Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

romy31
6. okt 2010

@gabikab aj ja mám v albume 🙂

mici111
6. okt 2010

@romy31 odkial si objednavala bexu? lebo kolesa mas uplne ine, nez predavaju bexu tu na slovensku...

romy31
6. okt 2010

@mici111 zo svetkocikov
a špeciálne som si vypýtala tieto kolieska 😅 😵

mici111
6. okt 2010

@romy31 jaaaj 🙂 a tie su tiez nafukovacie?

romy31
6. okt 2010

@mici111 jasne sú....oni tam majú tieto kolieska pofotené na tej kolekcii 2010....ale v poho mi ich dali aj k "staršiemu" modelu

yannetta
6. okt 2010

tiež sa mi pači.. dočitam referencie nech som v obraze 🙂 ale zatiaľ sa mi pozdava 😵

babykuky
6. okt 2010

@romy31 konštrukcia je tá istá len sa vymenia kolieska 🙂

babykuky
6. okt 2010

@mici111 áno sú nafukovacie ako aj tie staršie, MM povedal, že sú nízko profilové 🙂

ica9
6. okt 2010

@romy31 Jeeee, tie kolieska su super!!! Aj ja take chcem 😠 🙂

julinka2787
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
7. okt 2010

ja ich mám tiež, sa mi veľmi páčili, sú iné ako ostatné kolieska na kočíkoch a žiadny rozdiel v používaní. Je úplne jedno či máte staré alebo nové. 🙂

pipka
7. okt 2010

@babykuky to su ake nizkoprofilove? 😕 to mi velmi pripomina stare casy a vsetko uzkoprofilove 😀 😀 😀

e_kociky
7. okt 2010

pipka sú to bezdušové kolesá, môže byť ale problém pri defekte.. koleso vám len tak hocikto neopraví

pipka
7. okt 2010

a ako sa moze stat defekt na bezdusovom kolese? 😕 😅

e_kociky
7. okt 2010

napríklad prejdeš po sklenčine ktorá sa ti zapichne do gumy. My sme takto dostávali neustále defekt, do gumy sa nám zapichlo niečo ako spinka zo spínacieho strojčeka, nebolo to veľmi vidieť lebo to bolo malinké a pritom to urobilo dierku nie len do gumy ale to stále prepichlo aj dušu. Prejsť môžeš po kadečom. Ale zas ti nehrozí, že ti duša praskne.

yannetta
7. okt 2010

babenky otazočka: aka je dlha vanička? myslim rozmery ale vnutorne?

pipka
7. okt 2010

aha...tak potom su vlastne take bezdusove praktickejsie...aspon o kusok 😉
resp.mat aj take aj take a menit ich 😎

cicus13
7. okt 2010

A dajú sa niekde samostatne kúpiť, lebo ako hovorí pipka kôli defektu je to super....ja som už chytila defekt v piatok a rýchlo som letela do opravovne, aby sme na víkend neostali bez kočíka 😉

babykuky
8. okt 2010

@yannetta vanička má 78 cm 🙂

e_kociky
8. okt 2010

@cicus13 kolesá si môžeš kľudne dokúpiť aj samostatné, sú viacmenej bezúdržbové a určite lepšie ako boli tie staré

cicus13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
8. okt 2010

😉 a kolko stoji taka sada koliesok? 😕

cicus13
8. okt 2010

@pipka asi že dokopy 40 eur

pipka
8. okt 2010

@cicus13 ano ano uz som dostala odpoved...teda ja zatial problemy nemam, ale ak by sa nieco stalo, tak nakupime bezdušove 😉

cicus13
8. okt 2010

@pipka no ja nad tým rozmýšlam, že si kúpim tieto pekné, hrozne sa mi páčia 😀

pipka
8. okt 2010

@cicus13 aj mne sa pacia 😉 ...ale zas z materskej nemam pri dvoch detoch na rozdavanie 😒 😝
ale samozrejme, ak by som mala riesit stale defekty, tak zainvestujeme 😉

cicus13
8. okt 2010

@pipka ja už som mala a poviem Ti ledva som stihla opravovňu 😒 v piatok poobede

pipka
8. okt 2010

@cicus13 no tak ja mam zas vyhodu, ze mam sikovneho mangela 😎 a jednu malu bicyklovu dusu mame doma pre istotu, este z predosleho kocika 😉 tak snad by mi to opravil aj cez vikend 😉

julinka2787
8. okt 2010

baby ale aj na týchto môžte dostať defekt. je to len o tom, že sú podstatne krajšie. čo teda aj sú. 🙂)) aj ja ich chcem. ešte porozmýšľam... 😅

trillianka
8. okt 2010

Ahojte, pocujte aj vam sa stava, ze ked zabrzdite kocik tak sa stale moze tocit okolo jedneho kolieska? 😨 nezda sa mi to byt normalne... skor dost nebezpecne (najma niekde na kopci...) neviem ci mi na jednom kolese nefunguje brzda, alebo je to od vyroby? 😠