Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mark33
16. feb 2010

ja osobne by som bral Warrior, je tam sice vyssia cena ale je to uz vidiet na kvalite. Najvacsie predne kolesa ma B4 ale to je preto, ze ma iny typ podvozku ako v-travel a warrior. Z tychto dvoch ma väcsie warrior
Kolesa su u vsetky nafukovacie.

bibi13
16. feb 2010

mark, sklamal si ma.. ja že povieš Bexu.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alenk
16. feb 2010

tak som mrkla na v-travel a warrior, ked prideme do BJ asi si ich nechame ukazat 🙂
ale bibi, aj tak asi ostavame pri Bexe 😉

beteva
16. feb 2010

no a ja som dnes bola pozriet este nejake kociky na zivo a teraz uz absolutne nevieme co mame kupit. Ci V travel, Bexu, Babysmile Vmax alebo Dorjan. Velmi sa mi zapacil ten Dorjan, ale je trochu nizsi ako Bexa. No neviem, zdal sa mi pevny a velky kosik, aj vanicka sa mi nezdala nejaka mala. A hlavne sa mi pacil na nom sportovy, ze mal tak uplne ten nanoznik aj zvnutornej strany dlhsi, lebo na bexe je dost kratky. No neviem veru co teraz mam robit. Uz ich radsej nejdem pozerat, lebo potom je to len horsie...🙂)

mark33
16. feb 2010

beteva v-max od babysmile ma polohovanie na pasku, ten by som neodporucal.

Bibi 😉 warrior je novinka a fakt sa mi zda uzasny 😀

emmka3
16. feb 2010

mark, a warior nie je ako trojkolka, ze? 😉

bibi13
16. feb 2010

alenk 😀 😀

no mark, hanbi sa! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulka04
16. feb 2010

inac, mne sa tiez ten Warrior paci...ale farby nic moc....je to na skodu si myslim... 😒 , lebo cenovy rozdiel nieje taky ohromny.... ☹

ppppp
16. feb 2010

Ja sa pridavam Warior vyzera super a rozdiel v cene nie je taky velky, mozno predsa to nebude len BEXA 😅 🙂
Mark prosim ta kolko vazi Warior???

ppppp
16. feb 2010

a este kolko vychadza autosedacka k Warioru? dakujem 😉

lizatko1009
16. feb 2010

tak tak kupujte aj ine kociky nielen bexu, aby ich nebolo az velmi vela a ten warior je pekny a ten cierny co ma biele kruhy 😉 ved konstrukce je taka ista mozno nejaku malickost ma inu, len nema na rucke tu penu.

bibi13
16. feb 2010

lizatko, 😀 😀 😀 😀 😀

lizatko1009
16. feb 2010

bibi co nieco zle som napisala? 😀 ved skoro vsetky su jednake len ina znacka aj ten jet picasso je pekny 😉

bibi13
16. feb 2010

nie zle.. len sa mi pači ta veta: tak tak kupujte aj ine kociky nielen bexu, aby ich nebolo az velmi vela.. 😀

lizatko1009
16. feb 2010

bibi ja viem ze je pekna a bude sa pacit babam co bexu uz maju jak kukam tak ten warior nema na vyber moc extra farieb.

lenkasop
16. feb 2010

Ďakujem mark 🙂 Pozerala som aj ja warrior a aj manželovi sa páči.

Kočky prepáčte,že som trochu marka dotlačila aby poradil kočík z tých dvoch 🙂 Bexa je krásna, len chlap nechce trojkolku 🙂

lizatko1009
16. feb 2010

lenkasop ani mne sa 3-kolka nepaci my mame 4-kolku.

lenkasop
16. feb 2010

lizatko 1009....je to ale hrozné vybrať si kočík, keď je ich toľko a každý sa zdá byť super

lizatko1009
16. feb 2010

lenkasop to poznam ja som velmi nerozhodna ja by som chcela vsetky, ale ked som videla bexu, tak som na ine uz nepozerala, horsie sa rozhodujem ked mam si vybrat nejaky prsten, topanky... pre mamicky z temy stokke su tie kociky supacke.

lenkasop
16. feb 2010

Ktorá značka????

lizatko1009
16. feb 2010

lenka stokke explory tam som sa hadala 😉

lenkasop
16. feb 2010

Už som si čiastočne prečítala 🙂

janulka04
16. feb 2010

baby, ja si myslim, ze proste kocik, ktory by nam vyhovoval 100% proste neexistuje....takze ono viacmenej len cas ukaze nedostatky i ked ja dufam, ze teda novy kocik skor ako po Novom roku nebudem riesit 😉

lenkasop
16. feb 2010

To máš pravdu, ideál na 100% nie je, len spočítať pre a proti,dajaký kompromis a bude to 🙂

mark33
16. feb 2010

no baby boli vzdy nerozhodne 😀 takze tak je to aj s kocikmi 😉
Uz som spominal ze warrior je aj vo farbach piratz..
autosedacka stoji 50,- eur

lenkasop
16. feb 2010

Mark....tušim si nespomínal 🙂 ďakujeme

janulka04
16. feb 2010

no, mark, mna hovorim by mozno aj Warior zlakal...ale iba ak by mal faby ako bexa...tie Piratz nic moc 😝 ...skor tie Minerals., ci tie kruhy...to uz by som bola na vazkach 😵 😅

mimisk
17. feb 2010

warrior je vo farbách aj fart ,je to niečo ako minerals, váha kočíka je rovnaká ako jumper

janulka04
17. feb 2010

a kde tie farby mozem obkuknut, mimisk? 😕

mimisk
17. feb 2010

výrobca ešte nemá fotky urobené,ale ja som už priviezla jeden ,manžel mi dnes slubil že ho nafotí a potom pošlem link ,kde ho možno pozrieť 😵