Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maca77
20. máj 2010

tá gumička je vtiahnutá v spodnom leme, takže som ju stiahla podľa potreby a tú som potom zastrčila dovnútra, aby ju nebolo vidno

fukylove
autor
20. máj 2010

lizatko - veru ja som povodne planovala yvhodit tolko penazi a teraz som rada, ze som tak neurobila 😀 predsa len.... tie peniazky sa daju aj lepsie vyuzit a taky kocik potrebujes tak naozaj mozno do 1,5 - 2 rokov dietatka... potom planujem aj tak prejst na golfky alebo nieco male, spratne a este lahsie 😀

inak - ak sa zlepsi pocko a zacne aj take normalne pocasie, tak ja ratam, ze uz cez leto budeme sportiakovat... lebo ten nas slonik fakt rastie ako z vody a ak by bolo nejako extra horko, tak mu asi v sportiaku bude prijemnejsie.... 😉

luala
20. máj 2010

no fuky, my mame nieco cez 3 mesiace a tiez sa uz pomaly chystame na sportovu verziu 😉 pretoze mame skoro 7 kg a zacina nam byt trochu tesno... tak uz len vybavit to jasno az polooblacno a idemeee.. 😀

fukylove
autor
21. máj 2010

luala - mne sa maly celkom v pohode zmesti este do vanicky, aj k nozickam si stale davam veci, ked sa mi nechce brat tasku na kocik 😉 paaaaaaaaaani - a to som si myslela, ze my mame doma maleho suma... som rada, ze aj ine deticky su urastene... mne nikto nechce verit, ze nas maly ma len 2,5mes 😀 no ale vsak ma byt velky po kom... obaja sme s ocinkom urasteny... vdaka bohu len do vysky 😀 😀

eliska252
21. máj 2010

Baby ja som veľmi chcela tento kočík od začiatku tehu. Odhodlala som sa na dlhu cestu aby som si ho pozrela naživo a som rada, že som to urobila. Podľa mojho názoru je nestabilý a nebezpečný pre deti, ktoré už budu v športovej časti a budu sa vrtieť. Nelutujem ani čas ani peniaze za benzín čo ame investovali na cestu aby sme ho videli naživo. Je krásny ten 3kolka ale je to fakt len imidžovka. Toto je môj názor.kolku som nevidela lebo ju tam nemali.

babykuky
21. máj 2010

eliska252 samozrejme rešpektujem tvoj názor, ja som naopak skúšala aj B3 aj B4 v praxi ale zatiaľ iba vaničku a môžem povedať, že žiadny rozdiel v stabilite som nespozorovala. Športovú časť som skúšala len doma po byte a myslím si, že žiadne dieťatko by nedokázalo prevrátiť sa aj s kočíkom. Je to však samozrejme o pocite každej mamičky, či sa jej zdá byť kočík stabilný alebo menej stabilný a sama sa rozhodne čo jej viac vyhovuje...Ja som sa napokon rozhodla predsa len pre B3. 🙂

lizatko1009
21. máj 2010

eliska ta 3kolka je nebezpecna vsetky 3 kolky su nebezpecne ja mam 4 kolku je dost siroka a neexistuje aby sa prevratila! 😉

lizatko1009
21. máj 2010

a zabudla som dodat a hlavne s plastovimi mini kolieskami 😉

fukylove
autor
21. máj 2010

babulky - keby vsetky 3kolky boli nebezpecne, tak by sa nevyrabali a nepredavali - myslim vseobecne... tot moj nazor...

mam kamosku, kt si po klasickom vanickovom kociku kupila spotovy trojkolku a maly ma skoro 2 roky a vozi sa v nom doteraz a bez problemov....

pocit vseobecne z kocika je tak, ako pise babykuky - na kazdej mamicke.. ale nemyslim, ze sa u nas a inde vo svete predavaju nebezpecne kociky - 3kolky 😉

fukylove
autor
21. máj 2010

lizatko - plastove kolieska su podla teba lepsie? 😉 lebo ja myslim, ze nafukovacie su lepsie - minimalne do terenu a ked tak kukam, tak aj na zilinske chodniky 😀

alenk
21. máj 2010

lizatko asi chcela povedat ze na tych malych plastovych su nebezpecne, teda ja som tak ponala.

ale je fakt dobre vidiet kocik nazivo, clovek ma mat z kocika ktory ide kupit dobry pocit, ved v nom bude vozit najvacsi poklad 😉
ja este 79 dniiiiii 😉

maca77
21. máj 2010

ja som pred pár rokmi vyhlásila, že 3kolku by som nikdy nekúpila ... a nakoniec je už doma 😀
... momentálne sa v športovej časti vozí naša 2,5 ročná dcéra, ktorej typujú že už 3roky mala ... no a ona teraz napr. sedí v kočiari a pozerá telku alebo je pri mne v kuchyni ... samozrejme že kľudne dlho neobsedí ... a keĎ som ju zbadala ako tam sedí v preklone, držalo ju len madlo vpredu, tak už som ju videla ako sa prevráti s celým kočiarom, lebo sa aj do strany nahla a chvalabohu nič ... tak som si povedala, že zrejme aj také kočiare majú stabilitu ...

