Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

blani81
27. mar 2010

Mě se nedaří najít va webu slunečník přímo na kočárek Bexa. Pasuje tam i slunečník v-cross?

mark33
27. mar 2010

blani81 určite ano. takmer všetky slnečníky su dnes takmer univerzalne. ak maš možnosť tak si to v obchode skús..

nice202
28. mar 2010

tak ja uz mam doma bexu 3 a mozem vam napisat, ze je to strasne labilny kociar. vobec sa mi nepaci. kolieska sa mi zda, ze sa trosku zasekavaju. do vytahu nasho sa vobec nezmesti. najhorsie je, ze k bloku mame schody a na schodoch dve dosky na 4 kolesove kociky, takze manipulacia hore po schodoch katastrofa. taska sa neda pripnut na kociar. no ale co som cakala za taku sumu.

pandrholka
28. mar 2010

nice202 tak to ma mrzí,že nie si s kočíkom spokojná....my s mm sme tiež chceli pôvodne bexu3,ale nakoniec sme kúpili bexu 4 a tá je ozaj dobrá....mali sme predvedenú aj bexu3 a nezdala sa nám zlá, ale nakoniec vyhrala bexa4....preto som rada,že pred samotnou kúpou sme sa rozhodli ísť si pozrieť kočík naživo a nie hneď ho objednávať cez net, bez osobného zhliadnutia...to, že taška nemá cvoky sa tu písalo, ale myslím si, že je najmenej ich tam dať, takisto sa na to chystám....ja voči bexa 4 nemám zatiaľ žiadne výhrady...som spokojná nielen ja, ale aj mm....verím,že sa osvedčí aj po narodení malého.....mrzí ma,že ty si taká sklamaná

nice202
28. mar 2010

to nevadi, ja si zvyknem. len tie schody ma zabiju :( asi tam dam nejaku dosku alebo co, len nemam velmi tolerantnych susedov. autosedacka na kociku sa mi paci. ja sa bojim, ze sa kocik prevrati. lahko sa naklana zo strany na stranu. mala som si pozriet dopredu, to je pravda! tasku si kupim inu, taku prebalovaciu aj s podlozkou. ja som chcela trojkolesovy, zdal sa mi lepsie ovladatelny, ale teraz zistujem, ze to bola chyba. mozno ked tam bude babatko bude to ine.

bibi13
28. mar 2010

nice202, ja mám teda B4, ale zase si musela troška čakať, že 3 kolesa su 3 kolesa.. ja som preto radšej objednala B4, aj ked B3 sa mi páči viac.. a na tu tašku si tiež idem dať naraziť cvoky ale až ked si upresním aku dlžku budem potrebovať a aká mi bude vyhovovať.. ale dá sa prizipsovať ku košíku dole..
ale dufam, že ked si nespokojná teraz, tak pri kočíkovaní ti bude vyhovovať 100%.. to dufam aj ja.. 🙂

nice202
28. mar 2010

bibi tak to dufam, len neviem si dobre predstavit, ako budem niest dieta dole schodmi, kocik a vanicku. nejak si to natrenujem.

cicus13
28. mar 2010

nice, myslím že to tu fukylove už spomínala, že keď je kočík bez drobca tak je taký ľahší, ale s bábom je to v pohode....ale si ma aj trochu naplašila, lebo ja chcem tiež B3, ale objednávať budem v apríli takže prinajhoršom B4...mam ešte čas...ale tiež ma mrzí, že niesi spokojná.

fukylove
autor
28. mar 2010

nice - ja mam B3 a teda osobne - nevidim v kocikovani ziadny problem... co sa tyka stability, tak som spokojna, sestra ma 8mes babo a malu som vozila v 4kolesovom kociku bez moznosti aretacie a osobne - s mojim kociarikom som ovela viac spokojna... 😉

co sa tyka koliesok - skontroluj si, ci su spravne nasadene, lebo mne teda vobec nezadrhavaju ani nic podobne, ja som s nimi maximalne spokojna - najma preto,ze su velke a nafukovacie... ja som mala problem pri nasadzovani ked som bexu skladala prvykrat, no problem bol u mna, kedze som koliesko nasadila zle... kocik mi nechcel brzdit... ale po chvili som prisla na to, v com je chyba 🙂

co sa tyka nosenia - je to zaberacka, ale to by bolo s kazdym kociarom, co by sa ti nezmestil do vytahu... bexa patri k tym lahsim. ja osobne to riesim tak, ze mam konstrukciu v aute a nosim uz iba vanicku s malym - ale tak,ze Sebastianka mam uz priamo vo vanicke... tak sa mi to osvedcilo najlepsie...

