Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lucinka13
8. jan 2010

lizatko a kde si ich videla?
Neviem sa rozhodnúť medzi 10 a 12.........
A trochu sa bojím aby tá čierna v lete nevybledla

bibi13
8. jan 2010

lizatko, koľko sme dali za kočík? asi tu istu, ked sme kupovali bexu, nie? či ako to myslíš?

lucinka13
8. jan 2010

ešte jedna otázočka. Môj muž má 193cm, nebude pre neho ten kočík nízky?

fukylove
autor
8. jan 2010

luci - moj tatino ma 2 metre a ked prisli okukavat kociarik, ked sme ho kupili, tak bol v pohode 😀 😀 😀 aspon mne sa zdalo - vdaka tej nastavitelnej vyske rucky - ale to maju asi uz teraz vsetky kociky...

ja co som si zacala vsimat - tak mna osobne tesi najma to, ze ta vanicka nie je velmi nizko... kedysi sa na to niekto pytal, nechapala som ako ich to mohlo napadnut... ale nedavno som videla niekolko fakt hrozostrasnych znackovych kocikov u nas v obchdnom centre - mali priserne nizko vanicku a to aj pre kocku s vyskou okolo 160-170cm... 😖 😖 😖

tak asi to je to, co ma tesi najviac 😀 😀 😀 plastenka je v cene kocika - ked som ho objednavala ja tak este nebola - Mark mi ju posielal dodatocne.
Sietku proti hmyzu aj slnecnik idem objednavat dodatocne 😀
a uz som si u nich na stranke vyhliadla aj drevenu detsku stolicku na papkanie - da sa z nej potom urobit stolicka a stolik 😀 😀 😀

fukylove
autor
8. jan 2010

este mi napadlo - S10 je ta farba, co mam ja - je super 🙂 vyblednutia sa zatial nebojim - nezda sa mi az taka cierna 🙂
a ciernu konstrukciu som nechcela - bude na tom vidiet viac prach ako na tej striebornej - mam skusenosti z bicykla 😀 😀 😀 😀

lucinka13
8. jan 2010

Fuky,
tu niekde som čítala, že slnečník sa dá pripevniť len na športovú časť. Ja som chcela skôr na leto na hlbokú vaničku, tak asi by som ho v zime nevyužila. Kedže športový začnem využívať v zime.

Fuky ty máš S10 , že? Ja sa neviem rozhodnút ..........

lizatko1009
8. jan 2010

lucinka podla mna nevybledne ja sa skor bojim o zltu ako budu muchy na kocik sadat 😒 ten co tie kociky predava je od nas 😉 takze som si rpisla aj pozriet. a kolko si dala s autosedackou?

lucinka13
8. jan 2010

No ja ho ešte nemám, ale tam píšu že autosedačka stojí 45eur . Či?
Tak dohromady nejkých 300 eur + sietka proti hmyzu

bibi13
8. jan 2010

presne tak lucinka... 45 eur.. 🙂.. ale tuším B4 je o nejakých 5 eur drahší.. 😉

zuzik007s
8. jan 2010

ahojte,takže sú skúsenosti aj s týmto kočíkom. niekde som čítala,vraj je to český výrobca?neviete to niektorá? a dá sa kúpiť len športová časť alebo len minimálne s hlbokou korbou?ja som sa doň zamilovala, manžel nechce o novom kočíku ani počuť (mám už 3!) ale stále zháňam niečo krajšie. mám nádherný kočík,ale býva zvykom,že omrzí. aj by som ho vymenila môj za takýto použitý.ak by sa niekto náhodou našiel. mám bumbleride flyer s prehadzovacou rúčkou,oranžovo-tyrkysovej farty. ak nie, tak mi dajte len info k mojim otázkam, prosííím. ďakujem pekne 😀 😅

lizatko1009
8. jan 2010

nie polsky, aj mna tak omrzel po 3 mesiacoch a tak sme kupili ten.

baby ako ste pripevnili striesku na autosedacke?

mark33
8. jan 2010

zuzik007s - kočík sa predava len ako komplet s autosedackou alebo bez autosedacky ako dvojkombinacia. Samostatna sportova cast sa nepredava. Ono treti nieje az tak vela, nas syn bude mat koncom januara dva a v pivnici mame uz ôsmy kocik 😀 😀

lizatko zbehni si po tu plastenku ked pôjdes okolo 😉

bibi13
8. jan 2010

mark, čooooo??? chceš povedať, že jeden kočík nestačííííí???? 😀 😀 😀
dufam, že ja ich osem kupovať nebudem.. uf!

luala
8. jan 2010

Tak B3 je odvcera objednana cez net, dufam, ze pride cim skor, lebo hrozi predcasny prichod na svet... 😕 uz sa nan tesim.. konecne poriadny kocik kedze pred 9 rokmi toho nebolo moc na vyber..

mark myslis ze ho poslete cca do 2 tyzdnov? 😉

katka444
8. jan 2010

ahojte, su nejake nove dojmi z tohto kocika? hlavne ak uz niekto pouziva sportovu cast.

mark33, su uz nejake nove farebne prevedenia na B4?

