Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lizatko1009
11. feb 2010

sonita my mame 4-kolku a v pohode sa zmesti do kufra a zmestia sa aj ine veci.

mark33
11. feb 2010

sonita rozmer zadnej nápravy je 65 cm aj s kolesami. Priemer prednych kolies je 27 cm
Načo chceš davať dole jedno koleso? Väčšina dvier ma šírku cez 70 cm takže prejdeš v pohode, a kufor si odmeraj, ale myslim, ze ak pospekuluješ, tak ho vopchaš aj do malého kufra 😀

matulik1
12. feb 2010

Mark, velmi pekne dakujem. Ak by sme sa vybrali zajtra (sobota) do Bardejova, budete mať otvorené + do kedy. Sme z RK, takže aby sme vedeli vyraziť. A na akej adrese nájdeme predajňu? Dakujem

beteva
12. feb 2010

Ahojte, chcela by som sa spytat na vas nazor, kto sa vyznate v tych kocikoch? lebo ja si uz dlho pozeram vselijake na internete a cim viac ich pozeram, tak sa neviem rozhodnut. Rozmyslam medzi Bexa B4 a kocikom Babysmile Vmax. Co si myslite? ktory je lepsi, ten babysmile je aj drahsi, ale mne sa asi viac paci ta Bexa, no nechcem to rozhodovat len podla "krasy", ale hlavne pevnosti, praktickosti. Ak viete, poradte mi prosim, dakujem.

sisilika
13. feb 2010

Chcem sa opytat v ktorej predajni v Bardejove predavaju tie kociky Bexa B3 kedze by som ho rada videla v skutocnosti...a taktiez baby ake mate skusenosti so stvorkolkou a trojkolkou? Rozmyslam nad trojkolkou ale odhovaraju ma ze vraj nie su az tak stabilne ako stvorkolky...poradte..dikes

feytah
13. feb 2010

ahoj mark33 prečo sa tieto kočiare nedaju vidieť naživo aj niekde v košiciach?síce som už prenho na sto percent rozhodnutá a ešte prosím ťa tá farba druhá z ľava je modrá alebo tyrkisová a cez aký e-shop ho predávaš?kuknem tam

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasop
13. feb 2010

Ahojte,
po prečítaní vašej diskusie som na bexu zvedavá,neviete, či sa dá vidieť naživo - som z okresu Galanta.

Bibi..... na jednej diskusii si zisťovala aj info o Taku ( ak som sa nepomýlila 🙂 ) Prečo si sa rozhodla pre Bexu???
Pekný večer 🙂

lizatko1009
13. feb 2010

lenkasop ten kocik tak niekde po mestach v obchode nenajdes.

lenkasop
13. feb 2010

Škoda ☹(((

sonatr
13. feb 2010

ahojte, ja som sa nakoniec rozhodla pre bexu. bola som omrknut kocik v predajni ale predavacka bola totalne zaryta proti bexe 😠 tak som aj lutovala ze som tam sla 😠 mne sa zdal uplne super 🙂 nadherny 🙂 ale ona mi silou mocou chcela vnutit danny sport hoci sa mi vôbec nepacil stale mi ho pretrcala 😠

lizatko1009
13. feb 2010

sonatr z toho si nic nerob jedna tu uz pisala, urcite bola u tej istej ako aj ty, na slovensku ju predavaju asi 2-3 a tiez mala zbytocne pindy k nemu, jednej chcela vnutit dexter a rozhodli sa pre dorjan, nedavaj sa osalit predavacke ked ich nema odskusane. a aky ste vybrali? pochval sa. my mame S5.

