa týka toho ubiehania, tak je to pravda.. fu! ani sa nenazdáš a maš brušisko..🙂

janka0025
14. jan 2010

Ja keď taký celý deň premýšľam nad bábom a všetkým okolo toho mám pocit, že sa toho nedočkám, ale keď si spomeniem, že teraz len boli Vianoce a už je 14.01.2010 tak to ubehlo fakt rýchlo

alenk
14. jan 2010

veru

janka0025
14. jan 2010

a navyše nám bábo trošku zamotalo plány...v decembri sme sa s partnerom dohodli na termíne svadby a v januáry som sa dozvedela že čakáme bábo...:D ..ale to už nikomu nevysvetlím, že nie preto že musíme ale chceme...hehehe