... ale určite je dobré pozrieť si kočiar vopred naživo ako potom ľutovať ...

lizatko1009
21. máj 2010

fuky, nie horise zle si ma pochopila ved mas plastove ti cercia na ceste kazdy jeden kamen citit a ani kocik ti neperuje.

eliska252
21. máj 2010

Je to na každej mamičke aby si vybrala. Ja som tým chcela povedať to, že sa oplatí vidieť kočík naživo.

babykuky
21. máj 2010

eliska252 a alenk súhlasím s vami. Najlepšie je kočík vidieť naživo (aj kvôli farbám) a vyskúšať si jeho všetky funkcie a samé si rozhodnúť či je trojkolka stabilná podľa pocitu mamičky alebo nie je.

babykuky
21. máj 2010

jáj 😅 fukylove prepáč aj s tebou súhlasím 🙂 ako s eliska252 a alenk.

bibi13
23. máj 2010

čaaute.. cicus13, no fakt som tu dlho nebola... ale nejako nie je času..
ja som s kočíkom zatial uuplne spokojna.. aj mm.. aj s vaničkou.. my teda máme stále tu striešku na vaničke a malinkému sa páči, lebo ked ho tam dam, tak neplače, nič.. takže u mna zatial max. spokojnosť..

pipka
23. máj 2010

bibi no veru...mmas absenciu 😀 uz sa k tebe chystam, len stale akosi nie je cas 😝 ale zavolam 😎

no my sme dilemu, ci trojkolka alebo stvorkolka tiez riesili este pri prvom dietati, a ja som trvala na 4 kolke, lebo som skusala viacere trojkolky a zdali sa mi strasne nestabuilne...ale to som pokocikovala pol hodku a dost a potom sa nam nas sportak zlomil a kamoska mi pozicala jej trojkolku a musim povedat, ze som si za jeden den na nu taaak zvykla, ze ked sme ju vracali, az mi chybala 😅 a to nemala ani predne koliesko otocne, ale naozaj je to asi o pocite, lebo ja som teraz zase za B4, najma v zime na snehu si myslim, ze bude na nase tereny lepsejsia 😎

almolonga
23. máj 2010

Ahojte vsetci...po dlhsom case sa opat pripajam...chcem sa s vami tiez podelit o radostnu zvest 🙂 - mm schvalil a uz mame tiez doma bexicku b3 a som nadmieru spokojna 🙂 , uzasne farby, celkove prevedenie je super, paci sa mi aj ten naklikavaci sposob, o nestabilnosti by som ani pri najmensom nemala co povedat, pride mi velmi pevna, kvalitna a stabilna...nas 2 rocny drobec uz otestoval sportovu cast - a nemam co vytknut, som rada ze som nakoniec kupila aj bez toho zeby som ju videla...preto dakujem za vsetky prispievatelky do tohto fora (lebo na zaklade neho som si vybrala) 😎 😎 😎

romy31
23. máj 2010

tehule to ani nie je možné ako ma môj milý už dva dni nasiera 😠 hlavne, keď teraz ma vytočí každá maličkosť a on mi teraz naposledy o ôsmej povedal, že príde za mnou a pred 15 min mi volá,(keĎ si našiel asi 3 zmeškané hovory) že u neho sú všetci kamaráti a že ma nevolal, lebo vedel, že sa učím a že tak nepríde a ešte sa čuduje, že som sa naštvala! ach 😠

romy31
23. máj 2010

juj pardón to malo patriť do inej témy 😀

e_kociky
24. máj 2010

romy31 😀 😀 😀 nevadí,.. aspoň reč nestála 😀

nikolkaaa
24. máj 2010

konečne sme sa dočkali prišla nam naša bexa ešte nieje poskladana musim počkať na manžela ale zatial som spokojna farby su krasne jasne uvidime ako bude vyzerať poskladana...možem pridať fotky.. 🙂

cicus13
24. máj 2010

nikolkaaa tak ich sem hoď 😎

nikolkaaa
24. máj 2010

cicus13 ak mi to pojde tak pridam..ale som moc spokojna už je poskladany a je naozaj krasny.. 🙂

lizatko1009
25. máj 2010

e_kociky porad mi co mame robit na kociku su strasne makke gumy nedaju sa dofukat uz vseliake pumpy sme skusali aj na benzinke sme ho mali a vobec sa nedaju nafukat na kociku sa uz neda ani jazdit.

nikolkaaa
25. máj 2010

lizatko1009,skus si povoliť ventil ,nafukať a potom rychlo zatiahnuť ak ani to ti nepomože tak potom neviem..

cicimon
25. máj 2010

ja mam tiez bexu a som max spokojna zatial 🙂

nikolkaaa
27. máj 2010

baby ktore mate už bexu chcem sa spytať ako ste vyriešili tu striešku na športovej časti lebo je tam vzadu len taka gumička a ked sa pritiahne tak to neni až take pekne tak ak mate nejake riešenie tak mi dajte vedieť..dakujem pekne inak som spokojna kočik je naozaj krasny každy ho obdivuje ale len tato jedna vec mi tam troška vadi..

lizatko1009
27. máj 2010

nikolkaaa este nie aj mne ta strieska vadi tak preto mam radsej otoceny kocik vonku a hlavne tie pneu ma kakaju, ved neadju sa s nicim nafukat 😠