Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

e_kociky
20. okt 2010

@gabikab AX3 už dostupný nie je.. okrem iného mal nevýhodu v tom, že nemal otočnú športovú sedačku v protismere jazdy..
Rozdiel medzi B3 a V-Cross je v tom, že V-Cross má opierku nôh potiahnutú fóliou a športová sedačka má vyberateľnú dodatočnú podložku, ktorú si môžeš vybrať a oprať, nemusíš čistiť celý kočík. Nánožník je tiež lepšie riešený ako na bexe, má takú kapsičku, aby držal na opierke nôh aj keď je opierka nôh dvihnutá - toto tu mamičky na bexe kritizovali.
Vanička má tiež polohovanie ako na Bexe ale navyše má vetracie okienko. Čo sa týka podvozku, tak sú rovnaké, len V-Cross má rukoväť potiahnutú kožou, Bexa má zas podvozok ľahší cca o 3 kg.

gabikab
20. okt 2010

@e_kociky Dakujem za podrobne informacie 🙂 Chcela by som si ho pozriet nazivo, len netusim, kde v ZA by ho mohli mat. Bexu som uz skukla na zivo.Viete mi niekto poradit?

babykuky
20. okt 2010

@gabikab kindercentrum ZA 🙂

pipussa
20. okt 2010

kocky, pasuje do bexy fusak emitex ??? nesmyka sa ???

pipka
20. okt 2010

ano, my mame emitex a nesmyka sa 😉 prevlecies popruhy a drzi 😉

alenk
21. okt 2010

ahojte, pridam jednu cerstvu skusenost.
jedneho krasneho dna ideme na prechadzku a nefunguje brzda. nedalo sa zabrzdit, zacvakla som ju ale kolieska sa hybali dalej, tak skackavo, ale hybali. nechapala som ze preco, tak sme normalne absolvovali prechadzku, bez brzdy a na druhy den vyjdeme z bytu a jedno zadne koliesko bolo uvolnene.

takze, zaver, par dni predtym sme skladali kolieska a ocividne som jedno zle zalozila, aj ked vyzeralo dobre zalozene a normalne sme s nim par dni chodili na prechadzky. takze ak vam nebude fungovat brzda, skontrolujte zalozenie koliesok.

gabikab
21. okt 2010

@babykuky Ano, tam so Bexu kukala, len neviem kde v ZA najdem Baby world V-cross???

babykuky
21. okt 2010

@gabikab aha no tak to ti veru ja už neporadím

gabikab
21. okt 2010

@babykuky Nevadi, aj tak dakujem 🙂

palesandra
25. okt 2010

babusky, bexa ma rukovat , tu maksiu cas z akehomaterialu? je to plast alebo taka makka pena? dik

palesandra
25. okt 2010

@e_kociky babusky, bexa ma rukovat , tu maksiu cas z akehomaterialu? je to plast alebo taka makka pena? dik

cicimon
25. okt 2010

@palesandra makka pena

e_kociky
25. okt 2010

@palesandra ako píše cicimon - je z pevnej peny nie je plastová. Od nového roka ale výrobca plánuje vynoviť madlo a bude sa robiť potiahnuté koženkou 😉

babykuky
25. okt 2010

výrobca má na pláne aj nový typ konštrukcie na ktorej bude rukoväť potiahnutá už spomínanou koženkou. Bohužiaľ zatiaľ sa u nás nebude môcť predávať nakoľko nebude mať certifikát. Ale samozrejme to bude otázka času kým sa vybaví 🙂

palesandra
25. okt 2010

@e_kociky citam si prave vasu debatu z predch.tyzdnov..a nejako sa mi ten kocik zapacil..len hladam nejake videjko, neviem najst..a tiez neviem aku kombinaciu by som chcela..🙂 tie s kolieskami su zaujimave ale az tak ma nenadchli, snad tu tyrkysovu.. a pytala som sa kvoli rucke preto, ci sa nahodou neznici skoro..ta pena ci sa nebude olupOVAT,...myslim ze kozenka bude preskat, neviem ci je to najlepsia moznost...ale to musi posudit ten kto ma skusenost, nie ja laik..

inak som chcela CAM cortina, ten mi celkom vyhovoval z hladiska funkcnosti, ale nepaci sa mi velmi ta konstrukcia..a pozeram ze tato Bexa je fajna..len musim viac o tomto kociku nastudovat..a hlavne by som ho chcela pred kupou vidiet na vlastne oci ...🙂

el267
25. okt 2010

ahoj maminky, jdu si k vám pro radu. Bexa se mi líbí a zvažuju si tento kočárek koupit. Jelikož mám i starší dítko, které bude nešťastné z toho, že se nebude moct vozit, chtěla bych pořídit skate ke kočárku. Máte nějaká z vás zkušenost, zda tam půjde přidělat? Děkuji za vaše názory 🙂

cicimon
25. okt 2010

@palesandra my ten kocik pouzivame takmer 7mes a neolupuje sa to ani inak nenici

palesandra
25. okt 2010

este mam otazku, tie kolieska su z akehom materialu? je to plast alebo nejaky hlinik?

pipka
25. okt 2010

@el267 ano urcite ano, my mame skejtik , taky univerzalny a v pohode tam pasuje 😉

pipka
25. okt 2010

akurat ked ide mala na skejtiku, tak vtedy mam tu kocikovu tasku prizipsovanu dole na kosiku, aby jej nezavadzala 😉

el267
25. okt 2010

@pipka díky za odpověď i s fotečkou 😉
tak já jsem už rozhodlá, koupím si ho. 🙂 Jen nevím jestli už teď, nebo mám ještě počkat. Ale myslím si, že do konce roku už asi nějaké změny v prodeji kočárků nebudou. Psaly jste tady v diskuzi něco o koženém madle, to bych brala asi raději. Já mám vybraný z těch nových barev 🙂

pipka
25. okt 2010

@el267 myslim, ze kozene madlo bexa nema, to prave pisal predajca, ze jeden z rozdielov medzi bexou a V cross je, ze V cross a V travel maju kozene madlo 😉aspon myslim... 😒

el267
25. okt 2010

@pipka já měla na malou x-landera. Tam jsem měla madlo z pěny a nebyl žádný problém.

el267
25. okt 2010

A ještě mám na vás dotaz 😅 Je zbytečnost si pořizovat deštník? Jaké máte zkušenosti? 😉

e_kociky
26. okt 2010

@palesandra určite sa madlo nebude olupovať, je z tvrdšej pevnejšej peny, čo sa týka koženkového madla, síce bexa to bude mať ako novinku, ale naše skúsenosti z inými značkami ktoré majú koženkové madlo už dlho sú dobré... zatiaľ to nikomu nepraská, koženkové miesta stačí občas pretrieť olejom a je to v pohode..
Čo sa týka diskov, tie sú plastové, kolesá sú nafukovacie.

e_kociky
26. okt 2010

@el267 určite slnečník odporúčam, ak bude svietiť slniečko veľa ti pomôže 😉

cicimon
26. okt 2010

@e_kociky a ako sa starat o tu penovu rucku?

babykuky
26. okt 2010

@el267 ja slnečník využívam vo veľkej miere... takže ja by som ti ho odporučila, a budeš ho mať aj v rovnakej farbe ako je kočík 🙂

babykuky
26. okt 2010

@cicimon ja sa o rúčku starám len tak že ju pretieram vlhkou handričkou aby sa na nej nechytala špina. Ale to je tak všetko 🙂

palesandra
26. okt 2010

tym kolieskam sa nic nestane, ked su len plastove? nemate s nimi zle skusenosti?