Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

emmka3
18. feb 2010

a preco zmazali babykuky, sak tam nic strasne nenapisal 😕 len ze sa tu predajcovia nemaju vadit a ociernovat navzajom, a maju tu byt pre zakaznika a nezavisle poradit ... mozno to len blbo naformuloval 😨

babykuky
18. feb 2010

emmka3 ďakujeme 🙂

emmka3
18. feb 2010

babykuky, sak je len tak vseobecne 😉 ved ani mne sa nepacia tie prispevky "akoze zakaznikov" 😒, ale ked tu niekto je, a poradi, tak preco nie ...

mici111
18. feb 2010

babykuky, dnes volal kurier, ze dnes dorazi od vas bexa 🙂 tak sa tesiiim 😉

babykuky
18. feb 2010

🙂

sonatr
18. feb 2010

predavate aj ine typy? vies ich porovnať?

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonatr
18. feb 2010

hm ja som nerozhodna a rozmyslam nad viac znackami ako len bexa 😖 sice som bola rozhodnuta pre bexu ale ked som si precitala referencie o inych kocikoch tak ma tiez zaujali 🙄 takze rozmyslam keby bol v ponuke len jeden tak nie je co riesit ale takto 😀 😀

babykuky
18. feb 2010

😀 samozrejme, poznám ten pocit...ja som sama budúca mamička... 😀 Ja osobne som sa rozhodla pre Bexu ale teraz mám problém vybrať si farbu...už sa mi začínajú páčiť všetky 🙂

emmka3
18. feb 2010

babykuky 😀 ... aj ja tam mam viac favoritov, ale ako poznam mm, tak ten mi minimalne 90% zrusi, ze je to des 😀

babykuky
18. feb 2010

🙂 môj manžel nechal výber na mňa a poviem Vám že ma pochválil 😀 . Len tiež má problém s farbou 🙂

emmka3
18. feb 2010

a idete mat 3 ci 4 kolku?

babykuky
18. feb 2010

keďže u nás nie sú vo veľmi dobrom stave chodníky tak si určite nechávame B4. 🙂

sonatr
18. feb 2010

aha, takze aj ty mas nazor ze b3 je nestabilna?

babykuky
18. feb 2010

skúšala som zaťaženú B3 aj B4 ale takisto môj pocit že do takého terénu ako máme my tu tak je lepšie B4. Avšak ak bývate v meste alebo obci s upravenými cestami tak nie je problém mať B3.

sonatr
18. feb 2010

tak to som teraz na vazkach 😒 lebo ja chcem b3 hlavne pre ten dizajn ak by som mala brat B4 tak to potom zvazim aj ine kociky v stvorkolesovej verzii 😒

sonatr
18. feb 2010

inac pozerala som na vas popis tovaru a chcem sa opytat na autosedacku, lebo dozadu par stran tu baby s markom riesili ze autosedacka nema vlozku pre novorodenca.. ako to mate uvedene. vlozka pre novorodenca je okruhly vankusik okolo hlavicky a ten bexa nema ako som mala moznost vidiet bexu nazivo

babykuky
18. feb 2010

všetko závisí od toho ako to pociťujete samé...treba vyskúšať...keď som si zaaretovala na B3 predné koleso hneď mi bol stabilnejší preto vravím že to je o pocite...

bibi13
18. feb 2010

konečne sa sem vrátila Bexa..🙂

babykuky
18. feb 2010

asi tak 😀

janulka04
18. feb 2010

babule, co uz mate bexu doma...otazka...pozerala som obrazky...nezda sa vam ta latka na strieske malo napnuta, zeby akoby prepadavala? neviem ako to opisat...lebo som si to vsimla aj na tom obrazku, co mam bexu vybranu ja... 😒 ze ci ten material casom nezacne sa uvolnovat, ci je dost pevny...mne to uz totiz na jednom kociku robilo a poviem vam prepadnuta strieska vyzerala hnusne 😒

babykuky
18. feb 2010

akurát mám pred sebou tri vaničky, strieška nie je napnutá je trošíčka uvoľnená.Je to spôsobené tým, že nie je kompletne celá prichytená na konštrucii, keďže aj boky sa dajú odzipsovať. Materiál je dostatočne pevný, takže určite sa nebude časom naťahovať. 🙂

janulka04
18. feb 2010

dakujem 😉

babykuky
18. feb 2010

😉

emmka3
18. feb 2010

bibi, suhlas 😉

baby, to myslite steiesku na korbicke? a nie je tam moznost napr. donapnutia takymi skrutkami, ci ako by som to nazvala ... segra to na svojom kociku ma, na CAM to nie je, a chyba to 😅 tak ci to ma Bexa ...

mark33
18. feb 2010

emmka nie je to úplne našpanované, ale tiež sa nedá povedať žeby tam niečo ovísalo. Je to podšité zospodu ďalšími látkami takže asi preto to trošku padá, Po bokoch sú tlačidla, ktorými sa strieška polohuje, na tej fotke možno nebola úplne dopnutá, preto to ovisuje viac

emmka3
18. feb 2010

uhm, uz asi viem co myslis Mark, kamoska to ma tak na Taku ... moze byt?

lizatko1009
18. feb 2010

ta strieska nieje uplne napnuta, ale ani nepada a ani nebude, tak ako pise mark je to podsite. 😉

janulka04
18. feb 2010

kocky, moooc dakujem, fakt si to vazim, ze mi na kazdu moju hovadinu zodpoviete a teda aj velka poklona markovi, ten to znasa aj cez IP 😝 😀
ja bohuzial nemam moznost ist nikam ju obhliadnut, kedze som v DE, mm po minulajsku povedal, ze je to na mne...a ze je mu jedno..no mne to zase tak jedno nieje, kocik je podla mna jedna z najdolezitejsich veci vo vybavicke...
tak este majte so mnou trpezlivost asi do nejakeho 8.3., ak to bude ok, potom uz ju objednam, zabehnem pre nu ku svokre na SVK a dam pokoj... 😝 😀 😀

babykuky
18. feb 2010

😎