Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

pipka
20. mar 2010

monline, mne sa zda, ze ten cierny pas je aj na vanicke...akurat tusim na vajicku nie je.

zuzuj
20. mar 2010

diky pipka skusim ist pozriet, lebo nasa od bicykla je zapatrosena... 🙂

mark33
21. mar 2010

monline je aj na strieške vaničky, na autosedačke je čierny lem na strieške vpredu.

bibi13
21. mar 2010

hej monline, ten čierny pas je cez hornu časť..

pipka
21. mar 2010

mark a ten pas je na kazdom vzore? teda aj na tych kocikoch s kruhmi? lebo na fotkach to vyzera, ze na tych gulickovych to nie je... 😕 😉

lucrezia
22. mar 2010

ahojte žienky, zhruba za mesiac budem predávať kočík Bexa B3 kupovaný v decembri 09. používaná bola len športová časť, hlboká vanička je nepoužitá, farba je zelená s kruhmi. ak by bol zaujem, bližšie info cez IP. 😉

pipka
22. mar 2010

lucrezia a preco ho predavas po takej kratkej dobe? 😕

alenk
22. mar 2010

hm, to by aj mna zaujimalo

lucrezia
22. mar 2010

baby, nehladajte za tým nič nekalé 😎
my sme kočík - šporťák, kupovali na zimu, lebo mi vyhovoval po viacerých stránkach, ale to som tu už niekde písala....
teraz na leto mi stačí lahký golfáč a na buducu zimu už tiež nebudem potrebovať taký velký kočík, lebo malá už bude chodiť a kedze neobsedí v kočiku ani teraz, tak potom už duplom nie... a počkať chcem cca 1 mesiac ešte práve preto, aby sa ešte viac oteplilo.
toť vsjo 😉 🙂 🙂 🙂

pipka
22. mar 2010

jaaaj 😅 no chcela by som raz na tom byt tak dobre, aby som kvoli jednej zime kupovala komplet kocik aj ked ho nevyuzijem 😝 😀 to mna by manzel asi zabil 😅

ale predpokladam, ze ho asi nemas s autosedackou 😒 a ja aj tak chcem inu farbu, a mam na kupu este kopec casu 😉

maca77
22. mar 2010

Lucrezia, vedela by si nám napísať aj nejaké praktické skúsenosti ohľadom kočiara ... či už dobré alebo aj zlé ... poteší každé info 😉 napr. či nebol problém na snehu, nerovnom teréne a tak podobne .... vopred dík 😉

lucrezia
23. mar 2010

maca, ja som moje postrehy a dojmy už písala....nechce sa mi opakovať, prepáč 😉
ale zhrnuť to môžem asi takto: chcela som na zimu šporťák čo najviac uzavretý, látka aby nebola len taká lafotina, ale niečo teplejšie, opierka ktorá sa dá dať až do ľahu a odpružený podvozok. Toto všetko mi tento kočík splnil a nakolko mi dieťa v tomto kočíku spávalo a bolo tam skoro ako v hlbokej vaničke, ja som bola MAXIMALNE spokojná. Svoj učel splnil a kedže v lete už taketo funkcie nepotrebujem, tak posuvam dalej.

pipka
23. mar 2010

lucrezia dakujeme, tak uz viem, ze nemusime vahat 😉 len ja teda B4, skoda, ze mas B3

nice202
23. mar 2010

ahojte, som tu nova. vcera som si objednala z e-kociky bexu b3 aj s autosedackou. som velmi zvedava aka bude. citam, ze su na nu aj dobre aj zle referencie. dufam, ze budem milo prekvapena aj ked mam obavy, ze sa nezmesti do vytahu 😒

mici111
23. mar 2010

nice, podla toho aky mate vytah..mne sa do velkeho vytahu zmesti (do toho nakladneho klasickeho co su v panelakoch), ale do maleho uz nie.. 😠 jedine korbicku do ruky a podvozok poskladat...

evitkamalicka
23. mar 2010

ahojte,my mame klasicky maly panelakovy vytah a zmesti sa nam tam

mici111
23. mar 2010

evitka, to fakt? ja som skusala aj rukovat sklopit, ale ja aj kocik sa tam nezmestime..

pipka
23. mar 2010

asi podla toho, ci ma ten vytah tie vnutorne dvere alebo nie. 😒 My mame vytah bez dveri a kedysi sme sa tam vozili v klasickych kozenkovych libertach, tak dufam, ze bexa sa mi tam vtrepe 😉 aspon podla rozmeru by sa mala...ked som zmerala vytah. 😉

mici, ani ked sa postavis vedla kocika? 😕

nice202
23. mar 2010

my mame taky maly vytah. musim ho odmerat. jedine potom kocik do ruky a ide sa po schodoch :D a ako ste spokojne s kocikom bexa? a vytah ma vnutorne dvere aj nas. som velmi zvedava

maca77
23. mar 2010

lucrezia, asi som to prehliadla 😉 aj tak dík za zhrnutie 😉 🙂

fukylove
autor
23. mar 2010

nice - ak je to klasicky vytah maly + vnutorne dvere, tak ta nechcem strasit, no do tohoto vytahu ti nevojde vacsina kocikov 😒 z vlastnej skusenosti viem, ze ani bexa nie..

mici111
23. mar 2010

nas maly vytah nema tie vnutorne dvierka a nezmestilo sa to tam..klasicky panelakovy maly vytah v Petrzalke..

lanugo
23. mar 2010

kočky, Bexa je čína a láme sa jej podvozok......no reklamácie je veeeeelmi ťažké vyriešiť. Konkrétne z 12 reklamácií so zlomeným podvozkom sa podarlo vyriešiť 1- aj to bola maminka 3 mesiace bez kočíka. Toto nie je zlá reklama. Je to fakt od kamarátky, ktorá tieto kočíky dováža. Nakupuje ich za 78 EUR......to hovorí za všetko. Mne sa tento kočík dizajnove tiež páči...ale....

mici111
23. mar 2010

lanugo a ako sa im lame podvozok?? ved to nie je z plastu..

mici111
23. mar 2010

jo a Bexa sa nevyraba nahodou v Polsku?

cicimon
23. mar 2010

mici ani nestras - na ktorom p. byvate?

alenk
24. mar 2010

lanugo, ktora bexa? AX3 sa vyraba v cine, ale B3 a B4 v polsku. alebo sa mylim?

fukylove
autor
24. mar 2010

alenk - presne ako hovoris - AX3 je Cina, to nam tu bolo povedane otvorene... ale B3 a B4 Polsko... 😉

a tiez by ma zaujimalo to o tom lamani podvozku - ale ja s nejakym dokazom - napr. fotkou - ako sa ten podvozok lame... ked uz to tu niekto spomina... 😉

cicus13
24. mar 2010

presne tak ako hovoríš fuky, nech hodí nejakú foto s tým zlomeným podvozkom, kedže to dováža tak by to nemal byť problém 😉 ale zatiaľ sa nikto na nič podobné nesťažoval pri B3 takže neviem, neviem....či to zas nieje nejaký blud... 😀

nice202
24. mar 2010

ma nestraste, mne este len pride. tak budem sklamana ak sa mi zlomi :(