Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maca77
13. sep 2010

@fukylove šikovne si to poriešila s tým nánožníkom 😉 ja keď som skúšala športovú časť na 2,5ročnej dcére, tak sa mi práve rátalo, že ten nánožník príde až tak vyššie, lebo čo máme doma iný šporťák, tak tam bol nánožník len v spodnej časti a furt to padalo, malej v zime do vnútra fúkalo ... takže pre väčšie detičky je dobrý a sama som si neuvedomila, že pri drobcoch to môže byť problém....

... a tiež som si do predchádzajúceho kočiara ušila podobnú vložku, len som ju s kočiarom predala ... videla som také niečo aj na MMB

fukylove
autor
13. sep 2010

dakujem za pochvaly 🙂

@maca77 - ono fakt je ten, ze ten "zmenseny" lem budeme potrebovat maximalne tuto zimu... 😉 lebo co mam golfac, tak ten ma tiez tak divoko rieseny nanoznik, ked je uz baby vacsie - zapina sa iba o madlo... tj chrani iba nozicky... 😉

cheerlady
14. sep 2010

@fukylove tak vlozku som objednala z MMB-tam je dorucenie len 1,70eur-v e-shopoch bolo 5 🙄 tak uz sa tesim kedy pride.

dnes sme boli 1.x v sportiaku a krpcovi sa pacilo,tak som rada 😎

katka888
14. sep 2010

no baby, je tu niektora, ktora ma BEXUstcorkolku? mne sa zda, ze nas nanoznik je trosku iny ako na fotkach fukylove a skusila som jej fintu, ale mam pocit, ze na nas nanoznik sa to neda nastavit. je tu aj moznost, ze ja som lava, ale ked zapnem nanoznik, tak ho ma malá nad hlavou, tj ju vobec nevidno. 😢 / vrch nanoznika ja tak vysoko, ze je zarovno s opierkou chrbta

fukylove
autor
14. sep 2010

@katka888 - skus hodit foto 🙂 ja mam tu "vrchnu" listu, co sa pripina cvokmi zahnutu dovnutra... ked je zahnuta, tak nanoznik konci na madle...

@cheerlady - jeeeej, vidis, mna to akosi ani nenapadlo - ale dobre vediet... keby som pre niekoho este potrebovala 🙂 dakujem za info

katka888
14. sep 2010

@fukylove
este sa s tym skusit pohrat, a nafotim to. aj tak dakujem za napad, urcite nieco podla toho vymyslim 😉

pipka
17. sep 2010

ajojte, len sa idem pochvalit 😉
tak my uz mame Tomáška na svete, narodil sa v pondelok v noci, 3880g a 51cm, vcera nas pustili a dnes sme absolvovali svoju premierovu jazdu v novej bexicke k pani doktorke 😎
som si to vychutnavala 😀 tak uz mam vyskusany aj sportak s hankou aj vanicku s tomaskom 😵

a to som si myslela, ze vam este do porodu stihnem este nafotit nanoznik, ale uz som nestihala 😅 😀
no v podstate mi fuky pomohla 😀 , ja to mam vyriesene velmi podobne, len miesto gombika mam nasity suchy zips aj na nanozniku aj na kociku a spojene je to gumou 😉
no teraz aj tak pouzivame vanicku a na jar, ked tomi pojde do sportaku mozno nanoznik ani potrebovat nebudeme...ale sak na dalsiu zimu ako keby sme nasli 😎

fukylove
autor
17. sep 2010

@pipka - jeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂 gratulujem 🙂 a nezabudni Tominka odfotit v Bexicke 😀 😀 😀 nech sa vam dari, nech ste zdravi 🙂

pipka
17. sep 2010

@fukylove ano ano...sak aj teraz si tam troni 😀 kiez by mu to vecne hajanie vydrzalo aspon do puberty 😀 😀 😀 😅

demartka
17. sep 2010

Blahoželám k Tomáškovi a zároveň tichučko závidím,aj ja by som to už chcela mať za sebou,tieto posledné dni sú také dllllhé...

