Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pandrholka
29. júl 2010

@kristyk no ak sa nemýlim tak Bexa sa dá kúpiť u nás len cez nejaký ten e-shop a čo sa týka rozdielu medzi B3 a B4 spočíva jedine v tom, že B3 má tri kolieska pričom to koleso vpredu sa skladá z dvoch kolies pri sebe a B4 je klasický kočík so štyrmi kolesami..ako som už vyššie písala tak s kočíkom sme maximálne spokojní...používame ho tri mesiace a každý deň ho minimálne dva krát používam...naklikávací systém, na ktorom sú už dnes založené mnohé kočíky mi veľmi vyhovuje bo zakaždým keď ideme von alebo už domov musím vaničku odkliknúť a postupne vyniesť drobca s vaničkou a pak konštrukciu nakoľko máme ku výťahu 16 schodov...proste s našej strany úplná spokojnosť...čo sa týka farieb aj my sme chceli najskôr niektorý z tých krúžkových,ale nakoniec keď sme kočíky videli naživo rozhodli sme sa pre ten zelenkavý a sme ozaj radi,že sme si vybrali ten 🙂

kristyk
29. júl 2010

@pandrholka A kde ste ich videli na zivo.

e_kociky
29. júl 2010

Bexa sa bežne predáva aj v kamenných predajniach.. aj v okolí Banskej Bystrice
Rozdiel medzi B4 a B3 je hlavne v predných kolesách ale tiež aj v stabilite. B3 je vyššia od B4 cca o 5cm.

pandrholka
29. júl 2010

@e_kociky....je zaujímavé,že teraz tu píšete,že kočík Bexa sa bežne predáva aj v kamenných obchodoch, dokonca viete,že aj v okolí BB...tak jedno nechápem,prečo keď sme sa rozhodovali pre kúpu tohto kočíka mi nemenovaný človek neporadil,žiaden kamenný obchod,ale ponúkol mi návštevu iba v BJ?!?!...veď ako tu čítam tak ste ozaj dobrý v tom čo sa týka tohto kočíka,tak asi aj máte zmáknuté kde sa dá kúpiť inde......toto je proste môj subjektívny názor a pocit

benkii
29. júl 2010

Ja mam bexu S10 B4 kupovala som ju v kosiciach na blsaku v predajni a som velmy spokojna. Akurat som mala problem ze mi sfukovalo koleso ale to mi na pockanie urobily. A sportiak je pekny velky aj na zimu ho budem akurat pouzivat. A to s fusakom ktory som kupila s kocikom a pekne pasuje dovnutra.🙂 super.

benkii
29. júl 2010

No a co tu pisal jeden "babykuky" ze tam predavaju falzifikáty to nieje pravda su to originaly predajca Vam ju ukaze vysvetli a podotkne v com je rozdiel. Absolutna spokojnost🙂

e_kociky
30. júl 2010

@pandrholka a kedy ste vy kupovali kočík?
možno v tom čase sme o žiadnom predajcovi v BB nič nevedeli ale čas plynie a teraz viem, že tých predajcov na Sk je viac

pandrholka
30. júl 2010

no my sme kupovali kočík koncom marca...a mohol by ste mi do IP napísať aj o iných predajcoch o ktorých viete?!?!?

almolonga
30. júl 2010

@pipka @alenk dakujeme 🙂

pipka
30. júl 2010

predava sa k bexam aj original bexa fusak? 😕 nie ze by som to potrebovala, my mame fusak a do kocika mi sedi...ale len tak pre zaujimavost 😉

e_kociky
30. júl 2010

@pipka nie, nepredáva

janaspa
31. júl 2010

Ahojte, chcem sa opytat, neviete mi povedat, ci sa oplati ist do polska na bexu B4, viem ze na trhoch ju nemaju, ale len v kamennych obchodoch. Teraz ked posilnilo euro, mozno isli ceny v Polsku dole. Nebol tam teraz niekto nahodou? Dakujem. Chystame sa do N. Targu do babyboo, vie mi niekto odporucit este iny obchod? Nema niekto typ S5, S7, S9, S13? Tieto farby ma zaujali, bola som pozriet na blsaku v KE, nebudem tam kupovat iba sme to chceli vidiet a odskusat na zivo v reale, ale tam mali iba S3. dakujem krasne.

pandrholka
31. júl 2010

@janaspa čo som počula tak v Poľsku je vraj Bexa drahšia ako na Slovensku 🙂

pandrholka
31. júl 2010

@janaspa ak som teraz dobre prepočítala cenu Bexa podľa kurzu zo včerajška tak na jednej poľskej stránke som ju našla za 373,96 eura,čo je viac ako u nás

e_kociky
31. júl 2010

@janaspa kurz eura vôbec neposilnil, skôr oslabil.. už týždeň ide dole 😒

pipka
31. júl 2010

@janaspa ja mam S9 ale som v BA, to ti asi nepomoze 😒

estachova
31. júl 2010

ja som kupovala v pl, teraz ho predávam,bola som s ním maximálne spokojná 🙂 používala som ho 4mesiace, mám bexu B4 typ S1 aj s vajíčkom

e_kociky
1. aug 2010

@estachova koľko ťa vyšiel keď sa môžem opýtať?

estachova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estachova
1. aug 2010

300€ komplet

cheerlady
1. aug 2010

@estachova a preco ju predavas,ak sa smiem spytat?

estachova
2. aug 2010

@cheerlady predávam ju, lebo na leto som chcela iný kočík, 😉 mám golfky chicco

e_kociky
3. aug 2010

@estachova na zimu ju možno ešte využiješ, s golfovým kočíkom v zime nie je veľmi dobrá manipulácia 🙄

cheerlady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cheerlady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cheerlady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz