Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

fukylove
autor
2. apr 2010

mark - hlavne mrkni - ked tak aj s tym dodavatelom - na ten suchy zips na prednom vrecku 😉 lebo skutocne ja mam kazdu cast inou stranou nasitu a tak to slabo drzi... 😀

mark33
2. apr 2010

ok, pozriem ako je to na inych taškach, lebo som sa na to tak detailne nepozeral

weri1
3. apr 2010

prosím o radu,dnes jsem zaplatila zálohu n kočárek bexa čtyřkolku,to je asi to B4? 🙂 strašně ho prodavač vychválil,viděla jsem ho naživo,zdál se mi dobrej,ale teď když vidím ty rozměry,tak jsem z toho docela hotová.Poraďte mi někdo,kdo ten kočárek má,jestli není moc malej jak hlubokej tak sporťák.Děkuji,napište mi když tak do IP.Děkuji

mishelik
3. apr 2010

weri1: bud pokojna aj hlboka vanicka aj sportovy je jeden z tych vacsich kocikov.Vacsina bab co tu pisu si ho z casti preto aj vybrala.Teda aspon ja som spokojna a bola som naozaj prekvapena ze je naozaj dost priestranny oproti tym co inak vidim na ulici tie super moderne kociky.

weri1
3. apr 2010

mishelik: na netu píšou velikost korby 70x35 vm což se mi zdá málo.Abych tam dala 5-6 měs dítě s fusakem 😒

mishelik
3. apr 2010

Vsade pisu inak ja som to nemerala ale ine baby ano a tusim pisali ze ma 78 ale niesom si ista niekde na predchadzajucich stranach sa o tom bavili. Ale urcite sa ti 5 -6 mes. babo vojde aj s fusakom. 🙂

weri1
3. apr 2010

tak mám pocit že na slovensku a v česku jsou jiné míry.Děkuji za odpověď mishelik

lucrezia
4. apr 2010

mark, ja som si kupila kočík od vás, takže ja mám "originál" a nad reklamaciami sa nezamýšľam....
ale nesuhlasim s tebou, že také nálepky sa nedaju vyrobiť, spravia ti ich hocikde

lizatko1009
4. apr 2010

vanicka ma dlzku 78cm, moj este skoro 7 mesacny sa vozil vo vanicke aj s fusakom, teraz sm e v sportiaku, ale ked vonku fuka, prsi tak sme vo vanicke, aj doma spi v tej vanicke 😉

weri1
4. apr 2010

lizatko: ale jak říkám,možná slovenské bexy,protože všude na českých stránkách je délka 70cm 🙂 a to si myslím že je málo.No jdu ho zrušit a vyměnit asi za ten co jsem chtěla původně.

mark33
4. apr 2010

weri1 ak máš možnosť žiadaj nech ti to v obchode odmerajú, lebo v čechách síce sú iné bexi v e-shopoch ale na vzorkovníkoch majú tie isté ako my, tak teda neviem aké ponúkajú. Ja osobne som nameral toľko ako lizatko - 78 cm.

janulka2000
4. apr 2010

Prosím Vás čítala som už asi všetko čo je možné o kočáriku Bexa B3 ale chcem sa opýtať či náhodou nemá niekto ten fialový,veľmi by som ho chcela vidieť odfotený foťákom nemá niekto náhodou?Stačilo by mi len vaničku nemusí byť ani poskladaný lebo som rozhodnutá pre tento kočík ale vo fialovej farbe a nevidieť ho naživo je dosť riziko tak aspoň takto by som ho chcela vidieť keďže čítam že ten odfotený v inzerátoch už sa nevyrába v takej farbe.Budem moc vďačná.

mark33
4. apr 2010

janulka dnes ti ho odfotím a hodím tu foto 😉

mark33
4. apr 2010

janulka oprava, odfotím to až zajtra, zabudol som si doma foťák a dnes už ku kočíkom nepôjdem.

pipka
5. apr 2010

mark a nemohol by si mi nafotit aj ten S9 ten bezovy s ciernymi kruhmi B4? Najma sportovu cast by som potrebovala zo vsetkych stran. Alebo by si si mohol spravit album tu na koniku, kde by si mal realne foto vsetkych farieb, co mate v predajni 😉

monline
5. apr 2010

mark..prosím ťa- vieš mi porovnať kočík Bexa B4 a Tako x-jumper? Od začiatku sa mi páči Bexa- len tie poťahy sú na mňa príliš divoké..neviem si vybrať..Tako má lepšie poťahy (pre mňa), ale mám akúsi nedôveru voči tomu kočíku..

alenk
6. apr 2010

baby, bola som omrknut bexu nazivo 🙂 u marka, isli sme odtial s muzom vysmiati ako leco 🙂 maximalna spokojnost. u mna splnila ocakavania, u manzela predcila, ten bol uneseny. problem je ten, ze my sme chceli zelenu, tri mesiace sme chceli zelenu a oni nam ukazali S12! neskutocny skandal. sme z tych belasych kruhov tak uneseni, ze asi zoberieme tie, ale bude to este tazke rozhodovanie. akoze ta S12 je nazivo ze ach! markova manzelka nam ukazala aj cely vzorkovnik latok, vsetky su krasne, ale tie belase kruhy mi teraz nedaju spavat 🙂 jednoducho krasne 🙂
vsetko sa krasne jednoducho naklikava, je lahucka, jednoducho sa sklada, lahucko sa ovlada, dokonca mi nepride nestabilna (ale to je mozno tym ze nemam skusenosti, uvidime). jedine dve veci co som ja postrehla, maly nakupny kosik (aj ked to je asi na ukor toho skladania a rozmerov) a ta taska na rucku by mohla byt vystuzena alebo take nieco, prisla mi tiez taka slaba. no ale to su pre mna malickosti. a moje osobne porovnanie, konstrukcia, vyzera velmi seriozne. co som videla zopar inych kocikov v tejto cenovej relacii, prisli mi tie konstrukcie take hrackarske, akoby na kolene robene.
este mi vrta hlavou ci B3 alebo B4. vzdy som chcela trojkolku, muza som na trojkolku prehovarala dva mesiace, ale ako vas citam, tak zvazujem aj B4, ale muz uz o tom nechce ani pocut 😀
jaj, uz aby bol koniec maja, nech mozem bexicku objednat 🙂