majinka85
19. sep 2010

Ahojte tak uz aj ja sa mozem hrdo pysit titulom mama. Od pondelka mame krasneho synceka Samka.

julinka2787
19. sep 2010

blahoželám obom k synčekom!!

fukylove
autor
19. sep 2010

@majinka85 - gratulujem 🙂 uz sa neviem dockat foteciek 🙂

pipka
19. sep 2010

@majinka85 tak mame rovnako stare...ci mlade 😅 😀 deturence...srdecne gratulujem a zelam vela zdravicka a mliecka 😉

majinka85
19. sep 2010

@pipka Blahozelame. O kolkej sa narodil? Náš o 18:05

pipka
19. sep 2010

@majinka85 my sme vas predbehli 😵 nas Tomasko uz o 00.30 😉

babykuky
20. sep 2010

gratulujem mamičkám 🙂

blani81
20. sep 2010

@fukylove - s tím nánožníkem je to skělý nápad! Budu to kopírovat, jak dám malou do sporťáku. Ale chtěla by jsem aby mi tam vydržela aspoň do jara.
Jak dlouho vám mimíšci vydrželi v hlubokém? Do kolika měsíců a nebo spíše centimetrů?
Potřebuji poradit! Chci oprat tu vnitřní vložku v hkuboké korbě, co je po stranách, ale nevím jak se oddělává střecha. Kočárek nám dali v obchodě už smontovaný a návod k použití nenám.
Díky předem za radu

cicimon
20. sep 2010

@blani81 moja ma 5,5mes cca 63cm a stale ma dost miesta vo vanicke, tak snad este nejakych par tyzdnov vydrzi

ica9
20. sep 2010

@blani81 Musis odsrubovat tu rucku co je na vanicke a cez to to prevliect-nie je to nic zlozite. Par stran dozadu som to popisovala-skusim to najst a poslem ti to.

blani81
20. sep 2010

@ica9 - jsi moc hodná díky moc 🙂

ica9
20. sep 2010

@blani81 Neviem to najst-ale jednoducho odsrubuj tu rucku co drzi striesku. Staci na jednej strane a cez to to prevlecies. Drzim palce, aby sa to podarilo 😉

fukylove
autor
20. sep 2010

do kedy sa da vanicka vyuzivat je individualne - my mame 6,5mes a uz mame 74 cm 😉 takze zavisi do velkosti drobceka 😉

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cheerlady
20. sep 2010

@blani81 my sme presli do sportiaka pred par dnami-presne ked mal 5mesiacov a 4dni 🙂 este mal za hlavickou nejakych 5cm volne,ale uz tam vyzeral dost smiesne-cez cely kocik 😅 aj reakcia znamych bola vzdy,ze aky je velky cez cely kocik 😀 tak som sa zo dna na den nastvala a presli sme na sportiak a mohla som tak spravit aj skor,ved sa da dat do lahu,takze chrbtica netrpi 😉

blani81
21. sep 2010

holky díky moc za reakce. Já doufala že mi tam malá vydrží do jara, ale to asi pravda nebude. V sobotu budeme mít 3 měsíce. Já doufala že se mi tam s fusakem vleze aspon přes tu největší zimu.
No stříška se mi zatím odmontovat nepodařila, musím říct manželovi, aby se na to podíval 😉

ica9
21. sep 2010

@blani81 Aj ja som sa musela spolahnut na manzela 😉 Ale teraz to uz zvladam aj sama. Drzim palce

cheerlady
21. sep 2010

@blani81 pridavam foto v sportiaku 😎

pipussa
21. sep 2010

@katka888
katka
ako si to poriesila s tym nanoznikom ?
lebo aj ja mam stvorkolku
prosim, hod fotky

katka888
21. sep 2010

@pipussa
nestihla som este, boli sme tyzden mimo a kocik mam v kocikarni, aby som ho dostala hore mini vytahom, musim ho rozobrat. ale hadam uz dokopem manzela, aby mi ho konecne dotiahol hore, nech sa na to kuknem a pofotim. urcite to tu hodim