a este mam otazocku. da sa tento kocik vidiet niekde v okresoch Zvolen, Banska Bystrica, Detva, Lucenec? rada by som ho videla nazivo, kym ho objednam.

petraw
8. jan 2010

baby mne už mark kočík dnes odoslal, juuuuuuuuuuj ja sa tešííííííííííííííííím 😀 😀 😀

zuzanat
8. jan 2010

ahojte, ja sice nejdem kocik este kupovat, ale chceli by sme druhe babo, tak aspon pozeram, ze aky by som asi chcela. Velmi sa mi paci B3, aj ked farby su dost divoke, neviem aky by som vybrala, chcela vy som vediet, daju sa zadne kolesa dat dole? mame totiz kratku fabiu a ma vellmi maly kufor, predtym som mala Baby Design Atlantic a to bolo na skladanie otras.
Budem rada, ak tie co ste ho uz kupili, napisete potom, ako sa vam s nim jazdi.
a mozno niekde v dubnici stretnem aj petraw a omrknem si ho 🙂

bibi13
8. jan 2010

petraw, aj mneeeeeee!!!!!!! 😀

zuzuj
8. jan 2010

ahoj lizatko vsak jasne, ze ani ja nechcem dieta nosit v autosedacke dlho. ALe myslela som v aute ked si ho viezla ci mu hlava moc nelietala, ved ked ides s porodnice babetko este nedrzi velmi hlavu...a zo zaciatku na aute jazdit budeme, sak kontroly k lekarovi a podobne, tak preto sa pytam 😉
a inak baby dik za info, ale je pravda, ze v tom pripade, ze sa neda nasadit slnecnik na hlboku časť, tak mne je zbytočny...športak využijeme až v zime, jedine, potom o rok...
Zuzanat: ja teda dufam, ze sa ten kocik zmesti cely do kufra Fabie, jedna kocka tu pisala, ze jej manzel povedal, ze sa do Fabie zmesti, kukal to podla tych rozmerov, co ma mark v albume. Ja som to uz nepremeriavala, tusim to urobim...lebo ja nie som ochotna sa zakazdym babrat po vychadzke z odopinanim spinavych kolies... 😅
Ja este som neobjednavala, cakam ci predsa len nebudu este nove farby, lebo sa nevieme s muzom ujednotit na farbe: 😀
Mark: nevies kedy bude ta nova kolekcia???

mark33
8. jan 2010

Luala dufam aj ja 😉

lizatko1009
8. jan 2010

zuzuj toto ti neviem povedat, lebo ja by som take malinke do autosedacky nedala ja som takeho malinkeho mala vo vaicke do sedacky az neskor. ale nemala by lietat. ked chces ti potom mozem odfotit autosedacku z predu a dam do albu a mozes pozriet.

ako ste pripevnili, alebo ako sa pripevnuje strieska na autosedacku?

mark33
8. jan 2010

katka farby nove zatial nie su, len tych jedenast a nova- dvanasta farba je S10 s modrymi kruhmi 😉

lizatko1009
8. jan 2010

mark33 mam zaujem aj o dazdnik ku kociku.

adovic
8. jan 2010

lizatko 1009 - farbu mám zatiaľ vybratú S1 zelená s čiernym, ale páči sa mi aj S6 a S9, ty máš ten so žltým, ten je dosť odvážny asi na mňa, super pohodička v ňom pod stromčekom s drobcom

petraw - no nebolo to moc príjemné pred 3,5 rokom, pred cisárskym, ale to už je dávno, teraz sa neviem rozhodnúť akú anestéziu si mám nechať spraviť, ty si dáš akú celkovú, alebo spinal?

lizatko1009
8. jan 2010

heh adovic prave ho dostal tak obkukoval, dnes predavacka v obchode mi povedala ze mame prekrasny kocik 😀

S09 sa malo vyrabaju aj ja som povodne chcela ten, ale nemohla som dlho cakat ale ten novy je tiez pekny, videla si? aj ten zeleny je pekny aj ten fialovy na fotke je slabo fialovy, ale latka je silno fialova vyzera brutal.

adovic
8. jan 2010

ešte sa opýtam aj ostatných v rodine, ktorý im padol do oka? ten S9 je super, ale manželovi sa akosi nepozdávajú tie kruhy, no a tá fialová to sa mi moc nepáči

lizatko1009
8. jan 2010

adovic ten S09 je taky kocik elegan. co zachvilku budete mat babo a neviete pohlavie?

petraw
9. jan 2010

adovic ja som nerodila císarom a hádam ani teraz nebudem pokiaľ by sa teda nič nevyskytlo ale to hádam nie 😉 mne len ambulantne pustí steh z krčku tak v 38 t.t. a o 6 dní som už aj rodila 🙂

petraw
9. jan 2010

lizatko ten kočík čo máš aj ty je čierno-žltý alebo taký čokoládovo-žltý??? tie obrázky veľmi skreslujú alebo som farboslepá 😀

lizatko1009
9. jan 2010

petrav to nieje ani cierna ani cokoladova ja by som povedala ze ta farba je tmavo modro-sivi cierna 😀 ale pekna, len neviem ako sa bude ta zlta chovat v lete ako budu na nu muchy sadat a kakat 😀