weri1
6. apr 2010

alenk: ten s modrýma kruhama je nádhernej,mám ho objednanej,ale jdu ho zrušit ☹
nemám v něm nějak důvěru a ještě nevím jak s velikosti,tady píše mark délku korbičky 78 cm a v čechách na netu jen 70 cm,tak to jdu ještě poměřit

cheerlady
6. apr 2010

alenk ten s modrymi kruhami mame aj my 🙂 uz mi len drobec do neho chyba-nejako sa mu nechce 😠

alenk
6. apr 2010

jeeej, cheerlady, v tvojom albume je tu farbu vidno lepsie, dik 🙂 drobec pride ked uzna za vhodne 😉
no weri, ja verim tym 78, isto mi to bude stacit na zimu. a vo februari dam prcka kludne uz do sportaku, keby nevosiel, ved sportak je super vytepleny (niekto ho tu kupoval prave na zimu, ze je na to super, myslim ze lucrezia), takze u nas toto vybavene.

alenk
6. apr 2010

tak hladam na nete obrazky S12, ze nech sa pokocham, sak to nema skoro ziadny iny predajca. ani na polskych strankach som to zatial nenasla ☹ mark, cim to je?
inak co tak narychlo kukam tie polske stranky, fakt je to tam drahsie ako od slovenskych predajcov.

weri1
6. apr 2010

tak kočárek jsme naměřili 77 cm a 33 šířku,ale i tak jsem ho zrušila.Přeci jen půjdeme do mého prvního favorita sojanaX5 🙂

cicus13
6. apr 2010

alenk u mňa tak isto, len ja som ho videla u Bibi, lebo Bardejov mi je veľmi ďaleko a tiež som bola spokojná...
aj keď sem tam som bola porovnávať iné kočíky v obchodoch, vždy Bexa zatiaľ vyhrala, v tej cenovej relácii je to kočík v pohode....ja chcem objednávať teraz v apríli tak sa už teším.... 😀

babykuky
6. apr 2010

dievčatá ak chcete vidieť aktuálne farebné kombinácie kočíkov Bexa, tak si pozrite môj fotoblog. 🙂

blani81
6. apr 2010

babykuky- chtěla bych se taky podívat na nové kombinace, ale nemám tady napsané, žeby jsi měla fotoblog

mishelik
6. apr 2010

blani81 - klikni si na babykuky na tu jej fotku a ono ta prehodi na slovensky modry konik a vtedy ti ukaze aj jej fotoblok.Neviem preco to tak je ale vam neukazuje slovenske a nam vase ceske. Ale skusala som to takto a funguje to.

movin
6. apr 2010

my tiez rozmyslame nad Bexou, ale paci sa mi aj Danny Sport, chcela by som vediet aky je v tom rozdiel, dakujem za pomoc a rady

fukylove
autor
6. apr 2010

alenk - som rada, ze sa ti paci..

co sa tyka nakupneho kosika - aj ja som za to, ze je trosku mensi.. ja ked ak mas rada tetris, tak tam dokazes "napchat" neskutocne mnozstvo veci... moj manzelik az nechapal 😀

a co sa tyka tasky - ja ju mam taku trosku hrubsiu, neviem ci zacali vyrabat ine... ale asi nie... a ja som s nou spokojna 😀 napcham tam kopec veci a ked je aj poloprazdna, ta je uplne v pohode 😉 pouzivanim uvidis 😉

fukylove
autor
6. apr 2010

movin - tak ja ti s tym nepomozem 🙂 mohla by som ti akurat zodpovedat otazky na bexu, ten druhy kocik mi nehovori nist 😉 my bexujeme uz mesiac a zatial sme maximalne spokojny... kazdy koho stretnem je uneseny nasim kocikom a ti, co ho mali v ruke, tak aj jeho ovladanim.... 😉 ja naviac ocenujem lahke skladanie a rozkladanie + naklikavanie vanicky... lebo my kocik skladame casto, kedze mam konstrukciu v aute a nosim si so sebou iba vanicku (byvame na prvom poschodi no k bytu mame 2x schodisko...)

a este mi napadlo - cez sviatky som bola u rodicov, na inom sidlisku, rok "vyroby" 1983 a do maleho vytahu pre 3 osoby som sa zmestila aj s kocikom... to len na okraj, ze nie je tak uplne pravda,ze sa Bexa do maleho vytahu nezmesti... asi iba zavisi od toho aky je to typ vytahu...

pipka
6. apr 2010

fuky...s tym vytahom si ma potesila 😵 presne taky mame na sidlisku aj my...tak aspon nemusim merat a viem ze ked sa tam prestahujeme, tak sa popraceme 😀

babykuky dakujeme za foto...pozeram, ze vyrobca konecne pochopil a zacal na tej casti pod nozickami sit tmavu latku, ciernu, ze sa snad bude menej spinit 😉

ja s kupou pockam do juna, do jula...mozno aj s tymi taskami dovtedy nieco vymysli 😀

dnes sme sa na ultrazvuku dozvedeli, ze druhe babo bude chlapcek, tak mame vyber farieb zuzeny...uz mame asi jasneho favorita 😎 S9 😉