Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

janulka04
17. feb 2010

mark 😀 😀

cinocka
17. feb 2010

Taakže ja už mám tiež objednanú BEXU B4 😀 ešte čakám na mail kedy príde 😉 Juj, sa tešííím 😝

mimisk
17. feb 2010

mark33 askušal si važiť bexu len konštrukciu a vaničku ,lebo mne sa tá vaha zdá veľmi málo ako maš uvedené na internetovej stránke ,źe je to len 12kg

lizatko1009
17. feb 2010

mimisk bexa je velmi lahky kocik, sama ho zodvihnem. 😉

janulka04
17. feb 2010

no, mark...asi si moc nevydychnes 😀

mimisk
17. feb 2010

len ma to zaujimalo z profesionalného hľadiska,lebo ked skusam ostatné kočiky tiez ich nemam problem zvihnut a na iných stránkach som čitala,že bexa má cca 14kg, tak ma to prekvapilo,že je taká ľahká aká je to konštukcia?
hliníková?

lizatko1009
17. feb 2010

mimisk jj odlahcena hlinikova, preto sa niekomu moze zdat, ze je nestabilny, najprv treba don nalozit naklad a tak skusat 😉

mimisk
17. feb 2010

tak to potom je dobrá cena keď je to hliníková konštrukcia,lebo kočíky s hliníkovou konštrukciou stoja o veľa viac 😨

lizatko1009
17. feb 2010

kurna dnes som videla v meste kocik takej istej farby ako mame my S5, len bola ina znacka tak bol iny

mark33
17. feb 2010

lizatko asi to bol kocik Jet picasso tiez je v tej istej farbe

mimisk hned som vedel odkial vietor fuka... 😀
ja neklamem, vaha je taka aka je a s vahou tako kocika sa to porovnat ani neda.

mimisk
17. feb 2010

neviem čo to malo byť za poznámku od kiaľ vietor fúka

lizatko1009
17. feb 2010

mark a neda sa vymenit? 😀 😉 a ten jet picasso sa mi tiez paci.

mimisk
17. feb 2010

mark33 ja som vôbec nehovorila,že klamete ja som sa len čisto opytala na váhu,lebo sa mi ten kočík zdal ozaj ľahký a eśte som ho nemala možnosť otestovať a cena sa mi tam zdala super,tak nechapem tu naraźku

emmka3
17. feb 2010

ja som u nas videla Jet Picasso a myslela, ze to Bexa 😉
milujem prispievatelov typu, dnes som sa zaregistroval a som mudry ako Biblia 😖 😅

bibi13
17. feb 2010

lizatko 😀 😀 😀 😀 vymeniť?

janulka04
17. feb 2010

emmka3 😀 😀 😀

emmka3
17. feb 2010

janka 😉

mne pride ten Jet nejak tazkopadny, mozno je to tou cienou konstrukciou 😅 Bexa sa mi na pohlad vidi vzdusnejsia 🙂

min45
17. feb 2010

mark a janulka ja nie som ziaden predajca, ja som totiz zhanal kocik taktiez ako vacsina ludi na tomto fore, to bol moj dojem z tych troch typov, videl som vsetky tri v obchodoch, ani jeden z nich nemam, nakoniec som doplatil a kupil si kocik znacky JANE. to bol moj nazor.

emmka3
17. feb 2010

oki min, sak o tom je forum, vyjadrit svoj nazor ... ale jane uz je ina cenova kategoria a poviem ti, aj ja som mala kocik za 600€, ale nie vzdy plati, ze ked je drahe, je aj dobre 🤐 Kazdy hlada to, co splna viac ci menej jeho ocakavania ... ty si nasiel, a aj baby v tejto teme nasli 😉

lizatko1009
17. feb 2010

emmka to bude tou konstrukciou, ale bexa je aj vzdusnejsia od dextra.

mina davate si svalom? 😉 a mate plastove kolecka?

mimisk
17. feb 2010

min 45 pravdepodobme si myslel mark,že som ten príspevok napisala ja až teraz som pochopila tu narážku 😵,lebo som sa v inej téme zmienila,že V-cross a bexu som videla na obrázku,čo je pravda,ale vlastne v cross som uź videla na vystave v brne,ale nevenovala som mu pozornosť

mimisk
17. feb 2010

lízatko žiadný svalom a mimochodom som v tom čase keď bol pianý od min 45 nebola vôbec doma a vôbec nie pri počítači 😵

emmka3
17. feb 2010

jaaj, klidek ludzeee, kto, kde fuka? u nas len vietor vonka 😎 takze kde sme to skoncili? zeby Bexa? 😉

lizatko1009
17. feb 2010

mimisk to nebolo tebe ale tomu min45 ze si kupil jane a ja sa pytam ci si dava svalom, chapes neeee? 😉

mimisk
17. feb 2010

tak prepać ,ale blbo som to pochopila ,mna le naozaj zaujimala ta váha,uź sa teším na začiatok marca,lebo v Brne je veľká výstava na kočíky kde ukazujú všetky novinky na rok 2010 tak som veľmi zvedavá čo tam bude a či tam budú vystavovať tu bexu, lebo tu na okoli nikto ju nepredáva

emmka3
17. feb 2010

a ty vystava je pristupna aj verejnosti alebo len obchodnym partnerom?

mimisk
17. feb 2010

vo štvrtok len obchodníkom a potom tušim až do nedele aj verejnosti

emmka3
17. feb 2010

hmm, zeby sme si spravili vylet? 🙂

mimisk
17. feb 2010

myslím ,ze to stojí za to aspon v predošlých rokoch to malo dobrú úroveň, neviem teraz v čase krízy aká bude úroveň

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz