Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mici111
4. apr 2011

@e_kociky no chytajte sa tu za slovicka..mi tato diskusia obcas tu lezie na nervy..ze vyrobca plastenky nedava, max. ich predava..tak to je asi prirodzene nie?? kto dostane dnes nieco zadarmo??

e_kociky
4. apr 2011

@pipka nepatrilo to vám

@mici111 nerozumiem 😕 prečítaj si príspevok Jossie na začiatku stránky, tam sa pýtala, či je súčasťou kočíka igelit a sieťka, moja odpoveď bola smerovaná aj príspevku od babykuky, kde uviedla, že výrobca "dáva" ku kočíku pláštenky, nedáva, preto ich nemá ani zákazník v cene.

pipka
4. apr 2011

ok 😉 ale ved v zasade je to jedno, ja myslim, ze ani babykuky to nemyslela, ze ich dava gratis, skor som to pochopila tak, ze dava ako dodava ku kocikom 😉
dufam, ze uz sa chapeme a nemusime sa tu ani vy ani my chytat za slovicka 😉

pipka
4. apr 2011

inak ked uz sme pri plastenkach, tak ked som kupovala PP Pliko, tak k nemu je plastenka gratis 😉 priamo v cene kocika 😉

babykuky
4. apr 2011

@pipka ďakujem...aj keď v niektorých ponukách čo boli, tak v cene už bola aj sieťka, slnečník a pláštenka.

babykuky
4. apr 2011

@mici111 presne tak dnes už nie je nič zadarmo a každý tu len bojuje ☹

mici111
4. apr 2011

ked uz ide o to..vsetky lepsie kociky maju zadarmo uplne prirodzene plastenku..nechapem, preco to zrazu pri bexe zrusili..no neva..neriesim 😀 bexu som povysila na kocik max. do zahrady..uz je tam a na tento ucel je uplne idealny..

alex9966
8. apr 2011

dievčatá nemáte niektorá farbu kočíka S1 je to taká svieža zelená. na reklamných fotkách tá farba zodpovedá skutočnosti? ked môžete hodte foto. dakujem. neviem sa rozhodnúť ktorú farbu. ja by som chcela bexu b3 trojkolku. nemáte s nou niektorá skúsenosti s jazdou po prírode? je vhodná alebo moc nie. bexa s brzdou sa asi nevyrába. to je jediné čo mi na nej chýba.

babykuky
8. apr 2011

@alex9966 ja mám B3 a bola som s ňou aj v lese a úplne bez problémov, aj po štrku. Stačí keď si zaaretuješ predné koliesko a môžeš ísť 🙂

little84
8. apr 2011

@barborka74 ahoj,prosim ta,tento kocik mas?
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
lebo ak ano,tak nad tymto uvyazujem aj ja,velmi sa mi paci...odkial si ho objednavala?

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denne73
10. apr 2011

@babykuky ahojki moja tak ako sa máš?? ja som z bexičkou 3 tiež spokojná.

babykuky
10. apr 2011

@denne73 tak to som veľmi rada 🙂 tie maminky ktoré majú trojkolku sú spokojné. Je to len o zvyku 🙂

cicus13
10. apr 2011

Tak už aj mne sa rozpadol košík pod kočíkom...cvoky sa mi poodtŕhali......mali by urobiť nejaký hooodne kvalitnejší....lebo teraz neviem ako ho dám dokopy 😠 😠 😠 a to ho v podstate používame len nejakých osem mesiacov ☹

pandrholka
10. apr 2011

@cicus13 tak to je nič moc, že sa ti rozpadol ten košík 😒 , ale pravdepodbne si ho mávala niekedy preťažený bo on má nosnosť tuším len dáke 2 kilečká 😉

lawel
10. apr 2011

ahoj ja mam Bexa B4,a som velmi spokojná

pipka
10. apr 2011

no podla mna tomu kosiku by stacilo, keby bol uchyteny vpredu na viacerych miestach a nie len na dvoch 😒 a este je to dost slaba latka 🙄 ja som ho tiez uz sila, a zatial teda klop klop drzi 😅 😉

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewwik
11. apr 2011

Tak už i já mám doma svou vysněnou bexu B3 🙂 . Jezdí se mi s ní dobře, sice jen po bytě 🙂 , ale je super. Už se těším až jí vyzkouším venku i s prďolkou 😉 .
Jen potřebuji holky poradit, jak se nasazuje boudička na autosedačku? Předem moc děkuji za rady 😉 .

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pandrholka
11. apr 2011

@ewwik strieška sa pripevňuje úplne jednoducho...na vajíčku je na každej strane otvor v tej látke,ktorou je vajíčko potiahnuté, pod týmito otvormi sú v plaste otvory, do ktorých sa zasunie to čo trčí z tej striešky, ide to tam zasunúť síce ťažšie, ale neboj nezlomíš to, no a keď to zatlačíš po oboch stranách už len pretiahneš striešku cez vajíčko...no snáď sa z toho vysomáriš čo som ti napísala, detskekociky to napísali tak lepšie, ale z nejakej príčiny bol príspevok zmazaný 😒

ewwik
13. apr 2011

@pandrholka Děkuji 🙂!!! Už to mám nasazené 😉 .

marialucia
13. apr 2011

Ahojte 🙂 čitala som asi prvych 30 stran tohto fora a taka som bola štastna a teraz som skočila na tuto poslednu stranu a až mi zle ostalo ked som od @mici111 čitala "bexu som povysila na kocik max. do zahrady..."........prosím napište ostatne babulky, či ste spokojne...dakujem dakujem 🙂

mici111
13. apr 2011

@marialucia 😀 😀 😀 co clovek to nazor..no ja byt este raz tehotna, tak bexu by som si urcite nekupila..hlboka vanicka bola fajn, voci tej nemam vyhrady..autosedacka nedoriesena strieska absolutne, ta rucka, za co sa drzi autosedacka tiez isla veelmi tazko polohovat..sportovu cast som pouzivala iba v zime, strieska uplne ze zle, vypadavalo mi to zo srobikov cim bola uchytena - teraz ale tie nove bexy su zevraj uz lepsie riesene, to ti budu vediet povedat predajcovia..ja som mala proste striesku uchytenu len na obycajnych maticiach..kosik nakupny rozrhany a to som tam vobec nedavala tazke veci..takto narychlo ma toto napadlo.. 😉

cicimon
13. apr 2011

@marialucia tak ja pouzivam kocik rok a zatial len spokojna, aj s hlbokym aj s vajcom aj so sportakom. a nosim rozne velke nakupy a kosik je stale neposkodeny. uplne najviac som zatial ocenila polohovanie vanicky, fakt super. ja planujem nechat bexu aj pre druhe dieta 🙂

mici111
13. apr 2011

@marialucia a este k tomu, ze nech ti ostatne babulky napisu ci su spokojne..myslim ze vacsina je..a ked tu v minulosti bol niekto, kto sa stazoval alebo sa mu nieco nepacilo., tak ho zvozili pod ciernu zem..tak sa ani nedivim, ze tu nie je vela negativnych skusenosti...skus si dat tu namahu a prejst celu diskusiu ked mas naozaj zaujem o tento kocik..

mici111
13. apr 2011

@cicimon inak to je velmi zaujimave, a to sme kupovali bexu od rovnakeho predajcu..zeby ja som mala smolu??? 🙄

cicimon
13. apr 2011

@mici111 neviem, ale ved ked chces mozes prist pozret 🙂 to chodim kazdy den na cca 2-2,5hod von, mala aj pospi, ja sa nemam na co stazovat

julinka2787
13. apr 2011

@marialucia ja mám kočík z "generácie" ako aj mici no ja som spokojná. po všetkých stránkach. či vanička, či šporťák. akurát vajíčko som nemala od bexy. mala som iné skôr ako som kočík kupovala. takže k nemu ti neviem povedať nič. ja mám strechu na šporťáku v pohode, nič mi nevypadáva, košík nepoškodený a to tam nosím aj teda riadne nákupy. 😀 😀 😀 no proste u mňa spokojnosť maximálna. 😉