Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pandrholka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
25. jan 2011

@pandrholka
1. ja sa do nikoho nenavážam, pokiaľ danú tému sledujete poriadne, tak by ste si bola všimla, že môj príspevok sa týkal otázky mamičky pár stránok dozadu. Ja len reagujem na niečie príspevky, ktoré vôbec nie sú oprávnené, keďže tu informuje mamičky, že daný kočík je údajne nebezpečný pre ich deti.
3. kočík je vyrobený podľa daných noriem, čiže certifikát získa
Ak bude mať babykuky relevantné dôkazy o tom, že daný kočík je nebezpečný, potom si nebudem mať problém priznať omyl 😉 v opačnom prípade tu svoj názor napíšem presne tak ako každý iný užívateľ 🙂

e_kociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
25. jan 2011

skuste sa prestat hadat a problemy si rieste v IP. toto je tema o kocikoch, nie o firmach

bertini
26. jan 2011

Ahojte ,,idem trochu od témy ,,ale chcela by som poradit,, neviete o nejakom dobrom velkom kociku? ,pretoze teraz mame bertini X4 a moj maly sa donho uz nezmesti-preto sa musim po nejakom poobzerat len neviem po akom...
Dakujem

lelacrima
26. jan 2011

@pandrholka no, ja som si vymenila s oboma aktermi maily a mozem povedat, ze som sa velmi daleko neposunula. Odporucam mamickam, aby ked narazia na diskusiu predajcov kocikov, si s nimi podiskutovali... ale zase necakajte, ze Vam povedia vsetko, co chcete skutocne vediet... Inak boli korektní a ochotni🙂 Dakujem obom za vymenene maily

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici111
27. jan 2011

@babykuky ta biela a aj cierna su kraasne 🙂 inak tato nova bexa vyzera uz uplne inak nez ta povodna 😀

babykuky
27. jan 2011

@mici111 však? 🙂

cervena_ciapocka
27. jan 2011

jééé, ten B1 s tou zelenou je aký krásny 🙂 🙂 🙂 bude ešte aj v júni ? 😅

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenk
27. jan 2011

no teda, tak z tych novych farieb by som si aj ja vybrala.... zeby som k druhemu babu vymenila staru bexu za novu? 😉

pipka
27. jan 2011

vymen staru za novu 😀 😀 😀 uz len srotovne na kociky, nech vymyslia predajcovia 😀 😀 😀 😀 😀

alenk
27. jan 2011

to by bolo ake super 😀 😀 😀

pipka
27. jan 2011

to som akoze velice nenaaaaapadne sem vnukla napad 😅 😀 😀 😀 😀

pipka
27. jan 2011

popripade pre tie maminy, co uz maju viac deti a dalsie neplanuju, by to mohli vymienat za trojkolky, bicykle...atd 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lizatko1009
27. jan 2011

baby niktora z vas nema zaujem o bexu???

cheerlady
5. feb 2011

@pipka urcite nebudes musiet riesit o rok iny kocik kvol velkosti-bexa patri rozhodne medzi jeden z najvacsich.ked som porovnavala ine sportiaky alebo golface,tak bexa je urcite najpriestrannejsia 😉 ja som uvazovala,ze na leto kupim nejaku buginu na vylety a tak kvoli usetreniu miesta,ale bexu si urcite necham na dalsiu zimu,je skvela,prejdem s nou cez kazdy zavej,to by som s buginou alebo nejakym golfacom urcite nezvladla,bexa ma super velke kolesa a to nemam problem,ani ked mam trojkolku 😉 dokonca aj kamoska sa ma pytala co je to zakocik,lebo ona ma chicco golfac a maleho ma tak stareho ako je moj a ked ho obliekla do overalu,tak sa tam nezmestil 😲

blani81
6. feb 2011

Holky mám dotaz. Jakou pláštěnku požíváte na sporťák?

julinka2787
6. feb 2011

@blani81 ten istý čo aj na vaničku. 😉 sedí ako riť na šerbeľ 😀

blani81
6. feb 2011

Já jsem totiž ke kočárku pláštěnku neměla a musela jsem si koupit sama. Dá se někde samostatně koupit? U nás jsem to na netu našla pouze jako součást kočárku, volně neprodejná!

julinka2787
6. feb 2011

@blani81 jááááj, tak to je iné. ale tak nejakú univerzálnu skús zohnať... 😉

katkaaalex
7. feb 2011

AHojte dievcence, tak ako ste spokojne s tymto kocikom? Hladam nejaky pre druhe babetko no neviem sa rozhodnut, pri malom som mala trojkolku a s tou sa nedalo chodit po snehu a a sportak bol strasne maly, poradte,prosim vas🙂 Dakujem🙂

katkaaalex
7. feb 2011

...pozeram Bexu B4 v bazary a celkom sa mi paci, este premyslame nad X-Lander ale ten je len v smere jazdy otoceny tak neviem...

...a este otazocka, je Bexa odpruzena? Dakujem este raz 🙂 🙂 🙂

fukylove
autor
7. feb 2011

@katkaaalex - podla toho, co tu pisali mamicky aj starich deticiek, tak sportiak je dost velky aj pre vacsie deticky 🙂 ja som so sportakom spokojna, super je to, ze ho viem otocit na obe strany...
a mam B3 a v zime sme nemali ziadny problem... len sme museli mat zaaretovane koliesko... ale to v pripade snehu musi byt na vsetkych s otocnym kolieskom/kolieskami 🙂

@blani81 - a kocik si kupovala priamo v predajni resp. e-shop ci z druhej ruky? lebo ak v predajni, resp. ten e-shop, tak by som kontaktovala predajcu... inak Emitex vyraba univerzalne plastenky... my mame doma ku golfacu a som max spokojna... hodi sa aj na Bexu, ale len ked je v smere jazdy sedacka... lebo zakryva cely kocik aj kosik dole... je dost dlha... nie je iba na sedacku ako povodna k Bexe...

katkaaalex
7. feb 2011

@fukylove Dakujem🙂 ja som mala trojkolku s velmi malim koleckom v predu a to neslo ani ked bolo zaaretovane, preto teraz pozeram velke kolecka. Dakujem este raz 🙂

pipka
7. feb 2011

ja som kupovala univerzalnu plastenku a pouzivam ju uz asi na piaty druh kocika a na vsetky sedi zatial perfektne 😉
a kupovala som ju v KIKE ale videla som ju aj v Moebelixe 😉 tusim okolo 9€ stala 😉

blani81
8. feb 2011

@fukylove tu univerzální od Emitexu na tříkolky mám, ale je mi k ničemu. Malou chci mít otočenou k sobě a pláštěnka je stavěná na to aby byla otočená odemě.

fukylove
autor
8. feb 2011

@blani81 - ja som tu Emitex kupovala ku golfacu a ten je iba smerom odo mna 😉 sa mi teda dobre zdalo, ze to asi na Bexu nepojde... tak treba pozriet plastenku taku, aby sa dala pouzit iba na kocik - tu sedaciu cast, nie na cely kocik aj s ruckou... to by malo byt potom OK..

http://www.maderna.sk/katalog/product/2924/ - je tam poznamka, ze umoznuje pouzitie kociariku aj s obratenou korbou 😉