Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lucia20
4. aug 2010

hlavne ze sem pisu predajcovia kocikov bexa a tym si robia reklamu....

latvia
4. aug 2010

drzte sa prosim temy, jednotlive staznosti piste do IP alebo na info@modrykonik.sk

pipka
4. aug 2010

@latvia ale ved aky ma vyznam, ked staznosti sa budu v tajnosti riesit len cez IP? Ved ide prave o to, aby aj pripadne zaujemkyne o kupu vedeli, coho sa maju vyvarovat, nie? nemozeme tu len chvaly pisat a chyby ziadne 😅 😖

tot osobne moj nazor 😉

danu
5. aug 2010

Pipka, staznosti sa neriesia verejne vo fore a celkovo v temach, na to sme tu my, aby sme sa o to postarali, tema sluzi na to a bola vytvorena na to, aby sa v nej diskutovalo o kocikoch.
Ano mozu sa do temy pisat aj chvaly aj chyby, ktorych sa maju zaujemcovia o kocik Bexa vyvarovat, ale formou diskusie, nie ponukami kociku a propagovanim firiem, ktore tieto kociky predavaju, na to bol zriadeny bazar. 😉
Ostatne veci si rieste cez ip.

babykuky
5. aug 2010

@pipka latvia myslela sťažnosti na modrý koník nie na Bexu 🙂

petraw
5. aug 2010

ahojte 😎
my máme Bebu B3, požívame ju skoro 6 mesiacov, zatiaľ skpokojnosť ale nahodili sme už šporťák a vadí mi tam jedna vec, ako je uchytená strecha na konštrukcii, je to tam vlastne také holé a malý sa mi o tom pár krát už udrel je to také nebezpečné 😖 sa mi zdá treba dávať pozor, je pravda, že ešte nejako pevne nesedí tak ho niekedy nakloní do strán

petraw
5. aug 2010

a aešte ma napadlo, že sme už museli asi 3krát zaťahovať šróby na tej strechce lebo potom dobre nedržala, takže kočík OK len tá strecha na športovej časti je trocha nedoriešená ☹

elisa13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvusa1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
autor
5. aug 2010

@petraw - vidis, toto mi nenapadlo... veru, toto som uz utahovala aj ja niekolkokrat... no teraz, kym je teplo viac vyuzivam golfky... uvidime co bude v zime... lebo skutocne ako pisal e-kociky, s golfkami by to bolo asi horsie...
bexa ma velke gumenne kolesa, do terenu ako stvorene... boli sme na Oravskom hrade a tam som si s golfkami ani neskrtla 😒

luala
5. aug 2010

@petraw s tou strechou mas pravdu.. dnes mi odtial vypadol srob, matku som uz nenasla, takze ju mame nakrivo.. a to som pravidelne dotahovala a dotahovala... 😒 idem zakupit nejaky dobry golfac a bexa bude uz len na zimu.

e_kociky
5. aug 2010

Momentálne už tento systém nasadzovania striešky výrobca nahradil iným systém. Pravdepodobne s tým mamičky mali problémy 😒 😒 strieška má už iný systém nasadzovania.

estachova
5. aug 2010

@e_kociky už mám druhé dieťa a aj pri synovi som mala golfky peg perego a v pohode, veď v meste až toľko snehu nie je a ne hory zoberiem sánky

fukylove
autor
5. aug 2010

@e_kociky - a da sa to nejakym sposobom vyreklamovat? resp. odporucanie vyrobcu co robit, aby sa nestal podobny pripad a stratili sa srobiky ci matky??? lebo v pripade, ze sa mi to stane budem povazovat ako dovod na reklamaciu, kedze evidentne to nie je iba problem, ktory mam ja, ale mame ho viacere a ako sam pises, aj vyrobca si to uvedomil... lebo skutocne je to velmi neprijemne, ked zabudnem pritiahnut a potom strieska stale pada... 😒

fukylove
autor
5. aug 2010

a kedze planujeme druhe dieta, rada by som tento problem vyriesila tak, aby bolo mozne kocik vyuzivat bez takychto "otravnych" malickosti 😉

lizatko1009
5. aug 2010

@petraw nam tie sruby uz 5 odleteli a strieska nedrzala, tak stale menime, ale chystam sa predat, mame taku istu farbu

lizatko1009
5. aug 2010

inac rozmyslam nad novym sportiakom, ale neviem aky, golfky nepripadaju do uvahy. viete nejaky dobry?

