Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

janulka04
5. feb 2010

dakujem, za vysvetlenie, mark, len tako sa mi zase nepacia 😝
takze odporucas dokupit slnecnik....? ok...teda a v akej cene sa pohybuju? bexa viem ze nema, netusim, ako to funguje, to je na nejaky klip asi, snad sa tym ta potahova latka nebude nicit...ak mas nejaky link, kludne mi aj ipni...dik 😉

mark33
5. feb 2010

janulka poslem ti fotku na email 😉

cinocka
5. feb 2010

mark33 - aj ja by som poprosila poslat fotecku 🙂 tiez budeme cele leto vo vanicke, tak aby som si to vedela predstavit...dakujeem 😉

mark33
5. feb 2010

cinocka ok, posli do ip mail 😉

janulka04
5. feb 2010

Dakujem mark...a mate ho aj vy teda v ponuke? 😕

mark33
5. feb 2010

jasne.

janulka04
5. feb 2010

no este lepsie.... 😵 😀

fukylove
autor
6. feb 2010

babulky - tak mne sa to krati - ja dufam, ze o par tyzdnov uz budeme kocikovat a tiez budem pridavat uz len skusenosti z praxe 🙂

my tiez budeme mat drobca vo vanicke cez leto, ale myslim, ze s tym extra horkom si nejako poradime... aj tak neverim tomu, ze budem mat chut behat v tom najvacsom upeku vonku... rano este nebyva take horko a podvecer uz tiez nie 😉

bibi13
6. feb 2010

jeeej fukylove, ale to letí, čo? som zvedava na drobca.. dufam, že potom pridaš foto..

matulik1
6. feb 2010

ahojky, tiež rozmýšľame nad kúpou bexy, len potrebujeme poradiť či B3 alebo B4. Bývame v dosť drsnom kopci, nedokončená cesta a pod. Páči sa nám ten zelený S1, ale aj S11 (aspoň mne), len neviem, či je grafitovo - čierny alebo úplne čierny. Videli ste ho niekto naživo?

mici111
6. feb 2010

aj ja som si dnes objednala bexu, trojkolku, tak tesim ked pride 🙂 skusala som, dokonca aj do mojho maleho kufra ju narvem..sice iba podvozok, ale zmesti sa tam na vysku 😀

janulka04
7. feb 2010

mark, mam este prosbicku..nikde som nenasla, ze k akej kategorii patri autosedacka k Bexe? 0 alebo 0+
alebo resp., ak mi vies poradit, do akej hmotnosti sa daju pouzit, kedze pri tychto vajickach su dva druhy, do 9kil a do 13kil...dakujem 😵 😉

mark33
7. feb 2010

autosedacka je od 0 do 10 kg 😉

zzzzuzka
7. feb 2010

Ahojte,
po precitani tejto diskusie aj ja vazne uvazujem nad kocikom bexa b4. Ale nevedela by som kupit kocik z netu bez toho aby som si ho neomrkla nazivo 😉
Viete mi prosim niekto poradit, v kde v Bratislave, resp. blizkom okoli by som ho mohla vidiet? V ktorej predajni ho maju?
Moooc dakujem! 🙂

mici111
7. feb 2010

zzzuzka, v BA ho nenajdes nikde..to som si zistovala aj ja..

janulka04
7. feb 2010

dakujem mark... 😉

zzuzullka
7. feb 2010

zzzzuzka, jedine ísť pozrieť k niekomu, kto bexu má, v predajni ju nenájdeš 😉 ja som ju objednala bez toho, aby som ju videla naživo a vôbec neľutujem 🙂

fukylove
autor
7. feb 2010

tiez sa pridavam k zzuzullka - ja som objednavala bexu tiez bez toho, aby som ju videla... porovnavala som parametrne inych kocikov a hlavne mojho vtedajsieho favorita Casualplay 😉 akurat ze cena je v tomto pripade neporovnatelna 🙂) a tiez vobec nelutujem kupu 🙂

bibi - jasne ze pridam... nemaj strach... uz si aj niekedy hovorim, ze by som vobec nebola proti, keby sa drobcek rozhodol ist aj trosku skor ako v 40tt... lebo uz si sama sebe fakt nechutne zavadziam 😀 😀 😀

bibi13
7. feb 2010

tiež sa pridavam k zzuzullke a fukylove.. nevidela som a objednala.. aj ked som bola asi otravna pri otázkach.. však fukylove a mark? 😀 😀 😀

no fukylove, to ti verím.. ja si už teraz zavadziam a to si hovorím čo budem robiť o pár mesiacov.. 😢 😢 😢
držím palce pri pôrode, aby všetko prebiehalo ako ma..

riska
8. feb 2010

jej, mici, tak si ju objednala? 🙂 a bola si sa u niekoho na nu pozrieť? a ktorú farbu?

fukylove
autor
8. feb 2010

bibi - nemala si zbytocne otazky ani vela 😀 😀 😀

len ja som asi celkovo salamista v niektorych veciach a tak som si porovnala, co som vedela a povedala super - beriem 🙂 a cakala, co sa stane, ked pride... a stalo sa len prijemne prekvapenie... dufam, ze mi tieto reci ostanu aj pri pouzivani kocika 😀 😀 😀

bibi13
8. feb 2010

fukylove, to dufam aj ja.. 😀 😀

zzuzullka
8. feb 2010

fukylove, bibi...tiež dúfam, že bexu budem vychvaľovať aj keď ju budem používať s drobcom 😀 😀 😀

sonita
9. feb 2010

ahojte ja by som chcela vydiet fotky bexa b3 športový či sa dá polohovať aj na nohy?ale cely by som si ho pozrela aj zpredu,a kolesa aky ma primer ci velkost?dakujem 🙂

drobec17
9. feb 2010

sonita,
daju sa polohovat aj nozicky aj chrbatik, a ak mam spravne info, tak sportak do uplnej polohy lezmo a dokonca aj vanicka je polohovatelna.
tieto info mam z netu, tak ak to nie je tak, prosim opravte ma....
nasla som predajnu Bexa ale bohuzial az v Tvrdosovciach....co je od BA cca 80km....asi sa tam vyberiem.....

mark33
10. feb 2010

sonita, áno, má polohovanie nôh aj chrbta, otáča sa v oboch smeroch, a ako píše drobec, tak aj vanička má polohovateľné dno.

matulik1
11. feb 2010

Mark, rada by som sa spýtala, ktorý kočík by ste doporučil do tažšieho terénu. Máme to dosť strmo do kopca a cesta samá skala. Tiež by ma zaujímala farba Bexy S11 - čierna?, grafitová? Predajňu máte len v Bardejove? My sme z RK.

mark33
11. feb 2010

matulik do takého terénu by som ti odporučil radšej štvorkolesový kočík ako trojkolku. S11 je čierna kombinovaná s tmavou šedou - presne ako pišeš - grafitovo-šeda

sonita
11. feb 2010

dakujem mark33 a drobec17. 🙂

sonita
11. feb 2010

chcem sa opýtat na trojkolesový že po zložení má aký rozmer zadných kolies či vážne treba dat dolu jedno koleso????????? ☹ A ešte že predné koleso trojkolesového má aký rozmer?????????????? 😉 dakujem 🙂 🙂 😀