Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lizatko1009
27. jan 2010

laydy ja som z bj a mam ten kocik a mark ich doma nema iba ked ide na kociky.

dnes sme boli v detskom sne kupit nocnik a mali tam ten camarelo je dost tazky a skareda rucka.

laydy
27. jan 2010

lizatko, ale co ja porovnavam, tak camarelo je lahsi ako Bexa, konstrukcia ma len 9 kg, teda, ak som dobre citala, ak nie opravte ma. Ved prave preto sa neviem rozhodnut a mas 3 alebo4?

laydy
27. jan 2010

a este nemate niekto skusenosti s cervenou farbou, budu na nu sadat muchy a ...... v lete?

lizatko1009
27. jan 2010

laydy ja mam 4 mne sa 3kolky nepacia, mala som odstaveny moj kocik s malym co bol nahulany a zdvyhala som jeden a druhy a ten camarelo bol taky tazky ako moj s malym, nepacil sa mi, mozno keby nejake ine latky boli.

laydy
27. jan 2010

ja uz jednu 4 kolku mam,ale tazku, mam problem ju dihnut aj s malou na schodoch, tak chcem skusit trojku, ale hlavne nieco lahke

laydy
27. jan 2010

pozeram, ze Tvoj malicky je len o nieco starsi ako moja Sofia.

lizatko1009
27. jan 2010

laydy a aky mas teraz? tak ja som mala tiez tazky a preto sme kupili bexu, juuuj schody ti nezavidim nam sa kocik vtrepe do vytahu aj so mnou aj s polovickou. cize mas aj ty levicatko a tiet taka okana 😀

katka888
28. jan 2010

janka 0025
na blsaku sme boli v troch predajniach, su hned pri sebe hned na zaciatku kde sa stretavaju vsetky cesticky od vchodov, neda sa to prehliadnut, len odporucam prejst vsetky tri a porovnat si ponuky a to co maju, lebo my sme si v kazdom nejaky nasli a potom sme to rpehodnotili. samozrejme, vsetky chvalospevy brat s rezervou, my sme este prisli domov a cez net sme si "overili" vsetko co nam narozpravali ti predavaci, lebo predsa len im ide o predaj. a potom sme sa podla toho rozhodli a zjednavali sme cenu. super bolo to, ze sme si pokukali, vyskusali kociky v realite a potom uz aj ked najdes cez net lepsiu ponuku, tak uz vies co objednavas. a s tymi predajcami sa dalo na blsaku dohodnut, ze ti kociar donesu, uz nemusis spat do ke.

laydy
28. jan 2010

lizatko teraz mam lux sport trojkombinaciu, je super do terenu, ale tazky, nato som mohla mysliet skor na tu moju mini postavu

bibi13
28. jan 2010

zzuzullka, vyzerá super..🙂

janka0025
28. jan 2010

dakujem katka888.
viem presne kde je to.....a je to aj super informácie pre všetky baby, ktoré si chcú bexu pozrieť na živo!!! a potom už len šup na net a objednať presnú farbu....:D

katka888
28. jan 2010

janka niet zac, kludne sa pytaj, ked by ta nieco napadlo.... my uz mame od vcera kocik doma... je krasny zlty /S/ a dnes kamoska zapotila, ci na neho nebudu v lete sadat kvoli farbe musky..... takze sme asi trafili do cierneho 🙂
baby tu spominali, ze ta strieska zo sportovej casti dole ovisa... ale je tam taka snurka na zatiahnutie, takze ked nie je v leziacej polohe, pekne sa to stiahne a uz tam ta fuga taka nie je.

lizatko1009
28. jan 2010

laydy tak ta bexa je taky maly kocik, tak myslim ze budes spokojna.

katka888 tu dilemu riesim aj ja ci nebudu sadat muchy na tu zltu.

lenkazilava
28. jan 2010

Ahojte babeny, prosim vas ma bexa B3 polohovatelnu opierku noh? Velmi rozmyslam nad jeho kupou a uz som viac-menej presvedcena len este tato ec ma trapi, aby dietatku neviseli ked bude vacsie nohy dole ked bude spinkat.
Prosim dajte vediet vasu skusenost. Dakujem

katka888
28. jan 2010

ahoj lenka, B4 ma v sportovej casti nastavenie pre nozky a v parametroch k B3 je to tiez pisane na e-kociky

alenk
29. jan 2010

lenka, baby co tu maju B3 to maju casto odfotene v albume, da sa to dvihnut do vodorovnej polohy.

zuzanakarolinka
29. jan 2010

aj mne sa páči bexa, naj ceny sú na ppluxbazar a tá pani, čo to predáva, hotový poklad, vrele odporúčam

willi
29. jan 2010

ahojte dievcata, chcem sa opytat, ci niektora neviete, ci tieto kociky predavaju aj v PL? Dakujem 🙂

pplux
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
29. jan 2010

wili predavaju sa, len za podstatne vyssiu cenu podobne v CR..

Opierka noh je polohovatelna aj u B3 aj u B4 ale pozor, u AX3 polohovanie noh nie je

willi
29. jan 2010

Dakujem mark, takze najlepsia kupa bude asi cez internet 😉

janka0025
29. jan 2010

ja som tiež pozerala na ceny v čechách a polsku, sú tam drahšie

cheerlady
30. jan 2010

ahojte,neviete mi niekto poradit,kde v okoli BA by som si mohla pozriet BEXU B3 nazivo??? vacsinou ju maju v predajniach len na vychode,neviete niekto poradit? 😒

mici111
30. jan 2010

cheerlady, ja mam ten isty problem, tiez by som ju chcela vidiet nazivo..v BA alebo v okoli BA..uz si nieco objavila?

cicimon
31. jan 2010

bexu planujem aj ja, ale co viem, v okoli BA nie je k pozretiu

mici111
31. jan 2010

kocky, aspon co som ja zistila, tak najblizsie je ju v predajni mozne vidiet v Tvrdosovciach - ppluxbazar, je to cca 80 az 90 km od BA..ja sa tam asi chystam, lebo ako som uz v tejto teme pisala, neviem, ci sa mi zmesti do kufra..a naslepo kupovat nechcem tiez..

cheerlady
31. jan 2010

no ja som dnes bola v brendone ale tam nic 😒 dokonca ani v pezinku v obchode "lacnejsie nekupis" kde maju polske kociky nemaju 😖 Tvrdosovce su pri akom meste?

mici111
31. jan 2010

smer na madarov dole..galanta, sala..daj si www.mapy.sk a tam ti to aj cestu naplanuje..

bibi13
1. feb 2010

ahote, tu nablízku ba nie je možné v obchode nikde vidieť tento kočík..ako som písala, len u mna..🙂

mark33
1. feb 2010

baby ale nebojte sa objednat kocik naslepo cez net, lebo ked je s nim spokojna bibi co riesila tolko detailov pred objednanim tak musi byt OK 😀 😀 😀
vsak bibi? 😉