Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

babykuky
23. aug 2010

@detskekociky presne tak 🙂 takže ani na cene sa nesmie dohadovať pretože ak to výrobca zistí tak daný predajca sa môže s predajom Bexi rozlúčiť nadobro.

pipka
23. aug 2010

@janaspa my sme dostali plastenku a sietku som uz mala po prvej dcere, tak som ani nepotrebovala, ale vtedy ani v cene nebola, tusim za 5€ sa da dokupit, postovne sme neplatili, lebo maju pri nakupe nad tusim 200€ postovne zadarmo a doviezli mi to kurierom az do bytu 😉

ale tie akcie sa stale menia, teraz tusim zase isli ceny mierne hore, ale zase davaju ku kazdemu kociku fusak vo farbe kocika, niekedy zase slnecnik...tak ked to tak vezmes, tak ta cena je plus minus € stale rovnaka 😉

e_kociky
23. aug 2010

v cene nie je ani pláštenka ani sieťka, preto to nie je ani v popise 😉

svetkocikovsk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cheerlady
24. aug 2010

@nice202 ani u nas som este bexu nevidela a ani nikde predtym,nez som si ju kupila 😎
@fukylove presne,casuapl S4 stretavam aj ja vsade 😝

fukylove
autor
24. aug 2010

@svetkocikov - dakujeme za upozornenie 😉

pipussa
24. aug 2010

kedy ste vyberali novorodenecku vlozku z autosedacky ??

babykuky
24. aug 2010

@pipussa môj malý má 3 mesiace a pol približne a už sme vybrali novorodeneckú vložku 🙂 je to valibuk už mu trčali nohy 😀

jej
24. aug 2010

Ahoj holky!
Prosím o pokud možno nějakou shrnující odpověď. Včera a dnes jsem se snažila prokousat touto diskuzí, ale stran je fakt moc....vážně uvažuju o koupi bexy (ještě nevím, zda B3 či B4, AX 3 jsem asi vyřadila, i když pokud by tu byl názor, sem s ním). Jaké jsou vaše zkušenosti s bexou? jste celkově spokojené? U koho se dají koupit? A pláštěnky (i když nejsou v ceně) se na ně dají dokoupit u těch prodejců? Děkuju moc!

pipka
24. aug 2010

@jej my mame bexu B4 a spokojni sme zatial velmi, kupovali sme cez net, lebo kamenny obchod v blizkosti nemame, ale spokojnost. Plastenku som sice dostala ku kociku, ale nepouzivame ju, lebo je z dost tenkeho igelitu a ja som uz mala kupenu pre starsiu dceru taku klasika univerzalnu a ta je omnoho pevnejsia a aj praktickejsia, lebo ma gumicku 😉 kupovala som ju tiez cez net ale videla som ju predavat aj v KIKE za tu istu cenu, tusim 5€.
ta, co som ja dostala k bexe je na snurky a to sa mi nechce pokazde zavazovat 😝

jej
25. aug 2010

Pipko, děkuju! Ještě jsme se chtěla zeptat: holky, není ten sporťák pak brzo malý? Díky

e_kociky
25. aug 2010

@jej športová sedačka u bexi je práve jedna z najväčších.. mamičku tu píšu, že v nej vozia aj takmer trojročné dieťa čo sa u iných kočíkov len tak nevidí

ica9
25. aug 2010

@jej Aj my sme velmi spokojni... Zatial skoro ziadne vyhrady 😎

pipka
25. aug 2010

@jej nasa mala ma vyse dva roky, je dlha 96 cm, zapada v pohode vyskovo medzi trojrocne aj starsie a krasne sa do sportaku stale zmesti, aj ked lezi, ma nozky vystrete 😉

jej
26. aug 2010

Holky,
děkuju za názory...bexa je prostě zatím můj favorit...ještě uvažuju o jedo fyn a pročítám různé informace, tak uvidím. Ale bexa zatím vede 🙂

majinka85
26. aug 2010

nasa bexa

jerryjanka
26. aug 2010

ahojte - trocha pootravujem - ja teda bexu kupovať nebudem ale švagrina si ju už objednala - tu novu zelenu bublikovu - ale objednala si B4 tak som sa chcela spytať - je aj B4 s prednymi nafukovacimi kolieskami alebo tie su gumene? lebo som to videla na fotkach tak aj tak. Dakujem
@e_kociky

e_kociky
26. aug 2010

@jerryjanka kolesá sú všetky štyri nafukovacie taku u B3 ako aj u B4 😉

junka
28. aug 2010

@jerryjanka a kde si ju objednala? Ja sa bojim objednavat cez net... este som nic tak drahe cez net nekupovala 😅
poradte nejake referencie na predajcov 😅 kde sa to oplati kupovat. Vopred dakujem za kazdy nazor 😵

jerryjanka
28. aug 2010

junka - ja som ju nekupovala - mne sa moc nepači 😅 ja mam iny kočik ale švagrina kupovala cez mimibazar je tam jedna kočka a ta jej to dala za 340 ale uplne komplet aj s poštovnym zdarma - 3 nanožníky, pláštenka, dokonca aj slnečník, prosto komplet
@junka

fukylove
autor
29. aug 2010

ahojte 🙂 dnes som objavila Bexu uz dokonca aj tu v Ziline v obchode, na Solinkach, pri Maxe je velky detsky obchodik... 😉

pipka
29. aug 2010

fuky, a je prava? 😕 a kolko tam stoji, nevies?

fukylove
autor
30. aug 2010

@pipka - ja mam B3, tam bola B4, ale co som pozerala - tak vyzerala byt prava 😉 nemala som velmi casu na obzeranie... ale planujem tam ist malemu kupit veci na zimu, tak omrknem 😉 a isto dam vediet...

katarina1234
30. aug 2010

@junka ahoj ja som kupovala Bexu cez e-kociky, vtedy som platila 285 Eur za komplet aj s autosedackou+plastenka a doprava zdarma. Kocik mi dokonca doviezol majitel firmi priamo pred dom, vyniesol hore a este aj poskladal a ukazal co a ako. Ja som bola velmi spokojna a o peniazky sa nemusis bat, tiez som platila prevodom dopredu a nemala som ziaden problem obchodik na 1*. Informacie o objednavke mi poskytli kedykolvek som tam napisala a dodrzali co slubili. Takze mozem odporucit.

katarina1234
30. aug 2010

Sietku na kocik som kupovala univerzalnu a s kocikom som spokojna. ak budete mat nejake otazocky ohladom kocika rada odpoviem, najlepsie cez IP.

babykuky
30. aug 2010

@katarina1234 katarina1234 a ty si kedy kupovala Bexu za takúto cenu?

katarina1234
30. aug 2010

@babykuky cca zaciatkom marca

bexask
30. aug 2010

@pipka áno v Žiline sa bexa predáva a je to originál.

pipka
30. aug 2010

oki fuky, dakujem, si zlata 😵 lebo kamoska sa chysta kupovat bexu a chodieva casto do ZA na sluzobky, tak by si ju mohla ist okuknut, lebo ku mne do BA sa asi nedostane skor ako do ZA 😉

kristyk
30. aug 2010

Ahojte baby len chcem poradit v Detve je tiez jeden obchodik a maju tam besu tak ak chcete kukuc tak tam sa da.