a este jedna rada na zaver - vramci e-shopov a nakupov na nich ma spotrebitel moznost vratit tovar do 7mich dni od obdrzania v pripade, ze nie je s tovarom spokojny - bez udania dovodu... neviem, ako sa to riesi na e-shopoch odkial sa kociky objednavaju, ja som spokojna bola... no v kazdom pripade je to tvoje pravo ako spotrebitela... a dodavatel ti musi vratit peniaze... takze ak si az tak velmi nespokojna, je potrebne kontaktovat tvojho dodavatela.

no ja osobne nesuhlasim s chybami, ktore si popisala, lebo ja som pri pouzivani kociarika nic take neobjavila... teda ak neratam, ze sa taska neda pripnut na kociarik cvokmi, no mne to nechyba a tak ako to je mi to vyhovuje....

mishelik
28. mar 2010

inak aj my mame len dve dosky na schodisku do panelaka a ani pri B4 by ti to nepomohlo lebo predne rozpatie kolies je uzsie ako zadne takze to mas za jedno ci trojkolka alebo stvorkolka iba tie obycajne podvozky tam pasuju ako ma napr ten stary typ Taka

lizatko1009
28. mar 2010

no co uz, asi preto, ze kocik by mal mal 4 kolesa a nie 3, tak preto sa ti nezda stabilny, ale aspon trosku sa ti zmeni, ked tam nalozis dieta, ja som stale rpesvedcena o tom ze 3 kolesa su nestabilne, tahaju zo strany na stranu a bala by som sa, ze sa prevrati, ved tie 3 kolesa vyzeraju ako made ich china. a taska sa da prizipsovat na kosik.

mark33
29. mar 2010

sám kočík sa nakláňať zo strany na stranu iba keď s ním zakýveš, samozrejme že sa hýbe lebo je ľahký.

nice202
29. mar 2010

nechcem ho tu len kritizovat, napriklad farba sa mi neuveritelne paci aj autosedacka je super, ale mam este s nou taky problem, ze ked ju dam na konstrukciu tak je uplne rozhegana. skusala som ju aj zatazit, ale nepomohlo to.

pipka
29. mar 2010

nice ved skus po tych doskach na schodoch ist tak, ze kocik tahas, nie tlacis, vtedy ho mas vlastne nadvihnuty a ide len po zadnych dvoch kolieskach. Teda ja mam teraz pozicanu klasicku trojkolku jane a tiez som sa takychto veci bala...ale ked ju po schodoch a teda tych nabehoch na schodoch taham, je to ok 😉

pipka
29. mar 2010

a este ma napadlo, ze ked stale pises ake to mas rozhegane...mas Bexu pravu? Ci kde si ju kupovala? 😒 Vies, aby to nahodou nebola len ta napodobenina, co sa tu pisalo... 🤐

nice202
29. mar 2010

je to asi prava bexa. z e-kocikov tak mala by byt. ako naozaj ta autosedacka je velmi labilna. nech sa nikto nehneva, ale nechcme ho tu len vychvalovat. ked v nej dieta bude tak to bude hrozne ako keby som s nim sla po polnej ceste

nice202
29. mar 2010

nechcem, aby sa tu niektora urazila. asi uz tu nic pisat k tomu nebudem 🙂

fukylove
autor
29. mar 2010

nice - nikto sa neurazi 🙂 nema preco...

len mi nejde do hlavy to, ze viacere uz mame kociky doma a sme s nim spokojne, ja uz aj pouzivam a nemam vyhrady 😉 a kupovali sme z jedneho zdroja - teda aspon ty a ja... 😉
mozno mas len nejaky nepodareny kusok... aj to sa moze stat... ale to sa stava aj pri inych kocikoch... 😀

nice202
29. mar 2010

a autosedacka sa ti nehybe na tej konstrukcii? samozrejme, ze sa moze stat. kolieska su uz opravene.