sonatr
14. feb 2010

este rozmyslam o farbe ale som uz uplne rozhodnuta 🙂 mne sa paci s10 ale manzel je proti chce veselu farbu, jemu sa paci S1 ale mne sa zda ze na to budu sadat muchy 😒
a vies co je najlepsie? ze ked som chcela bexu tak vravela ze je nestabilny a nukala dorjan ale ked som sa nenechala ani po hodine presvedcit tak vytiahla dexter a ten uz bol zrazu stabilny aj ked je to tiez taka ista trojkolka ako bexa 😀

bibi13
14. feb 2010

lenkasop hej, zistovala som niečo aj o taku jumer gt (tušim 😀).. ale ked som ho videla naživo, tak sa mi zdal strašne taký malinky.. aj ked teraz neviem o koľko je menší od bexy.. ale zdal sa mi hrozne hračkarsky..🙂
ale to je len môj nazor.. niekto by možno namietal.

emmka3
14. feb 2010

Mark, uz davnejsie sa tu jedna kocka pytala, aky je rozdiel mezi V Croos 3 a B3? Vedel by si tak v kratkosti porovnat? dakujem 🙂

mark33
14. feb 2010

emmka v-cross je dizajnovo s bexou rovnaky, ale napr. sportova cast ma vyberatelnu podlozku ktoru môzes po zaspineni oprat a je vo farbe kocika takze to aj super vyzera, tiez je to dobre pre male babätka. Polohuje sa rovnako ako bexa, tiez ma vsetky casti otocne v smere aj protismere jazdy. V-cross ma na opierke noziciek foliou, cize sa ti kocik od topanok neospini a tiez ked si citala forum, ze na bexe je to medzi nozickami dost naspanovane na v-cross to nie je, je to volne takze to nedviha sedacku. Pri v-cross si môzes vybrat kolesa, bud cierne alebo strieborne ako ma bexa. Vanicka ma na nanozniku zips po stranach, takze ak ides vybrat babo, nemusis davat nanoznik dole ale si to pekne odzipsujes. Taska je tiez inac riesena, ma vrecusko na flasu alebo nejake drobnosti a ma cvoky na zavesenie. Inac funkcie rovnake.

bibi13
14. feb 2010

a nie je v cross menší? či sa mi to už myli?

lizatko1009
14. feb 2010

nasa bexa nejak zacala vrzgat 😖

mark33
14. feb 2010

bibi ani nie, su takmer ako dvojcata, mozno par mm

lizatko a co ti vrzga? kolieska? skus namazat teraz je mokro, sneh atd

emmka3
14. feb 2010

dakujem Mark 🙂

lizatko, ak vrzaju kolieska, tak to je kvoli pocasiu, to robil aj moj kocar ... treba naolejovat alebo navazelinovat, alebo streknut silikonovym sprejom, zevraj aj ten je dobry ...

lizatko1009
14. feb 2010

mark ja neviem ci to su kolieska, uz om hovorila, ze treba namazat, moze to byt aj to.

kitty86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonatr
14. feb 2010

kitty kto tu pise ze kupujem kocik od marka 😕

mimochodom po tvojich prispevkoch mam pocit ze ty si ta predavacka u ktorej som bola a smutne ze si takym klamstvom nahanas ksefty ved mudry clovek cita aj medzi riadkami

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
14. feb 2010

ved aj do marka si mozte prist pozriet kocik a ukazu, poznas iba asi tu pani a marka nie , tak nemozes tak pisat, a davaju normalne na fakturu aj zarucny list a ked som chchela vidiet kocik nebol pre nich problem aj v nedelu.

janka0025
14. feb 2010

kitty86 trošku trápne...

mark33
15. feb 2010

kitty a este som zabudol, som tiez otec dvoch deti, jeden ma len dva roky a este sa vozi, takze skusenosti s kocikmi mam tiez - lebo vozim ho aj ja 🙂

bibi13
15. feb 2010

ten príspevok od kitty86 sa mi zdá rovnakého typu ako od tej zuzky čo tu daval mark link.. 😒

janka0025
15. feb 2010

aj mne bibi13

lizatko1009
15. feb 2010

a to sa moze tu 2x zaregistrovat? lebo aj mne sa to tak zda.