janaspa
6. aug 2010

Vie mi niekto porovnat plusy a minusy u Bexy B4 a Camarelo Q12?

janulka2000
6. aug 2010

@janaspa my máme bexu a kamarátka má camarelo.Myslím že sú na rovnakej úrovni tieto dva kočíky.Na oboch sú nafukovacie kolesá a my sme ešte nemali defekt a oni majú každú chvílu ale neviem čím to je chodíme skôr po rovnakom teréne.Z Bexov som maximálne spokojná.Čakala som že to bude horší kočík kedže cena bola dosť nízka.Asi jediné mínus že ho po 2 mesiacoch musíme namazať lebo trošku vŕzga.Inak spokojnosť.A ešte jeden môj postreh.Zdá sa mi že camarelo viac vybledol,látka je viac vyťahaná od slnka a bexa ešte nie.

romy31
6. aug 2010

ahojte...chystám sa objednať bexu B4, ale nemilo ma prekvapilo, že predajcovia na nete zdraželi asi tak o 60 E.... 😖 povedala som si, že počkám do poradne a teraz je už drahšia...neviete, na akej stránke ju majú lacnejšie alebo kedy pôjdú opäť ceny trochu dole?

romy31
6. aug 2010

@janaspa aj ja som zvažovala camarelo Q12....najviac sa mi páčili modely z kolekcie evolution....ale videla som ho naživo a myslím, že bexa je krajšia....teda aspoň čo sa láťky týka a tak... 😉

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy31
6. aug 2010

@babykuky ale však to predajcovia tvrdili aj pred nejakými troma mesiacmi...a potom išli ceny zas dolu.... 😖 tak teraz neviem, či čakať alebo objednať....ešte nejaký čas mám....a pôjdu ceny hore alebo to mi nevieš povedať?

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jiri.stavaric
6. aug 2010

janaspa: plusy a mínusy Bexy a Camarela no krom těch který si můžeš porovnat na každý webu co se týče velikosti korbičky.. bych zmínil důležitej rozdíl který nás nakonec vedl ke Camarelu a to že Bexa má korbičku i sporťák... na konstrukci nedostatečně pevně přichycenou. Nehrozí že by vypadla ale nepříjemně se ta korbička viklá což Camarelo nedělá to drzí na rámu krásně. V terénu bych žádnému dítěti nepřál ležet v tak viklající korbičce. Nehledě na to že když tam dochází k pohybu tak se určitě i materiál vyviklává a unavuje tedy je tam větší riziko vzniku poruchy než když to drží na pevno. Budu ale rád když to kdokoliv vyzkouší.

e_kociky
6. aug 2010

@jiri.stavaric nie je pravda, že vanička je zle uchytená na každom podvozku, pravdepodobne si natrafil na chybný podvozok, už pár stránok dozadu jedna mamička písala, že sa jej vanička na podvozku hýbe, nemala by sa hýbať. ako tu mamičky písali, nikomu okrem nej sa nehýbala.
@fukylove možno si to uvedomil, neviem, to bola len moja dedukcia, že na nových typoch je to už iné

jiri.stavaric
6. aug 2010

Tak potom jsem spíš než na vadný kus narazil na vadný obchod kde to viklání prostě vysvětlit neuměli byl jsem v Ostravě v obchodě Olik, ale dělá to docela hodně kočárků. A když natrefíte na špatný obchod tak hledal další a jet kvůli tomu znovu nějakých 100Km to člověk radši ten kočár hodí za hlavu a poohlídne se po nějakém lepším.

janaspa
6. aug 2010

@janulka2000 a co sa tyka rozmerov vanicky? my budeme mat oktobrove babo, tak chcem vediet ci sa v pohode sa vojde aj sfusakom do bexy. Aku mas bexu, nemas foto?

romy31
6. aug 2010

má niekto bexu b4 v bratislave? chcela by som si ten kočík najprv pozrieť naživo než ho objednám....tak ak by niekomu nevadilo a mal by trochu času, tak by som si ho rada obzrela 🙂 zvažujeme farbu S9 (možno S7 alebo S13 😅 )