mark33
29. mar 2010

no čo už, koľko ľudí toľko chuti 🙂
už sa tu písalo, že s B3 a celkovo s trojkolkami treba vedieť chodiť, je to iné ako štvorkolky. na to si treba zvyknúť.
Máš autosedačku správne nasadenú? hýbať by sa ti určite nemala.

mark33
29. mar 2010

skús si najprv autosedačku nasadiť na adaptér až tak nasaď adaptér s autosedačkou na konštrukciu, občas sa zle trafim aj ja keď naklikávam autosedačku do adaptéra na konštrukcii

nice202
29. mar 2010

mam to presne tak mark ako pises 🙂 som myslela, ze by som tam dala nejaky popruh aby to lepsie drzalo, aby sa tak velmi nehegala. alebo nejaku vypln do tych dierok kde idu tycky. je to take volne . naozaj vsetko fajn, len s tou autosedackou mam teraz najvacsi problem, pretoze som chcela dieta nosit hlavne v tom ( do obchodu a tak). nemala by sa hybat, ale hybe sa. nasadzujem ju urcite dobre . skusala som vselijak a stale to je rovnake

fukylove
autor
29. mar 2010

nice - mne sa autosedacka ani nepohne.... ja mam na konstrukcii adapter vzdy najskor nasadeny a potom do toho adapteru davam autosedacku - tak sa mi to osvedcilo viac... vyuzivame ju najma na nakupy ako pises ty... aj ked najcastejsie je na nakupnom kosiku... pride mi to praktickejsie ako tahat spodok kocika + autosedacku+ kosik...

a mas dobre nakliknutu v tom adapteri autosedacku? lebo ja som ju 1x naklikla (vlastne nenaklikla) opacne a tak som nemala tie spodne veci, co maju byt priamo kliknute v adapteri v adapteri a tak mi to potom tiez behalo... 😉 ale ked mam dobre nasadeny adapter na konstrukcii a potom do toho spravne osadim autosedacku, tak to drzi ako slak a da sa s nou ponut len ked pouzijem tie dve packy na uvolnenie... 😉

nice202
29. mar 2010

hej mam to dobre, som teraz este viac nestastna :(

nice202
29. mar 2010

som to isla pre istotu skontrolovat a stale sa hybe. skusala som najprv autosedacku s adapterom dat na konstrukciu, potom najprv adapter a tak autosedacku a stale sa hega . ked to zatazim ide to ako na polnej ceste. ale dame tam nieco nejaky pas cim to pevnejsie prichytime. bude sa to dat lepsie zaistit. alebo nejake tesnenie ako som uz pisala do tych dierok.

mark33
29. mar 2010

nice ničim to nezaťažuj, hýbať sa to nemá ani sa to nikdy nikomu nehýbalo, ty si prvá čo sa na to sťažujem, takže to treba riešiť, ak je tam nejaká chyba, tak to výrobca vymení, písal som ti ip tak mi prosím odpíš a dohodneme sa ako to vyriešime.

nice202
29. mar 2010

ok

lienka181710
29. mar 2010

ahojte mamicky.chcem sa spytat ci niektora z vas ma kocik bexa AX3 trojkolesovy?mam problem stym ze sa mi nedaju namontovat na kocik adaptery na autosedacku.uz mi poslali druhe ale stale je ten adapter na nic.neviete mi prosim poradit a ci ste mali teiz taky problem?

lizatko1009
29. mar 2010

no, tak preto sa nevozime v autosedacke na podvozku, ked vidim ako baby si kocikuju deti pokrutene v autosedacke mam dost, tak mozno preto sa nam to nehega.

fukylove
autor
30. mar 2010

lienka - zatial si asi jedina, ktora ma AX3, tak ti nebudeme vediet pomoct... mozno skor Mark by vedel...

lizatko - my drobca vozime v autosedacke ked ideme na nakup... lebo chodievame s manzelom spolu a je pre mna lepsie, ked malinky spinka nakliknut ho v autosedacke na kocik (resp. kosik podla moznosti)... no s heganim ani nicim podobnym nemame ziadny problem.... ale ako pisal vyssie mark - asi bude chyba v kociku... lebo ani on sa s tym este nestretol...